تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 115 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1146

نام تاپيک: [آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من الان کل آموزشی که Beny-Nvidia نوشت رو باید بیخیال بشم چون کارتم انویدیا نیست؟!!
    متاسفانه
    البته می تونی تو پولی ها از power dvd و در فری ها نرم افزار k-lite codec pack یا splash استفاده کنی
    همچنین می تونی از قابلیت avivo hd که تو کارت های رادون به صورت فری عرضه میشه هم استفاده کنی(باید بری تو کاتالیست فعالش کنی )

2. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض پخش فایل های تصویری با کارت گرافیک(cpu usage:0%)

توضیحاتی که Beny-Nvidia عزیز دادند صرفا یه تغییر کدک بود یعنی موتور پردازش تصویری رو صرفا عوض کردید

در سیستمهای ضعیف و عادی همچنان مصرف زیاد Cpu و یا افت کیفیت رخ میده

پخش فایل های تصویری با کارت گرافیک(Cpu Usage : 0%)

بهترین روش برای پخش فایلهای HD و BlueRay بالاخص در سیستمهای عادی و ضعیف استفاده از کارت گرافیک برای پخش هستش

اینگونه مصرف Cpu در هنگام پخش فایلهای HD به 0 میرسه

یعنی شما بجای اینکه از Cpu برای پردازش و مشاهده تصاویر ویدیویی استفاده کنید از کارت گرافیکتون استفاده میکنید

شرکت های Nvidia , Ati مدتیست قابلیت اجرای کدک های h.264 , mpeg2 , vc-1 رو در کارت گرافیک هاش قرار داده

در واقع شرکت Nvidia از سری 7000 قابلیت کد گشایی کدک h.264 رو به کارت گرافیک هاش اضافه کرد و پس از اون شرکت Ati این کار رو شروع کرد

در واقع استفاده نکردن از این ویژگی ها باعث استفاده از cpu و کاهش کارایی کامپیوتر و افزایش مصرف برق میشه

بهمین خاطر این روش بهترین راه پخش فایلهای HD هستش

بنابه رعایت حق کپی رایت من صرفا آدرس منبع رو میذارم و دوستان از همانجا می تونند نحوه انجام تنظیمات رو مطلع بشند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 3 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله اضافه شده البته من رندر کننده تصویرم haali's video render هست که تفاوت کیفیت نسبت به رندر کننده ی دیفالت نرم افزار دقیقا مثل عکسهایی هست که شما گذاشتید پس حدس میزنم اگه فقط رندر کننده تصویر رو عوض کنیم دیگه نیاز به کارایی که شما اموزشش رو گذاشتید نباشه .
    اسپليتر کارش فقط جدا کردن فايل هاي صدا و تصوير و زيرنويس و ... پخش اونها بين کدک هاست ... اگر اين پخش کننده نتونه درست کار کنه مثلا شما صدا نداريد و يا زيرنويس و يا ...
    حالا در نظر بگيريد يک فرمت عجيب الخلقه مثل MKV که ميتونه از هر نوع کدک صدا و تصويري تشکيل شده باشه ...

اينم لينک آخرين نسخه :
    کد:
    The latest and greatest version of this much requested codec.

CoreCodec CoreAVC 2.0 for Windows is a complete solution for playing high quality HD H.264 videos on your Windows based computer. CoreAVC comes (in part) from the creators of the Matroska MKV Container (.mkv), So you know it's gotta be good!

The efficiency of CoreAVC in 'software' is often compared to be faster than other solutions that try to rely on 'hardware' to increase playback performance of H.264 video.

CoreAVC 2.0 fully supports GPU hardware acceleration with NVIDIA CUDA Technology, and works with other compatible NVIDIA Platforms like ION running on Windows XP, Vista, or 7.

Is fast becoming the industry standard for high quality H.264 playback. For the highend video zealots CoreAVC Professional Edition even supports SMP processors, allowing for even fast multitasking while playing back high-definition CoreAVC H.264 video.

Key Features:

* New! Supports Windows 7
    * New! 32/64 bit Support
    * New! NVIDIA CUDA GPU support
    * Supports up to 16 CPU Cores
    * QuadHD Resolution Support
    * Uses Directshow for MKV
    * Includes the Haali Media Splitter
    * Full Interlaced support

Development SDK

The CoreAVC SDK is one of the most advanced yet simple SDK's for developers to easily add H.264 support within their products. The SDK features:

* Directshow/GStreamer support
    * Supports all modern OS's
    * ARM/MIPS/PPC/32/64bit CPU's
    * NVIDIA CUDA GPU support
    * ARM Cortex NEON A8 support
    * RMI MAE GPU Support
    * Library/Source code options

Haali Media Splitter (20091112)

- ADD: Official 64bit support
    - ADD: Official support for Windows 7
    - ADD: Custom fourcc option for windows 7
    - ADD: Silent install flags for each install option
    - CHG: Disabled explorer thumbnail support (off by default)

6. 2 کاربر از Benygh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    یه مشکلی داشتم اگه حلشه ممنون میشم
    من قبلا با kmp هیچ مشکلی نداشتم اما این اواخر زیرنویس های sub idx رو باز نمیکنه نمیدونم چرا وقتی لود میکنم زیرنویس رو بالا صفحه میگه که این زیرنویس لود شده اما خود زیرنویس نمیاد
    قبلا این مشکل رو نداشتم
    ممنون میشم جواب بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من ديروز يكي از كليدهاي رجيستري را اشتباها پاك كردم حالا هر وقت ميخوام km را اجرا كنم اين ارور را ميده بايد چكار كنم ؟

windows cannot access specified device path or file you may not have the appropriate permissions to access the items

ضمنا اين ارور كه براي ادمين هست چرته چون من تا ديروز با همين يوزر ويندوز كه دارم كار ميكنم مشكلي نداشتم

كليد رجيستري هم اين بود :

"HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{87D62D 94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}InProcServer32"

چطوري ميتونم اين كليد را براي km دوباره تعريف كنم؟؟؟؟

ضمنا برنامه را چند بار uninstal كردم جواب نداد.

ممنون ميشم اگر كسي كمك كنه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یه مشکلی داشتم اگه حلشه ممنون میشم
    من قبلا با kmp هیچ مشکلی نداشتم اما این اواخر زیرنویس های sub idx رو باز نمیکنه نمیدونم چرا وقتی لود میکنم زیرنویس رو بالا صفحه میگه که این زیرنویس لود شده اما خود زیرنویس نمیاد
    قبلا این مشکل رو نداشتم
    ممنون میشم جواب بدید
    اين مشکل رو با فايل هاي HD و به دليل وجود Haali Media Splitter تجربه کردم بعد از پاک کردنش حل شد ...
    با CTRL+TAB اطلاعات رو ببينيد و اينجا کپي کنيد تا بررسي کنيم ... اگه نتونستم تو فروم اصلي بيان ميکنم ...

windows cannot access specified device path or file you may not have the appropriate permissions to access the items
    در مورد اين پيام هم در بعضي از فروم ها اشاره شده که مشکل با غيرفعال کردن نرم افزار امنيتي حل ميشه ...
    مثل نمونه لينک زير​:

کد:
    کد:
    Last edited by Benygh; 26-06-2010 at 00:47.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    خوشحال شدم که بلاخره یکی جواب داد
    اما راستش از جواب چیزی سر در نیوردم یعنی چی با CTRL+TAB اطلاعات و ببینم اصلا اطلاعات چی رو ببینم لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در ضمن هیچ فایلی رو زیرنویسشو نمیاره فرقی نمیکنه hd باشه یا نباشه زیرنویس های sub idx رو نمیاره در صوذتی که قبلا مشکلی نداشت یهو واسه خودش این طوری شد

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اما راستش از جواب چیزی سر در نیوردم یعنی چی با CTRL+TAB اطلاعات و ببینم اصلا اطلاعات چی رو ببینم لطفا کمک کنید
    وقتي CTRL+TAB ‌رو بزنيد يک صفحه مياد که اطلاعات کدک ها و فايل ها رو ميده ...

در مورد فايل هاي IDX/SUB من هم الان تست کردم چيزي نشون نميده !!! براي اطمينان هم ALT+Q زدم و دديم فيلد ها خالي بودند و يا Bitmap ... نوشته بود توشون ...

بهتره از SRT استفاده کنيد که سازگار تره ...

روش زير رو امتحان کنيد :

از مسير تيک Enable رو بزنيدو IDX و SUB رو هم اضافه کنيد گزينه Render Real Time رو هم بزنيد ... و بعد KMPLAYER رو ببنديد و دوباره اجرا کنيد ...

F2 -> Subtitle processing -> Multi-sub/etc -> Advanced

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خیلی ممنون اما مشکل من حل نشد همچنان نشون نمیده اما تونستم با jet باز کنم اما صدای jet خیلی پایین در مقایسه با kmp
    در هر صورت ممنون از راهنماییت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •