تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 35 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 348

نام تاپيک: کلوپ HTC Touch Diamond

پروفشنال shympw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Santiago Bernabéu Stadium

پيش فرض

تو e-club سایت HTC برنامه واسه فارسی کردن گوشی های HTC هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خوب هر چی میگذره عیبهاش بیشر معلوم میشه
    عیب هم گویا کم نداره فعلا!!!
    چشم انتظار اکس وان میمونیم ببینیم اون چه جوریا از اب در میاد
    و البته تاچ پرو

داره خودمونی میشه Khosravani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تو e-club سایت HTC برنامه واسه فارسی کردن گوشی های HTC هست ؟
    من هم همین تصور رو داشتم، ولی بعد از دانلود 97 مگابایتی و ارتقای ROM هیچ نکته جدیدی در مورد کی بورد یا زبان ندیدم.

پروفشنال shympw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت

پيش فرض

من هم همین تصور رو داشتم، ولی بعد از دانلود 97 مگابایتی و ارتقای ROM هیچ نکته جدیدی در مورد کی بورد یا زبان ندیدم.
    زرشک !!! من به HTC ایمیل زدم گفتم اینم جوابشونه :

Thank you for contacting HTC Corporation Middle East Support Kindly note that if there's any updates "like Arabic support" it will be launched on the e-Club. So, even if you bought the mobile without the Arabic support, you'll be able to download it as long as it's released. Please note that you could also contact us by phone; for more information on that service please go to
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Sincerely, thank you for choosing HTC Corporation HTC Corporation Middle East Support Team
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

زرشک !!! من به HTC ایمیل زدم گفتم اینم جوابشونه :
    خوب کاری کردی که بهشون ایمیل زدی اما به نظرم اگر این دفعه چه شما و چه هر کس دیگه ای باهاشون تماس
    گرفت اصلا زبان عربی رو ازشون نپرسید. مستقیم برید سر اصل مطلب... ما نزدیک 70 میلیون نفر آدمیم که 6 الی
    7 میلیونشم بیرون ایران زندگی میکنه. چرا زبان ساپورت کردن فارسی رو ازشون نپرسیم؟ مگه ما از عربهایی که
    همه دنیا رو به نابودی کشیدند چی کم داریم... عربی که هنوز با دست غذا میخوره باید اچ تی سی با پشتیبانی
    عربی داشته باشه اونوقت ایرانیهایی که در آمریکا استاد دانشگاه امریکایی ها هستند زبان فارسی رو نداشته باشند.

من این سایتی رو که اونها در ایمیل بهتون پاسخ داده بودند رو نگاه کردم. در اون سایت این شماره تلفن رو برای ساپوت
    ایرانیها گذاشتند. اگر یکی میتونه به این شماره زنگ بزنه و بهشون بگه که ما زبان فارسی میخوایم. حتی اگر شده
    کمپین جمع آوری امضا راه میندازیم تا ببینند که ما تعدادمون همچین هم کم نیست.

کد شهری رو ننوشته اما فکر کنم باید تهران باشه. یک امتحان بکنید ببینید جواب میده یا نه... من ایران نیستم
    وگرنه بهشون زنگ میزدم... البته بازم سعی میکنم باهاشون تماس بگیرم... حالا شماها که اونورید یک تماس
    بگیرید بعد من و بعد اونهای دیگه زنگ بزنند.... اینقدر بهشون زنگ میزنیم که آخرش بکن کی میخوان فارسی رو
    جزو یکی از زبانهای رسمی گوشی قرار بدند.

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

خوب کاری کردی که بهشون ایمیل زدی اما به نظرم اگر این دفعه چه شما و چه هر کس دیگه ای باهاشون تماس
    گرفت اصلا زبان عربی رو ازشون نپرسید. مستقیم برید سر اصل مطلب... ما نزدیک 70 میلیون نفر آدمیم که 6 الی
    7 میلیونشم بیرون ایران زندگی میکنه. چرا زبان ساپورت کردن فارسی رو ازشون نپرسیم؟ مگه ما از عربهایی که
    همه دنیا رو به نابودی کشیدند چی کم داریم... عربی که هنوز با دست غذا میخوره باید اچ تی سی با پشتیبانی
    عربی داشته باشه اونوقت ایرانیهایی که در آمریکا استاد دانشگاه امریکایی ها هستند زبان فارسی رو نداشته باشند.

من این سایتی رو که اونها در ایمیل بهتون پاسخ داده بودند رو نگاه کردم. در اون سایت این شماره تلفن رو برای ساپوت
    ایرانیها گذاشتند. اگر یکی میتونه به این شماره زنگ بزنه و بهشون بگه که ما زبان فارسی میخوایم. حتی اگر شده
    کمپین جمع آوری امضا راه میندازیم تا ببینند که ما تعدادمون همچین هم کم نیست.

کد شهری رو ننوشته اما فکر کنم باید تهران باشه. یک امتحان بکنید ببینید جواب میده یا نه... من ایران نیستم
    وگرنه بهشون زنگ میزدم... البته بازم سعی میکنم باهاشون تماس بگیرم... حالا شماها که اونورید یک تماس
    بگیرید بعد من و بعد اونهای دیگه زنگ بزنند.... اینقدر بهشون زنگ میزنیم که آخرش بکن کی میخوان فارسی رو
    جزو یکی از زبانهای رسمی گوشی قرار بدند.
    کاملا حر ف خوبی زدن من از عربی بدم میاد ...........................امسال نزدیک بود من رو نگه داره واسه تابستان................تمام عرب هارا............

پروفشنال shympw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت

پيش فرض

من هم دل خوشی از عربی ندارم. تو ایمیل عربی و فارسی رو با هم گفتم بخاطر گچپژ !
    چرا Htc عین خیالش نیست ؟!

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

یعنی اینجا هم بحث تحریم................دی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام. منم اين arabizer رو روي diamond خودم نصب كردم. مشكل فارسي خوندن و نوشتن حل شد ولي آدرس بار opera و internet explorer رو خراب كرد. توي Internet explorer كه هرچي توي آدرس بارش بنويسي نشون نمي‌ده توي opera هم قاطي نشون مي‌ده ولي سايت‌هاي فارسي رو خوب نشون مي‌ده. تنها عيبش همينه :( كسي راهي براش نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام. منم اين arabizer رو روي diamond خودم نصب كردم. مشكل فارسي خوندن و نوشتن حل شد ولي آدرس بار opera و internet explorer رو خراب كرد. توي Internet explorer كه هرچي توي آدرس بارش بنويسي نشون نمي‌ده توي opera هم قاطي نشون مي‌ده ولي سايت‌هاي فارسي رو خوب نشون مي‌ده. تنها عيبش همينه :( كسي راهي براش نداره؟
    الان توي جاهاي ديگه هم كه input واسه وارد كردن حروف داشت ديدم كه مثل آدرس بار internet explorer حروف رو نشون نمي‌ده :( كمكككككك حيفه دلم نمياد پاكش كنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •