تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1428 از 1746 اولاول ... 428928132813781418142414251426142714281429143014311432143814781528 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,271 به 14,280 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اقا من 38 بازی رنک بن هستم بعد زفتم زدم برم بازی کنم دیدم میگه تو بن فلان
    بعد رفتم ارام بازی کنم. من تو رنک جوین کرد بعد باختیم :{
    بابا ریوت قاطیه. من تاپیک زدم حمایت کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال GL & HF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    سردترین شهر ایران

پيش فرض

کی گفت من دنیایی rp خریدم اگه به rp بود که تا حالا challenger بودم نه اقا به rp ربطی نداره
    داش دسته مارم بگیر

3. این کاربر از GL & HF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

کسی نظری نداشت که چرا این باگ اتفاق افتاده؟ به کی باید اعتراض کرد در مورد این باخت؟

داره خودمونی میشه v.mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

Hi, khkhkhkh
    As a player who has used the Refer-a-Friend program to bring new players into League of Legends, we're notifying you that 30 days from now we will be making changes to RAF. As a result, you have 30 days to redeem any rewards you might have outstanding or fulfill the requirements to earn additional rewards.

For more about how Refer-a-Friend continues to evolve, check out our announcement post here .

Thanks,

-Refer-a-Friend Team

ریوت اینو بهم ایمیل کرده یعنی چی ؟ چیکار باید بکنم؟ کار اشتباهی کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

پيش فرض

ww بنده خدا داره فسیل میشه کی rework میکننش؟ من یادم استاد alone son دستورشو داده بود امیدوارم قبل season 5 یک دستی سرو روی این ww بکشن،استاد بعد از برگشتنتون به این موضوع رسیدگی کنین شاید بودجه ای که واسه این کار اختصاص دادینو دارن هاپولی میکنن البته با وجود نظارت استاد کسی جرات این کارو نداره
    نه دوست عزیز خیالت راحت باشه تا قبل از این که مپ جدید بیاد همه چمپیون ها اسپلش آرت و آپدیت میگیرند دوستانم در قسمت مدلینگ و انمیت رایوت شبانه روز در حال تلاشند

اقا بیاید ببینید عجب تاپیکی زدم. خارجی ها که کیف کردن
    من 38 بازی رنک بن کردن سر یک ریپورت دروغی
    گفتیم عیب نداره ریوت تو حروم زاده ای
    بعد ما 38 تا رو تمام کردیم دیدیم رنک باز شده رفتیم شام ریلوگین کردیم دیدم دوباره 38 تا بازی رنک بن هستش. با اینکه من یک کلام هم حرف نزدم که بخوان ریپورت کنن. منظورم توسیک چیزی.
    بعد منم این تاپیک رو ایجاد کردم. فکر کنم بنم کنن لول
    دوست عزیز اگه در دوره مجازات چت بن اول فحاشی کنید و از tribunal دوباره مجازاتی برای شما در نظر گرفته بشه باید دروره مجازات اول به پایان برسه بعد از اون هر اتفاقی که باعث
    بشه PVP شما refresh بشه از همون لحظه دوره مجازات بعدی شما شروع میشه حواستونم باشه که اگه در چت بن باشید و سیزن تموم بشه شما ریوارد ها را دریافت نمی کند
    در مورد چت بن دوم شما هم بگم که اصلا هم دروغی نبوده کافیه یه ایمیل به ساپورت در مورد این چت بن دوم بدید تا همه فوش هایی که دادید را براتون ایمیل کنند
    من خودم به شخصه اکانت شما را چک کردم متاسفانه فوش های داده بودید که من نمیتونم توی فروم بنویسم واقعا این الفاظ در شعن اساتید این فروم نیست
    Last edited by alone_son; 15-10-2014 at 16:12.

7. 3 کاربر از alone_son بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alone_son's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    AshEnvAle

پيش فرض

Hi, khkhkhkh
    As a player who has used the Refer-a-Friend program to bring new players into League of Legends, we're notifying you that 30 days from now we will be making changes to RAF. As a result, you have 30 days to redeem any rewards you might have outstanding or fulfill the requirements to earn additional rewards.

For more about how Refer-a-Friend continues to evolve, check out our announcement post here .

Thanks,

-Refer-a-Friend Team

ریوت اینو بهم ایمیل کرده یعنی چی ؟ چیکار باید بکنم؟ کار اشتباهی کردم
    بله کار اشتباهی کردید و متاسفانه اگر شما تا 3 روز دیگه 3 میلیون نریزید به حساب رایوت اکانت شما بن خواهد شد

9. این کاربر از alone_son بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

نه دوست عزیز خیالت راحت باشه تا قبل از این که مپ جدید بیاد همه چمپیون ها اسپلش آرت و آپدیت میگیرند دوستانم در قسمت مدلینگ و انمیت رایوت شبانه روز در حال تلاشند

دوست عزیز اگه در دوره مجازات چت بن اول فحاشی کنید و از tribunal دوباره مجازاتی برای شما در نظر گرفته بشه باید دروره مجازات اول به پایان برسه بعد از اون هر اتفاقی که باعث
    بشه PVP شما refresh بشه از همون لحظه دوره مجازات بعدی شما شروع میشه حواستونم باشه که اگه در چت بن باشید و سیزن تموم بشه شما ریوارد ها را دریافت نمی کند
    در مورد چت بن دوم شما هم بگم که اصلا هم دروغی نبوده کافیه یه ایمیل به ساپورت در مورد این چت بن دوم بدید تا همه فوش هایی که دادید را براتون ایمیل کنند
    من خودم به شخصه اکانت شما را چک کردم متاسفانه فوش های داده بودید که من نمیتونم توی فروم بنویسم واقعا این الفاظ در شعن اساتید این فروم نیست
    دوست عزیز اگه این جور که میگن شما همه کاره ی lol هستی به این ریوت بگو خواهشا به report های ما تو سرور EUNE یه نگاه فقط بندازند نمیخواد هیچ غلطی بکنن فقط به این حرومیای نووب طرز بازی کردن این لهستانیا یه نگاه بکنن ممنون میشم چون من یه 1000 تا ادم میبینم در روز تفریحشون فیده دادنو ریدن تو بازیه بقیه است اگه ریوت نمیتونه درک کنه که ریدن یه نوب به یه بازی 100 درصد برده چه ناراحتی و اعصاب خوردیی داره که هیچی ولی خواهشا یه چیزی بگو اصلا ریپورت های EUNE خونده نمی شه به اون دوست عزیزی هم که West بازی میکنه بعد به فیدر ها فحش میده فقط اگه یه بار بیاد تو Eune میفهمه نووب کیه حالا west که خوبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بله کار اشتباهی کردید و متاسفانه اگر شما تا 3 روز دیگه 3 میلیون نریزید به حساب رایوت اکانت شما بن خواهد شد
    از اون حرفا ميگي چرا دروغ ميگي؟؟؟ شما كه دروغ ميگي بايد بن بشي

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    سردترین شهر ایران

پيش فرض

تو summoners rift جدید سیستم جنگلینگ برایه جنگلر کاملا ریورک شده جنگلر میتونه از Smite رویه چمپا هم استفاده کنه که چند کارایی خوب داره همینطور مثل دوتا آب شنگولی هم به لاین Bot و Top قرار داه خواهد شد که Vision Range رو بالا میبره کلا خیلی تغیرات میدن به ایتمها واقعا معرکه میشه تو رودخونه مپ نزدیکه بارون و دراگون یه غورباغه به چشم میخوره که اگه له بکنیدش بهتون move speed میده
    Last edited by GL & HF; 15-10-2014 at 18:17.

تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    سردترین شهر ایران

پيش فرض

داداش تو واقعا همه کاره LoL هستی یا اونجا واسه پرسنل بازی سبزی خوردن پاک میکنی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •