تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 15 از 2403 اولاول ... 511121314151617181925651155151015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خدمت بهنام عزیز هم عرض کنم که منم 256 دارم که تازه دوباره راه افتاد چون خطمون تو برگردان بود و گرفتاری هایی برام ایجاد کرده بود و یک ماه و نیم اینترنت نداشتم. من هم خونمون گلایل هست و سرعتم متوسطه یعنی چیزی حدود 25 الی 28 بهم دانلود میده و مشکل خاصی که خدارو شکر فعلا نداره. شما به 7750000 زنگ بزن و شماره ی 4 رو بزن با پشتیبانی صحبت کن ببین جریان چیه .. چون اگر کسی صداش درنیاد اینا هم کاری نمی کنند اخه.

دوست عزیز شما می تونی یه بار تو اون سایت الان تست کنی و نتیجه رو به من بگی؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

البته من به بهنام توصیه می کنم که یک دور با سرور رکامند تست کنه. یعنی رفتی تو اسپید دات نت با سرور باکو تست کن و نتیجه رو اینجا بزار ببینیم. چون گاها ترافیک خطوط بین المللی میره بالا و مشکلاتی ایجاد میشه شما با سرور نیویورک تست کردی. با سرورهای موجود در اروپا تست کن یا با همون باکو که ترافیک شمال کشور از اونجا میاد ..

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خدمت بهنام عزیز هم عرض کنم که منم 256 دارم که تازه دوباره راه افتاد چون خطمون تو برگردان بود و گرفتاری هایی برام ایجاد کرده بود و یک ماه و نیم اینترنت نداشتم. من هم خونمون گلایل هست و سرعتم متوسطه یعنی چیزی حدود 25 الی 28 بهم دانلود میده و مشکل خاصی که خدارو شکر فعلا نداره. شما به 7750000 زنگ بزن و شماره ی 4 رو بزن با پشتیبانی صحبت کن ببین جریان چیه .. چون اگر کسی صداش درنیاد اینا هم کاری نمی کنند اخه.

دوست عزیز شما می تونی یه بار تو اون سایت الان تست کنی و نتیجه رو به من بگی؟؟؟
    بهنام جان. مشکل از همون ارتباط بین الملل هست. چون الان من هم سرور نیویورک رو انتخاب کردم و اصلا به من جواب نمیده در صورتی که سرعت دانلودم از رپیدشیر خیلی خوبه ! جفتش رو الان تست کردم. شما لطفا از سرور باکو تست کن یا برو سایت مایکروسافت و دو تا فایل رو هم زمان دانلود کن ببین جمع سرعت دانلود چقدره . اگر هر کدوم با سرعت 9 - 10 کیلوبایت در ثانیه دانلود شد پس سرعت شما خوبه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اینم سرعت من از سرور نیویورک... ایراد از اندیشه نباید باشه ..

با سرور های المان هم تست کنی بد نیست . ولی به تست اکتفا نکن. و از سایت یاهو یا مایکروسافت چند فایل بگیر همزمان ببین هرکدوم چه سرعتی داره. در ضمن مودمت چیه ؟ چراغ لینکت امروز رفت و اومد یا همش ثابت بود ؟ تلفناتون باید سر راهش اسپلیتر باشه. اینا همه تاثیر گذاره ..
    Last edited by DSL; 18-03-2008 at 18:49.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ظاهرا سرعتت داره خوب میشه )
    چند روز پیش بهتر بود ؟ میگم که امکان داره در ساعاتی خراب بشه و دوباره خوب شه ..

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنونم ازت dsl عزیز .
    سرعت دانلود من از رپیدشیر معمولآ در همین ساعتها 21 الی 23 هستش .به نظرت خویه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنونم ازت dsl عزیز .
    سرعت دانلود من از رپیدشیر معمولآ در همین ساعتها 21 الی 23 هستش .به نظرت خویه؟؟؟
    خوب هست به شرطی که به صورت معمولی دانلودت این باشه یعنی با اینترنت اکسپلورر دانلودت این باشه. اینطوری دانلود می کنی ؟ البته با اندیشه یی ها صحبت کنی که میگن باید بین 16 تا 25 در نوسان باشه !! یکی نیست بگه بابا جون 16 که دیگه میشه همون 128 ..

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با اکسلریتور 24 الی 27 هستش.مال تو چقدره؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •