تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 28 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 277

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - L.A. Noire

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouzbehshahgaldi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من بازی رو بدون مشکل با کرک Skidrow وآپدیت هاش نصب کردم.فقط این مشکل لگ بازی حل نمیشه اون دستور STR رو هم تایپ کردم تو Option بازم مشکل داره.ازلحاظ سخت افزار هم سیستم اوکی هستش گرافیک 5870 هستش و2GB رم.
    کسی راهی به ذهنش نمی رسه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من بازی رو بدون مشکل با کرک Skidrow وآپدیت هاش نصب کردم.فقط این مشکل لگ بازی حل نمیشه اون دستور STR رو هم تایپ کردم تو Option بازم مشکل داره.ازلحاظ سخت افزار هم سیستم اوکی هستش گرافیک 5870 هستش و2GB رم.
    کسی راهی به ذهنش نمی رسه؟
    خودم حلش کردم والان به نظرم ازادیسون در زمان کشف الکتریسیته خوشحال ترم از بسکه این بازی مارو حرص داده بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خودم حلش کردم والان به نظرم ازادیسون در زمان کشف الکتریسیته خوشحال ترم از بسکه این بازی مارو حرص داده بود

دوست عزیز چطوری حلش کردی؟ منم بیشتر کرک ها رو امتحان کردم و کد -str , -npd رو تایپ کردم ولی بازم بازی لگ داره.سیستمم قویه.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من روی دی وی دی بازی پچ رو داشتم ولی موقع نصب دقت نمیکردم به اون فاصله ای که بین کاراکترها تو آدرس بازی نوشته شده وهمین باعث میشد که درست نصب نشه ودرنتیجه دستور STR هم درست عمل نکنه.
    تو پست اول هم ذکر شده که"یعنی مسیر E:\L.A. Noire نباشه و به جاش این باشه : E:\L.A.Noire
    به جزاین تو قسمت Rockstargames هم یه فاصله اضافه مین داخت که من نمی دیدم.می نوشت Rockstar games
    پچ که کامل نصب شد ومن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم گرفتم و دستور رو هم نوشتم درست شد.
    نمی دونم این کدوم نسخه کرک اسکیدرو هستش ولی با این درست کار کرد شاید بابقیه هم درست کار کنه نمی دونم.اصل قضیه پچ هستش که وقتی درست نصب میشه تو اون قسمت کانفیگ که بازش می کنین زیر اسم بازی می نویسه Versione 1.0 یعنی آپدیت نصب شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من روی دی وی دی بازی پچ رو داشتم ولی موقع نصب دقت نمیکردم به اون فاصله ای که بین کاراکترها تو آدرس بازی نوشته شده وهمین باعث میشد که درست نصب نشه ودرنتیجه دستور STR هم درست عمل نکنه.
    تو پست اول هم ذکر شده که"یعنی مسیر E:\L.A. Noire نباشه و به جاش این باشه : E:\L.A.Noire
    به جزاین تو قسمت Rockstargames هم یه فاصله اضافه مین داخت که من نمی دیدم.می نوشت Rockstar games
    پچ که کامل نصب شد ومن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم گرفتم و دستور رو هم نوشتم درست شد.
    نمی دونم این کدوم نسخه کرک اسکیدرو هستش ولی با این درست کار کرد شاید بابقیه هم درست کار کنه نمی دونم.اصل قضیه پچ هستش که وقتی درست نصب میشه تو اون قسمت کانفیگ که بازش می کنین زیر اسم بازی می نویسه Versione 1.0 یعنی آپدیت نصب شده
    همونیه که 64مگابایته؟واسه من این پچ اصلآ باز نشد. من توی dvd فایل پچ نداشتم البته بعد از اینکه مراحل نصب تموم شد تازه یک فایل ایجاد میشه به نام l.a noire setup (شاید همینه پچ)که بعد از نصب این بازی نصب میشه که حجم فایل بازی کلآ میشه 26گیگ . حالا من تو رانندگی زیاد مشکل ندارم ولی وقتی پیادههم بیشتر تیک میزنه.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه رفیق اون نیست.برات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلودش کردم 4 مگ هستش.آنزیپش کن ومحتواش رو کپی کن تو محل نصب بازی بعد ستاپ رو اجرا کن.جلو که میره میگه فلان دیسک رو بذار که مثلا فایل data 2.cab رو میخواد.ببین این فایل تو کدوم دی وی دی هستش همون رو بذار و آدرس سورس رو بهش بده یا اصلا اون فایل رو یه جا رو هاردکپی کن از اونجا بهش بده.فقط حواست باشه این پچ ادرس نصب رو اشتباه نوشته ها.یعنی مسیر رو نوشته
    Rockstar games/ L.A. Noir
    که جفت این فاصله های اضافی رو بایددرست کنی.کلا اسپیس نباشه تو آدرس.بعد که کامل نصب شدSocial club رو هم نصب کن تو دی وی دی داره.بعد اگه کارتت انویدیا هستش دستور رو اینطوری تایپ کن:(قبل str هم یه خط فاصله داره)
    str -npd -nonv
    دیگه باید حل بشه.
    امیدوارم حل بشه چون بازی واقعا قشنگه و ژانر تازه وجالبی داره.شادباشی

7. این کاربر از rouzbehshahgaldi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه رفیق اون نیست.برات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلودش کردم 4 مگ هستش.آنزیپش کن ومحتواش رو کپی کن تو محل نصب بازی بعد ستاپ رو اجرا کن.جلو که میره میگه فلان دیسک رو بذار که مثلا فایل data 2.cab رو میخواد.ببین این فایل تو کدوم دی وی دی هستش همون رو بذار و آدرس سورس رو بهش بده یا اصلا اون فایل رو یه جا رو هاردکپی کن از اونجا بهش بده.فقط حواست باشه این پچ ادرس نصب رو اشتباه نوشته ها.یعنی مسیر رو نوشته
    Rockstar games/ L.A. Noir
    که جفت این فاصله های اضافی رو بایددرست کنی.کلا اسپیس نباشه تو آدرس.بعد که کامل نصب شدSocial club رو هم نصب کن تو دی وی دی داره.بعد اگه کارتت انویدیا هستش دستور رو اینطوری تایپ کن:(قبل str هم یه خط فاصله داره)
    str -npd -nonv
    دیگه باید حل بشه.
    امیدوارم حل بشه چون بازی واقعا قشنگه و ژانر تازه وجالبی داره.شادباشی

مرسی داداش ولی فکر کنم این پچ رو سیستم نصب بود چون سریع نصب میشه و فایلی رو ازم نمیخواد .و تاثیری توی گرافیک بازی نداره .راستی این کرکی هم که گذاشته بودی فایل l.a.noire نداره فقط ypatcher داره و اونم ext نمیشه.میشه برام یکجا دیگه آپ کنی؟(البته اگه کمک میکنه)

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی داداش ولی فکر کنم این پچ رو سیستم نصب بود چون سریع نصب میشه و فایلی رو ازم نمیخواد .و تاثیری توی گرافیک بازی نداره .راستی این کرکی هم که گذاشته بودی فایل l.a.noire نداره فقط ypatcher داره و اونم ext نمیشه.میشه برام یکجا دیگه آپ کنی؟(البته اگه کمک میکنه)
    داره فایل LA Noir رو من اینو آپ نکردم از این وبلاگه گرفتم.اکسترکت هم که می کنی حجمش حدود 20 مگ میشه.شما احتمالا موقع دانلود واکسترکت فایل آنتی ویروست فعاله ودرجا پاکش می کنه.هم غیر فعالش کن هم ببندش مخصوصا اگه NOD32 هستش.
    ببین لگ بازی درحد فاجعه هستش ها یعنی اصلا نمی شه بازی کنی اگه یکم یه وقتا گیر کوچیک می کنه نذار به حساب لگ.همون اول بازی که لودمیشه ازاون آرم LA NOIR که با چراغ روشنه میاد پایین تو کوچه روی منویی که رو دیوار افتاده،اگه اون تیکه روون اجرا میشه و فریم فریم نمیشه یعنی مشکل لگ نداره.

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

مشخصات سخت افزاری سیستمت چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داره فایل LA Noir رو من اینو آپ نکردم از این وبلاگه گرفتم.اکسترکت هم که می کنی حجمش حدود 20 مگ میشه.شما احتمالا موقع دانلود واکسترکت فایل آنتی ویروست فعاله ودرجا پاکش می کنه.هم غیر فعالش کن هم ببندش مخصوصا اگه NOD32 هستش.
    ببین لگ بازی درحد فاجعه هستش ها یعنی اصلا نمی شه بازی کنی اگه یکم یه وقتا گیر کوچیک می کنه نذار به حساب لگ.همون اول بازی که لودمیشه ازاون آرم LA NOIR که با چراغ روشنه میاد پایین تو کوچه روی منویی که رو دیوار افتاده،اگه اون تیکه روون اجرا میشه و فریم فریم نمیشه یعنی مشکل لگ نداره.

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

مشخصات سخت افزاری سیستمت چیه؟
    نه لگ داره زیادم روون نیست.
    cpu e5700 dual core 3.00ghz
    graphic:ati radeon 5670 hd
    ram: 4gig(3gig usable)
    آنتی ویروس هم اصلآ ندارم حالا دوباره دانلود میکنم.

فعلآ که سیستم هی ریست میشه موقع بازی

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه لگ داره زیادم روون نیست.
    cpu e5700 dual core 3.00ghz
    graphic:ati radeon 5670 hd
    ram: 4gig(3gig usable)
    آنتی ویروس هم اصلآ ندارم حالا دوباره دانلود میکنم.

فعلآ که سیستم هی ریست میشه موقع بازی
    ضعیف نیست سیستمت البته نمی دونم این بازی با چه کارتی کاملا روون اجرا میشه چون با اینکه مثلا درقیاس با MAFIA 2 گرافیک بالایی نداره ولی سنگین تر ازاون اجرا میشه و من با کارت 5870 حس می کنم تو مافیا فریم بیشتری بهم می داد وبا حداکثر جزییات خیلی روون اجراش می کردم حالا نمی دونم واقعا قضیه اش چیه.
    ضمنا پچ نصب کن که ازهمه رم سیستمت استفاده کنی خوب دادش یک گیگ هم خودش یک گیگه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح داده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •