تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 149 از 164 اولاول ... 4999139145146147148149150151152153159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,481 به 1,490 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بستگی به موقعیت شما داره که دکلی که بهش وصل می شید خلوت باشه یا شلوغ.به مودم ربطی نداره

والا مرکز شهریم تقریبا تو تهران چند تا دکل نزدیکی هست کمتز از 1کیلومتر سه تا اپراتور رو تست کردیم sinr 20 داریم کلی مودم تست کردم سرعت بالای حدود 7 مگ نمیره. الانم دنبال b618 یا b818 هستم که پیدا نشد از امازون یا خارج کشور یکی رو پیدا کنم بفرستن دیگه کلافه شدم والا از بس دنبال مودم گشتم مرکز مخابراتی هم فیبر نوری ندارن از دست این adsl اشغال راحت بشیم
    Last edited by sky_dvb; 07-05-2020 at 21:22.

2. 2 کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

والا مرکز شهریم تقریبا تو تهران چند تا دکل نزدیکی هست کمتز از 1کیلومتر سه تا اپراتور رو تست کردیم sinr 20 داریم کلی مودم تست کردم سرعت بالای حدود 7 مگ نمیره. الانم دنبال b618 یا b818 هستم که پیدا نشد از امازون یا خارج کشور یکی رو پیدا کنم بفرستن دیگه کلافه شدم والا از بس دنبال مودم گشتم مرکز مخابراتی هم فیبر نوری ندارن از دست این adsl اشغال راحت بشیم
    خب از روترهای لودر بالانس استفاده کنید و تجمیع اینترنت انجام بدید . من فکر نکنم حتی b618 هم بخرید مشکل شما حل بشه . احتمالا یا در منطقه شما یوزر زیاده یا پهنای باند کمه یا سرعت همینه .

4. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام نسخه t-mobile رو خریداری کردید ؟
    سلام .
    بله نسخه T-mobile هست . آیا راهی وجود داره که روی یک دکل خاص قفل کرد ؟ سه دکل ایرانسل در محدوده من هست که میخوام بصورت جداگانه تست و هرکدام که سرعت بیشتری داشت روی همان قفل کنم .

6. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sky_dvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خب از روترهای لودر بالانس استفاده کنید و تجمیع اینترنت انجام بدید . من فکر نکنم حتی b618 هم بخرید مشکل شما حل بشه . احتمالا یا در منطقه شما یوزر زیاده یا پهنای باند کمه یا سرعت همینه .
    با سلام و عرض ارادت خدمت شما
    میشه ی توضیح کوچیک بفرمایید چی هست این دیواس؟چه برند یا مارک خوبی هست که بشه تهیه کرد؟

8. 2 کاربر از sky_dvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام و عرض ارادت خدمت شما
    میشه ی توضیح کوچیک بفرمایید چی هست این دیواس؟چه برند یا مارک خوبی هست که بشه تهیه کرد؟
    لینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام .
    بله نسخه T-mobile هست . آیا راهی وجود داره که روی یک دکل خاص قفل کرد ؟ سه دکل ایرانسل در محدوده من هست که میخوام بصورت جداگانه تست و هرکدام که سرعت بیشتری داشت روی همان قفل کنم .
    رو یک دکل که نمیشه فقط میتونی رو یک باند قفل کنی اونم با انجام این کار دیگه نمیتونی از تجمیع استفاده کنی چون عملا داری روی یک باند قفل میکنی مودم رو با برنامه ltewatch هواوی چک کن ببین جواب میده

12. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رو یک دکل که نمیشه فقط میتونی رو یک باند قفل کنی اونم با انجام این کار دیگه نمیتونی از تجمیع استفاده کنی چون عملا داری روی یک باند قفل میکنی مودم رو با برنامه ltewatch هواوی چک کن ببین جواب میده
    مودم به برنامه ltewatch متصل میشه و اینکه باند رو automatically هست که بطور خودکار تجمیع میکنه (علامت پلاس ظاهر میشه) . ولی قصد من این بود که فقط به یکی از دکلها متصل بشه . با دستورات AT Command نمیشه ؟
    مودم Air master 3000M مبین نت چنین قابلیتی رو داره که اسکن میکنه و لیستی رو نمایش میده که میشه بطور دستی انتخاب کرد .

14. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مودم به برنامه ltewatch متصل میشه و اینکه باند رو automatically هست که بطور خودکار تجمیع میکنه (علامت پلاس ظاهر میشه) . ولی قصد من این بود که فقط به یکی از دکلها متصل بشه . با دستورات AT Command نمیشه ؟
    مودم Air master 3000M مبین نت چنین قابلیتی رو داره که اسکن میکنه و لیستی رو نمایش میده که میشه بطور دستی انتخاب کرد .
    تو هواوی من ندیدم چنین قابلیتی باشه . یعنی در مودم ایرمستر دکل ها رو نشون میده و میتونید رو هر دکل قفل کنید؟ این اسکن دستی در همه مودم ها هست ولی دکل ها رو نمیاره اپراتورها رو میاره در گوشی هم چنین قابلیتی هستن انتخاب دستی شبکه و اپراتور

16. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو هواوی من ندیدم چنین قابلیتی باشه . یعنی در مودم ایرمستر دکل ها رو نشون میده و میتونید رو هر دکل قفل کنید؟ این اسکن دستی در همه مودم ها هست ولی دکل ها رو نمیاره اپراتورها رو میاره در گوشی هم چنین قابلیتی هستن انتخاب دستی شبکه و اپراتور
    عکس زیر قسمت Cell Selection در تنظیمات مودم Air master 3000M مبین نت هست . قبلاً که مودم جای دیگه بود چند Cell شناسایی میکرد ولی در جای جدید همین یکی رو شناسایی کرده و روی همین قفل کردم .

18. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عکس زیر قسمت Cell Selection در تنظیمات مودم Air master 3000M مبین نت هست . قبلاً که مودم جای دیگه بود چند Cell شناسایی میکرد ولی در جای جدید همین یکی رو شناسایی کرده و روی همین قفل کردم .

این tdd هست من کلا رو fdd چنین چیزی ندیدم مگر با دستورات at و فریمور مود شده دارای adb اونم تو مودم 4.5 که تجمیع میکنه ارزش نداره چون اول باید باند رو انتخاب کنید بعد cell id و بعد پهنای باند دانلود اون فرکانس یا اون باند رو و بعدش هم روش قفل کنید . در حقیقت روی یک باند قفل میکنید اون باند رو از بین چنین دکل که اطراف شما هستند انتخاب میکنید با cell id

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •