تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 141 از 143 اولاول ... 4191131137138139140141142143 آخرآخر
نمايش نتايج 1,401 به 1,410 از 1430

نام تاپيک: Batman: Arkham City

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اقا من تو یه مرحله گیر کردم اون اونجا که میخاوم بریم تو wonder tower هر چی میرم جلوی اون در که رمز میخواد و هر چی سعی مکنم در باز نمیشه و بتمنم یه سری مضخرفات میگه که باید نمیدونم به چی هوگو استرنج دست پیدا کنم تا بتونم واردش بشم ؟ کسی میتونه بگه چی کار کنم؟

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

اقا من تو یه مرحله گیر کردم اون اونجا که میخاوم بریم تو wonder tower هر چی میرم جلوی اون در که رمز میخواد و هر چی سعی مکنم در باز نمیشه و بتمنم یه سری مضخرفات میگه که باید نمیدونم به چی هوگو استرنج دست پیدا کنم تا بتونم واردش بشم ؟ کسی میتونه بگه چی کار کنم؟
    راهنمای بازی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از aha2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بازیم سیو نمیشه
    Game For Windows Live هم نصبه ولی اصلا تو صفحه استارت نشونش نمیده که بتونم یه پروفایل آفلاین بسازم (روی Live هم کلیک می کنم اتفاقی نمیفته)

(حل شد!...مشکل از فایل های کرک بود با یه کرک دیگه حل شد.)
    Last edited by alex_pk; 27-07-2013 at 03:08.

5. این کاربر از alex_pk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    کسی میتونه بگیه برای جمع آوریه ریدلرها یا علامت سوال هایی که 2 یا 3 جا باید وایستیم تا علامت سوال از میونه قفس بیرون بیاد.چه کار باید کرد؟باید چیزی روی اون علامت سواله بزرگی که باید روش وایستیم گذاشت
    ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    کسی میتونه بگیه برای جمع آوریه ریدلرها یا علامت سوال هایی که 2 یا 3 جا باید وایستیم تا علامت سوال از میونه قفس بیرون بیاد.چه کار باید کرد؟باید چیزی روی اون علامت سواله بزرگی که باید روش وایستیم گذاشت
    ؟

اونجاها باید از Line Luncher یا به عبارتی Bat Line استفاده کنی (یه وسیله ایه که از دو طرفش کابل پرت میشه و میتونه مسیر مستقیم بره (افقی) بدون اینکه پاش به زمین بخوره.)
    جزو گجت های بتمن که در طول بازی بهتون میده.

البته یه جاهایی هم هست که نیاز به این وسیله نیست (خصوصا جاهایی که دکمه علامت سوال رو دیوار هاست که یه مقدار فرق داره)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اونجاها باید از Line Luncher یا به عبارتی Bat Line استفاده کنی (یه وسیله ایه که از دو طرفش کابل پرت میشه و میتونه مسیر مستقیم بره (افقی) بدون اینکه پاش به زمین بخوره.)
    جزو گجت های بتمن که در طول بازی بهتون میده.

البته یه جاهایی هم هست که نیاز به این وسیله نیست (خصوصا جاهایی که دکمه علامت سوال رو دیوار هاست که یه مقدار فرق داره)
    ممنون به خاطر راهنماییت الان امتحان میکنم

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی تونسته این بازی رو بالای 90 درصد بره؟ منظورم کل درصد بازیه (نه فقط Story )
    من story و تمام مراحل فرعی رو 100 رفتم
    فقط riddler's revenge یه چنتاییش مونده (nightwings) ولی خوب فکر نکنم فقط این چنتا این همه درصد بازی باشه!
    کلا اگه کسی تونسته بازی رو بالای 90 درصد بره یه اطلاعی بده یه چنتا سوال داشتم.

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

دوستان من همون اول بازی گیر کردم.یجاییش هست که یه دختره هست و میزنیش و بعد بلند میشه باهات حرف میزنه و بعد میره بیرون و جلوتوم چند نفر هستن که اسلحه دارن و گروگان گرفتن چند نفرو.من اونارو زدم تموم شد و گروگان ها آزاد شدن.حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟میگه باید بری روی برج نمیدونم چی.دوستان باید چیکار کنم؟

کاربر فعال انجمن سریال‌های خارجی M A S T 3 R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Out of My Mind

پيش فرض

دوستان من همون اول بازی گیر کردم.یجاییش هست که یه دختره هست و میزنیش و بعد بلند میشه باهات حرف میزنه و بعد میره بیرون و جلوتوم چند نفر هستن که اسلحه دارن و گروگان گرفتن چند نفرو.من اونارو زدم تموم شد و گروگان ها آزاد شدن.حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟میگه باید بری روی برج نمیدونم چی.دوستان باید چیکار کنم؟
    داخل کلیسا؟
    اگه داخل کلیسا هستین،اول باید گروگان هارو آزاد کنین و بعدش اگه دقت کرده باشن از همون دری که وارد شدین،سمت راستش یه در دیگه هست اون میره به بالای برج و جایی که تیر اندازه شده ازش
    امیدوارم اشتباه راهنمایی نکرده باشم چون خیلی وقت پیش بازی کردم

12. این کاربر از M A S T 3 R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

9

دوستان ما این بازیو با تاخیر فراوان تازه چند روزیه شروع کردیم به بازی کردن ... رسیدیم به کشتن این یارو مرد پنگوئنیه چیه ؟!
    +
    این اون وسط میمونه با اسلحش اطرافو شلیک میکنه /// ما این دور هی میچرخیم ! یه راه نزدیک شدن بش هست که میخوای نزدیکش شی با اون اسلحش میزنه میندازه یه طرفی مارو
    .
    لطفا یکی لطف کنه بگه چجور باید ترتیب اینو داد

برا یاد اوری : +
    Last edited by SA.JJ.AD; 21-10-2013 at 06:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •