تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 89 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 885

نام تاپيک: گنجینه ویوتی: تم، کاغذ دیواری، ترفند و... هرآنچه که بخواهید !!

داره خودمونی میشه ailasam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گنجینه اسکرین سیور ویوتی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    اولا بسيار خوشحال شدم كه كه چنيني مرجع خوب و تقريبا جامعي در باره ويوتي وجود داره اما بعدا ناراحت شدم چون با اين اطلاع رساني اين گوشي در چند ماه ديگه خز ميشه!!!!(نيشخند) اما من تصميم دارم كه ويوتي رو خريداري كنم تمام پست ها رو خوندم و چند تا سوال بود كه به ذهنم اومد و جواب داده نشده بود اگه جواب بدين من ميخرم و سوالهاي بيشتري ميپرسم اونوقت از دستم خسته ميشيد
    فقط لطف كنيد جواب سوالاتم رو زودتر بديد من عجله دارم (چون ميخوام بيام تهران بگيرم)
    1- ميواستم در مرد كيفيت ويوتي و كلا محصولات ال جي بدونم .چون تو شهر ا (سمنان) هرچي تو مغازه ها گشتم اثري ازشون (حتي يكي )نيافتم و فروشنده ها محصولات سوني اركسون و نوكيا رو پيشنهاد ميكردند و ال جي رو بي كيفيت معرفي ميكردند خب در قياس با اين دو برند كيفيت چه جوريه؟
    2- اين يك گوشيه تاچ هستش و طبعا صفحات تاچ اسكرين حساس تر از كيبرد هستند و اگه قراره كه از اين صفحه به عنوان صفحه كليد هم استفاده بشه آيا عمر صفحه رو كم نميكنه؟
    3- در باره قلم نوري اين گوشيو محل قرار گرفتنش در تحليل هاي تخصصي مطالبي عنوان شده لطف كنيد بيشتر توضيح بديد
    4 -آيا لوازم جانبي كاملي داره مثلا كيف چرمي مثل ks20رو براي محافظت بيشتر از صفحه تاچ ميشه تهيه كرد(شرمنده تو بازار شهر ما اصلا ال جي نيست و براي خريد يا قيمت بايد بيام تهران)
    5- لطف كنيد يه قيمت از مدل هاي مختلف براي هفته جاري رو بديد
    6- با توجه به قيمت بالاي ku990 rو خورده شدند تخمش توسط ملخ شما چه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد ؟ ku990چه مزيتي داره كه بر درپوش دوربين و فلاش ميچربه؟
    ممنون از همكارتون
    يا علي،ياعلي

3. این کاربر از saeid_avani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

سلام
    اولا بسيار خوشحال شدم كه كه چنيني مرجع خوب و تقريبا جامعي در باره ويوتي وجود داره اما بعدا ناراحت شدم چون با اين اطلاع رساني اين گوشي در چند ماه ديگه خز ميشه!!!!(نيشخند) اما من تصميم دارم كه ويوتي رو خريداري كنم تمام پست ها رو خوندم و چند تا سوال بود كه به ذهنم اومد و جواب داده نشده بود اگه جواب بدين من ميخرم و سوالهاي بيشتري ميپرسم اونوقت از دستم خسته ميشيد
    فقط لطف كنيد جواب سوالاتم رو زودتر بديد من عجله دارم (چون ميخوام بيام تهران بگيرم)
    1- ميواستم در مرد كيفيت ويوتي و كلا محصولات ال جي بدونم .چون تو شهر ا (سمنان) هرچي تو مغازه ها گشتم اثري ازشون (حتي يكي )نيافتم و فروشنده ها محصولات سوني اركسون و نوكيا رو پيشنهاد ميكردند و ال جي رو بي كيفيت معرفي ميكردند خب در قياس با اين دو برند كيفيت چه جوريه؟
    2- اين يك گوشيه تاچ هستش و طبعا صفحات تاچ اسكرين حساس تر از كيبرد هستند و اگه قراره كه از اين صفحه به عنوان صفحه كليد هم استفاده بشه آيا عمر صفحه رو كم نميكنه؟
    3- در باره قلم نوري اين گوشيو محل قرار گرفتنش در تحليل هاي تخصصي مطالبي عنوان شده لطف كنيد بيشتر توضيح بديد
    4 -آيا لوازم جانبي كاملي داره مثلا كيف چرمي مثل ks20رو براي محافظت بيشتر از صفحه تاچ ميشه تهيه كرد(شرمنده تو بازار شهر ما اصلا ال جي نيست و براي خريد يا قيمت بايد بيام تهران)
    5- لطف كنيد يه قيمت از مدل هاي مختلف براي هفته جاري رو بديد
    6- با توجه به قيمت بالاي ku990 rو خورده شدند تخمش توسط ملخ شما چه مدلي رو پيشنهاد ميكنيد ؟ ku990چه مزيتي داره كه بر درپوش دوربين و فلاش ميچربه؟
    ممنون از همكارتون
    يا علي،ياعلي
    ُسلام دوست من

1. مدل های نخستین ال جی واقعا بی کیفیت بودن. اما گوشی های پس از شکلات، دارای کیفیت مطلوب هستند.
    2. آره. صفحه های لمسی حساس تر از صحفه های عادی هستند. مسلما اگر صفحه را محکم فشار ندهید، عمر طولانی ای خواهد داشت
    3. متاسفانه برای قلم جایی نداره. باید به جای بند مچی آویزونش کنی
    4. کیف داره، ولی نه چرمی. لوازمش هم اییییییییییییی... پیدا می شه
    6. Ke 990 - چون تنها مدلی که توی ایران پیدا میشه. و مزیت Ku 990 نسل سومی بودنش هست

یا علی

5. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

sid

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ممنون و متشكر از اينكه جواب منو داديد راستش من تازه واردم هرچي گشتم دكمه تشكر رو پيدا نكردم
    اما اين سوال بزرگيه براي من كه چرا تو شهر ما پيدانميشه در صورتي كه همه مدل از گوشي هاي برند هاي ديگه پيدا ميشه
    ان شاءالله فردا علاء الدين هستم براي خريدنش
    ميخوامتون دونونه

7. 2 کاربر از saeid_avani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

ممنون و متشكر از اينكه جواب منو داديد راستش من تازه واردم هرچي گشتم دكمه تشكر رو پيدا نكردم
    اما اين سوال بزرگيه براي من كه چرا تو شهر ما پيدانميشه در صورتي كه همه مدل از گوشي هاي برند هاي ديگه پيدا ميشه
    ان شاءالله فردا علاء الدين هستم براي خريدنش
    ميخوامتون دونونه

سلام.
    ممنون از این همه ابراز علاقه
    امیدوارم هنوز نخریده باشی... چون متاسفانه گرون شده... دیروز تو علاءالدین بودم قمیتش شده 275 تومن

9. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

قبلا چند بوده؟
    يعني نخرم پايين مياد؟
    همش تقصير اين تايپيك شماست كه قيمت ها رو بالا ميبره

11. این کاربر از saeid_avani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من هم ويوتي رو خريدم
    از علاءالدين. با گارانتي اصل كامتل 258 تومان . 6تومن هم پول آپگريد نرم افزاري گرفته(اگه كسي ميدونه اين چيه منو راهنمايي كنه )
    اما دو ايراد داره 1- فارسي نداره(البته يه گوشي اورد با گارانتي النصر فارسي داشت اما من كامتل رو گرفتم ) 2- كيبرد مجازي هم نداره يكي راهنماييم كنه اگه تايراد داره برم گارانتي ....
    تورو خدا كمكم كنيد

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز گوشی من گلدیران تله کام هست نیازی هم به up grade نداره چون فریمورش v10g هست البته زمانی که قیمتش 400 بود خریدمش. فارسی هم باید داشته باشه .چون برامن داشت .کیبورد هم باید داشته باشه .اگه رش استفاده اون بدنی
    ولی بهتر بود گارانتی گلدیران تله کام میگرفتی چون گارانتی خوبییه از نمایندگی lg تو علاالدین بگیر.نمونه بازارمشترک هم ظاهرا اومده

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

2

قبلا چند بوده؟
    يعني نخرم پايين مياد؟
    همش تقصير اين تايپيك شماست كه قيمت ها رو بالا ميبره
    دست شما درد نکنه... می گذاریم به حساب تعریف

قیمت گوشی همیشه افتان و خیزانه. ممکنه فردا ارزون تر شه... ممکنه گرونتر شه... این بستگی به شانست داره

مثلا من بدبخت دو سال پیش نوکیا 3250 اکسپرس میوزیک رو به قیمت 470 هزار تومن خریدم، و بعد پس از 6 ماه قیمتش شد 250 هزار تومن (خوش شانسیم رو می رسونه!!!)

15. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من گشتم دونوع گوشي بود يه نوع تا 240 هم ميشد خريد كه ميگفتند گارانتي اصلي نيست اا گارانتي اصلي رو همه كامتل ميدونستند
    مشكل صفحه كليد حل شد
    اما مشكل اصلي و تنها مشكلش هم فارسي بودنشه فروشنده يه گوشي برام اورد با گارانتي كارت طلايي النصر اما سريال نداشت و به نظرم معتبر نيومد اما اون ميگفت كه از كامتل معتبرتره اما اون فارسي داشت به اصرار من رفت يه كامتل آكبند اورد اما فارسي نداره كارت گارانتي فارسي داره اما دفترچه راهنماي فارسي نداره .
    شرمنده من نميدونم اين فريمور چيه؟(خوردنيه؟؟) ميشه راهنماييم كنيد كه چجوري بفهمم طرف منو پيچونده يا واقعا آپگريد كرده؟
    در ضمن كسي قيمت رم ميكرو اس دي 2 گيگ اصلي Teranscendروداره ؟
    بالاخره اين فارسيه رو چكار كنم ؟اگه كمكم نكنيد.....اگه كمكم نكنيد....شنبه زنگ ميزنم كامتل....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •