تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1480 از 3345 اولاول ... 48098013801430147014761477147814791480148114821483148414901530158019802480 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,791 به 14,800 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان اینترنت 4gچرا روی سرعت دومگابیت محدود شده برای شما همینجور شده تا دیروز که خوب بود یکدفعه اینقدر افت سرعت اپراتورکه پاسخ درست نداد اقا رضا چرا دیگه توسایت که علت رابگد جالبه که اپلور تغییر نکرده است. ولی تایم هم بیشترشده متاسفانه!!!!
    مشکل، کمبود پهنای باند سایت های ناحیه شما و در کنارش تغییراتی هست که ایرانسل شروع و بر روی شبکه انجام داره میده و یکسری جاها مثل منطقه ما در تهران که 1 ماهه وضع خراب بود بعد از 10 دفعه قطعی شبکه کمی بهتر شده.

در کل یه 1 سال 2 سال دیگه طول میکشه تا 3G و 4G رو به صورت استیبل تو ایران بخوایم داشته باشیم.

2. 3 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوست من چه تغییراتی ایرانسل دارد نکنه می خواهد 4gرا با سرعت دومگابیت ارایه کند!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست من چه تغییراتی ایرانسل دارد نکنه می خواهد 4gرا با سرعت دومگابیت ارایه کند!!!
    نه .. از پارسال تا الان همراه اول و ایرانسل فقط به فکر گسترش و افزایش تعداد شهر های تحت پوشش بودند بخاطر همین شبکه هاشون Optimize نشده .. برای همین اصلا استیبل نیست..چیزی که از یکی از مدیران ایرانسل پرسیدم اینه که ایرانسل شروع کرده به بهینه سازی شبکه 3G و 4G بخاطر همین بعضی اوقات شاید قطعی شبکه رو شاهدش باشیم و یا کاهش بیش از حد سرعت..صفحات قبلی هم گفتم این موضوع رو.

5. 3 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

واقعا به نظر منم باید مثه همراه اول دو تعرفه با دو سرعت بذاره . اینطوری میشه هر چی پول بدی نون میگیری . نکه یکی 20 مگ بگیره یکی 2 کیلو !

من با آلفا پلاس سرعتم از 1 تا 8 نوسان داره وب گردیشم هم بهتر از ایرانسله

7. این کاربر از vahooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان اینترنت 4gچرا روی سرعت دومگابیت محدود شده برای شما همینجور شده تا دیروز که خوب بود یکدفعه اینقدر افت سرعت اپراتورکه پاسخ درست نداد اقا رضا چرا دیگه توسایت که علت رابگد جالبه که اپلور تغییر نکرده است. ولی تایم هم بیشترشده متاسفانه!!!!
    سلام
    متاسفانه وضعیت 3g هم به شدت افت کرده
    الان سرعت بین 5 تا 10 کیلوبایت در ثانیه ثابت شده است تقریبا دو روز هست این اتفاق افتاده در حالیکه قبلا بین 100 تا 500 متغیر بود

9. این کاربر از 123sat2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

آقا جایی هست بشه به ایرانسل نظر داد که فلان جا رو 4 جی کنید؟ یعنی جایی باشه که کاربرا نظر بدن و ایرانسلم طبق اون تصمیم بگیره

11. این کاربر از boose_bar_khoda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

آقا جایی هست بشه به ایرانسل نظر داد که فلان جا رو 4 جی کنید؟ یعنی جایی باشه که کاربرا نظر بدن و ایرانسلم طبق اون تصمیم بگیره
    من چندین بار زنگ زدم اپراتور.گفتم سایت محل ما نسل سه هست نمیخواین ارتقاء بدین به نسل چهار.گفتن دست ما نیست باید کارشناسان ببینند منطقه مشکل داره بعد اقدام میکنند

13. این کاربر از mohebronaldo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

الان محله ما مشکل نسل سه همراه اول داره فقط تک آنتن داره نمیشه اصلا استفاده کرد ازش.روی نسل دو میزارم که نگو سرعت 1 کیلوبایت.به بایت هم میرسه.چندین بار زنگ زدم گفتن پیگیری میشه اما چی.هیچ کس نیومد یه نگاهم نکرد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

نمیدونم من خودمم موندم باید کیو ببینم مشکلات آنتن دهی رو و افت سرعت رو بهش بگم حل کنه.این اپراتور هم قول میده اما اصلا انگار کسی پاسخگو نیست.آقا رضا هم بنده خدا نیست بهش بگم

16. این کاربر از mohebronaldo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

امروز خودم زنگ زدم اپراتور پرسیدم.گفت بیشتر شهر ها مشکل افت سرعت دارن داره درست میشه کارشناس ها در حال تلاش برای رفع مشکل هستند منتظر بمانید ...

18. 2 کاربر از mohebronaldo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •