تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 144 از 214 اولاول ... 4494134140141142143144145146147148154194 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,431 به 1,440 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

رنگ پوست بدنم سفیده ولی صورتم و دستهام سبزه است
    کرم ضد آفتاب ممکنه رنگ صورت که بخاطر نور آفتاب تیره شده رو همرنگ بدن کنه؟
    بهترین راه برای هماهنگ کردن رنگ پوست صورت و بدن چیه؟
    لیزر ممکنه با لایه برداریش رنگ صورت رو همرنگ بدن کنه؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض یه راه حل خانگی برای درمان جوش صورت

سلام دوستان.یه راه حل خوب بهتون پیشنهاد می کنم به شرطی که اول روی قسمتی کوچکی از پوست صورتتون تست کنید اگر به حنا حساسیت نداشتید استفاده کنید.شما با حنا آشنایی دارید خضاب حنا منسوب است به حضرت زهرا (ص) انشاءا... که مفید واقع بشه.
    نکته مهم (بعضی ها بر این باورندکه حنا پوست را رنگ می اندازه همه جای بدن حتی صورت چه {آقایان چه خانمها} دارای مو می باشد فقط کف دست و پا فاقد مو می باشد و رنگ می گیرید ولی بقیه بدن به خاطر داشتن مو به هیچ عنوان رنگ نمی گیرد و این باور غلط است ممکن است فقط کمی هاله بگیرد که آن را هم می توان با آب لیموی تازه خنثی کرد پس نگران رنگ گرفتن صورتتان نباشید.)
    طریقه استفاده:
    یک قاشق سرپر حنا را داخل کاسه ریخته سپس با سه قاشق آب و دو قاشق آب لیموی تازه و یک قاشق ماست مخلوط کنید خمیر شما نباید آنقدر سفت باشد که به صورت نچسبد و نه آنقدر شل باشد که ریزش کند اگر باز هم نیاز به آب داشت که رقیق تر شود آب و آبلیمو را به نسبت مساوی اضافه کنید بعداز چند بار درست کردن غلغش دستتون می آید با دست یا با پشت قاشق این ماسک را به صورت بمالید نزدیک چشمها نزنید ده الی پانزده دقیقه صبر کنید سپس با آب ولرم بشویید تا اینجای کار، برای جوش بود حالا اگه می خواهید هیچ اثر رنگ و هاله روی صورتتان نباشه صورت را با سفید آب چرک کنید این کار باعث میشه صورت شما لایه برداری بشه و پوست شما نرم،سفید و دنبه ای شود. تذکر:ممکن است دفعه اول،دوم که حنا را استفاده کردید جوش ها کمی ملتهب شود اما اگر این ماسک به شما افتاد و ادامه دادید (هفته ای دو بار) خودتون شاهد خشک شدن جوش ها خواهید بود البته قابل ذکر است که جوش ریشه هورمونی هم دارد و یا مربوط به کبد ناسالم می باشد که با خوردن چیزهایی مثل روغن زیتون،سوپ جو و ...کبد را تصفیه کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان.یه راه حل خوب بهتون پیشنهاد می کنم به شرطی که اول روی قسمتی کوچکی از پوست صورتتون تست کنید اگر به حنا حساسیت نداشتید استفاده کنید.شما با حنا آشنایی دارید خضاب حنا منسوب است به حضرت زهرا (ص) انشاءا... که مفید واقع بشه.
    نکته مهم (بعضی ها بر این باورندکه حنا پوست را رنگ می اندازه همه جای بدن حتی صورت چه {آقایان چه خانمها} دارای مو می باشد فقط کف دست و پا فاقد مو می باشد و رنگ می گیرید ولی بقیه بدن به خاطر داشتن مو به هیچ عنوان رنگ نمی گیرد و این باور غلط است ممکن است فقط کمی هاله بگیرد که آن را هم می توان با آب لیموی تازه خنثی کرد پس نگران رنگ گرفتن صورتتان نباشید.)
    طریقه استفاده:
    یک قاشق سرپر حنا را داخل کاسه ریخته سپس با سه قاشق آب و دو قاشق آب لیموی تازه و یک قاشق ماست مخلوط کنید خمیر شما نباید آنقدر سفت باشد که به صورت نچسبد و نه آنقدر شل باشد که ریزش کند اگر باز هم نیاز به آب داشت که رقیق تر شود آب و آبلیمو را به نسبت مساوی اضافه کنید بعداز چند بار درست کردن غلغش دستتون می آید با دست یا با پشت قاشق این ماسک را به صورت بمالید نزدیک چشمها نزنید ده الی پانزده دقیقه صبر کنید سپس با آب ولرم بشویید تا اینجای کار، برای جوش بود حالا اگه می خواهید هیچ اثر رنگ و هاله روی صورتتان نباشه صورت را با سفید آب چرک کنید این کار باعث میشه صورت شما لایه برداری بشه و پوست شما نرم،سفید و دنبه ای شود. تذکر:ممکن است دفعه اول،دوم که حنا را استفاده کردید جوش ها کمی ملتهب شود اما اگر این ماسک به شما افتاد و ادامه دادید (هفته ای دو بار) خودتون شاهد خشک شدن جوش ها خواهید بود البته قابل ذکر است که جوش ریشه هورمونی هم دارد و یا مربوط به کبد ناسالم می باشد که با خوردن چیزهایی مثل روغن زیتون،سوپ جو و ...کبد را تصفیه کنید.
    خودتون استفاده کردید؟
    خوب جواب داده؟
    واسه جوشه یا جای جوش؟

داره خودمونی میشه s@har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام. اون قسمت هایی از پوست که به خاطر چاقی ترک ورمیدارن هیچ راه درمانی ندارن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان ، امیداورم در تمامی لحظات زندگی موفق و پیروز باشید .

اینجانب حدود 5 سال میباشد با غرور جوانی سروکار دارم .

اولا صورتم خیلی بد نبود ولی الان دیگه داره بد میشه . ( سن کنونی من : 19 ساله )

من خواستم در بهبودی هرچه بیشتر صورتم به من کمک کرده و راهنمایی لازم را به عمل آورید . ( برو بچه با مرام ) .

راستی یه سوال :

1. آیا اشعه مانیتور رایانه در به وجود آمدن جوش تاثیر دارد ؟

لطفا کمک کنین !

از چه داروهای استفاده کنم ؟
    چه صابون های استفاده کنم ؟
    و ترفندهای لازم که دیگه زحمتشو میزارم رو دوش شما !
    سلام یه پست یا توی (پرسش و پاسخ پزشکیه یا زیبایی و تغذیه) گذاشتم یه سری بزنید نمیخواد دکتر هم برید تا زمانی که داروهاشون را مصرف می کنید خوبه که اونم همش کورتون،انشاءا... که مشکلتون حل شه.
    Last edited by forogh53; 09-04-2013 at 22:08.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام. اون قسمت هایی از پوست که به خاطر چاقی ترک ورمیدارن هیچ راه درمانی ندارن؟
    توجه شما رو به بحث های این تاپیک جلب میکنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Atghia; 09-04-2013 at 22:57. دليل: اصلاح غلط املایی

7. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

رنگ بعضی جاها از پوست صورت که قبلا جوش بوده یا زخم شده بعد خوب شده، بعضی اوقات تیره میشه و همینطور میمونه. چطوری این تیرگی رو از بین ببرم؟

9. این کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام

رنگ بعضی جاها از پوست صورت که قبلا جوش بوده یا زخم شده بعد خوب شده، بعضی اوقات تیره میشه و همینطور میمونه. چطوری این تیرگی رو از بین ببرم؟
    سلام به شما دوست عزیز استفاده همزمان از لایه بردارهای مناسب پوست در کنار یکی از اعمال میکرودرم ابریژن یا پیلینگ کمک میکنه که لک های بجا مانده از جوش های قدیمی از بین بروند
    اگر نتیجه عالی مدنظرتون باشه با تحمل کمی دردسر لیزر فراکشنال بسیار مطلوب هست

11. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    برای پیشگیری و درمان ترک های پیشانی اطراف چشم و خط خنده از چی کرم یا دارویی استفاده کنم؟ 1 کرم ویتامینه خوب هم معرفی کنید. ( پوستم معمولیه)
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    برای پیشگیری و درمان ترک های پیشانی اطراف چشم و خط خنده از چی کرم یا دارویی استفاده کنم؟ 1 کرم ویتامینه خوب هم معرفی کنید. ( پوستم معمولیه)
    ممنون
    والا پیشگیری که بطور کلی برای جلوگیری از چروک شدن پوست بهتره که : کرم مرطوب کننده + کرم ضد افتاب + آب خوردن زیاد
    رو دستور کار قرار بدید مطمئن باشید خیلی کمک کننده هست
    در تکمیل فرایند بالا برای بدتر نشدن چروک های اطراف چشم هم کرم دور چشم استفاده بشه
    بقیه مطالب و اطلاعات تکمیلی به عهده دوستان واردتر به این امر

14. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •