تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 30 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 299

نام تاپيک: گالری عکس اتومبیل های اعضا ( قبل از ارسال عکس حتما پست اول را بخوانید)

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان من با فرشاد مذاکره کردم و.لی نتونستم قانع کنم که این تاپیک رو بزنیم و گفت امکان بی راهه رفتنش زیاده واسه همین فعلا همیجا به بحث ادامه بدین .
    البته یه تاپیک قدیمی داشتیم در اینمورد من بازم مگیرم پیداش کردم میشم خاکروبیش میکنم پستا رو انجا انتقال میدیم شرمنده همتون.
    ولی تجربه های نابی دارین دوستان و این از هر تستی بهتره از مجله گرفته تا برنامه تی وی.چون خودتون شخصا این تجربه ها رو دارین.

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من با فرشاد مذاکره کردم و.لی نتونستم قانع کنم که این تاپیک رو بزنیم و گفت امکان بی راهه رفتنش زیاده واسه همین فعلا همیجا به بحث ادامه بدین .
    البته یه تاپیک قدیمی داشتیم در اینمورد من بازم مگیرم پیداش کردم میشم خاکروبیش میکنم پستا رو انجا انتقال میدیم شرمنده همتون.
    ولی تجربه های نابی دارین دوستان و این از هر تستی بهتره از مجله گرفته تا برنامه تی وی.چون خودتون شخصا این تجربه ها رو دارین.
    ممنون از زحمتت! اما من زیاد با تاپیک جدید زدن موافق نبودم! چون این تاپیک فقط واسه عکس نیست بیشتر واسه بیان تجربیات به همراه عکس ماشینهاست دیگه!

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

درسته اگر گالری عکس تنها بود توی بخش فتوشاپ بود دیگه!

این مورانوهای پارس خودرو به جای سنسور عقب قابلیت جلو و عقب کردن پدال گاز و ترمز رو گذاشته من با این مدل مشکل دارم به نظرم اصلا مورانوی پارس خودرو را نخرید!!
    امروز هم دوباره بعد از مدتها پشت لکسس rx350 نشستم ولی به بعضی چیزها دقت کردم....
    مثلا سرپیچ ها با سرعت بالا پیچیدن خیلی کار رو سخت میکنه کنترل عقب ماشین سخت میشه در ضمن آینه های بغل ماشین خوب نیست مثلا اگر بخوام آینه سمت راست رو نگاه کنم باید یکم بیام جلوتر!!!!!
    در ضمن دستی کشیدن با مورانو هم بهتون پیشنهاد می کنم...
    یک سوال دیگه هم یادم اومد!من قبلا بی ام و x3 داشتم توی سرعت بالا اتاق دچار تکانهای عجیب میشد!مثلا احساس امنیتش کم بود!!میخواستم بدونم بقیه هم همین مشکلو داشتند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

این مورانوهای پارس خودرو به جای سنسور عقب قابلیت جلو و عقب کردن پدال گاز و ترمز رو گذاشته
    ببخشید من واقعا متوجه منظورتون در مورد اینکه بجای سنسور عقب قابلیت جلو و عقب کردن پدال گاز و ترمز رو گذاشته نمیشم
    میشه توضیح بدین,ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

مورانوی وارداتی آزاد سنسور عقب داره ولی قابلیت جلو و عقب کردن پدال ها رو نداره مورانوی پارس خودرو به جای سنسور عقب این قابلیت تنظیم پدال گاز و ترمز رو گذاشته....

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

منو میبخشید ولی متوجه کاره این قابلیت نمیشم(این قلبلیت چطوری جای نبود سنسور دنده عقب رو تو ماشین پر میکنه؟ )
    منظورتون کروز کنترلر که نیستش

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مورانوی وارداتی آزاد سنسور عقب داره ولی قابلیت جلو و عقب کردن پدال ها رو نداره مورانوی پارس خودرو به جای سنسور عقب این قابلیت تنظیم پدال گاز و ترمز رو گذاشته....
    مورانو وارداتی هم قابلیت جابجایی پدال رو داره فقط تو رده تجهیزاتی s این قابلیت رو نداره!

8. این کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

جدا؟!
    کدوم مدل این آپشن رو داره؟
    نگاه کنید امکان داره یکی پاهاش دراز نباشه پاش به سختی به پدال گاز و ترمز میرسه دوتاذ کلید کنار صندلی راننده هست که پدال گاز و ترمز رو از پای راننده دور و نزدیک میکنه.........

10. این کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جدا؟!
    کدوم مدل این آپشن رو داره؟
    نگاه کنید امکان داره یکی پاهاش دراز نباشه پاش به سختی به پدال گاز و ترمز میرسه دوتاذ کلید کنار صندلی راننده هست که پدال گاز و ترمز رو از پای راننده دور و نزدیک میکنه.........
    ٍُl و le این آپشن رو دارن!

12. 2 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علي جان خيلي باحال بود !!!! ببينم اينا ميزارن بيا توي ايران ؟؟؟ الان قيمتش چنده ؟؟؟
    Last edited by MoHaMaD ZaNd; 02-05-2009 at 10:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •