تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 26 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 258

نام تاپيک: ساخت آمپلی فایر هدفون تمام لامپی "LogicAudio GEMINI"

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اگه اینطوری باشه که خوبه!
    رگولاتور رو خودتون طراحی کردین یا از جایی الهام گرفتین؟ مثلا من میگشتم رگولاتوری رو دیدم که خیلی ازش تعریف میکردن به اسم رگولاتور salas میشناسنش

2. این کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

صفحه پلکسی که قراره استفاده کنین لبه جلویی جعبه رو می پوشونه؟
    اگر لبه های تاخورده فلز پشت صفحه قرار بگیره و دیده نشن خیلی زیبا میشه.
    اگر از پلکسی با ظاهر brushed metal استفاده بشه عالی میشه (شبیه Lamm)
    بله البته. اون بخش اصلا دیده نمیشه. من از rivnut استفاده میکنم که تکنیک بسیار خوبیه. بوسیله این قطعه دقیقا جایی که میخواید پیچ بسته بشه رو سوراخ میکنید و بعد مهره سایز دلخواه رو داخل سوراخ قرار میدین و بوسیله دستگاه پرس مخصوص، پرسش میکنید. یه مهره با بهترین کیفیت و دقت روی سطح کار ایجاد بشه. این تکنیک در صنایع و ساخت دستگاه های صنعتی استفاده داره و هر شخصی ازش استفاده نمیکنه. میخوام این مهره هارو روی صفحه جلویی جعبه فولادی پرس کنم و بعد دقیقا با همون فواصل روی صفحه پلگسی گلس سوراخ با لیزر برش بزنم، اینجوری پلگسی براحتی با 4 تا پیچ آلن مشکی که زیباتر از پیچ 2 سو یا 4 سو هستند، سرجاش سفت میشه. در این روش فلز هرز یا گشاد نمیشه، پلگسی نمیشکنه و از همه مهمتر میشه از پیچ آلن استفاده کرد، چون پیچ آلن ازنوع خودکار وجود نداره.

rivnut:

اتفاقا امروز جعبه های مشکی هم گرفتم. خیلی خیلی زیبا میشه با اون دسته های استیل

صفحه جلویی lamm در واقع آلومنیوم anodize شده هست. چیز خاصی نیست، قابل انجامه ولی هزینه ها میره بالا. همونطور که قبلا گفتم ما میخواستیم این طرح بیشتر روی قطعات هزینه بشه تا ظاهر و البته ظاهر هم به حد قابل قبولی خوب و متوسط به بالا باشه. ولی اگر بخوایم همچین صفحه ای تعبیه کنیم فکر میکنم میشه از آلومنیوم 5 میل استفاده کرد فکر میکنم چیزی حدود 40 تومن جنسش میشه، حدود 50 تومن هزینه آنودایز (همون حالت براش شده با خطوط موازی) و حدود 50 تومن هم هزینه برش لیزر میشه چون ضخامت جنس خیلی زیاده و 5 برابر یه فلز 1 میل زمان می بره برای برش. نهایتا یه چیزی حدود 150 تومن هزینه همون قطعه آلومنیومی! ولی با پلگسی حدود 20 هزار تومن میشه همون قطعه و بسیار زیبا هم هست و دوام زیادی داره.

نکته: نوعی پلگسی با ظاهر آلومنیوم یا مس براش شده یا انودایز شده هست که ظاهرش دقیقا مثل مس یا الومنیوم میمونه، در واقع در حد چند میکرون مس یا آلومنیوم روی یه صفحه دیگه چسبیده. از اونها میشه استفاده کرد ولی ضخامتشون 1 میلیمتر بیشتر نیست، میشه از دو قطعه استفاده کنیم یک قطعه پلگسی 10 میل یا 8 میل و یک لایه 1 میل مسی یا آلومنیومی روی اون. اینجوری شاید یه 10-15 تومنی هزینه بیشتر از حالت اول بشه و شاید زیباتر هم بشه.
    Last edited by flipp; 05-11-2013 at 20:04.

4. 6 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگه اینطوری باشه که خوبه!
    رگولاتور رو خودتون طراحی کردین یا از جایی الهام گرفتین؟ مثلا من میگشتم رگولاتوری رو دیدم که خیلی ازش تعریف میکردن به اسم رگولاتور salas میشناسنش
    نه طراحی اقتباسی یا کپی نبوده. اصلا یه رگولاتور که دیگه چیزی نیست که نیاز به کپی کاری باشه! salas رو قبلا استفاده کردم یه رگولاتور شانت هست. برای ولتاژ های پایین خوبه ولی نه برای 160 الی 200 ولت!
    به نظر من چیزی که خیلی عالیه ولی هزینه بسیار بالایی داره LT3080 هست. البته دارم رایزنی میکنم با یه فروشنده در شنزن که اگر بشه این قطعه رو تهیه کنیم ولی هزینه ساخت رگولاتورش زیاد میشه ولی همین رگولاتوری که الان استفاده کردیم تقریبا مثل همین LT3080 عمل میکنه با هزینه بسیار کمتر. ریپل خروجی اصلا قابل دیدن نیست روی اسکوپ. با هدفون مطلقا چیزی شنیده نمیشه.
    Last edited by flipp; 05-11-2013 at 20:19.

6. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال armenak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

هرجوری جعبه اش رو درست میکنی فقط نه خش بیفته روش نه لک انگشت!

8. 2 کاربر از armenak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

هرجوری جعبه اش رو درست میکنی فقط نه خش بیفته روش نه لک انگشت!
    اثر انگشت روی رنگ الکترواستاتیک به هیچ عنوان نمیمونه، 2-3 ثانیه بعد از لمس کردن سطح، اثر انگشت محو میشه. رنگ کوره ای در مقابل خط و خش بسیار مقاوم هست. رنگ کوره ای مثل رنگ لعابی میمونه.
    Last edited by flipp; 05-11-2013 at 20:59.

10. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال armenak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اثر انگشت روی رنگ الکترواستاتیک به هیچ عنوان نمیمونه، 2-3 ثانیه بعد از لمس کردن سطح، اثر انگشت محو میشه. رنگ کوره ای در مقابل خط و خش بسیار مقاوم هست. رنگ کوره ای مثل رنگ لعابی میمونه.
    آخه اون عکس که گذاشته بودی پره لک انگشت بود!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

12. این کاربر از armenak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آخه اون عکس که گذاشته بودی پره لک انگشت بود!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

اون که رنگ کوره ای نبود! اون جعبه اولیه بود. اون رنگ روغنی معمولی بود. بله پر از اثر انگشت بود.

14. 5 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه emad_hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

کاش این تاپیک مهم میشد چون صرف فروش مطمعنا سودی برای فروشنده نداره و تبلیغی محسوب نمیشه

16. این کاربر از emad_hs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

آیا امکانش هست که براش ورودی usb یا دیجیتال هم در نظر بگیرید ؟

18. این کاربر از MAHY@R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آیا امکانش هست که براش ورودی usb یا دیجیتال هم در نظر بگیرید ؟

امکانش هست ولی هزینه خیلی بیشتر میشه. قطعات این مورد در ایران نایاب هستند و باید از خارج از کشور تهیه بشن. اگر مد نظر شما یه DAC تبدیل دیجیتال به انالوگ هست، میتونید یه دستگاه مجزا داشته باشید. بعنوان مثال در قیمت های پایین behringer UCA-202 با قیمت ارزان میتونه گزینه خوبی باشه.

20. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •