تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 405 اولاول ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,471 به 1,480 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دو مورد را باید برسی کنید.
    1- سنسور جداری آب گرم بهداشتی را بررسی کنید .
    2- مبدل پکیج را چک کنید و ببینیدی که قسمت مدار شوفاژ این مبدل رسوب نگرفته باشه. و لوله های مربوط به آبگرم که سنسور بهش وصل شده را هم بررسی کنید که رسوب نگرفته باشه.
    فشار آب مناسبه
    در ابتدای زمان روشن شدن برای چند لحظه شعله شدیده و بعد کم میشه ولی مجددا بعد از 4~5 ثانیه شعله نوسان پیدا میکنه و بصورت نامنظم کم و زیاد میشه (در تمام طول این مدت فشار آب و خروجی آب از شیر ثابته) تا اینکه دمای آب به حدی میرسه که صدای جوشیدن آب از داخل پکیج میاد (شعله بیش از حد مورد نیاز) و سیستم محافظ خاموشش میکنه!
    لازم به ذکره بصورت آزمایشی برد کنترلیش رو با 1 دستگاه سالم عوض کردم اما مورد برطرف نشد.
    باتشکر از توجهتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان بالاخره پس از تحقیق پکیج ناوین (کره ای) رو خریداری کردیم ! حداقلش اینه که مطمئنیم کره ای هست! به قیمت 2,400 تومان

3. این کاربر از saalaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

انشالا زمستون گرمی باهاش داشته باشید.
    دوستان بالاخره پس از تحقیق پکیج ناوین (کره ای) رو خریداری کردیم ! حداقلش اینه که مطمئنیم کره ای هست! به قیمت 2,400 تومان
    Last edited by tamirkar1; 13-11-2013 at 21:41.

5. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

با سلام
    دو تا پکیج ( یکی برای طبقه اول ، یکی هم برای طبقه سوم ) که هر دو به متراژ 75 هستن، میخواستم بهم معرفی کنین. ( چه ایرانی، چه خارجی )
    پکیج هم قراره تو آشپزخونه نزدیک دیوار خارجی قرار بگیره! (کمتر از نیم متر با دیوار فاصله داره!)
    سختی آب هم نمیدونم چیه!
    یه سوال دیگه:!
    هر پره معمولا چند متر مربع رو پوشش میده؟؟!!
    برای یه پذیرایی حدودا 24 متر، 26 پره مناسبه؟!!

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

بوتان مدل اوپتیما که حدوداً 1800000 و اگر بتونی بیشتر خرج کنید بوتان مدل بنسر پرو 2100000 .ایساتیس هم پکبج خوبیه حدوداً 2100000.
    در بین خارجی ها فرولی که با طرح گارانتی نارنجی از 10 آبان تا 10 دی ماه گارانتی 4 ساله میده.پکیج ایمر گاز و پکیج بایکان هم پکیج های خوبی هستند.بوش ترکیه هم پکیج خوبیه.
    اگر دیوارها خوب عایق شده باشه و پنجرها دوجداره باشه و در طبقات وسط باشید برای هر متر حدوداً 0.6 تا 0.7 پره در هر متر در نظر گرفته میشه. و برای طبقات روی پارکینگ و طبقات آخر 0.7 تا 1 پره به ازای هر متر در نظر گرفته میشه.
    با سلام
    دو تا پکیج ( یکی برای طبقه اول ، یکی هم برای طبقه سوم ) که هر دو به متراژ 75 هستن، میخواستم بهم معرفی کنین. ( چه ایرانی، چه خارجی )
    پکیج هم قراره تو آشپزخونه نزدیک دیوار خارجی قرار بگیره! (کمتر از نیم متر با دیوار فاصله داره!)
    سختی آب هم نمیدونم چیه!
    یه سوال دیگه:!
    هر پره معمولا چند متر مربع رو پوشش میده؟؟!!
    برای یه پذیرایی حدودا 24 متر، 26 پره مناسبه؟!!

8. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    پکیج بنده بوتان هست
    رادیات ها خوب گرم نمیشند
    ایا برای جرم گیری پکیج باید سرویس کار بیاد یا روش خانگی هم وجود داره؟

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر رادیاتورها گرم نشه باید در مرحله اول تک تک رادیاتورها را هواگیری کنید.
    سلام دوستان
    پکیج بنده بوتان هست
    رادیات ها خوب گرم نمیشند
    ایا برای جرم گیری پکیج باید سرویس کار بیاد یا روش خانگی هم وجود داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اگر رادیاتورها گرم نشه باید در مرحله اول تک تک رادیاتورها را هواگیری کنید.
    سلام
    ممنون از پاسختون
    هواگیری کردم
    پکیج را در حالت خاموش قرار میدم و پیچ هواگیری یک رادیات را باز میکنم تا هوا خارج شه و به یک نفر میگم فشار را روی 1 تنظیم کن تا زمانی که به جای هوا اب خارج بشه بعد چند ثانیه صبر می کنم و پیچ هواگیری را میبندم برای همه رادیات ها همین کار را کردم ایا روش درسته؟
    ببینید فقط یکی از رادیات ها خوب داغ میشه(کلا 5 تا رادیات داریم) ولی حتی اگه اونو و بقیه رادیات ها به جز یکی را کامل ببندیم باز هم رادیاتی که بسته نیست زیاد دماش فرقی نمیکنه یعنی در حد ولرم گرم هستند داغ نمیشند و نیمه پایینی رادیات ها تقریبا سرد هست ولی شیر ورود و خروج اب رادیات ها داغه!

مشکل چی میتونه باشه؟؟
    Last edited by nimaking2005; 13-11-2013 at 22:13.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

احتمال خیلی زیاد داخل لوله ها گرفته (خرده سنگ، گچ ،سیمان یا هرچیزه دیگه) باید سیستم لوله کشی را کامل بشورید.بررسی کنید ببینید از لوله رفت و برگشت رادیاتورها به یک اندازه آب میاد یا نه؟ برای این کار یکی از رادیاتورهای که کامل داغ نمیشه را باز کنید و کنار بذارید. بعد شیر رفت و برگشت را باز کنید ببینید از هردو به یک اندازه و با یک فشار آب میاد یا نه؟
    سلام
    ممنون از پاسختون
    هواگیری کردم
    پکیج را در حالت خاموش قرار میدم و پیچ هواگیری یک رادیات را باز میکنم تا هوا خارج شه و به یک نفر میگم فشار را روی 1 تنظیم کن تا زمانی که به جای هوا اب خارج بشه بعد چند ثانیه صبر می کنم و پیچ هواگیری را میبندم برای همه رادیات ها همین کار را کردم ایا روش درسته؟
    ببینید فقط یکی از رادیات ها خوب داغ میشه(کلا 5 تا رادیات داریم) ولی حتی اگه اونو و بقیه رادیات ها به جز یکی را کامل ببندیم باز هم رادیاتی که بسته نیست زیاد دماش فرقی نمیکنه یعنی در حد ولرم گرم هستند داغ نمیشند و نیمه پایینی رادیات ها تقریبا سرد هست ولی شیر ورود و خروج اب رادیات ها داغه!

مشکل چی میتونه باشه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

انشالا زمستون گرمی باهاش داشته باشید.
    خیلی ممنون اینم یه عکس از قطعات داخلیش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از saalaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •