تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 62 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

شما می تونید فایل pdf متن کامل شکایت اپل از سامسونگ رو بخونید تا با موارد اتهامی این شرکت به سامسونگ اشنا بشید

این دوستمون نظر خودش رو گفته حالا شما هم تبدیلش کردید به درس هندسه. معلومه خود شما هم اصلا موارد شکایت اپل رو به درستی نمی دونید که به عکس این دوستمون استناد می کنید

در پایان هم این اخرین تاپیک من در مورد اختلاف سامسونگ و اپل هست و همونطور که قبلا گفتم هیچ تعصبی به هیچ برندی ندارم و ارزش نداره زمان خودمون رو صرف طرف داری صرف از یه محصول یا شرکت بکنیم

وقتی هم این وسط چیزی هم بهمون نمیرسه . و امیدی هم به نتیجه دادن این بحث فرسایشی نیست.

مشکله ما این هست که سعی میکنیم همه چیز رو سفید و یا سیاه ببینیم یا یه محصول خوبه و بی نقصه یا بد و اشغال بدرد نخور.

یادمه اون زمان ها که مجله ایران جوان منتشر میشد با یه روانشناس ایرانی مصاحبه کردن که در مورد تفاوت انسان ایرانی و غربی صحبت میکرد این جمله اش هیچوقت یادم نمیره که گفت انسان ایرانی حاضره سرش بره ولی حرفش عوض نشه ولی انسان غربی هر زمان که متوجه اشتباه ش بشه سعی بر تصحیح اون می کنه
    دوست عزیز بنده از متن شکایت اپل کاملن خبر دارم که چی هست و چی نیست

اما خودتم خوب میدونی که بیشتر به شکل طراحی گوشی اشکال گرفته تا سایر موارد...

کسی هم اینجا ادعا نمیکنه درسه هندسه را استاده.

بحث اینه که یکی از موارد مهم این شکایت فیک هست.

منم اینجا سوپروایزور شرکت سامسونگ نیستم که بخوام ازش طرفداری کنم

منم نگفتم آیفن 5 به درد نخوره فقط از نظر من پولی که پرداخت میکنی برای آیفون میشه گفت یه مقداریشو ریختی دور در مقابل سایر محصولات...

در ضمن من ایرانی ام و بهشم افتخار میکنم

اینجا هم کسی اشتباهی نکرده که بخواد بهش پی ببره سرش نره

مشکل ما اینه که هر چیزی از دهن هرکسی در میاد بد گفته باشه از ایرانی حتمن درسته!!!

=======================
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جان ملاک دکه هوم نیست دکمه هوم اس 2 هم مربع هست از آیفون دایره
    شما توقع داری دکمه هوم رو بزاره پایین گوشی سمت چپ یا راست!!

تابلو های راهنمایی رانندگی بحثش از طراحی گوشی جداس ربطی به هم ندارن
    Last edited by Mohammad King; 16-09-2012 at 18:05.

2. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوست عزیز بنده از متن شکایت اپل کاملن خبر دارم که چی هست و چی نیست

اما خودتم خوب میدونی که بیشتر به شکل طراحی گوشی اشکال گرفته تا سایر موارد...

کسی هم اینجا ادعا نمیکنه درسه هندسه را استاده.
    شاید من اشتباه می کنم ولی تا اونجا که میدونم مهمترین ادعای اپل به شکل ایکون ها و محیط نرم افزاری گالکسی بود نه شکل ظاهری دیوایس. درضمن منظور من هندسه گوشی بود اصلا قصد نداشتم درس هندسه بدم و اینطور به دانش کسی توهین کنم. شاید این برداشت شما از متن من بوده.

منم اینجا سوپروایزور شرکت سامسونگ نیستم که بخوام ازش طرفداری کنم

منم نگفتم آیفن 5 به درد نخوره فقط از نظر من پولی که پرداخت میکنی برای آیفون میشه گفت یه مقداریشو ریختی دور در مقابل سایر محصولات...
    قسمت دوم متن من هم مخاطب همگانی داشت چه کسی که طرف دار اپل هست و چه سامسونگ.

می تونید تو خیلی از این پست ها ببینید که هیچ دلیل قانع کننده ای هم بیان نمی کنه فقط یه عکس فک از سامسونگ یا ایفون های سری اینده میزارن

در ضمن من ایرانی ام و بهشم افتخار میکنم
    من هم همینطور

البته اگه فقط خودتون رو شاملش نمی دونید

مشکل ما اینه که هر چیزی از دهن هرکسی در میاد بد گفته باشه از ایرانی حتمن درسته!!!
    اون کسی که چنین حرفی زده کلی گفته و همونطور که تو متن من می بینی نگفتم ۱۰۰٪ یا همه ایرانی ها

بعدش هم من تو زندگیم زیاد مصداق حرف ایشون رو دیدم و بنظرم حرف بدی نزده چه ما خوشمون بیاد و چه بدمون بیاد یکی از مشکلات جامعه رو گفته

مگر اینکه بخوایم بگیم همه ما ایرانی ها بهترین و بدون مشکل ترین انسان ها هستیم

بطور کلی حرف ایشون (که بالاخره استاد دانشگاه هستند) یا درسته یا غلط در هر صورت دلیل نمیشه شما اینطور بهشون انگ بزنید

پ.ن : در اخر به نظر بنده احتمالا شما قبل از خوندن این متن یکم تحت فشار بودید و گرنه اینقدر از نوشته من منفی برداشت نمی کردید
    Last edited by arash59b; 16-09-2012 at 19:35.

4. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان،

درباره شکایت اپل از سامسونگ، کاملا واضحه قضیه فقط بحث کپی برداری هندسی نبوده. اتفاقا اکثر ادعاهای اپل مربوط به کپی برداری هندسی (که البته خیلی زیاد هم نبودن) چیزهایی نبودن که به نتیجه رسیدن. بحث درباره کپی کردن تریدمارک های اپل (آیکون ها و اشکال نرم افزاری)، کپی کردن کپی رایت اپل (اپ ها و منو ها و رابط کاربری به کل) و در نهایت کپی کردن پتنت های نرم افزاری اپل (امکاناتی مثل Bounce-back یا Pinch-to-zoom) بود. کمپانی ها حتی مجبور بودند نحوه تولید و توسعه این محصولات و تمام پروسه طراحیشون رو در دادگاه عرضه کنند، و خب اونجا نشون داده شد اپل با کلی مطالعه و تحقیقات وسیع و میلیون ها و میلیارد ها دلار سرمایه گذاری به این نتایج رسیده و سامسونگ صرفا در خیلی از موارد آیفون رو دیده و تصمیم گرفته این چیز خوبیه و وارد محصولات خودش کرده. مطمئن باشید دادگاه خیلی پروسه کاملی رو در بررسی این قضیه انجام داد و صرفا مثل من و شما، از روی چند تا عکس میم و ترول در اینترنت و کنار هم گذاشتن گوشیها و ... نتیجه نگرفته. در اینجا هم دربارش بحث کردیم:

نکته: دوستان تاپیک داره به انحراف کشیده میشه، لطفا به موضوع اصلی برگردیم و اگه نکته های دیگه درباره مسائل مختلف هست در تاپیک خودش مطرح بشه.

6. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اگه بحث آیکون پس توروخدا به سامسونگ گیر ندید برید بگید چرا گوگل این کارو کرده ... ولی خوب یه سری چیزا هست که نمیشه گفت واقعا کپی . شما مثلا توی سیستم عامل ویندوز سه تا دکمه بالا سمت راست داری که یکی پنجره رو مینده و یکی بزرگ میکنه و یکی هم مینیمایز. دقیقه همین قضیه با همون کارایی تو مک هم هست .و خیلی چیزای دیگه که اپل سر همین موضوعات این شکلی به سامسونگ گیر داده بود ... ورگنه خیلی از شرکتها همین سیستم آندروید رو داشتن .چرا مثلا به اچ تی سی گیر نداد ؟ برای اینکه بحث فروش بالای گلکسی های سامسونگه ، که واقعا خیلی برای یه شرکت آمریکایی افت داره که سامسونگ کره بیاد اونجا پادشاهی کنه ... تویوتا هم بیاد ایران نمایندگی بزنه و ماشینهاش رو درحد قیمت پراید و پژو بده مطمئن باش کسی دیگه پراید و پژو نمیخره و سایپا از تویوتا شکایت میکنه و میگه تویویا کمری رو از روی پراید ما زده ...
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 16-09-2012 at 22:31.

8. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

این رو ببینید چه مسخره بازی شده

واقعا اسم این به اصطلاح بازاری ها رو چی میشه گذاشت؟ ....................بوق................

خودتون حساب کنید ببینید دلار رو چند حساب کرده (تازه اکثر این وارد کننده ها دلار دولتی می گیرند)

مک بوک پرو رو پارسال خریدم ۲۶۰۰ حالا واسه یه ایفون چه پولی از ادم می خوان

Last edited by arash59b; 17-09-2012 at 01:03.

10. 5 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این ویدیو رو ببینید خیلی باحاله

مال یک برنامه تلویزیونی آمریکایی هست. به چند نفر iphone 4s رو نشون میدن بهشوم الکی می گن که این iphone 5 هست و نظرشون رو می خوان.

یعنی از خنده میترکید. همه میگن خیلی بهتره و سبکتره و سریعتره و ... . بعضیهاشون همونجا iphone 4s دستشونه و بازم نمی فهمن.

کاملا نشون میده که تبلیغات چقدر تاثیر داره و درواقع کسی که iphone 4 یا 4s داره نیازی به خریدن iphone 5 نداره ولی ...

یک اسم جالب هم برای اینجور افراد (که تعدادشون کم هم نیست) گذاشتند. iSheep

12. 10 کاربر از javadlf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

طبق اظهارات سايت anandtech چيپ A6 نه از هسته هاي A15 استفاده ميكنه و نه از هسته هاي A9 ! بلكه از هسته هاي سفارشي خود اپل استفاده ميكنه
    همينطور اين هسته ها بر پايه ARMv7 طراحي شدند.

نتايج اوليه تست 5 iphone :
    Last edited by mohsenslr; 17-09-2012 at 12:59.

14. 4 کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اینطور که گفته شده معماری بر اساس ARMv7s هست.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N
    Last edited by arash59b; 17-09-2012 at 15:51.

17. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

این ویدیو رو ببینید خیلی باحاله

مال یک برنامه تلویزیونی آمریکایی هست. به چند نفر iphone 4s رو نشون میدن بهشوم الکی می گن که این iphone 5 هست و نظرشون رو می خوان.

یعنی از خنده میترکید. همه میگن خیلی بهتره و سبکتره و سریعتره و ... . بعضیهاشون همونجا iphone 4s دستشونه و بازم نمی فهمن.

کاملا نشون میده که تبلیغات چقدر تاثیر داره و درواقع کسی که iphone 4 یا 4s داره نیازی به خریدن iphone 5 نداره ولی ...

یک اسم جالب هم برای اینجور افراد (که تعدادشون کم هم نیست) گذاشتند. iSheep
    یه قول یه بنده خدایی حرف قشنگی میزد : اپل عاشق جیب مردم بی سواد .... واقعا هم همینطوریه . تو مترو که رفت و آمد میکنم طرفدارایه اپل چندتا سوال تخصصی ازشون میکنم هیچی بلد نیستن حتی بعضیاشون هم اسم سیستم عامل گوشیشونو هم نمیدونن و خودشون هم اعتراف میکنن که چون مارکش اپل ه خریدم. ولی کسایی که مثلا اس 2 یا اس 3 یا نوت دارن خداییش حتی جلوتر از من میبینم بازی ها رو نصب دارن یا اطلاعات تخصصی در زمینه روت تعویض رام نوع صفحه نمایش گوشیشون میزان قدرت سی پی یو و ... ... دارن
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 17-09-2012 at 21:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •