تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 39 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 382

نام تاپيک: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام
    1-مودم tfi60 ایرانسل اخرین ورژن های جدیدش که توی بازارن قابل انلاک هستن یا فقط بعضی هاشون ؟

2-برای ورژن 196 مبین نت انلاک اومده یا نه ؟

دمتون گرم

2. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خیلی از پاسختون ممنونم !

انشاالله هفته آینده برای این کار اقدام می کنم .

من قبلا هم چند تا مودم را آنلاک کردم و رو بعضی از مودمها openwrt نصب کردم ، امیدوارم این کار را هم بتونم انجام بدم .

این جور که متوجه شدم ، من اگر الآن آپدیت ایرانسل را با همون web ui انجام بدم ، مودم آپدیت میشه و با ایرانسل کار می کنه ، بعد باید برای آنلاک کردن دوبارش اقدام کنم . درسته ؟

حالا موردی که هست اینه لینکی هست که آموزش آنلاک کردن به صورت کامل و قدم به قدم آموزش بده ؟ چون من هرچی بررسی کردم ، در انجن ، به صورت پراکنده هر پستی یک نکته ای آموزش داده شده بود ، بابد هزاران صفحه و چندین تاپیک انجمن را بخونیم که بشه کار را انجام داد .

چه خوب بود که به صورت یکجا ، مثلا با فرمت PDF آماده بشه و در اختیار دوستان قرار بگیره !
    الان رو مودم 192 هواوی و انلاک هست درسته ؟ یا 192 ایرانسل و انلاک ؟ اگر دومی بود نیاز به انلاک دوباره نیست و 196 ایرانسل رو میتونید از طریق لوکال اپدیت 192 ایرانسل انتقال دهید . فقط برا فریمورهای ویرایش شده نیاز به لحیم کابل هست . در مورد openport فکر نکنم برا این مودم فریموری وجود داشته باشه . اموزش هم تا چند روز اینده به صورت تکمیل و از صفر تا 100 اماده و در انجمن اطلاع رسانی خواهد شد .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    1-مودم tfi60 ایرانسل اخرین ورژن های جدیدش که توی بازارن قابل انلاک هستن یا فقط بعضی هاشون ؟

2-برای ورژن 196 مبین نت انلاک اومده یا نه ؟

دمتون گرم
    ایرانسل با 192 و 196 راحت انلاک میشود ولی مبین نت فقط با 192 قابل انلاک هست و اگه 196 باشه خیر راهی ندارد .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ایرانسل با 192 و 196 راحت انلاک میشود ولی مبین نت فقط با 192 قابل انلاک هست و اگه 196 باشه خیر راهی ندارد .
    مرسی دوست من ، پس یعنی ایرانسل هر ورژنی که باشه انلاک میشه و مشکلی وجود نداره درسته ؟ چون میخام بخرم اگه ورژن خاصی داره که انلاک نمیشه ممنون میشم بگید .یا مثلا اگه ورژن جدیدتری بعد از 196 اومده خلاصه به در بسته نخورم

7. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مرسی دوست من ، پس یعنی ایرانسل هر ورژنی که باشه انلاک میشه و مشکلی وجود نداره درسته ؟ چون میخام بخرم اگه ورژن خاصی داره که انلاک نمیشه ممنون میشم بگید .یا مثلا اگه ورژن جدیدتری بعد از 196 اومده خلاصه به در بسته نخورم
    بله ایرانسل بخرید با ورژن 192 یا 196 و در کل هم بیشتر از این دو ورژن ایرانسل بیرون چیزی نداده .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

بله ایرانسل بخرید با ورژن 192 یا 196 و در کل هم بیشتر از این دو ورژن ایرانسل بیرون چیزی نداده .
    فقط زمانی که میخام مودم بخرم چه مبین و چه ایرانسل چه جوری باید بفهمم ورژنش چیه که اگه اوکی نبود نگیرمش ؟

10. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

الان رو مودم 192 هواوی و انلاک هست درسته ؟ یا 192 ایرانسل و انلاک ؟ اگر دومی بود نیاز به انلاک دوباره نیست و 196 ایرانسل رو میتونید از طریق لوکال اپدیت 192 ایرانسل انتقال دهید . فقط برا فریمورهای ویرایش شده نیاز به لحیم کابل هست . در مورد openport فکر نکنم برا این مودم فریموری وجود داشته باشه . اموزش هم تا چند روز اینده به صورت تکمیل و از صفر تا 100 اماده و در انجمن اطلاع رسانی خواهد شد .
    مودم من tfi-60 ایرانسل هست و لوگوی ایرانسل هم داره ، ولی از فروشنده که خریدم برام آنلاکش کرده بود و به خوبی کار می کنه ، الآن هم خونه نیستم و مودم در دسترس نیست ، نمی دونم چه فریموری روشه !

قصد نصب openwrt روی این مودم ندارم ، فقط عرض کردم که تجربه این کار را دارم و اگر نیاز به لحیم کاری و اینها باشه مشکلی ندارم .

در مورد آموزش هم ممنونم . انشاالله که هرچی زودتر آماده بشه که همه بتونن استفاده کنن ، از جمله من .

12. این کاربر از kejap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فقط زمانی که میخام مودم بخرم چه مبین و چه ایرانسل چه جوری باید بفهمم ورژنش چیه که اگه اوکی نبود نگیرمش ؟
    کلا ایرانسل هر جا دیدی بخر و نگران نباش چون انلاک میشه . فقط مبین نت نگیر . از این مودم اسیا تک هم داره و tdd اسیا تک بر روی شبکه ایرانسل فکر کنم باشه و احتمالا ماله اسیا تک هم انلاک میشه .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

کلا ایرانسل هر جا دیدی بخر و نگران نباش چون انلاک میشه . فقط مبین نت نگیر . از این مودم اسیا تک هم داره و tdd اسیا تک بر روی شبکه ایرانسل فکر کنم باشه و احتمالا ماله اسیا تک هم انلاک میشه .
    اخه من سیم و مودم ایرانسل و اسیاتک رو دارم و سیم مبین نت میخام که اونم بدون مودم نمیدن مخصوصا نوع 360 رو که حتما باید با مودم b612 خریداری بشه ، برا همین خاستم از مبین نت بگیرم چون اگه مودمش انلاک بشه هم از مبین نت میتونم استفاده کنم هم تقریبا تمام اپراتورها ولی اگه از ایرانسل یا اسیاتک بگیرم هم تکراری میشه هم از مبین نت نمیتونم استفاده کنم.لطفا یه راهی پیش پام بزار.

15. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad0111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

13

اخه من سیم و مودم ایرانسل و اسیاتک رو دارم و سیم مبین نت میخام که اونم بدون مودم نمیدن مخصوصا نوع 360 رو که حتما باید با مودم b612 خریداری بشه ، برا همین خاستم از مبین نت بگیرم چون اگه مودمش انلاک بشه هم از مبین نت میتونم استفاده کنم هم تقریبا تمام اپراتورها ولی اگه از ایرانسل یا اسیاتک بگیرم هم تکراری میشه هم از مبین نت نمیتونم استفاده کنم.لطفا یه راهی پیش پام بزار.
    سلام علیکم

دوست عزیز فعلا راه به صرفه ای برای انلاک مودم های مبین نت وجود ندارد!

و طبق گزارشات همه مودم های موبین نت قفل هستند و راه بصرفه اقتصادی برای انلاک موجود نیست!

بنده یک عدد مودم مبین نت لاک شده با سیمکارت دارم اگر خواستید پیام بدید

17. این کاربر از Javad0111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •