تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1482 از 3345 اولاول ... 48298213821432147214781479148014811482148314841485148614921532158219822482 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,811 به 14,820 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اینجور که به من گفت سرعت بین 128کیلو تا بیست ویک مگابیت استاندارد 3gو4gاست و اگر کمتر از ضد وبیست وهشت شد گفت زنگ بزنم یه جورایی محدود کردند!!!!!!
    نه عزیز خبری از محدودیت نیست ! مصرف 3G 4G انقدر زیاد شده که پهنای یاندی که دارن اصلا جوابگو نیست! دیروز صبح من با 4G ده مگابیت سرعت داشتم..عصر بین 3-8 نوسان داشت..و شب ساعت 2 به بعد در حد 512 کیلوبیت شد و پر از تایم اوت ... این نشون میده یکی پهنای باند اصلی پره یکی منطقه شلوغه...اون اوایل هم اینجوری شد...بسته ها رو گرون کردن خیلی خوب شد با 3G من 25 مگ تو منطقه خودمون که الان به 0 نزدیک شده میگرفتم! چون هیچ کس دیگه به اون صورت نمیرفت سراغ اینترنت ایرانسل! از وقتی که دوباره ارزون کردن و حتی ارزون تر از ADSL شده دیگه ریخته به هم... ما تو تهران یه ISP کوچیکی هم داریم که 90 مگ پهنای باند با 500 تا یوزر داشتیم تا پارسال...هر روز مشترکین جدیدی میان میگن که ایرانسل ارزون تر از شماس و میرن سراغ اون و الان به جایی رسیده که 350 تا یوزر داریم با 50 مگ پهنای باند و تا سال دیگه هم باید جمع کنیم با این قوانین جدید!
    Last edited by MOH@ND3S; 12-07-2015 at 11:29.

2. 3 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نه .. از پارسال تا الان همراه اول و ایرانسل فقط به فکر گسترش و افزایش تعداد شهر های تحت پوشش بودند بخاطر همین شبکه هاشون Optimize نشده .. برای همین اصلا استیبل نیست..چیزی که از یکی از مدیران ایرانسل پرسیدم اینه که ایرانسل شروع کرده به بهینه سازی شبکه 3G و 4G بخاطر همین بعضی اوقات شاید قطعی شبکه رو شاهدش باشیم و یا کاهش بیش از حد سرعت..صفحات قبلی هم گفتم این موضوع رو.
    تو اوپتیمایز دقیقا چیککار میکنند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

تا کی میخوان این حرفای همیشه تکراری رو خورد مردم بدن خدا میدونه!
    با این همه تدابیر(حذف نامحدود , پولی کردن شبانه و...) در اومده میگه:

هر چند ماه یکبار هم میان میگن پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد و.... ولی دریغ از اینکه چیزیش به کاربر بدبخت برسه
    اصل حرفش درسته دیگه شما ببین از زمانی که داره شهرها تری جی میشه چقدر به کاربرای اینترنت اضاف ششده در عوض پهنای باند بین الملل چقدر اضافف شده

5. این کاربر از p30ex2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سرعت من حالت 3 جی بین 500 تا 1.5 مگ متغییره ( دانلود)
    محمد شهر کرج

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

تو اوپتیمایز دقیقا چیککار میکنند؟
    تنظیمات بهتر برای بالا بردن کیفیت سرویس که باید روی دستگاهاشون اعمال بشه و یکسری کارای بهینه سازی که قبلا انجام نشده بوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سرعت 4gالان تست کردم یک مگابیت بود توشیراز

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

نه عزیز خبری از محدودیت نیست ! مصرف 3G 4G انقدر زیاد شده که پهنای یاندی که دارن اصلا جوابگو نیست! دیروز صبح من با 4G ده مگابیت سرعت داشتم..عصر بین 3-8 نوسان داشت..و شب ساعت 2 به بعد در حد 512 کیلوبیت شد و پر از تایم اوت ... این نشون میده یکی پهنای باند اصلی پره یکی منطقه شلوغه...اون اوایل هم اینجوری شد...بسته ها رو گرون کردن خیلی خوب شد با 3G من 25 مگ تو منطقه خودمون که الان به 0 نزدیک شده میگرفتم! چون هیچ کس دیگه به اون صورت نمیرفت سراغ اینترنت ایرانسل! از وقتی که دوباره ارزون کردن و حتی ارزون تر از ADSL شده دیگه ریخته به هم... ما تو تهران یه ISP کوچیکی هم داریم که 90 مگ پهنای باند با 500 تا یوزر داشتیم تا پارسال...هر روز مشترکین جدیدی میان میگن که ایرانسل ارزون تر از شماس و میرن سراغ اون و الان به جایی رسیده که 350 تا یوزر داریم با 50 مگ پهنای باند و تا سال دیگه هم باید جمع کنیم با این قوانین جدید!
    آره درسته دقیقا.قبل از این که نسل سه ایرانسل راه اندازی بشه سرعت نسل دو در حد 6 یا 7 کیلوبایت بود.بیشترش تا 9 بود.بعدش نسل سه از آزمایشی در اومد دیگه سرعت پایدار نبود.الان نسل چهار اومد نسل سه سرعتش اینجوری شد.حالا هم کسی گوشی نسل چهار ساپورت نداره بیشتر هم سر نسل سه میرن.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من دوستم اینجا نمایندگی ایرانسل داره باهاش رفته بودم مراسم افتتاح شبکه نسل چهار ایرانسل در رشت.بعدش مدیر عامل ایرانسل آقای دزفولی اومد صحبت کرد.گفت ما به نسل چهار تا پهنای باند 20 مگابیت میدیم.بعدش یه نفر بقل من نشسته بود دیدم آیفون داره یه لحظه دیدم آرم ای تی ای اومد بقل آرم اپراتور بعدش یه تست زد سرعت تا اون ته اومد.من اون موقع سونی آیون داشتم سیم کارتم هم نسل چهار بود ولی اصلا پیدا نمیکرد فورجی رو.در تعجب بودم.ولی اون موقع که تست کرده بود فک نکنم اصلا یوزری داشت استفاده میکرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

یه دکل سیار بود پشت هتل میخواستم عکس بگیرم دیدم تا گوشیم رو درآوردم همه حضار داشتن نگاه میکردن خجالت کشیدم گذاشتم گوشیمو تو جیبم.بعد تو این موندم چرا گوشی من فورجی رو پیدا نمیکرد یه جوری شده بود حالم

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من تو تهران منطقه پونک با 4G ایرانسل و مودم LH92 نزدیک 6.5 مگابایت سرعت میگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •