تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1483 از 4105 اولاول ... 48398313831433147314791480148114821483148414851486148714931533158319832483 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,821 به 14,830 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بچه ها امروز تو پادگان شایعاتی در مورد 18 ماه شدن خدمت سربازی برای اعزامی های سال 91 بودش و اینطور که میگفتند امیر پور دستان تو سخنرانی که جدیدا داشته به این نکته اشاره کرده همچنین میگنند که خدمت برای اعزامی های 92 21 ماه هستش که اموزشی شون شده 3 ماه ! اگر کسی از دوستان خبری در این مورد داره ممنون میشم اعلام کنید .

پ.ن : والا من خودم که میگم این خبر شایعه یا دروغ 13 هستش چون امکان نداره همچین موردی این جور بی سر و صدا انجام بشه و از طرفی هیچ وقت امیر نمیاد در مورد 18 ماه یا 21 ماه شدن خدمت صحبت کنه . چون اصلا در حیطه کاری ایشون نیست در هر صورت امیدوارم که 18 ماه بشه هر چند غیر ممکن به نظر میاد

داره خودمونی میشه arash9426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان کسی در مورد معافیت موقت پزشکی شنیده؟
    از دوستم شنیدم که یکی 6 ماه معافیت موقت گرفته... ظاهرا مشکلش هم قلبی و فشار خون بوده

این 6 ماه چه معنی داره؟ یعنی میتونه بعدش دائمی بگیره؟
    بله. افرادی که بیماریهایی دارند که احتمال خوب شدن یا بهبود یافتن وضعیت بیماری را دارند بهشون معافیت موقت میدن مثلا به کسی که 6 ماه معافیت میدن با مصرف دارو و گذشت زمان بعد از 6 ماه دوباره به کمیسیون پزشکی میره اگر تو این مدت دیدن هنوز شامل معافیت میشه معاف دائم میکنن اما اگه خوب شده باشه معافیت لغو میشه این مدت 6 ماه هم کاملا شبیه معافیت تحصیلیه و فقط برای اینه که شخص غیبت نخوره و فعلا مشمول حساب نشه.

3. 2 کاربر از arash9426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بچه ها امروز تو پادگان شایعاتی در مورد 18 ماه شدن خدمت سربازی برای اعزامی های سال 91 بودش و اینطور که میگفتند امیر پور دستان تو سخنرانی که جدیدا داشته به این نکته اشاره کرده همچنین میگنند که خدمت برای اعزامی های 92 21 ماه هستش که اموزشی شون شده 3 ماه ! اگر کسی از دوستان خبری در این مورد داره ممنون میشم اعلام کنید .

پ.ن : والا من خودم که میگم این خبر شایعه یا دروغ 13 هستش چون امکان نداره همچین موردی این جور بی سر و صدا انجام بشه و از طرفی هیچ وقت امیر نمیاد در مورد 18 ماه یا 21 ماه شدن خدمت صحبت کنه . چون اصلا در حیطه کاری ایشون نیست در هر صورت امیدوارم که 18 ماه بشه هر چند غیر ممکن به نظر میاد
    تابلو شایعه است
    چون اصلا بحث سربازی به امیر پوردستان ربطی نداره که....
    فرمانده نیروی زمینی ارتش اصلا کی میاد راجع به مدت سربازی حرف بزنه؟ (سپاه هم همینطور)

این بحث به سازمان وظیفه عمومی ناجا و فرماندهی کل قوا و مجلس ربط داره
    شنیدم یکی از کاندیداهای آینده ریاست جمهوری هم گفته میخوام خدمت سربازی رو حذف کنم. اونم جوکی بیش نیست

5. این کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اینا همش بازیه جلوتون در میارن ، فرمانده مستقیم اراده کنه مرخصی میده حال نکنه نمیده
    حالا هنوز سر شما نیومده امیدوارم هم نیاد ، فکر میکنی حقته مرخصی ولی چنان ساده با یه لیوان آب مرخصی استحقاق شما رو بالا میکشن که نگو ، هیچ کاری هم نمیتونی بکنی
    ثبت شدن های تو پرونده هم همش کشکه ، کاغذ بازی بیخودی
    با سلام.
    دوست عزیز همه اینا رو میدونم....
    اما نکته اینجاست که الان سرباز هستم و فعلا کارم با همین به اصطلاح کاغذ و کاغذ بازی ها ...
    و اما مهمتر اینکه خود کارت پایان خدمت هم یه کاغذه ... اونم هیجی نیست! ... ولی تا نداشته باشی همون کاغذ رو خیلی جا ها کارِت گیر میفته!...

7. این کاربر از urcu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

تابلو شایعه است
    چون اصلا بحث سربازی به امیر پوردستان ربطی نداره که....
    فرمانده نیروی زمینی ارتش اصلا کی میاد راجع به مدت سربازی حرف بزنه؟ (سپاه هم همینطور)

این بحث به سازمان وظیفه عمومی ناجا و فرماندهی کل قوا و مجلس ربط داره
    شنیدم یکی از کاندیداهای آینده ریاست جمهوری هم گفته میخوام خدمت سربازی رو حذف کنم. اونم جوکی بیش نیست
    البته، از لحاظ ربط داشتن، که به نظر من ربط داره. چون قوانین و بخشنامه های مربوط به سربازی ( به عنوان مثال همین 21 ماه شدن که سال 91 اعمال شد) اول تو ستاد کل نیروهای مسلح تصویب میشه و بعدش برای اجرا به سازمان وظیفه عمومی ابلاغ میشه. در واقع سازمان وظیفه عمومی بیشتر مجریه و نه تصمیم گیرنده.

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

با سلام.
    دوست عزیز چیزی نیست! اول خدمتته دست خودت نیست هنوز فکر میکنی خدمت 18 ماه هست! ...

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام.
    دوست عزیز چیزی نیست! اول خدمتته دست خودت نیست هنوز فکر میکنی خدمت 18 ماه هست! ...
    اصلا خودت فهمیدی چی گفتی جیگر ؟ من که دارم میگم 21 ماه هستش این

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    ایا کسی که دوره تکمیلی بسیج را گذرونده باشه و اموزشی به فرض بیفته خاتمی یزد که مال سپاهه.
    اونوقت چند روز باید اونجا باشه؟(اگه کسی خودش این تجربه رو داره لطفا راهنمایی کنه)

آخه چندین صفحه قبل این فروم را داشتم میخواندم بچه ها نوشته بودن که روز اول بعد از دادن لباس و بقیه متعلقات 4روز بهشون مرخصی میدن که برن لباساشونو درست کنن و غیره
    ایا این حرف درسته؟

سپاس فراوان
    یا حق

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrang_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ایا کسی که دوره تکمیلی بسیج را گذرونده باشه و اموزشی به فرض بیفته خاتمی یزد که مال سپاهه.
    اونوقت چند روز باید اونجا باشه؟(اگه کسی خودش این تجربه رو داره لطفا راهنمایی کنه)

آخه چندین صفحه قبل این فروم را داشتم میخواندم بچه ها نوشته بودن که روز اول بعد از دادن لباس و بقیه متعلقات 4روز بهشون مرخصی میدن که برن لباساشونو درست کنن و غیره
    ایا این حرف درسته؟

سپاس فراوان
    یا حق
    سلام دوست عزیز
    هم پادگان ما (ولیعصر اردکان) هم پادگان خاتمی برای دوره تکمیلی ها یک سیاست واحد رو تو اسفند ماه اجرا کردن ، روز اول تمام استحقاقی هاشون رو دادن و بعد پر کردن چندتا فرم همشونو ترخیص کردن و معرفی به یگانی که پذیرش گرفته بودن
    موفق باشی

13. 2 کاربر از Behrang_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    هم پادگان ما (ولیعصر اردکان) هم پادگان خاتمی برای دوره تکمیلی ها یک سیاست واحد رو تو اسفند ماه اجرا کردن ، روز اول تمام استحقاقی هاشون رو دادن و بعد پر کردن چندتا فرم همشونو ترخیص کردن و معرفی به یگانی که پذیرش گرفته بودن
    موفق باشی

ممنون دوست عزیز از پاسخگویی عالیتون

ولی من از یکی از آشنایان شنیده بودم که فقط امریه ها فقط حدود 7 ساعت تو پادگان اموزشی هستن و بقیه چون باید احترامات نظامی و غیره را یاد بگیرن حدود 7 روز اونجا هستند و بقیه که دوره تکمیلی را نگذرانده اند باید همون 50 یا 60 روز توپادگان باشن
    (البته نمیدنم چقد حرفای آشنامون درست باشه آخه اون امریه جهاد کشاورزی بود و میگفت 7ساعت بیشتر خاتمی یزد نبوده)
    نوروز به کام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •