تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 53 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 528

نام تاپيک: راهنمایی در انتخاب هدفون مناسب (شعبه دوم)

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

پس به نظر من دنبال سری HS کریتیو باش (HS600 باید گیر بیاد - که در واقع اون فتالیتی که وصفش مطرح شد ، HS1000 میشه) که در اون حدود بودجه کیفیت بسیار خوبی داره و بعدش لاجیتک ... 5-10 تومن اختلاف قیمت رو هم کنار بیا !
    5-10 مشکلی نیست.
    لاجیتک مدل به خصوصی معرفی میکنی؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

5-10 مشکلی نیست.
    لاجیتک مدل به خصوصی معرفی میکنی؟
    فکر کنم مدل Precision Gaming حدود 55 تومن باشه ؛ صداش خوبه ، اما طراحی اش خاصه و حتماً بایدمطمئن باشی که باهاش راحتی (من که بودم! - ولی فکر کنم عموماً نپسندن!) ... یکی دو مدل زیر 50 هم داشت که الان حضور ذهن ندارم که هدست بودن یا هدفون ... آها Clear chat اش باید 35 تومن باشه ...

ولی باز من فکر می کنم کریتیو بهتر باشه در این حدود قیمت ... راستی سونی هم در این حدود کارای خیلی خوبی داره با قیمت مناسب ، اما من چون خودم توی پاساژ های کامپیوتری که گذرم میفته ندیدم پیشنهاد نکردم .. احتمالا جمهوری و پایتخت باید یکی دو مدل باشه (معمولا ایران سری XD هدفونهای سونی پیدا میشه) که کیفیتشون رو من هم سطح کریتیو می بینم ... سونی از نظر طراحی هم یه قدم جلوتره ..

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا از نظر کیفیت صدا برای موسیقی و فیلم مدل HS-600 کریتیو نسبت به مدلهای سری HQ مثلا 1400 یا 1900 چه فرقی داره ؟
    آیا 1400 و 1900 خیلی بهتره ؟؟
    من HS-600 رو 35 قیمت دارم . هدست هم هست ولی HQ 1400 هم 22500 ولی HQ 1900 رو نمیدونم.
    شما بیین این 3 تا با اولویت های زیر کدومو پیشنهاد میکنید :
    1- فیلم
    2- موسیقی
    3- بازی

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا از نظر کیفیت صدا برای موسیقی و فیلم مدل HS-600 کریتیو نسبت به مدلهای سری HQ مثلا 1400 یا 1900 چه فرقی داره ؟
    من HS-600 رو 35 قیمت دارم . هدست هم هست ولی HQ 1400 هم 22500 ولی HQ 1900 رو نمیدونم.
    1- فیلم
    2- موسیقی
    3- بازی
    سری HQ هدفون هستش و کریتیو مخصوص گوش دادن به موسیقی و فیلم در دامنه قیمت متوسط و زیر متوسط طراحی اش کرده ... سری HS هدست هستش؛ یعنی میکروفون داره و بیشتر به هدف استفاده های چندمنظوره طراحی شده ...

بر این اساس واضحه که HQ مناسب تره برای کاربرد شده ، هرچند به نظر من فرقشون انقدرها هم زیاد نیست ، اما بهرحال قابل توجهه ... توصیه من اینه که حتماً سراغ مدل بالاتر برو ... یعنی همون 1900 ... حالا اگه 10-15 تومن بیشتر هم بود ، مطمئن باش ضرر نمی کنی ...

ضمناً در بازه قیمت 30 ظاهرا دوستان سری XD سونی رو هم دیده ان ... باید جمهوری و نمایندگی های سونی رو بگردی .. اون هم مدل خیلی خوبیه ..

5. 3 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

1- فیلم
    2- موسیقی
    3- بازی
    توی حدود قیمت 30-20 تومن هدفونهای Behringer مدلهای Hps3000 و Hpx2000 را هم با کمی چونه زدن می تونین از جمهوری راسته ساز فروشا بگیرین. البته اینا فکر کنم الان idiscontinued شدن ولی هنوز پیدا می شن. به نسبت قیمتشون کیفیت خوبی هم دارن ؛ مثلا بعنوان هدفون استودیویی تبلیغ می شن (ولی کیفیتشون در حد کار واقعا استودیویی نیست) مدل 3000 برای بازی و فیلم فکر کنم بهتر باشه چون bass قویتری داره، عوضش مدل 2000 یه مقدار سبکتره و صداس برای موسیقی شاید شفافتر باشه(بخاطر open بودن)

7. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال cell_phone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان من دنبال یک هدفون خوب برای ورزش هستم . مخصوصا دو , اما مدل های موجود اصلن جالب نیست .
    من چند مدل کریتیو داشتم که صداش ای بدک نبود تو رنج خودش اما همه از فیش قطعی پیدا کردند و هر چه لحیم هم کردم .
    فایده ای در بر نداشت , جز الافی , به هر حال من تو نت جستجو کردم و چند مدل آمار گرفتم . از همه بیشتر هم طالب
    sennheiser pmx 80 sport II شدم تو نت تقریبا 50 دلاری هست . اما تو مشهد ( که من زندگی می کنم ) به هر کی گفتم .
    نشنیده بود چه برسه به اینکه داشته باشه . البته این جزو ارزونترین های این شرکت است .
    البته باید بگم من از مدل های بدون نویز نمی تونم استفاده کنم . چون وقتی می دوی خودش تولید نیز می کنه و قتی با شدت جابه جا می شه و باید حتما از نوع تو گوش و مدل پوشش ابری باشه تا مشکلی پیش نیاد .
    می خواستم بدونم کسی تجربه ای با این مارک و حتی این مدل داشته ؟

یا جایی رو سراغ داره شماره بده تماس بگیرم ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این مارک که از معتبرترین سازندگان هدفون در دنیاست. نمایندگیش هم در تهران پاساژ پایتخته. اطلاعات بیشر را اساتید حتما بهتون می دن..

10. این کاربر از ChaoticHead بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من دنبال یک هدفون خوب برای ورزش هستم . مخصوصا دو , اما مدل های موجود اصلن جالب نیست .
    من چند مدل کریتیو داشتم که صداش ای بدک نبود تو رنج خودش اما همه از فیش قطعی پیدا کردند و هر چه لحیم هم کردم .
    فایده ای در بر نداشت , جز الافی , به هر حال من تو نت جستجو کردم و چند مدل آمار گرفتم . از همه بیشتر هم طالب
    sennheiser pmx 80 sport II شدم تو نت تقریبا 50 دلاری هست . اما تو مشهد ( که من زندگی می کنم ) به هر کی گفتم .
    نشنیده بود چه برسه به اینکه داشته باشه . البته این جزو ارزونترین های این شرکت است .
    البته باید بگم من از مدل های بدون نویز نمی تونم استفاده کنم . چون وقتی می دوی خودش تولید نیز می کنه و قتی با شدت جابه جا می شه و باید حتما از نوع تو گوش و مدل پوشش ابری باشه تا مشکلی پیش نیاد .

کارهای سن هایزر رو تهران معمولاً میشه گیر آورد و اون هم از یکی دو منبع خاص که دوستان در صفحات قبلی همین تاپیک معرفی کرده اند ..

مدلهای روی گوشی به نظر برای شما مناسب میاد، مثل PX100 هستش که دوستانی که (اغلب برای مقاصد مشابه) خریده اند، بسیار راضی بوده اند ..

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

اگه برای ورزش میخوای بهتره هدفون in-ear بگیری که داخل گوش کیپ بشه تا هم صدای بیرون شنیده نشه و هم صدای موزیک بلندتر باشه و هم از تو گوش نیافته (و هم bass بهتری داشته باشه!)
    یه creative ep-630 کارت رو راه میندازه.
    این مارک که از معتبرترین سازندگان هدفون در دنیاست. نمایندگیش هم در تهران پاساژ پایتخته. اطلاعات بیشر را اساتید حتما بهتون می دن..
    اونی که تو پاساژ پایتخته همون طور که قبلا هم اشاره کردم باید پای تخته شسته شه! سنهایزر تو کل ایران فقط یه نمایندگی داره اونم خیابون جمهوریه.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اونی که تو پاساژ پایتخته همون طور که قبلا هم اشاره کردم باید پای تخته شسته شه! سنهایزر تو کل ایران فقط یه نمایندگی داره اونم خیابون جمهوریه.
    من از جریان خبر ندارم. اون مشکلش چیه؟ نمایندگی جمهوری آدرسش دقیقا کجاس؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •