تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 22 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 217

نام تاپيک: دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه و سفید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

كسي نبود جواب ما رو بده

داره خودمونی میشه ErfanImmortal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    اهـــــــــواز

پيش فرض

مراحل نصب پرينتر

كونيكا بيزهاب 351 رو ميخواستم
    چگونه ميشه پرينت گرفت مراحل نصب آي پي رو توضيح بديد ممنون ميشم
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    به دستگاه چه آي پي بديم به سيستم چه آي پي؟
    ------------------------------------------------------------------
    داریور نصبش رو دارید؟
    اگه درایورش رو دارید ، بعد از اتصال کونیکا با (شبکه/کامپیوتر) توسط کابل شبکه ، شما باید برید تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید
    اما نجوه IP دادن دستگاه ( من واسه C451 که دستگاه خودمه انجام دادم) دکمه Utillity/Counter رو میزنی تا تنظیمات بیان بعد ازت پسورد میخواد که واسه من 1تا8 هست و بعدش میری تویه تنظیمات NETWORK و بعد TCP/IP و اونجا یه آی پی که تویه رنج IPهای شبکت هست وارد میکنی
    به همین سادگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

داریور نصبش رو دارید؟
    اگه درایورش رو دارید ، بعد از اتصال کونیکا با (شبکه/کامپیوتر) توسط کابل شبکه ، شما باید برید تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید
    اما نجوه IP دادن دستگاه ( من واسه C451 که دستگاه خودمه انجام دادم) دکمه Utillity/Counter رو میزنی تا تنظیمات بیان بعد ازت پسورد میخواد که واسه من 1تا8 هست و بعدش میری تویه تنظیمات NETWORK و بعد TCP/IP و اونجا یه آی پی که تویه رنج IPهای شبکت هست وارد میکنی
    به همین سادگی

ميشه يكم واضح تر و ساده تر توضيح بديد

اين قسمتش رو ما نفهميديم دوست عزيز
    تویه Control Panel و Add printer رو بزنید و بعدش بگید که پرینتر تحت شبکه هست و بعد IP کونیکا رو وارد کنید، بصورت اتوماتیک درایورش رو میشناسه اما بعد از نصب باید خودتون هم برید درایورش رو آپگرید کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام میخوام یه چاپ دیجیتال راه بندازم دستگاه کپی رنگی رو کونیکا 550 انتخاب کردم اما برا دستگاه کپی سیاه سفید نمیدونم چی بخرم چون کارم جوری هست نمیدونم چقدر چاپ در روز دارم.همین طور برا ریسوگراف هم همین مشکل دارم نمیدونم اصلا ریسو برا شروع لازم میشه یا نه.میشه یه دسگاه خوب برا کپی سیاه سفید و ریسو بهم معرفی گنین.مطالب سایت رو خوندم اما به نظرم تاریخش مال 4 سال پیش هست.مشکل مالی ندارم.فقط میخوام بعدا اذیت نشم.
    جواب سوال من هم بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام اطلاعات کلی همینه فقط مدل دستگاه ها ارتقا یافته برای مثال ریکو ۱۰۴۵ که بعدا با رفع مشکلات جزیی شد ۲۰۴۵ و حالا که MPG2045 که کیفیت بالاتری پیدا کرده و بنظرمن اگه شما از لحاظ قیمت مشکل ندارید ۲۰۷۵ به بالا انتخاب کنید از لحاظ سرعت بالاتره البته از نوع MPG که رزولیشن بالای برخورداره البته باز سرعت بالاتر و هزینه بیشتر مدل ۱۰۵ هم دستگاه قابل قبولیه!!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

سلام
    میخوام یه کونیکا C451 بخرم این مدل چاپ دیجیتال هست دیگه؟
    برگه گلاسه ای که واسه چاپ دیجیتال استفاده میکنن با گلاسه جوهر افشان فرق میکنه؟ چون یه دستگاه C451 که مد نظرم هست واسه خرید رویه یه برگه گلاسه 235گرم که زد زیاد خوب نبود و کمی تصویر مات بود
    رویه بسته کاغذ زده بود که inkjet و فکر کنم اینها واسه جوهر افشان هست
    درسته؟
    واسه دیدن کیفیتش رویه برگه گلاسه باید چه نوع برگه ای رو انتخاب کنم؟
    ممنونم
    سلام تا جایی که من اطلاعات‌ دارم این مدل سرویسکار ماهر میخاد و همش دردسره یک مدل بالاتر یا پایین تر تهیه کنید
    درضمن هم به شما دوستان توصیه میکنم در سال ۲دفعه نمایشگاه چاپ در تهران داریم یکبار در تبریز برای اطلاعات عمومی و افزایش تجربه مفیده و ضرر نداره از ما گفتن بود

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

دوستان سلام
    دستگاه من شارپ350 هستش ،در کل ازش راضی ام اما وقتی به مشکل میخوره یکم برام دردسر ساز میشه
    ی مشورت از دوستان میخواستم
    من اگر این مدل رو بفروشم و برم سراغ آکبند توشیبا 181 آیا عاقلانس؟
    کلا دوستان کسی تجربه خرید دستگاه های توشیبا آکبندشو داره؟از نظر قدرت دستگاه؟جنس بدنه؟تعمیر و نگهداری؟>
    ممنون میشم دوستان کمکم کنید
    دوست عزیز شرمنده دیر دیدم ولی جواب میدم حداقل برای نفرات بعدی
    دستگاه های شارپ و توشیبا دستگاه های با کیفیت ولی پرهزینه هستند شما می توانید از دستگاه های سیاه وسفید ریکو و رنگی کونیکا استفاده کنید هزینه قطعات در حد صفر می باشد بشرط خریداری دستگاه استوک نه دست دوم و سرویسکار شاید سالی یبار بیاد البته برای من که این جور بوده تو این 7 سال

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان اینجا کسی تونسته اسکنر کونیکا بیزهاب 350 رو نصب کنه
    من چند تا فیلم از یوتو ب برداشتم همه چی رو حل می کنم فقط میرم صفحه کانفیگ دستگاه ( از طریق وارد کردن آی پی تو اینترنت اکسپلور) اونجا که قراره اسکنر رو به دستگاه معرفی کنیم دکمه add که میزنم فرقی نمی کنه اسکن اضافه نمیشه

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

احتیاجی به این کار نیست بعداز نصب نرم افزار مربوط درایور اسکن به ایمپورت در فتوشاپ میری خودش بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه

10. این کاربر از mohsensada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

احتیاجی به این کار نیست بعداز نصب نرم افزار مربوط درایور اسکن به ایمپورت در فتوشاپ میری خودش بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •