تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 259 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 2581

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KC910 Renoir با لنز 8 مگاپیکسل اشنایدر، صفحه 3 اینچی و امکانات ارتباطاتی کامل

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام!
    اولاً شهاب جان و مقداد جان ازتون ممنوم. شهاب جان من خودم رو با این WeTravel کشتم. اتفاقاً یه نقشه ایران هم گذاشته تو سایتش که ظاهراً قدیمیه! دنبال Convert کردن Garmin نرفتم، چون دیدم نرم افزارش نیاز به MySQL Server داره و دیدم دردسرش زیاده حالا اگه تو موفق شدی نقشه رو کانورت کنی، منم پایه تستش هستم. اما نکته اینجاست که با همون نقشه قدیمیش هم نتونستم از WeTravel استفاده کنم! مراحل نصبش رو عین راهنماش رفتم، آخرش که آدرس فولدر دیتاش رو میدم و Select رو می زنم هنگ می کنه!!! راجب به اون فیلم آموزشی هم راستش فیلمش خیلی بی کیفیت و گنگ بود! حالا یه بار دیگه سعی می کنم ببینم چی می شه!
    خب اولاً من با کلی خوش شانسی گوشی رو 400 خریدم! البته می دونستم که قیمتش میاد پایین و به موقع رفتم دنبالش. گوشی خوبی هستش. از دوربینش راضیم! اما من عکاس حرفه ای نیستم و نمی تونم نظر کارشناسی بدم!
    MP3 باهاش گوش نمی کنم، زیاد هم تستش نکردم، فقط چک کردم ببینم این Dolby چقدر صدا رو خوب می کنه که دیدم خیلی باحاله!
    فیلم Divx تا دلتون بخواد توش ریختم و کلی باهاش حال می کنم! کیفیت پخش Divx اش واقعاً خوبه!
    در مجموع گوشی خوش دست و خوبیه و امکانات خوبی داره...
    اما بدی هاش:
    1- کلاً تاچش نسبت به گوشی های HTC و ... یکم ضعیف تره که خوب این مسئله با توجه به نوع صفحه نمایش و قیمت پایینترش منطقیه! اما خوب، خصوصاً گوشه های صفحه تاچش ضعیف می شه!
    2- یه چیز جالب که کشف کردم اینه که وقتی باطریش ضعیف می شه، سرعت منوهاش هم کمتر می شه، عین لپ تاپ! البته اینم با توجه به نوع باطریش طبیعیه!
    3- کلاً صدای Speakeresh خوب نیست. اولاً تو بلند ترین حالتش هم اگه گوشیت یه اتاق دیگه باشه به زور میشنویش! دوم، موقع پخش موزیک یا فیلم با Speaker، بین ولوم صفر و یک خیلی فرقه! یعنی صدا یهو از هیچ به متوسط زیاد می شه ! فکر کنم به خاطر ساختارش و محل قرار گرفتن Speaker باشه!
    در مجموع، من از این گوشی خیلی راضی هستم! از شما هم شدیداَ ممنونم! چون قبل از خرید این گوشی یه یه ماهی همش این فوروم رو می خوندم... مرسی.

ببینیم میتونیم GPS ش رو هم حل کنیم یا نه!

موفق باشین
    مرسی از توضیحاتت . آره این GPS بد درد سریه . یه توضیح اضافه هم در مورد نصب We-travel روی kc910 اینجا هست (البته کمه ) :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نشدم خودتو زیاد اذیت نکن

2. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه .::Farshad::.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بنا به دلایل نامعلوم؛ به خوابگاه پسران تبدیل گردید !!!

12

درود

فردا صبح کار رو تموم می کنم و می خرمش .

اما یک بار دیگر از تمامی دوستان عزیزم که مرا ( بعد از خواندن 1 سال ریویو گوشی ها ) در خرید رنوار راهنمایی کردند ، تشکر می کنم .

واقعا اینی که گفته می شه ، پشت هر چیزی یه حکمتی وجود داره ، راست راسته . از خدا ممنونم که بهترین رو بهم اعطا کرد .

بعد از خرید فردا می ریم مهمونی ، بعدش در خدمتت تمام عزیزان هستم .

سرزنده و پایدار باشید

4. 3 کاربر از .::Farshad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

خوبه شما فکر کنم سومین رنواری فروم باشی!

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به نظر من که از همه نظر عالیه فقط ظاهرش فوق العاده نیست ...
    من که خیلی به این گوشی علاقمند شدم واقعا فوق العادس و حتما تا چند وقت دیگه که میخام موبایل بخرم
    اگه گوشی بهتری نیاد 100% اینو میخرم

7. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

در مورد ظاهرش اگه منظورت خود گوشی هست که سلیقه ی خودتونه و من کاری ندارم. ولی در مورد اینترفیس تا از نزدیک نبینی متوجه زیباییش نمیشی.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در مورد ظاهرش اگه منظورت خود گوشی هست که سلیقه ی خودتونه و من کاری ندارم. ولی در مورد اینترفیس تا از نزدیک نبینی متوجه زیباییش نمیشی.
    حسین جان شما باهاش کار کردی؟ خیلی خوبه ؟

به نظر من که از همه نظر عالیه فقط ظاهرش فوق العاده نیست ...
    من که خیلی به این گوشی علاقمند شدم واقعا فوق العادس و حتما تا چند وقت دیگه که میخام موبایل بخرم
    اگه گوشی بهتری نیاد 100% اینو میخرم
    گوشی رو از نزدیک دیدی؟ منم فقط تو عکس ها دیده بودم ، اما از نزدیک که دیدم واقعا حال کردم ، عالیه ظاهرش
    اینترفیسش رو البته تو ویدئوهای تو اینترنت دیدم ، باهاش کار نکردم.
    Last edited by shahab_f; 26-03-2009 at 23:58.

10. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

میگم الان که داشتم نگاه می کردم دیدم از بین گوشی هایی که Coming soon هستند تعداد زیادیشون از نظر GPS وضعیتی مشابه رنوار دارند ، یعنی فقط جاوا هستند ، پس جای امیدی هست که بالاخره برنامه ی GPS اش راه بیافته .
    تا به حال LG رنوار و سامسونگ پیکسون فقط این خصوصیت رو داشتند ، اما حالا نگاه کنین به لیست گوشی هایی که قراره بیان، GPS داخلی دارند و فقط جاوا هستند :
    w995
    5330Xpress
    LG arena
    6700 classic
    Sony Ericsson C903
    Samsung S5600
    6260 slide
    Samsung M7600 Beat DJ
    Samsung T919 Behold
    Samsung S7350 Ultra s
    Sony Ericsson Z780
    LG KS500
    راستی هنوز پیگیر وضعیت GPS و نقشه و اینا هستم ، اون رفیقمون کجا رفت ؟وقتی نقشه رو تبدیل کردم آپ می کنم .

12. 2 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

گوشی رو از نزدیک دیدی؟ منم فقط تو عکس ها دیده بودم ، اما از نزدیک که دیدم واقعا حال کردم ، عالیه ظاهرش
    من ویوتی رو از نزدیک دیدم و باهاش کارکردم. واقعا زیبا بود. ویوتی و رنوار اینترفیس مشابهی دارند به همین خاطر میگم رنوار زیباست.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینترفیسش رو البته تو ویدئوهای تو اینترنت دیدم ، باهاش کار نکردم.
    جدی ؟؟
    اگه اینطور باشه که خیلی خوبه چون به نظرم تنها مشکلش بود
    من فکر میکردم باتریش هم ضعیفه ولی با این اوصاف میبینم از رقبای سامسونگیش بهتره

15. این کاربر از dark fear بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

راستی مقداد جان تمام عکسایی تاحالا گذاشتی لینکشون خراب شده ...
    خیلی دوست دارم چند تا عکس از رنوار ببینم (ترجیحا خودتون گرفته باشید .. قابل اطمینان تره)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •