تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 213 اولاول ... 4595135141142143144145146147148149155195 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 2121

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام.
    کی گفته موبو رسمیه؟!
    شما در گوگل پلی نسخه قابل نصبشو ببین میتونی پیدا کنی؟!
    شما اول از تلگرام امتحان کن ببین مشکلت حل میشه یا نه. اگه حل نشد میخوای با اکانتت لاگین شم ببینم داسانش چیه.
    در مواقعی ک مشکل داری از اینترنت تلفن استفاده کن. ببین بازم همون مشکل رو داری؟!

به محض اینکه وارد شدی، شما اون فرد رو بنداز بیرون.
    خوب نشستی تماشا میکنی، خوب اونم میندازتت بیرون دیگه.
    اگه اون طرف یک کمی زرنگ باشه، میتونه کاری کنه که دیگه نتونی وارد اکانتت بشی به هیچ وجه.

این افت سرعت موقتیه یا همیشه همینطوره؟
    در بعضی ساعت ها که تلگرام دچار افت سرعت میشه، سرعت انتقال داده ها رو کم میکنه که دچار قطعی ارتباط کاربرها نشه.
    اما سول اینجاس که چجوری فهمیدی سرعت تراکنش بین 10-100 کیلوبایته؟
    داداش من فهمیدم مشکلم از اینترنت نیست . چون با تلگرام لوگین کردم بازم پیامم نمیرفت ولی اون اکانتم راحت مییره! چیکار کنم اخه. هر شب میشه اینجوری.
    در ضمن همیشگی من ریپورتم ینی از اونه ولی چ ربطی داره اخه.
    اگه یکی انگلیسیش خوبه به تلگرام بنویسی بفرستیم خواهشا

سوال دیگه:
    موبو جدید سمت راست بالا یه گزینه اضافه شده روی سرچ قبلا نبود الان برای سرچ باید دو کاره بشم چطوری مثل قبلش کنم تنظیماتش کدوم وره.؟ هست؟ زیادم خودم نگفشتم چون اینقد تنظیماتش شلوغه :|

بعدی:
    این عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موندم چرا وقتی پاک میکنیشون تو تلگرام پیام میده که امکان پذیر نیست!؟ نه تنها برای من برای یکی دیگه هم اونطوری بود.

فک کنم باید اکانتم رو عوض چون قبلا شبا پیام نمیرفت ولی الان روزا هم اینطوری میشه گاهی.
    الان من چنج کنم مدیر گروه و کانالی که توش هستم بازم به اون شمارم منتقل میشه ینی راحت؟
    Last edited by Ghaioom; 17-02-2017 at 16:35.

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ببینید، هیچ نیازی به این ندارید که اکانتی رو از تلگرام پاک کنید.
    فقط تلگرام اجازه نمیده تغییر شماره رو به اکانتهای فعال بزنی. یعنی فرض کن دو تا شماره داری و هر دو شماره الان در تلگرام اکانت دارن، شما نمیتونی یکی رو به یکی دیگه انتقال بدی. حتما بایستی شماره جدید فاقد اکانت تلگرام باشه. در غیر اینصورت امکان چنج کردن نداره.
    اصلا لازم نیست که شماره قبلی از تلگرام دلت بشه. چون وقتی که انتقال شماره رو میزنی به خودی خود شماره قبلی از سرور تلگرام حذف میشه و به شماره جدید انتقال پیدا میکنه.

پس شماره قبلی شماره ایه که در حال حاضر در تلگرام ثبته و کانالها و گروهها بر روی اون قرار داره.
    شماره جدید شماره ایه که در تلگرام ثبت کرده نیست و اگر هم هست بایستی دلت اکانت کنه.
    حال شما میتونید از شماره قبلی به شماره جدید انتقال اکانت کنید و دیگه نیازی به حذف چیزی نیست.

نسخه وب قادر به تغییر شماره نیست.
    نسخه دسکتاپ من هم امکان تغییر شماره نداره. شاید به خاطر آپدیت نبودن نسخم باشه.

اگه همیشه همینه اشکال از خود گوشیتون بایستی باشه.
    ما سرعت خیلی خوبی تو تلگرام داریم و مشکل افت سرعت نداریم.
    احیانا چک کنید که فیلتر شکنتون فعال نباشه.
    از نسخه بروز تلگرام استفاده کنید.
    اگه بازهم حل نشد و نتونستید مشکل رو پیدا کنید، گوشیتون رو ریست کنید.
    گوشی سالمه برادر مشکلی نداره تازه ریستش کردم اتفاقا

اخرین نسخه تلگرام هم داره

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

ببینید، هیچ نیازی به این ندارید که اکانتی رو از تلگرام پاک کنید.

نسخه وب قادر به تغییر شماره نیست.
    نسخه دسکتاپ من هم امکان تغییر شماره نداره. شاید به خاطر آپدیت نبودن نسخم باشه.

بازم ممنون
    ولی باتوجه به اینکه نسخه وب ودسکتاپ امکان تغییرشماره روندارن ظاهرا نفری که خط منو میخره میتونه به تلگرام تحت وب ودسکتاپ من دسترسی داشته باشه واین خوب نیست
    همون دیلیت اکانت بهترنیست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بازم ممنون
    ولی باتوجه به اینکه نسخه وب ودسکتاپ امکان تغییرشماره روندارن ظاهرا نفری که خط منو میخره میتونه به تلگرام تحت وب ودسکتاپ من دسترسی داشته باشه واین خوب نیست
    همون دیلیت اکانت بهترنیست؟
    چی شد؟ نفهمیدم..!
    اینکه نسخه وب و دسکتاپ امکان چنج نداره به این معنیه که فقط از طریق نسخه موبایلی قادری چنج کنی.
    وقتی چنج زدی، چطوری میخواد به اکانت شما دسترسی پیدا کنه؟ یک کانال که نمیتونه 2 تا OWNER داشته باشه...

گوشی سالمه برادر مشکلی نداره تازه ریستش کردم اتفاقا

اخرین نسخه تلگرام هم داره

خوب ببینید،

احتمال اینکه نرم افزار تلگرام هیچ ابزار کند کنندگی سرعت نداره میشه 100% احتمال. البته من تا بحال ندیدم.
    و احتمال اینکه گوشی شما و یا راههای ارتباطی شما با شبکه مشکلی نداره میشه 90% احتمال.

پس چاره ای نداریم به همون 10% باقی مونده شک کنیم.

داداش من فهمیدم مشکلم از اینترنت نیست . چون با تلگرام لوگین کردم بازم پیامم نمیرفت ولی اون اکانتم راحت مییره! چیکار کنم اخه. هر شب میشه اینجوری.
    در ضمن همیشگی من ریپورتم ینی از اونه ولی چ ربطی داره اخه.
    اگه یکی انگلیسیش خوبه به تلگرام بنویسی بفرستیم خواهشا

سوال دیگه:
    موبو جدید سمت راست بالا یه گزینه اضافه شده روی سرچ قبلا نبود الان برای سرچ باید دو کاره بشم چطوری مثل قبلش کنم تنظیماتش کدوم وره.؟ هست؟ زیادم خودم نگفشتم چون اینقد تنظیماتش شلوغه :|

بعدی:
    این عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موندم چرا وقتی پاک میکنیشون تو تلگرام پیام میده که امکان پذیر نیست!؟ نه تنها برای من برای یکی دیگه هم اونطوری بود.

فک کنم باید اکانتم رو عوض چون قبلا شبا پیام نمیرفت ولی الان روزا هم اینطوری میشه گاهی.
    الان من چنج کنم مدیر گروه و کانالی که توش هستم بازم به اون شمارم منتقل میشه ینی راحت؟
    ایمیل زدن به شبکه مشکلت رو حل نمیکنه.
    روزانه هزاران ایمیل به شبکه فرستاده میشه و این برنامه هم یک پیام رسانه رایگانه و اونقدرا هم مدیریت سرور نداره که بخوان به ایمیلها رسیدگی کنن. میشه گفت تقریبا تمام ایمیلها از طریق رباتها بررسی میشن و عموما کسی پشت سیستم نیست که ایمیل شمارو بخونه.

اون مشکل عکسی رو فرستادی من قبلا هم دیدم و این اشکال زمانی اتفاق افتاد که یک کاربر از چند نسخه متفاوت از پیام رسان شبه تلگرام استفاد کرده بود.
    در ابندا تلگرام داشت و قادر نبود باهاش کار کنه و در یک خدمات موبایل نسخه فارسی تلگرام براش نصب کردن که مشکلش حاد تر شد و ارتباطش با کانالهاش قطع شده بود و نهایتا من برای اینکه راحت باشه و بتونه کار کنه براش نسخه موبو رو نصب کردم و اتفاقی که افتاد، در قسمت دستگاههای فعال 4 تا IP درج شد که 3 تاش یکسان بود.
    اون سه تایی هم که یکسان بود درواقع مشابه IP بود که همون لحظه لاگین بوده و نمیشد خارجش کرد. چون در واقع خودش رو خارج میکرد. رو همین حساب ما نتونسیم اون مشکل رو رفع کنیم. که البته گوشی هم دیگه در اختیار ما نبود و به صاحبش دادیم.
    شاید با یک سری ترفندها در تغییر IP میشد که بقیه دستگاههارو غیر فعال کرد.

بهرحال این یکی از عواقب خوشبینانه موبو هست و عواقب ناگوارش گریبان گیر اونایی شده که گیر مراجع قضایی افتادن به دلیل اندیشه هاشون.

من در مورد قابلیتهای موبوگرام اطلاعات خوبی ندارم.

با چنج کردن اکانتتون تمام موارد به راحتی چنج میشه ولی مشکل ریپورتی شما حل نمیشه و شماره جدید هم به لیست ریپورتی ها میپیونده و اون هم بایستی در انتظار رفع حصر باشه.

اینکه الان پیامهاتون به گروه نمیره شاید یک تغییرات جدید در تلگرام باشه که کاربران ریپورتی رو در فشار مضاعف قرار بدن به رعایت اصول اخلاقی جوامع.
    این اصول اخلاقی رو با نگاه بد نگاه نکنید.
    طبیعتا در یک گروه پور ن اصول اخلاقی به این صورته که مطالب و تصاویر پور ن باشه و ارسال عکس یک بسیجی جذاب به معنی عدم رعایت اصول اخلاقی اون جامعه محسوب میشه و همینطور بلعکس.

یه عکسی از اون حالتی که پیام ارسال نمیشه رو میزاشتی خیلی بهتر بود که ببینیم تراکنش شما انجام نمیشه یا اینکه تلگرام اجازه درج پیام بهتون نمیده.
    اینطوری راحت تر میتونسیم آب پاکی رو به دست شما بریزیم.

این رو هم باید در نظر داشته باشیم که این روزها مشکل اینترنت خیلی شدید شده و همین الان که دارم این متن رو مینویسم مجبور شدم که 3 بار کانکشن رو غیر فعال کنم و ......... بعله.......... الانم که کانکت نمیشه و منظرم که اینترنت برگرده و این پست رو ارسال کنیم.

خوب این قطعی لحظه ای رو یک پوئن منفی براشو در نظر میگیرم: بهرحال نزدیک انتخابات شدیم و اینها هم میخوان این خرشون رو از این پل در ببرن. کمی با کند کردن ایتنرنت، کمی با قطع کردن اینترنت. یه صحبتهای هم در مورد بسیجی لخت شده هم شد که یادو خاطر سال 88 شدیدا زنده شد و یه جو متشنجی رو در تلگرام در حال حاضر شاهدیم.
    ما به اصطلاح میگیم کنگلی کلی ره چو دکاردنه.
    Last edited by siava5h; 17-02-2017 at 19:35.

5. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

چی شد؟ نفهمیدم..!
    اینکه نسخه وب و دسکتاپ امکان چنج نداره به این معنیه که فقط از طریق نسخه موبایلی قادری چنج کنی.
    وقتی چنج زدی، چطوری میخواد به اکانت شما دسترسی پیدا کنه؟ یک کانال که نمیتونه 2 تا OWNER داشته باشه...
    بله خب یک کانال یاگروه رودرست میگید اما فرض کنید خریدارخط من میخوادبادسکتاپ یا تحت وب واردتلگرام بشه
    خب کد دسترسی روی شماره قدیم من که دست ایشونه smsمیشه
    سوال من اینه که :حالاکه واردشد دسترسی به همون کانال ها وگروه های من داره یانه؟
    چون من ازگوشی شماره روچنج کردم ولی بادسکتاپ وتحت وب تکلیفش چی میشه؟
    میتونه به اکانت سابق من دسترسی داشته باشه یاخیر؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

اون مشکل عکسی رو فرستادی من قبلا هم دیدم و این اشکال زمانی اتفاق افتاد که یک کاربر از چند نسخه متفاوت از پیام رسان شبه تلگرام استفاد کرده بود.
    فک کنم با نسخه اصلی تلگرام حذف میشد ما با موبوگرام نتونستیم. ولی نه فک کنم یه بار با تلگرامم نتونستم.
    ولی قبلنا میشد چرا؟!

بهرحال این یکی از عواقب خوشبینانه موبو هست و عواقب ناگوارش گریبان گیر اونایی شده که گیر مراجع قضایی افتادن به دلیل اندیشه هاشون.
    جریان چیه؟!!
    با چنج کردن اکانتتون تمام موارد به راحتی چنج میشه ولی مشکل ریپورتی شما حل نمیشه و شماره جدید هم به لیست ریپورتی ها میپیونده و اون هم بایستی در انتظار رفع حصر باشه.
    اینم خودش ریپورت هستش ولی برای همیشه نه . اون اصلیم برای همیشه ریپورته!

یه عکسی از اون حالتی که پیام ارسال نمیشه رو میزاشتی خیلی بهتر بود که ببینیم تراکنش شما انجام نمیشه یا اینکه تلگرام اجازه درج پیام بهتون نمیده.
    به نظرم نیازی به عکس نیست. خو شما فک کن اینترنتت قطع میشه پیام رو فرستادی کنارش علامت ساعت هست. ولی پیامای گروه ها یا کلا همشون داره برات میاد! همین! ولی با اکانت فرعیم مشکلی ندارم و پیاما میره!

اره اینترنت منم زیاد قط وصل میشه. گاهیم وصله ولی کار نمیکنه نت :| کلا ترکیده نت خخخ

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

بله خب یک کانال یاگروه رودرست میگید اما فرض کنید خریدارخط من میخوادبادسکتاپ یا تحت وب واردتلگرام بشه
    خب کد دسترسی روی شماره قدیم من که دست ایشونه smsمیشه
    سوال من اینه که :حالاکه واردشد دسترسی به همون کانال ها وگروه های من داره یانه؟
    چون من ازگوشی شماره روچنج کردم ولی بادسکتاپ وتحت وب تکلیفش چی میشه؟
    میتونه به اکانت سابق من دسترسی داشته باشه یاخیر؟
    بقیه دستگاههایی هم که باهاش وصل هستید شمارش به شماره جدید تغییر میکنه و همشون با شماره جدید قابل دسترسی هستن و کسی که سیمکارت قدیمی شمارو میگیره نمیتونه دسترسی داشته باشه به اکانت با شماره جدید و اکانت قبلی هم عملا حذف میشه. تمام دوستانتون و کسانی که شماره قدیمی رو داشتن شماره جدیدتون خودبه خود به لیستشون اضافه میشه و بهتون پیام بدن به اون شماره قبل نمیره.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

9. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

فک کنم با نسخه اصلی تلگرام حذف میشد ما با موبوگرام نتونستیم. ولی نه فک کنم یه بار با تلگرامم نتونستم.
    ولی قبلنا میشد چرا؟!

جریان چیه؟!!
    اینم خودش ریپورت هستش ولی برای همیشه نه . اون اصلیم برای همیشه ریپورته!

به نظرم نیازی به عکس نیست. خو شما فک کن اینترنتت قطع میشه پیام رو فرستادی کنارش علامت ساعت هست. ولی پیامای گروه ها یا کلا همشون داره برات میاد! همین! ولی با اکانت فرعیم مشکلی ندارم و پیاما میره!

اره اینترنت منم زیاد قط وصل میشه. گاهیم وصله ولی کار نمیکنه نت :| کلا ترکیده نت خخخ
    نه نمیشد.
    البته میگفت که در ای لحظه قادر به این کار نیست. حالا نمیدونم در دفعه ای بعد اتفاق دیگه ای میافتاد یا نه....!

جریان از این قراره که این برنامه موبو ساخت ایرانه. تلگرام امکان شنود کاربرهارو به حکومت ایران نداد و حاضر نشد IP اشخاص رو در اختیار حکومت بزاره رو همین حساب برنامه موبو درست شد تا یک بانک داده از طلاعات کاربری IP اشخاص در سرورشون داشته باشن که هر وقت خواستن بتونن بفهمن که شماره کاربر چیه و IP اینترنتش از کجاس. اینطوری اگه یک پیام شمارو به سرور مدیریت فوروارد کنن، میتونن شمارتو ببینن و IP رو شناسایی کنن.
    الان پشت سر هم کانالها تسخیر میشن و ادمیناش به همین سادگی شناسایی میشن.
    کسایی که توصیه های امنیتی توجه نمیکنن مستحق این مشکلاتن.
    همه پیش خودشون فکر میکن که خوب الان 1 ماهه استفاده میکنم و هیچ کس هم چیزی به ما نگفته، پس این قضیه شایعس...! نه از این خبرا نیس. نگهت میدارن که به موقش یه حرکت درست درمون کنن. نه اینکه همون اول آبروی خودشون رو ببرن و برنامه رو لو بدن که دیگران استفاده نکنن. میشه به جرات گفت حدود 70% شماره کاربرارو شناسایی دارن. هرکیو میبینی تو گوشیش موبوگرام داره.

اگه کنار پیامت عکس ساعت هست یعنی اینکه گوشی شما تبادل اطلاعات نمیکنه.
    احتمالا با پاک کردن کش وحافظه تلگرام و یا نهایتا دلت اکانت کردن حل بشه. این اشکال از طرف تلگرام نیست. از طرف نرم افزار شما با اینترنته.

اگه با ریپورت بودن مشکل نداری میتونی به همدیگه چنج کنی.
    Last edited by siava5h; 18-02-2017 at 01:23.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

نه نمیشد.
    البته میگفت که در ای لحظه قادر به این کار نیست. حالا نمیدونم در دفعه ای بعد اتفاق دیگه ای میافتاد یا نه....!

جریان از این قراره که این برنامه موبو ساخت ایرانه. تلگرام امکان شنود کاربرهارو به حکومت ایران نداد و حاضر نشد IP اشخاص رو در اختیار حکومت بزاره رو همین حساب برنامه موبو درست شد تا یک بانک داده از طلاعات کاربری IP اشخاص در سرورشون داشته باشن که هر وقت خواستن بتونن بفهمن که شماره کاربر چیه و IP اینترنتش از کجاس. اینطوری اگه یک پیام شمارو به سرور مدیریت فوروارد کنن، میتونن شمارتو ببینن و IP رو شناسایی کنن.
    الان پشت سر هم کانالها تسخیر میشن و ادمیناش به همین سادگی شناسایی میشن.
    کسایی که توصیه های امنیتی توجه نمیکنن مستحق این مشکلاتن.
    همه پیش خودشون فکر میکن که خوب الان 1 ماهه استفاده میکنم و هیچ کس هم چیزی به ما نگفته، پس این قضیه شایعس...! نه از این خبرا نیس. نگهت میدارن که به موقش یه حرکت درست درمون کنن. نه اینکه همون اول آبروی خودشون رو ببرن و برنامه رو لو بدن که دیگران استفاده نکنن. میشه به جرات گفت حدود 70% شماره کاربرارو شناسایی دارن. هرکیو میبینی تو گوشیش موبوگرام داره.

اگه کنار پیامت عکس ساعت هست یعنی اینکه گوشی شما تبادل اطلاعات نمیکنه.
    احتمالا با پاک کردن کش وحافظه تلگرام و یا نهایتا دلت اکانت کردن حل بشه. این اشکال از طرف تلگرام نیست. از طرف نرم افزار شما با اینترنته.

اگه با ریپورت بودن مشکل نداری میتونی به همدیگه چنج کنی.
    من با تلگرام هم لوگین کردم پیامام نمیرف. اکانت دیگه ام با تلگرام بود اصلیم با موبو.
    اصلیمو با تلگرام بالا اوردم بازم پیاما نمیرفت ولی مال بقیه میومد.
    پس کشو نرم افزاری نیست ! دلیلت اکانت هم من کانال دارم چیکار کنم. بفرستم به اون شمارم باز اونو چنج کنم به این شمارم مثل قبل بشه ینی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من با تلگرام هم لوگین کردم پیامام نمیرف. اکانت دیگه ام با تلگرام بود اصلیم با موبو. اصلیمو با تلگرام بالا اوردم بازم پیاما نمیرفت ولی مال بقیه میومد. پس کشو نرم افزاری نیست ! دلیلت اکانت هم من کانال دارم چیکار کنم. بفرستم به اون شمارم باز اونو چنج کنم به این شمارم مثل قبل بشه ینی؟
    معلوم نیست. شاید درست بشه. شایدم نه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •