تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 130 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه ronaldinho_bs10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام!
    من رشتم تجربیه و امسال کنکوریم!
    من عکاسی رو خییلی دوست دارم ! میخوام بدونم امسال اگه هینجوری نخونده امتحان بدم قبول میشم!؟
    چه رتبه ای نیازه!؟ واسه تهران و اصفهان !

ممنون!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

سلام!
    من رشتم تجربیه و امسال کنکوریم!
    من عکاسی رو خییلی دوست دارم ! میخوام بدونم امسال اگه هینجوری نخونده امتحان بدم قبول میشم!؟
    چه رتبه ای نیازه!؟ واسه تهران و اصفهان !

ممنون!
    سلام
    آفرین به انتخابت....منم عاشق عکاسی ام.
    من دیپلم گرافیک دارم.الانم پیش دانشگاهی ام.اینارو میگم که بدونی همینطوری رو هوا حرف نمیزنم.
    راجع به اصفهان اطلاعی ندارم اما تهران:
    یه معلم و دوست دارم که داره عکاسی میخونه.رتبه ی اون فکر کنم تو سال 87 کنکور داد رتبه ش تو هنر شد 50 حدود.تازه سر امتحان حالش بد شده بود...دانشگاه هنر
    یکی دیگه از دوستام که کنکور 88 رو داد با رتبه ی 123 یا 124 عکاسی دانشگاه هنر قبول شد.
    تو بچه های هنر همیشه دانشگاه هنر یه آرزوئه...نمیدونم دانشگاه های دیگه چه رتبه ای میخواد ولی اونها هم همین حدودهاست.درواقع تو رشته ی هنر با رتبه ی 1000 به بالا امکان نداره رشته ی به درد بخوری قبول شی،چه برسه به رشته ی پر طرفداری مثل عکاسی.
    نمیخوام ناامیدت کنم ولی این واقعیته که بدون زحمت یا با زحمت کمتر خیلی سخت میشه به هدف رسید.
    نمیتونی بدون اینکه چیزی بخونی بری سر جلسه و تست های خواص مواد ،موسیقی ،نمایش ، خلاقیت تصویری و .. رو بزنی.(تست های موسیقی و نمایش تو همه ی رشته ها هست)
    دوست من اگه فقط عکاسی رو در حدی دوست داری که جزو انتخابات باشه پیشنهاد من اینه که به جای اینکار یه رشته ی دیگه رو انتخاب کنی و کلاس های عکاسی بیرون رو بری،اما اگر عکاسی هدف توئه باید براش زحمت بکشی و درس های حداقل پیش دانشگاهی هنر رو بخونی.
    البته اینم بگم که خیلی زیادن کسانی که با تراز های فوق العاده ای تونستن هنر بخونن.
    به هر حال اگر دانشگاه خوب هم برات شرطه (که تو عکاسی باید باشه ) باید تلاش کنی.

3. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

سلام.
    من یه سوال در مورد کنکور هنر داشتم.
    برای "درک عمومی هنر" باید چه کتابهایی رو مطالعه کنم و دیگه اینکه اگه ریاضی رو 0% بذارم امکان داره سراسری قبول شم؟
    و ایا برای رشته های وابسته به سینما و تئاتر لازمه که خلاقیت نمایشی رو خیلی بالا بزنم، درسته؟
    درک عمومی هنر:تاریخ هنر ایران -تاریخ هنر جهان - عکاسی 1 و 2- هنر و ادب-آشنایی با بناهای تاریخی - سیر هنر در تاریخ 1 و 2 -آشنایی با میراث فرهنگی ایران
    البته یه دفعه میبینی یه سوال از تاریخ موسیقی یا خط در گرافیک هم دادن ولی منابع ثابتش ایناست
    برای رشته های سینما و تئاتر ، نمایشی ضریب 4 داره.ریاضی 1 ، درک 3، رسم 1، تصویری 2، خواص 1 و موسیقی هم 1.
    در مورد 0 گذاشتن ریاضی هم باید بگم همه چی امکان داره دوست من.ولی من اینکارو توصیه نمیکنم.
    Last edited by Miss Artemis; 21-01-2010 at 15:14.

5. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه حاجی حسین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    شیراز،بلوار نصر،شهرک دتخضر،کوچه فرهنگ سرا،درب ششم،سم

پيش فرض ای ملت کمک

بابا توی این سایت یه کسی پیدا نمشه منو راهنمایی کنه.
    راستی سلام
    عصابم خیلی خورده
    برای قبولی توی دانشگاه رشته گرافیک باید چه ترازی داشته یاشیم.
    روی چه درسهایی بیشترکارکنیم.
    چه طوری درس بخونیم.
    بهتری تراز برای قبولی توی شهر خودت چیه.

بابامن دیگه خسته شدم بس که اینورو اونور رفتم.
    چه کنم
    من امسال ترازم 7200شد بایه کار متوسط.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

بابا توی این سایت یه کسی پیدا نمشه منو راهنمایی کنه.
    راستی سلام
    عصابم خیلی خورده
    برای قبولی توی دانشگاه رشته گرافیک باید چه ترازی داشته یاشیم.
    روی چه درسهایی بیشترکارکنیم.
    چه طوری درس بخونیم.
    بهتری تراز برای قبولی توی شهر خودت چیه.

بابامن دیگه خسته شدم بس که اینورو اونور رفتم.
    چه کنم
    من امسال ترازم 7200شد بایه کار متوسط.
    علیک سلام دوست عزیز
    سوالات تخصصیه...باید با یه مشاور مشورت کنییا کسی که کنکور داده باشه.تراز ها در هر شهر و هر سال متفاوته و من نمیدونم میانگینش چقدره...درضمن برای هر دانشگاهی هم متفاوته.
    درسهایی رو که باید بخونی ایناست همراه با ضریب...
    درک عمومی هنر×4 - ریاضی ×1 - رسم فنی ×1 - تصویری ×4 - نمایشی ×1 - خواص مواد ×1 - موسیقی ×1
    نمیدونم منابع این درسها رو هم میدونی یا اونهاروهم (که ماشالا کم نیستن ) برات بنویسم؟
    ولی به نظرم حتما با یه مشاور که از هنر هم حالیش باشه مشورت کن.
    Last edited by Miss Artemis; 12-02-2010 at 13:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه niusha_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Beatlemania

پيش فرض

کسی امسال کنکور هنر نداده؟!

من نیمه متمرکز، طراحی صنعتی دانشگاه تهران قبول شدم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

.................
    Last edited by broken-home; 01-03-2010 at 12:12.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

من یه سوالی دارم.یکی هست که سوم ریاضیه.میخواد کنکور هنر بده.
    به نظر شما پیش دانشگاهی همون ریاضی بخونه یا تغییر رشته بده؟
    پسر هم هست سال اول قبول نشه باید بره سربازی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شمام خوشین !!! من یه دختر 16 ساله ام که دوم دبیرستان فرزانگان (تیزهوشان) درس می خونم!! رشته تجربی!!!!!!!
    من عاشقه رشته هنر شاخه نقاشی+موسیقی+گرافیکم! از خودمتعریف نمی کنم ولی استعداد فوق العاده ایم تو این زمینه ها دارم ولی باید خانوم دکتر شم!!! باورتون نمی شه که اشکم داره در میاد هر وقت به این قضیه فکر می کنم همین طوریه!!! از عمو و دایی و خاله و عمه و مامان بزرگ و بابابزرگ بگیر تا اووووووووو... همه منتظرن که ساله 1391 بیاد و منو کنن خانوم دکتر!!! من دردم کجا بگم به کی بگم!!؟؟؟؟؟
    فقط برو بکس هنری یه کار می خوام واسم کنین... سلامم رو به دانشگاه هنر تهران برسوننین... همونجایی که سهراب (سپهری) توش راه رفت، نقاشی کرد... !!!!!
    درضمن واسم دعا کنین دکتر شم با یه رتبه ی خوب که حداقل این جماعت خوشحال شن!! من نشدم بیخیال!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه niusha_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Beatlemania

پيش فرض

شمام خوشین !!! من یه دختر 16 ساله ام که دوم دبیرستان فرزانگان (تیزهوشان) درس می خونم!! رشته تجربی!!!!!!!
    من عاشقه رشته هنر شاخه نقاشی+موسیقی+گرافیکم! از خودمتعریف نمی کنم ولی استعداد فوق العاده ایم تو این زمینه ها دارم ولی باید خانوم دکتر شم!!! باورتون نمی شه که اشکم داره در میاد هر وقت به این قضیه فکر می کنم همین طوریه!!! از عمو و دایی و خاله و عمه و مامان بزرگ و بابابزرگ بگیر تا اووووووووو... همه منتظرن که ساله 1391 بیاد و منو کنن خانوم دکتر!!! من دردم کجا بگم به کی بگم!!؟؟؟؟؟
    فقط برو بکس هنری یه کار می خوام واسم کنین... سلامم رو به دانشگاه هنر تهران برسوننین... همونجایی که سهراب (سپهری) توش راه رفت، نقاشی کرد... !!!!!
    درضمن واسم دعا کنین دکتر شم با یه رتبه ی خوب که حداقل این جماعت خوشحال شن!! من نشدم بیخیال!!!
    چه جالب. اتفاقا من هم فارغ التحصیل سال 86 همون مدرسه ام. تجربی هم خوندم ولی در نهایت رفتم کنکور هنر دادم. صحبت کن شاید قانع شدند اون چیزی که دوست داری رو ادامه بدی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •