تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 15 اولاول ... 51112131415
نمايش نتايج 141 به 149 از 149

نام تاپيک: تعبیر خواب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خواب دیدم توی شهر لندن هستم مسابقه تموم شده بود همه داشتیم از استادیوم میومدیم بیرون همه رفتن خونه هاشون من مونده بودم با چند تا ایرانی که میشناسمشون و منتظر ماشین بودیم که هر چی منتظر شدیم ماشین نیومد بعدش از خواب بیدار شدم وقتی خودم رو توی لندن دیدم یه حس عجیبی داشتم انگار که به ارزوم رسیده باشم D:

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام....چه خوب که این تاپیک رو دیدم...آخه من کلا زیاد خواب میبینم...

اخیرا چندتا خواب عجیب دیدم...اگر ممکنه تعبیر کنید

1- تا حالا بوته گوجه فرنگی دیدید...؟

خواب دیدم در مزرعه ای هستم که پر از بوته گوجه فرنگی است لیکن بوته ها بجای گوجه فرنگی الماس میرویند....!!!!

خیلی عجیبه....مگه نه...؟ وسط مزرعه اتاقکی بود که من وارد آن شدم و یه دستگاه الکترونیکی بود که روشنش کردم و چیزی مثل صفحه رادار روشن شد...!!

تعبیرش چی میتونه باشه...؟

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من خواب دیدم خونمون پر از زنبور و عقرب شده ...
    نمیدونم تعبیرش چی میشه ...

یه خواب دیگه م دیدم، با ماشین میخواستم از چراغ قرمز رد کنم، یه هو پلیس جلومو گرفت.برگشتم سر جام. جریمه م نکرد ولی ماشین یه جاش داغون شد خودم نفهمیدم چه جوری

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اقا من خواب شاخی دیدم در حد المپیک!!!:
    داشتم با کامیپوترم بیرون خونه‌ی عموم که خیلی ازش بدم میاد، یه سری مطالبی رو میخونم از تو اینترنت و کپی میگرفتم رو سیستم که بد نبودن، ولی برا من بد بود(من نباید میگرفتمشون!!)....
    یه شعری هم میخوند که اولش یادم نمیاد!! ولی ادامش این بود که به هر کس نمی‌دهندش.... به هر کس نمی‌دهندش....( مصراع اول شعر نه!! یه کلمه‌ای میگفت... یادم نیومد هرکاری میکردم.... همش این جمله رو تکرار میکرد که اره، اون چیز، در گرانیست به هر کس ندهندش..... صدای چند تا خانم بودش که میخوندن...

بعد من هر بار میرفتم بالا از پله ها، در خونه‌ی عموم حالت اینه‌ای داشت..(تو واقعیت نداره!!) و من توش، جوشی رو از تو صورتم(کنار لبم از سمت راست....) در می‌اوردم... ولی خیلی بزرگ بود و مثلا ۱۰-۱۲ سانتی بیرون میزد و اندازه یه خودکار بود تقریبا که من با دست لمسش میکردم، ولی بریده نمیشد!!!!.....
    بعد همونجوری میپریدم پایین، یه عکس دیگه ذخیره میکردم و همون شعر رو داشت میخوند، دوباره میرفتم بالا رو پله ها و دوباره جوش رو در میاوردم!!!(یه جور لوپ بودش انگار...!!)
    تا اینکه به موبایل م زنگ زدن و گفتن که (your in control).... یه جورایی حس کردم این جمله‌اش یعنی من رو بازداشت دارن میکنن.... با این وجود، من بازم کار خودم رو میکردم.... عکس ذخیره میکردم(عکس ها یادم نمیاد چی بودن...در حقیقت نمی‌دیدمشون!!یه جور سیاه رنگ بودن....)...

دوستان، میشه لطفا کمک کنین که خواب رو تعبیر کنم؟ راستش برام مهمه محتویش.....

معنای اون بیت شعر به هر کس ندهندش، چی میتونه باشه؟! چیه که به هر کس(مشخصا من!!) ندهندش؟!!! شرافت؟ ازادی یا یه چیزی تو این زمینه ها بود کلمه....

چند ثانیه بعد از تلفن هم من بیدار شدم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوش به حالت ،ثروت زیادی بهت رو میاره قدرش رو بدون ،چون خواب دیدن ماهی و اب کثیف نشانه ثروته.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooria_googooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

دوستان مادر بنده یک خوابی دیده خواهش می کنم اگر کسی تعبیرش رو بلده بگه .
    خواب دیده که خواهرم توی یک چاهی افتاده و توی چاه یه پسری با ظاهری مظلوم و آروم بوده . که وقتی مادرم می خواسته دست خواهرم را بگیره نمیذاشته و صورتش شکل صورت شیطان میشده . خواهرم داشته توی آتیش می سوخته تا زانوش توی اتیش بوده . آخرش مادرم یا ابا الفضل میگه دخترشو در میاره از چاه و یهو می بینن بین الحرمین هستن . تعبیرش چیه ؟

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

من هم خواب دیدم که دارم دستامو با نمک می شورم تعبیرش چییه کسی می دونه؟

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مامانم خواب دیده که من کور میشم! تعبیرش چیه؟ من چشمام قوز قرنیه هم داره!

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من موتورمو خيلي دوستش دارم ( اندازه كامپيوترم )
    ديشب خواب ديدم يجا پارك كردم بعد رفتم از بغالي خريد كنم بعد كه برگشتم نبودش ، آقا هرچي گشتم پيداش نكردم آخر برگشتم همون جا دوباره ديدم يه خير نديده اي برداشته موتور رو برده اونوره خيابون همه جاشو داغون كرده . لقش رو كه تازه انداخته بودم و چراغاشو همرو آورده بود پايين . نميدوني چه كابوس وحشتناكي بود .
    حالا اين تعبيرش چيه ؟
    امروز هرجا ميخواستم پارك كنم هم قفل گردني رو زدم هم قفل دوشاخ چرخ جلو ( خيلي كم ميزدم ) و هم زنجير براي چرخ عقب ( كه هميشه دكور بود براي بستن پلاك ) و هم دزدگيرش رو ( بعد 8 ماه دوباره استفاده كردم ، فكر نميكردم سالم باشه )

10. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •