تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 17 اولاول ... 511121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 161

نام تاپيک: ماجراهاي رانندگي

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

يه بار داشتم تو خيابون وليعصر راه ميرفتم شنيدم كه صداي آژير آمبولانس مياد كه هي دور و نزديك ميشد اطرافمو نگاه كردم ولي اونو نديدم خلاصه به تقاطع زعفرانيه رسيدم خواستم دور بزنم كه آمبولانس رو ديدم!
    اون پشت سرم بود!!!
    خلاصه دور زدم و اونم ازم رد شد و يه چيزي گفت كه الان نميتونم بگم!!!
    فحش داد

2. این کاربر از vb-sosol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohammadflash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

واقعا تاپيك خوبيه
    من از وقتي كه اين تاپيك رو ديدم خيلي آرومتر و محتاطانه تر رانندگي ميكنم

4. این کاربر از mohammadflash2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عزیزم توی مجله ی ماشین بقول مهندس فرهاد کاشانی که 35 ساله ساکن آمریکاست توی ایالات متحده وقتی ماشینها صدای آژیر آمبولانس یا پلیس را میشنوند باید سریع بزنند کنار و راه باز کنند و تا 300 متر دور نشده حق ندارند ادامه مسیر بدهند. متأسفانه توی ایران اصلاً ملت توی این حال و هوا نیستند از اون بدتر هیچ مقرراتی هم براش نوشته نشده!!! آموزشی به هیچکس داده نشده. در نتیجه....
    ما جهان سومی ها همه چیمون به هم میاد

6. این کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من یه بار (اولاش که گواهی گرفته بودم) اومدم با پای چپ ترمز بزنم . یه چیزی شدا
    یهو دیدم وسط خیابون یه ترمز خرکی زدم

8. 3 کاربر از caca_caca888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

داشتم حدود 25روز پیش از دانشگاه می یامدم وماشین را فقط یه روز بود که خریده بودم سمندef7و در ضمن پیکانم را فروخته بودم وانگار سوار هواپیما شده بودم وگاز می دادم وماشین خیلی حال می داد هنگام خروج از دانشگاه یه پراید دیدم که داشت سرعت مجاز می رفت و جاده هم اتوبان نبود ومن از پراید با سرعت حدود 60تا سبقت گرفتم وجلوی پراید از یه کامیون ودوباره می خو.استم از یه کامیون دیگه سبقت بگیرم که کامیون دومی را رد کردم و از سمت چپ جاده شروع به حرکت کردم واز آینه داشتم به پرایدی که یه دختر سوارش بود نگاه می کردم که یه هو دیدم یه تاکسی درست روبه رومه مرگ را جلو چشمم دیدم ومن زود گرفتم با سرعت 80تا به قسمت سمت چپ وراننده تاکسی هم حرفه ای بود ویه 405 بود که گرفت سمتراست ویه تر مز زد که فکر کنم تموم لاستیکش ساییده شد ومن هم از خاکی اومدم بیرون وفرار کردم یعنی کم مونده بود باعث مرگ 3نفر بشم فقط خدا به جونیم رحم کرد واز اون موقع به بعد تصمیم گرفتم دیگه مجاز برانم.

10. 6 کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ox3blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

عجله ای انچنانی برای رسیدن به مقصد نداشتیم بیشتر جو ماشین و اینکه میتونستیم خارج منطقه ازاد اون رو سوار بشیم ما رو گرفته بود

جاده رو حفظ بودیم، تنها یه افسر راهنمایی رانندگی تو جاده داشت.

پس با خیال راحت سرعت گرفتیم

...

اما دیدن افسری که به خاطر عید اضافه کرده بودن
    مثل اب سردی بود که روی ما ریختن

افسر راهنمایی رانندگی: سرعتت چقدر بود؟
    ما: 210 تا
    افسر: پارکینگ

12. 5 کاربر از ox3blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

عزیزم توی مجله ی ماشین بقول مهندس فرهاد کاشانی که 35 ساله ساکن آمریکاست توی ایالات متحده وقتی ماشینها صدای آژیر آمبولانس یا پلیس را میشنوند باید سریع بزنند کنار و راه باز کنند و تا 300 متر دور نشده حق ندارند ادامه مسیر بدهند. متأسفانه توی ایران اصلاً ملت توی این حال و هوا نیستند از اون بدتر هیچ مقرراتی هم براش نوشته نشده!!! آموزشی به هیچکس داده نشده. در نتیجه....
    ما جهان سومی ها همه چیمون به هم میاد
    تو اینجا (آمریکا) اگر ماشین امدادی (آتشنشان، آمبولانس) و یا پلیس با چراغ گردان در حال حرکت باشه، حتی اگر بزرگراه 4 بانده باشه و ساعت 2 شب خلوت، باید سمت راست توقف کنید، و بعد از گذشت خودرو امدادی به حرکت خود با سرعت عادی ادامه دهید.
    اگر توی یه خیابان دو طرف، هر 2 طرف ترافیک و قفل باشه، خودروهای لاین سرعت هر طرف، ماشین خود را به سمت راست متمایل میکنند تا در وسط خیابان یک راه کوچک برای خودروی امدادی باز شود.
    اینجام به کسی آموزش داده نشده، فقط جریمه و در پی آن افزایش بیمه شدید داره.
    Last edited by rozbeh85; 15-05-2012 at 22:50.

14. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

بازم بگيد خوش ميگذره

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من یه بار (اولاش که گواهی گرفته بودم) اومدم با پای چپ ترمز بزنم . یه چیزی شدا
    یهو دیدم وسط خیابون یه ترمز خرکی زدم
    دقیقا این اتفاق هم واسه من افتاده و تو یه کوچه با سرپایینی خیلی زیاد گفتم با پای چپ یه نیش ترمش بزنم ببینم چطوریه که یهو دیدم وسط شیشه ام و کمربند هم نبسته بودم و حسابی شوکه شدم

توصیه میکنم هیچ وقت این کارو تست نکنید مخصوصا اینکه سرعت زیاد داشته باشید مطمئن باشید بد بلایی سرتون میاد

17. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو اینجا (آمریکا) اگر ماشین امدادی (آتشنشان، آموبولانس) و یا پلیس با چراغ گردان در حال حرکت باشه، حتی اگر بزرگراه 4 بانده باشه و ساعت 2 شب خلوت، باید سمت راست توقف کنید، و بعد از گذشت خودرو امدادی به حرکت خود با سرعت عادی ادامه دهید.
    اگر توی یه خیابان دو طرف، هر 2 طرف ترافیک و قفل باشه، خودروهای لاین سرعت هر طرف، ماشین خود را به سمت راست متمایل میکنند تا در وسط خیابان یک راه کوچک برای خودروی امدادی باز شود.
    اینجام به کسی آموزش داده نشده، فقط جریمه و در پی آن افزایش بیمه شدید داره.
    من اتفاقا این حرک رو تو بازی سری gta یاد گرفته بودم و تو خیابون ها انجام میدادم...
    مثلا پشتم ماشین با چراغ گردون با آژیر میدیدم تا 50 متریم که میرسید میزدم سمت راست و لاین رو براش باز
    می کردم...

حالا برای اینکه اسپم نباشه این پستم یه ماجرا تعریف کنم...

یک شب که ساعت 1 شب رفتم بنزین بزنم..از خونه حرکت کردم بعد دیدم پشتم یه 206 sd داره فلاش میزنه ..فکر کردم عروسیه اصلا نمیدونم حواسم کجا بود منم صدای ظبط رو تا ته بردم بالا و شیشه هارو کشیدم پایین تا د رشادیشون شریک بشم...پشت چراغ قرمز بودیم

یهویی دیدم از تو ماشین 206 1 نفر پیاده شد و در ماشین من رو باز..گفت برو گمشو جلو....بعد که درو بست 2-3 تا کوبید تو شیشه عقب محکم ...بعد 1 متوری پولسار ا زجلو اومد وایساد جلوم گفت برو انور بدو عوضی..
    بعد من بهت زده و تو شوک بودم..که تازه فهمیدم چی بوده داستان..206 سرنشین سیاسی داشته ...
    می خواستن خیابونهارو با 200 تا سرعت با زکنن براش با 2 تا پولسار تا برسن به مقصد...

خلاصه گرخیده بودم ..وقتی در ماشین رو باز کرد گفتم خدایا کارم تمومه..فکر کردم م یخواد ماشینو ازم بگیرن..

19. 6 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •