تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1468 از 1545 اولاول ... 46896813681418145814641465146614671468146914701471147214781518 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,671 به 14,680 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

سلام
    یه 15-20 روزی میشه به مشکل برخوردم.
    چراغ ADSL چشمک زن میشه و طبعا نت قطع میشه بعد چند ثانیه دوباره ثابت میشه. این روند به صورت رندم تکرار میشه مثلا توی 10 دقیقه ممکنه چند بار تکرار بشه. یا نه ممکنه مثلا تا 4-5 ساعت نشه دوباره این اتفاق بیفته یا مثلا 1-2 روز اوکی باشه اینطوری بشه.
    با پشتیبان تماس گرفتم هم تلفنی هم حضوری صحبت کردم اصرار داشتند که مشکل از سیم کشی هست یا اسپلیتر یا مودم.
    اسپلیتر و مودم رو عوض کردم. یه مودم نو خریدم. تفاوت خاصی نکرد. کلا حس میکنم این روند چیزی جدا از مودم و اسپلیتر هست.
    در مورد سیم کشی هم وقتی خونه رو ساختیم تقریبا 10 سال پیش خرطوم جدا داره. کابل با کیفیت. قبل عید هم قطعی داشتیم پشتیبان باز گیر داد به سیم کشی که تهش مشخص شد خود مخابرات تعمیرات داشته توی دستگاه هاش بعد پشتیبان میگفت همون موقع که نه من دارم چک میکنم نت اونجا وصله مشکل از سیم توئه :|
    حداقل اینکه تقریبا مطمئنم سیم کشیم مشکلی نداره
    موندم این مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟ کسی ایده ای داره ؟؟؟؟؟
    مممکنه از خود مخابرات باشه و داستان خودشون ؟؟؟
    سوال دیگه هم به قول اینا نویزی اتصالی سولفاته ای اگر باشه مگه نباید مشکل رو دائمی بده ؟؟ چطوره که گاها اینطوری میشه بقیه مواقع مثل ساعت با حداکثر سرعت کار میده ؟؟؟
    اگر تجربه یا نظری دارید ممنون میشم بگید
    سلام ، من یک مدت از شرکت صبانت اینترنت داشتم هر 10 دقیقه قطع میشد بعد از 5 دقیقه باز وصل میشد رسما کاری نمیشد با اینترنت کرد
    کله سیم کشی خونه چک کردم مشکلی نداشت حتی 2-3 بارم از مرکز مخابراتی چک کردن بازم مشکلی نتونستن پیدا کنن آخرش با کلی شک و دودلی بخاطر اینکه چیزی برای از دست دادن نداشتم از صبانت جمع آوری کردم بعد از یک مدت اومدم شاتل سرویس گرفتم وقتی اومدم شاتل دیگه قطع و وصل نمیشد و مشکلی نداشت نمیدونم مشکل از چی بود آخرش فقط خواستم تجربه خودمو بگم
    ولی یک چیزیو بگم بهتون کلا هر شرکت مثل اینکه یک سیستم خاصی داره مثلا من وقتی مخابرات بودم خطم نهایت 4 مگ میکشید
    وقتی اومدم صبانت خطم بهتر شد حتی به 8 مگم میرسید ولی بهینه نمیکردن خط و ممکن بود 8 مگ اینترنت میبستن ولی نویز خط و کنترل نمیکردن مثلا SNR ام رو 6 و 7 بود در نتیجه قطع و وصلی پیش میومد
    ولی وقتی اومدم شاتل خطم همون 8 مگ و میکشید ولی خوده خط سعی میکرد SNR شو رو 10 حفظ کنه و از تمام توان خط استفاده نکنه که قطع و وصلیم این وسط پیش نیاد
    Last edited by LMA; 23-06-2021 at 01:36.

2. این کاربر از LMA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه viking_vp3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا!!!

پيش فرض

سلام ، من یک مدت از شرکت صبانت اینترنت داشتم هر 10 دقیقه قطع میشد بعد از 5 دقیقه باز وصل میشد رسما کاری نمیشد با اینترنت کرد
    کله سیم کشی خونه چک کردم مشکلی نداشت حتی 2-3 بارم از مرکز مخابراتی چک کردن بازم مشکلی نتونستن پیدا کنن آخرش با کلی شک و دودلی بخاطر اینکه چیزی برای از دست دادن نداشتم از صبانت جمع آوری کردم بعد از یک مدت اومدم شاتل سرویس گرفتم وقتی اومدم شاتل دیگه قطع و وصل نمیشد و مشکلی نداشت نمیدونم مشکل از چی بود آخرش فقط خواستم تجربه خودمو بگم
    ولی یک چیزیو بگم بهتون کلا هر شرکت مثل اینکه یک سیستم خاصی داره مثلا من وقتی مخابرات بودم خطم نهایت 4 مگ میکشید
    وقتی اومدم صبانت خطم بهتر شد حتی به 8 مگم میرسید ولی بهینه نمیکردن خط و ممکن بود 8 مگ اینترنت میبستن ولی نویز خط و کنترل نمیکردن مثلا SNR ام رو 6 و 7 بود در نتیجه قطع و وصلی پیش میومد
    ولی وقتی اومدم شاتل خطم همون 8 مگ و میکشید ولی خوده خط سعی میکرد SNR شو رو 10 حفظ کنه و از تمام توان خط استفاده نکنه که قطع و وصلیم این وسط پیش نیاد
    دقیقا میدونم چی میگید
    حدس خودم هم مشکل از سمت مخابرات هست و پورت. فعلا چند روزی هست مشکلم خیلی کم شده به ندرت پیش میاد
    ولی خب کیفیت کلی نت اومده پایین که سراسری هست
    در نهایت همکاری لازم رو نکنه جمع میکنم میرم پیشگامان

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

واسه خیلی ها این مشکل قطع شدن هست؟یک هفته ای میشه هرروز کلی نت من قطع میشه یدفعه SNR از 15 به منفی3 بعد ریست مودم!هر روز یه 10 باری قطع و بعد وصل میشه اونم یدفعه بعد این همه مدت که رو شاتل بودم.....
    ممکنه مشکل مختص شاتل باشه؟

5. این کاربر از humanaga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

واسه خیلی ها این مشکل قطع شدن هست؟یک هفته ای میشه هرروز کلی نت من قطع میشه یدفعه SNR از 15 به منفی3 بعد ریست مودم!هر روز یه 10 باری قطع و بعد وصل میشه اونم یدفعه بعد این همه مدت که رو شاتل بودم.....
    بله منم 3 هفته س که مشکل شما رو دارم ولی این دو روز اخیر کلا چراغ اینترنت بالا نمیاد برام
    کشش خطم از 21 مگ روی annex m اومده روی 13 مگ
    اپلودمم از 2400 اومده رو 1600

7. این کاربر از ...Moein... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بله منم 3 هفته س که مشکل شما رو دارم ولی این دو روز اخیر کلا چراغ اینترنت بالا نمیاد برام
    پس یجورایی انگار مشکل از طرف ما نیست و سراسری هست!چون اصلا من تو این مدت 1 سالی که بودم اینطور قطعی پی در پی نداشتم!الا هر روز هر چند ساعت یبار نت قطع دوباره وصل میشه!ممکنه تو 1 ساعت 2-3 باری قطع بشه یا...
    خلاصه من هی صبر کردم شاید درست بشه که انگار نشد فردا یه زنگ بزنم ببینم اینا چی میگن..

9. این کاربر از humanaga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه OldOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان اخیرا یه مشکل عجیب پیدا کردم
    اینترنت وصله ولی به صورت رندوم بعضی اوقات هیچ سایتی باز نمیشه
    dns رو از روتر عوض کردم مشکل حل نشد
    مودم رو ریست فکتوری هم کردم درست نشد
    کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

11. این کاربر از OldOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا!!!

پيش فرض

دوستان اخیرا یه مشکل عجیب پیدا کردم
    اینترنت وصله ولی به صورت رندوم بعضی اوقات هیچ سایتی باز نمیشه
    dns رو از روتر عوض کردم مشکل حل نشد
    مودم رو ریست فکتوری هم کردم درست نشد
    کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟
    از یه چند روز مونده به انتخابات من این مشکل شما رو گاها پیدا میکنم. این مواقع یکبار اتصال رو قطع و وصل میکنم آیپی عوض میشه درست میشه. هرچی هست دستکاری خود شاتله
    پس یجورایی انگار مشکل از طرف ما نیست و سراسری هست!چون اصلا من تو این مدت 1 سالی که بودم اینطور قطعی پی در پی نداشتم!الا هر روز هر چند ساعت یبار نت قطع دوباره وصل میشه!ممکنه تو 1 ساعت 2-3 باری قطع بشه یا...
    خلاصه من هی صبر کردم شاید درست بشه که انگار نشد فردا یه زنگ بزنم ببینم اینا چی میگن..
    نتیجه ای گرفتید به ما هم بگید ممنون میشیم
    من که از بحث با پشتیبان نتیجه ای نگرفتم. همون خزعبلات همیشگی مشکل سیم کشی رو میگه و ...

13. این کاربر از viking_vp3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه OldOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

از یه چند روز مونده به انتخابات من این مشکل شما رو گاها پیدا میکنم. این مواقع یکبار اتصال رو قطع و وصل میکنم آیپی عوض میشه درست میشه. هرچی هست دستکاری خود شاتله
    به نظرتون اگه static ip بگیریم حل میشه؟

15. این کاربر از OldOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    زیر آسمون خدا!!!

پيش فرض

به نظرتون اگه static ip بگیریم حل میشه؟
    من تا حالا از شاتل استاتیک نگرفتم
    ولی از هرجای دیگه که قبلا بودم گرفتم بدتر شده

17. این کاربر از viking_vp3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

درود.. دوستان اگر بنده رو یک راهنمایی بکنن ممنون میشم.
    من برای فامیل سروس شاتل گرفتم با این پارامترها
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواستم ببینم حداکثر کشش خط چند هست و ایا میشه رو این طرح 16 مگ رو فعال کرد یا جواب نمیده .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •