تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 25 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 248

نام تاپيک: سامسونگ و فعال کردن اینترنتtv

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام - تی وی من سامسون UA 46 D 5000 PR هستش و تومنو شبکه و تنظیمات اونو داره- با لن هم به ADSL وصلش کردم نوشته بود اینترنت با موفقیت متصل شد و دیگه نمیدونستم چطور ازش استفاده کنم - راستی اینکه بچه ها هی میگن به هتل مود رفته و گزینه کلون تی وی تو یو اس بی را بزنید.لازمه در این هنگام به قسمت پشت پنل یو اس بی وصل باشه - اگه جواب بله است چه نوع یو اس بی -و آیا برای استفاده مجدد نیاز به اون یو اس بی هست یا نه . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض داداش مرسي!

-براي adsl كه شما بايد هزينه خودش رو پرداخت كنيد ربطي به hdtv ‌تون نداره
    -براي خود hdtv هم نه هيچ هزينه اي نداره (شايد بعضي اپليكيشن ها رو بخواد پولي نصب كنيد )
    -نه عزيز نميشه كاريش كرد بايد Hdtv تون قابليت internet tv رو داشته باشه
    آقا من همه مراحلو رفتم اما تو sub option قسمت info link رو نداره و تو قسمت نت وورك هم جستجو نداره ضمنا مدل تي وي la46d585 سري 5 هستش ممنون مي شم راهنماييم كنين

داره خودمونی میشه sagedmo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام.من اسکایپ رو اجرا کردم.درست بود اما میکروفون که میزنم کار نمی کنه.لطفا من رو راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض web browser

سلام من تلویزیون samsung d5500 دارم میخوام هنگام اتصال به اینترنت از طریق web browser وب گردی کنم ولی ظاهرا نداره میخواستم راهنمای کنید یک سوال دیگه هم داشتم که این تلویزیون گیرندگی دیجیتال داره اگر داره چطوری فعال میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اينجوري كه معلومه سري هاي D توي منو مقداري متفاوتن من هم يه D6960 دارم كه توي sub option اصلا گزينه info link نيست كه بتونم تغيير بدم آيا كسي هست راهنمائي كنه كه چكار كنيم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من سامسونگ D7770 دارم چطوری اینترنت تی وی رو فعال کنم؟لطفا کمک کنید؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

13

با سلام من هم سامسونگd5000pr دارم با توجه به راهنمایی هایی که دوستان فرمودند جهت مراجعه به منو مخفی از روشmute119 powerنتونستم وارد شم و هتل مد رو فعال کنم ولی از طریق اینفو-منو-مات-پاور وارد شدم متاسفانه گزینه info link وجود ندارد خواهشمندیم جهت روشن شدن این موضوع و اینکه چه سری ال ای دی ها شامل این برنامه می باشند ، یک توضیح واضح بدین که کلیه کاربران بتونند از این سیستم استفاده کنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام
    دوستان من میخوام صفحه گوگل را در سامسونگ LED 6960 داشته باشم.
    قبلاً از طریق منوی مخفی بعضی تغییرات لازم را انجام داده ام(بر اساس آموزشی که گفته شده) ولی در Application هایی که لیست می شود فقط Google map و Google calendar را داره.
    خواهشمندم راهنمایی کنید.

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام
    دوستان من میخوام صفحه گوگل را در سامسونگ LED 6960 داشته باشم.
    قبلاً از طریق منوی مخفی بعضی تغییرات لازم را انجام داده ام(بر اساس آموزشی که گفته شده) ولی در Application هایی که لیست می شود فقط Google map و Google calendar را داره.
    خواهشمندم راهنمایی کنید.
    خب از مرورگر وب صفحه گوگل را باز کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خب از مرورگر وب صفحه گوگل را باز کن.
    می خوام از داخل اینرتنت خود تلوزیون به گوگل برم.منظورم Application آن چرا لیست نمیشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •