تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 143 از 524 اولاول ... 4393133139140141142143144145146147153193243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,421 به 1,430 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه mehrdad84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام
    چگونه مي توانيم در اكسل گوشه هاي يك جدول را براي جلوه بهتر گرد(پخ)كنيم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    روزانه تعداد شش قلم کالا برای تعدادی مشتری بر اساس شماره بارنامه فرستاده میشه مثلا آقای محمدی یک روز نامش در ردیف یک و روز بعد در ردیف پنج قرار میگیرد.آیا راهکاری هست که اولا برای هر اسمی یک کد عددی بدهیم و دوما جمع کالای هر فرد را بتوانیم در جلوی کد یا اسم مشتری ببینیم.ممنون از پاسختان.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    چگونه مي توانيم در اكسل گوشه هاي يك جدول را براي جلوه بهتر گرد(پخ)كنيم؟
    سلام

اينكار امكان پذير نيست

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    روزانه تعداد شش قلم کالا برای تعدادی مشتری بر اساس شماره بارنامه فرستاده میشه مثلا آقای محمدی یک روز نامش در ردیف یک و روز بعد در ردیف پنج قرار میگیرد.آیا راهکاری هست که اولا برای هر اسمی یک کد عددی بدهیم و دوما جمع کالای هر فرد را بتوانیم در جلوی کد یا اسم مشتری ببینیم.ممنون از پاسختان.

سلام دوست عزيز

ورودتون رو به انجمن تبريك ميگم

به پست زير مراجعه كنيد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكلتون رو حل ميكنه

داره خودمونی میشه m1d1y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان یک سوال خیلی حیاتی!
    ما در شرکتمون یه نرم افزار حسابداری تحت داس ( فکر می کنم فاکس پرو باشه ) داریم از این برنامه فقط می توانیم به صورت نمایش روی صفحه یا پرینت گزارش بگیریم
    حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه به برنامه نویس نرم افزار دسترسی نداریم چگونه می توانم از دیتابیس اون خروجی اکسل بگیرم اگر فایل تکست هم بشه بگیرم بد نیست (بعدش میشه اون رو به اکسل import کنیم)

ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پاي آن کاج بلند

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من در حال کار با يک نرم افزار هستم که به صورت فارسي نوشته شده است و export هاي word و excel مي گيرد. مشکل من با اعدادي است که با صفر شروع مي شوند مانند کدملي.
    در خروجي Excel ، تمامي صفرهاي اول عدد حذف مي شوند در حالي که در word اين اعداد بر سر جاي خود باقي مي مانند. من احتياج دارم که خروجي excel بگيرم و حتماً کدملي ها درست باشد.
    مشکل ديگر اينکه وقتي يک فايل excel خروجي گرفته مي شود ، اگر عددي مانند تاريخ و هر عدد ديگر که قبل از تبديل به excel ، فرمت آن Text نبوده است و ما بخواهيم آن را به Text تغيير دهيم ، در قسمت شمال غربي سلول علامت مثلث سبز رنگ کوچک که در Excel 2003 نشان دهنده Text بودن است ،‌ ظاهر نمي شود و من مجبور مي شوم که بعد از اعمال فرمت جديد ، روي تمامي آنها دابل کليک کنم تا اين وضعيت ايجاد شود و از طرفي اگر اين کار را نکنم ، وقتي که اين فايل را در Access ، مي خواهم Import کنم ، آنهايي که در قسمت Design View جدول مربوطه ، فيلد مربوطه آن Text ي باشد اما در فايل Excel اصلي ، فرمت آن Text شده اما شمال غربي آن سبز نشده ، فرا خواني نمي شود. و به صورت اعداد ناشناخته در مي آيد.
    چطور مي توان بدون دابل کليک اين حالت را ايجاد کرد ؟

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام به همگی.
    آقا من یه نموداری رو تی اکسل ریم کردم و حالا میخوام با استفاده از همون اکسل شیب خط رو پیدا کنم .چیکار کنم؟
    Last edited by amir raya; 03-05-2009 at 14:51.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان یک سوال خیلی حیاتی!
    ما در شرکتمون یه نرم افزار حسابداری تحت داس ( فکر می کنم فاکس پرو باشه ) داریم از این برنامه فقط می توانیم به صورت نمایش روی صفحه یا پرینت گزارش بگیریم
    حالا من می خوام بدونم با توجه به اینکه به برنامه نویس نرم افزار دسترسی نداریم چگونه می توانم از دیتابیس اون خروجی اکسل بگیرم اگر فایل تکست هم بشه بگیرم بد نیست (بعدش میشه اون رو به اکسل import کنیم)

ممنون
    اكسل با اكثر ديتابيس ها ميتونه ارتباط موفقي برقرار كنه

شما يه سري به سربرگ existing connection يا other source بزنيد تا از اونجا بتونيد به فاكس پرو دسترسي پيدا كنيد

البته من ديتابيس فاكس پرو دم دست ندارم تا بتونم بيش از اين كمك كنم

9. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من در حال کار با يک نرم افزار هستم که به صورت فارسي نوشته شده است و export هاي word و excel مي گيرد. مشکل من با اعدادي است که با صفر شروع مي شوند مانند کدملي.
    در خروجي Excel ، تمامي صفرهاي اول عدد حذف مي شوند در حالي که در word اين اعداد بر سر جاي خود باقي مي مانند. من احتياج دارم که خروجي excel بگيرم و حتماً کدملي ها درست باشد.
    مشکل ديگر اينکه وقتي يک فايل excel خروجي گرفته مي شود ، اگر عددي مانند تاريخ و هر عدد ديگر که قبل از تبديل به excel ، فرمت آن Text نبوده است و ما بخواهيم آن را به Text تغيير دهيم ، در قسمت شمال غربي سلول علامت مثلث سبز رنگ کوچک که در Excel 2003 نشان دهنده Text بودن است ،‌ ظاهر نمي شود و من مجبور مي شوم که بعد از اعمال فرمت جديد ، روي تمامي آنها دابل کليک کنم تا اين وضعيت ايجاد شود و از طرفي اگر اين کار را نکنم ، وقتي که اين فايل را در Access ، مي خواهم Import کنم ، آنهايي که در قسمت Design View جدول مربوطه ، فيلد مربوطه آن Text ي باشد اما در فايل Excel اصلي ، فرمت آن Text شده اما شمال غربي آن سبز نشده ، فرا خواني نمي شود. و به صورت اعداد ناشناخته در مي آيد.
    چطور مي توان بدون دابل کليک اين حالت را ايجاد کرد ؟
    سلام دوست عزيز

سوالت رو خيلي پيچوندي مخصوصا در قسمت دومش

ولي براي قسمت اولش همونطور كه گفتي بايد فرمت خانه ها رو كه قراره صفر رو نشون بده رو روي text تنظيم كني و بعد پيسا رو انجام بدي

داره خودمونی میشه mehrdad84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام
    ايا راهي هست كه بتوان بين اعداد چند رقمي يك سلول با يك كاركتر جدا كرد؟مثلا شماره تلفن 09110001111را اينطورنمايش بدهد11-11-000-0911

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •