تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 16 اولاول ... 5111213141516 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 157

نام تاپيک: دوستان حرفه اي پيشنهادتون چيه؟

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چون یه عکس ابعا واقعیش مهمه چه بزرگ باشه چه کوچیک دوست داری زوم کنی زوم کن
    دوباره مینویسم عکس تار نویز پخش میکنه باید بیشتر دقت کرد همون زوم جناب عالی دقیقا معلومه که نویز ها در عکس سمت راست پخش شده.
    تو 4 متر تقریبا کارایی نداره
    ولی قبلا میگفتی فلش رنوار ضعیفه 8300 هم باهش برابره اگه 4 متر خوب بود میگفتی 6 متر
    ولی اینو دیدی قبول کردی قویتره ولی باز هم میگی کارایی نداره
    ولی اینو قبول داری فلاشش قویتره اینم من اضافه میکنم عکس ها بیشتر تو روز میگیرم و بهترین وضوح تو گوشی ها رنوار داره و مقایسه هم گذاشتم هر کسی که تعصبی نداشته باشه و حدفش بهترین دوربین موبایل باشه میبینه کدوم بهتره و اونو انتخاب میکنه و اینکه تا فاصله 2 به خوبی عمل میکه و نور سفیدی داره مثل LED نور زرد نداره که انگار با چراغ نفتی روشنش کردن.

اگه ابعاد واقعی مهم باشه که دیگه این همه زومو کارا چیه !! که میکنید ؟ اگر میخوای نویز هارو پیدا کنی مجبوری زوم کنی .. مگه میشه بدون زوم نویز پیدا کرد ؟!

شما حرف خودتون رو میزنید .. بنده هم جواب شمارو میدم !!! فکر میکنم جواب ندم بهتر باشه .. چون بحث داره به حاشیه کشیده میشه ...

اگه پستهای منو خونده باشی گفتم فلاش 8300 یک فلش معمولی در بین گوشی ها محسوب میشه و فلشش ضعیف نیست ...

من از اول هم قبول داشتم که رنوار فلشش قویتره .. منتها گفتم تفاوت انچنانی نداره که به کارت بیاد ...

شما میشه بگی نهایت تا 2 متر میخوای با فلش چکار کنی؟ که کارایی داشته باشه؟! عکس ماکرو بگیری تو شب ؟ یا اینکه از صورت دوستت عکس بگیری؟!! وقتی میخوان تو شب از چیزی عکس بگیرن مردم حداقل فاصلشون 3 تا 4 متره ...

و بازم اگر خونده باشی .. گفتم اگر فلش 8300 (که شما میگین) ضعیفه رنوار هم فلشش ضعیفه و کاربردی نداره ...و هیچ وقت نگفتم فلش 8300 از رنوار قویتره ...

البته چند تا عکس دیگه مونده اونارو هم بزارم که نزاشتم

چندین بار گفتید شما فلان حرف رو زدید میشه همون چندین بار و این بار رو برام با هم بیارید ... ؟

اگر شما راضی میشی که ما بگیم اره بهترین دوربین مال رنواره ماهم میگیم بهترین دوربین مال رنواره ... اگر تعصب نداری مثل من بگو که دوربین رنوار در این قسمت خوب عمل میکنه در این قسمت بد عمل میکنه ...

اینجوری که شما میگی هر کی ندونه فکر میکنه رنوار دوربین کنون 2 میلیونیه که هیچ ایرادی نداره و در همه چی بیسته بیسته !!!

خوب!!! به نظرت عکس inoov هم تاره ؟ یا عکس پیکسون ؟ چرا اونا نویز ندارن یا اگه دارن کمتر دارن ؟؟!! مگه به se نمره 10 داده که میگی اینم نویز داره ؟!! دونه های سبز و قرمز تو عکسش داره واسه همونم نمره کم بهش داده! ولی شکستگی خطها چی؟ که در قاب ساعت کاملا مشهوده ؟

اگر به نظرت عکس رنوار نویز نداره بهتره همین نظر رو برای خودت نگه داری .. چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است اگه بخوای ببینی میبینی نخوای هم من نمیتونم کاری کنم که ببینی

led یک چیزه طبیعیه که از فلش زنون ضعیف تر باشه ...

دیگه در این مورد صحبتی ندارم ... تا جایی که بحث علمی بود امدم .. بقیش میشه کل کل !

هر کسی بخواد دوربین یک گوشی رو ببینه چگونه عمل میکنه .. مشکلاتشون اینجا موجوده .. نظر خودشون شرط هست ...
    Last edited by pulp_152; 26-05-2009 at 03:54.

2. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

كاملا باهات موافقم LED هيچ گاه نمي تونه جاي زنون رو بگيره
    حتي اگه بعضي ها دوتا دوتا تو گوشيشون بزارن

تا حالا کجا بودی؟

مگه کسی گفته که led میتونه جای زنون رو بگیره !!! ؟ منتها زنون داریم تا زنون , led داریم تا led ... هر گردی که گردو نمیشه .. داستان همون mp4 که یک ساعت بحث میکردیم

متاسفانه من اگه بودم 1 کی دیگه روش میزاشتم چون یک دونه بیشتر نداره ..

4. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

اگه ابعاد واقعی مهم باشه که دیگه این همه زومو کارا چیه !! که میکنید ؟ اگر میخوای نویز هارو پیدا کنی مجبوری زوم کنی .. مگه میشه بدون زوم نویز پیدا کرد ؟!
    شما حرف خودتون رو میزنید .. بنده هم جواب شمارو میدم !!! فکر میکنم جواب ندم بهتر باشه .. چون بحث داره به حاشیه کشیده میشه ...
    اگه پستهای منو خونده باشی گفتم فلاش 8300 یک فلش معمولی در بین گوشی ها محسوب میشه و فلشش ضعیف نیست ...
    من از اول هم قبول داشتم که رنوار فلشش قویتره .. منتها گفتم تفاوت انچنانی نداره که به کارت بیاد ...
    شما میشه بگی نهایت تا 2 متر میخوای با فلش چکار کنی؟ که کارایی داشته باشه؟! عکس ماکرو بگیری تو شب ؟ یا اینکه از صورت دوستت عکس بگیری؟!! وقتی میخوان تو شب از چیزی عکس بگیرن مردم حداقل فاصلشون 3 تا 4 متره ...
    و بازم اگر خونده باشی .. گفتم اگر فلش 8300 (که شما میگین) ضعیفه رنوار هم فلشش ضعیفه و کاربردی نداره ...و هیچ وقت نگفتم فلش 8300 از رنوار قویتره ...
    البته چند تا عکس دیگه مونده اونارو هم بزارم که نزاشتم
    چندین بار گفتید شما فلان حرف رو زدید میشه همون چندین بار و این بار رو برام با هم بیارید ... ؟
    اگر شما راضی میشی که ما بگیم اره بهترین دوربین مال رنواره ماهم میگیم بهترین دوربین مال رنواره ... اگر تعصب نداری مثل من بگو که دوربین رنوار در این قسمت خوب عمل میکنه در این قسمت بد عمل میکنه ...
    اینجوری که شما میگی هر کی ندونه فکر میکنه رنوار دوربین کنون 2 میلیونیه که هیچ ایرادی نداره و در همه چی بیسته بیسته !!!
    خوب!!! به نظرت عکس inoov هم تاره ؟ یا عکس پیکسون ؟ چرا اونا نویز ندارن یا اگه دارن کمتر دارن ؟؟!! مگه به se نمره 10 داده که میگی اینم نویز داره ؟!! دونه های سبز و قرمز تو عکسش داره واسه همونم نمره کم بهش داده! ولی شکستگی خطها چی؟ که در قاب ساعت کاملا مشهوده ؟
    اگر به نظرت عکس رنوار نویز نداره بهتره همین نظر رو برای خودت نگه داری .. چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است اگه بخوای ببینی میبینی نخوای هم من نمیتونم کاری کنم که ببینی
    led یک چیزه طبیعیه که از فلش زنون ضعیف تر باشه ...
    دیگه در این مورد صحبتی ندارم ... تا جایی که بحث علمی بود امدم .. بقیش میشه کل کل !
    هر کسی بخواد دوربین یک گوشی رو ببینه چگونه عمل میکنه .. مشکلاتشون اینجا موجوده .. نظر خودشون شرط هست ...

خداییش داری بدون آگاهی و بدون اینکه اطلاعاتی در مورد مقایسه و چیزای دیگه داشته باشی حزف میزنی
    از هر چیزی اطلاعات ناقصی داری و با فکر خودت کاملش میکنی.
    برای مقایسه پس چرا خود سایت زوم نکرده
    برای مقایسه هم GSMARENA در ابعاد اصلی برش زده نتها کسی که زوم کرده خودت بودی
    من هم نگفتم مثل کنون 2 میلیونیه همین جملالت نشون میده هر جوری دلت میخواد برداشت میکنی من گفتم بهترین دوربین موبایلو داره.
    خودت که حتی راضی نبودی من عکس ها برای پیکسون و 8300 در ابعاد اصلی مقایسه کنم.
    هر کس هم که میاد زیر جملات تو تشکر میزنه فکر نکن حرفات درسته اونها هم یا مثل خودت اطلاعات ندارند یا طرفدار سامسونگ هستند.

6. 3 کاربر از meghdaad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

هر کس هم که میاد زیر جملات تو تشکر میزنه فکر نکن حرفات درسته اونها هم یا مثل خودت اطلاعات ندارند یا طرفدار سامسونگ هستند.
    مقداد مارو فکتور بگیر!!! امیررضا هم به من گفته بود، ولی دیگه چه کنم عادت کردم تشکر کنم!!!

8. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

آقا مقداد منظورت منم دیگه
    اشکال نداره
    یه نکته ای تو همه گوشیای سامسونگ هست که وضوحو خیلی بالا میبره
    pulp جان شما امتحان کن وقتی میخای عکس بگیری اول زوم کن اینجوری وضوحش خیلی بیشتر میشه تو i8510 که اینجوریه امتحان کن ببین تو s8300 هم میشه.
    من گوشیمو دادم تعمیر اگه بودش عکس با و بدون زوم میزاشتم که متوجه بشید

10. 4 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من گوشیمو دادم تعمیر اگه بودش عکس با و بدون زوم میزاشتم که متوجه بشید
    اااا چی شده؟! تازه گوشیو خریدی خرابش کردی؟! خوب یکم مهربون باش!!

12. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

10

باورکن ادعایی ندارم .. و اطلاعاتم هم قبول دارم ناقصه .. منتها هر چیزی که اینجا گفتم من در اوردی نبوده !!! یا از اطالاعات دوستم هست که تو این کار حرفه ای هستش یا از اطلاعات سایتهای مختلف هستش !!! خیلی خوبه که شما اطلاعاتتون کامله ... اما بعضی وقتا خیلی رو حرفات اصرار داری با اینکه درست هم نیست ..

خدایا تو برس به داد ما !!! بهتون گفتم بنده نویزهارو در ابعاد واقعی(منظور از ابعاد واقعی چی هست 1024*768 یا 3244*2448 اگه توضیح بدین ممنون میشم چون ایهام داره) و زوم 100 درصد هم میبینم و نیاز به زوم بیشتری نیس !!! منتها بعضی از دوستان نمیدیدند ! گفتم زوم کنند تا ببینند ....حالا باز بگید کسی زوم نمیکنه که !

چرا حرف تو دهنم میزارین؟!! کی راضی نبودم چند بار دیگه هم همین حرفو زدین بهتئن گفتم که خوشحالم میشم این کارو بکنید ... باز 1 هفته بعد بیاین همین حرفو تکرار کنید که راضی نبودی 8300 با پیکسون مقایسه بشه ! !

نمیدونم به جای اینکه بیاین عکسهارو مقایسه کنید میخوای بهم بفهمونی که اطلاعاتم کمه و نظر ندم !؟ متاسفانه نمیتونم ! تا دلیل قانع کننده ای برام تو همون پستهایی که دادم و بی جواب موند و همین نویز ها نیارید به نظرم حرفام منطقیه و همه جا هم تایید میشه ..از دوستانی هم که تشکر کردند ممنونم .. سوای هر فکر و ایدئولوژِی که دارند !

حالا چند تا عکس براتون با فلش میزارم که نزاشتم ! که دیگه زود قضاوت نکنید ...

در ضمن بنده هم نگفتم که شما گفتی دوربین 2 میلیونیه !! گفتم جوری که شما برخورد میکنی و این دوربینو بدون هیچ ایرادی معرفی میکنی هر کی ندونه فکر میکنه داری در مورد دوربین 2 میلیونی کنون صحبت میکنی ...اگه این گوشی ها دوربیناشون بدون ایراد بود که دیگه دمشون گرم !!! بزرگترین ایراد رنوار میزان نویزش هست که خیلی زیاده . تو همون عکس اولی که از 8300 و رنوار هم گذاشتین .. بهتون گفتم که خطهای رنوار شکسته میشه و تفکیک ساختمان از شیشه معلوم نیست بدون اینکه در مورد نویزش از gsm arena بیارم ...

حالا باز بگو چه ربطی داشت .. تو طرفدار سامسونگی ... اگه طرفدار تعصبی سامسونگ بودم و میخواستم مثل تو نظر بدم که پیکسون تو همه این عکسهایی که گذاشتی از رنوار هم شفافتره هم بهتره ... بله ...
    Last edited by pulp_152; 27-05-2009 at 00:05.

14. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تاریکی مطلق ...تنظیمات اتوماتیک

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by pulp_152; 26-05-2009 at 15:46.

16. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تاریکی مطلق ... تنظیمات اتوماتیک

کد:

تاریکی مطلق تنظیمات اتوماتیک ..

کد:
    Last edited by pulp_152; 26-05-2009 at 15:41.

18. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

هر کس هم که میاد زیر جملات تو تشکر میزنه فکر نکن حرفات درسته اونها هم یا مثل خودت اطلاعات ندارند یا طرفدار سامسونگ هستند
    كي رو مي گي؟؟؟؟؟/
    مقداد مارو فکتور بگیر!!! امیررضا هم به من گفته بود، ولی دیگه چه کنم عادت کردم تشکر کنم!!!
    بهت گفتم آخر كار دست خودت مي دي گوش نكردي ديگه!
    ولي دوستان بهتره اين كل كل رو كنار بزارين
    يه شيشه 2 سانتي متري(لنز)كه انقدر بالا پايين نداره
    و اگه اينجور ادامه بدين آخرين تاپيك رو مي بندن!

20. 3 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •