تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 112 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه donts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان...
    --دیروز ویندوز 10 رو نصب کردم...
    قبلش از سیو بازی هام یه کپی گرفته بودم و بعد از نصب ویندوز دوباره در محل قبلی سیو هامو کپی کردم....اما بازی هام کلا" از 0% شروع میشند...کسی راهی بلد هست که چجوری بازی از سیو بالا بیاد؟؟
    ----------
    یه بازی دیگه ام که تو ویندوز 8.1 نصب بود و بدون هیچ مشکلی اجرا میشد...در ویندوز 10 قبل از بالا اومدن stopped working میده و ارور میده...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من سرچ کردم و دیم که باید آخرین directx رو نصب کنم....ولی direct ویندوز نوشته 12 !! و من جدید ترین رو به عنوان 11 نصب کردم و مشکل باز هم حل نشد...کسی راه حلی داره؟؟

سپاس.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام دوستان...
    --دیروز ویندوز 10 رو نصب کردم...
    قبلش از سیو بازی هام یه کپی گرفته بودم و بعد از نصب ویندوز دوباره در محل قبلی سیو هامو کپی کردم....اما بازی هام کلا" از 0% شروع میشند...کسی راهی بلد هست که چجوری بازی از سیو بالا بیاد؟؟
    ----------
    یه بازی دیگه ام که تو ویندوز 8.1 نصب بود و بدون هیچ مشکلی اجرا میشد...در ویندوز 10 قبل از بالا اومدن stopped working میده و ارور میده...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من سرچ کردم و دیم که باید آخرین directx رو نصب کنم....ولی direct ویندوز نوشته 12 !! و من جدید ترین رو به عنوان 11 نصب کردم و مشکل باز هم حل نشد...کسی راه حلی داره؟؟

سپاس.
    والا ما که از کپی کردن سیو بازی ها هیچ خیری ندیدیم . هرچی کپی کردیم و دوباره برگردونیم سرجاش نخونده و از اول بازی رو رفتیم . تنها بازی که یادمه سیو کپی کردنش خیلی خوب بود بازی Gta viceCity بود . من فکر میکنم از اول باید بری بازی رو . این بازی جدیدا خیلی سیوشون اذیت میکنه

3. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( فکر کرده بودم لینک رو قرار دادم ! )

کلمه ی "ممکنه " رو عمدی بزرگ نوشتم . اگر درایور مورد نظرتون Certified نباشه و از طریق غیرفعالسازی Signature varifcation نصب بشه ، ویندوز نمیاد چک کنه که آیا تایید شده که درایور با این نسخه از ویندوز سازگاره یا خیر .
    -ممکنه بدون ایراد کار کنه
    - ممکنه برخی مشکلات رو داشته باشه
    - ممکنه به طور کلی کار نکنه و با BSOD های متعدد رو به رو بشین .

به عنوان مثال با این روش میشد درایور های کارت گرافیک اینتل رو که برای ویندوز 8.1 نصب شدن رو روی 10 نصب کرد و کاملا هم کار میکرد . اما برای Nvidia خیر .

البته بنده که برای سری 4000 سرچ کردم ، به روش مشابهی برخورد کردم که کاربران ظاهرا تست کردن و با 4650 به نتیجه رسیدن . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . حال روش بالا اگر جواب نده ، این روش مشابه که کاربران تست کردن به احتمال فراوان باید جواب بده
    ویندوز 10 نصب کردم . خودش کارت 4850 مو شناخت . یعنی همون ویندوز 10 رو از حالت upgrade نصب کردم کارت گرافیک رو هم خودش شناخت

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اینارو نمیخام باشن . از کجا میشه خاموششون کرد ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

اینا که سالهاست توی ویندوز جا خوش کردند ...

یه راه راحت برای اینکه ظاهر نشند ، اینه که گروه بندیشون کنی ( کلیک راست ، Group by name ) و گروهشون رو ببندی . ( من همیشه گروه بندی می کنم )

اگر هم دنبال روش های دیگه هستین که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو امتحان کنین .( شخصا تست نکردم )

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام من ویندوز 10 را نصب کردم و درایور گرافیک را هم کامل نصب کردم اما در بعضی از پنجره ها نوشته ها تار دیده میشن تو عکسی که آپلود کردم اگه دقت کنید پنجره سمت راست نوشته های تار داره و سمت چپی واضح هست و همینطور رزولیشن بعضی از آیکن ها در دسکتاپ پایین هست مثل همین آیکن دانلود منیجر که تو عکس گذاشتم، لطفا برای برطرف کردن این دوتا مشکل راهنمایی کنید.
    با تشکر.
    Last edited by mohsenjxj; 14-08-2015 at 22:50.

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام من ویندوز10رو دارم عالیه فقط دو یا سهروزیه که CPU Usageرو روی50به بالا می بره اینم عکسش:

منEnd Taskکردم خوب شد هرکی این مشکل رو داشت همین کارو بکنه خوب میشه...وقتی End Taskکنی میگه سیستم خاموش میشه بزنید روش ولی سیستم خاموش نمیشه....
    Last edited by ali_mohandes; 14-08-2015 at 21:32.

اگه نباشه جاش خالی می مونه donts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان چطوری میشه Malware detected رو کلا" غیر فعال کرد؟؟
    امروز کلا" به کرک Idm گیر میداد و هر بار که off کردمش ...بعد از اینکه دوباره پشت سیستم میشینم خود به خود روشن میشه و کلا" idm از کار می افته....
    تو تنظیماتش هم گفته که بعد از یه مدتی دوباره روشنش میکنه...ولی راهی هست برا غیر فعال کردن دائمیش؟؟

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این ترفند آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیرفعال کنید تا حجم اینترنت شما بیش از حد مصرف نشود.
    یکی از امکاناتی که ویندوز 10 دارد و میتوان از آن هم به عنوان یک امکان خوب و هم یک امکان نا مناسب نام برد، امکان آپدیت خودکار ویندوز 10 است. این امکان باعث می شود بدون اینکه شما اجازه ای دهید یا بخواهید که ویندوزتان آپدیت شود، خود ویندوز فایل های آپدیت را دریافت کند. اما برای کاربران ایرانی که معمولا از اینترنت حجمی استفاده می کنند و هزینه گزافی نیز برای این حجم ها پرداخت می کنند، ممکن است این امر ناخوشایند باشد. در این گزارش می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال کنید.

برای غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10 به صورت زیر عمل کنید.

1- Run را باز کنید. (کلید Windows + R را بفشارید)
    2- بعد از باز شدن پنجره، دستور Services.msc را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:

3- صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.
    4- در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.

5- در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

تذکر: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

12. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    دوستان چطوری میشه Malware detected رو کلا" غیر فعال کرد؟؟
    امروز کلا" به کرک Idm گیر میداد و هر بار که off کردمش ...بعد از اینکه دوباره پشت سیستم میشینم خود به خود روشن میشه و کلا" idm از کار می افته....
    تو تنظیماتش هم گفته که بعد از یه مدتی دوباره روشنش میکنه...ولی راهی هست برا غیر فعال کردن دائمیش؟؟
    سلام علیک

اونی که داره به شما گیر میده ، Windows Defender هستش که نقش آنتی ویروس رو در سیستم بازی می کنه . می تونین از آنتی ویروس هایی استفاده کنین که به کرک IDM گیر ندن . ( یه آنتی ویروس دیگه نصب کنین Windows Defender غیر فعال میشه )

اما تعویض آنتی ویروس فقط و فقط به خاطر یک کرک کار درستی نیست .
    بهتره پوشه ی Internet download manager رو در Windows Defender اعتماد سازی کنید .
    از توی Settings >>> Update And Security >>> Windows Defender قسمت Exclusions گزینه ی Add an Exclusion رو بزنین .
    از اونجا Exclude a File رو برای اعتماد سازی یک فایل ، و یا Exclude a Folder رو برای اعتماد سازی یک پوشه انتخاب کنین . فایل هایی که اعتماد سازی شده باشند دیگه آنتی ویروس بهشون کاری نداره .

------------------------

سوالات بیشتری هم در ارتباط با Windows Defender داشنین در تاپیک مخصوص محصولات مایکروسافت درانجمن آنتی ویروس ها بپرسین

14. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •