تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 141 از 1045 اولاول ... 4191131137138139140141142143144145151191241641 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,401 به 1,410 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دو تا سؤال داشتم :
    1- چطوري اعداد را به صورت كسري ( به فارسي ) بنويسيم البته هر عددي نه اونايي كه توي سيمبل هست
    2- مختصات كه داراي دو عدد ( طول و عرض ) اونا هم مشكل دارم
    با تشكر از راهنماييتون
    [Automated by GetSmile]
    دوست عزيز سلام
    شما براي نوشتن اعداد به صورت كسري و همچنين مختصات بايد از ابزار فرمول نويسي ورد استفاده كنيد (Insert/Object/Microsofft Equation 3.0) كه اگر سري به پستهاي قبلي بزنيد از پست 1480 تا اينجا تقريباً نيمي از پستها در رابطه با اين موضوع بوده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض درخواست کمک

من بعضی وقتها یه مطلبی که از تو یه سایت می گیرم تو ورد paste می کنم ولی وقتی save می کنم و میخواهم اونو بخونم ترتیب کلماتش بهم می ریزه جیکار باید بکنم؟

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جواد جان آخر فصلها رو section break بزن بعد از مستطيل جلوي Endnotes گزينه Eendnote section رو انتخاب كن
    علي جان دستت درد نكنه. درست شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من بعضی وقتها یه مطلبی که از تو یه سایت می گیرم تو ورد paste می کنم ولی وقتی save می کنم و میخواهم اونو بخونم ترتیب کلماتش بهم می ریزه جیکار باید بکنم؟
    ضمن خوش آمد گويي به شما، براي اين كار، بايد كمي با ترفندهاي ورد آشنايي داشته باششيد. گاهي لازمه، براي جلوگيري از به هم ريختگي، متن مورد نظر رو انتخاب كرده و Ctrl+Shift سمت راست رو بزنيم. گاهي هم بهتره از طريق منوي Edit> Paste Special> Unformatted Text قالب بندي متن رو حذف كنيم. و گاهي هم كه هيچ چاره اي نيست، با زدن دكمه Print Screen از اون صفحه وب عكس گرفته و با برنامه Paint قسمت دلخواه رو بريده و در برنامه Word گزينه Edit> Paste Special> Picture رو مي زنيم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا مجيد به جمع ما خوش آمديد.
    من درست نفهميدم منظور از گشتن همه فرم هاي ورد چيه؟ يعني يه گزينه توي ورد وجود داره كه تمام فايل هاي اون پوشه رو مي گرده؟ ما كه همچين چيزي نداشتيم ولي اين كار با ابزار جستجوي خود ويندوز امكان پذير هست. اما سرچ معمولي ورد، با همون Ctrl+F هم قابل پيدا كردن هست. روي نوار ابزار هم نگاه كنيد، اون گوشه، سمت چپ ابزار Find رو مي بينيد.
    لازم میدونم مشکلم را به صورت مثال مطرح نمایم
    مثلا حدود 200 نامه مختلف در ورد تایپ نموده ام با اسم فایلهای متعدد یا به روایتی 200 فایل ورد در سیستمم دارم حالا بعد از مدتی از بین این نامه ها میخواهم نامهای را پیدا کنم که اسم و یا عنوان اون در خاطرم نیست و اینکه چه تاریخی اونو تایپ کرده ام اسم فایلش کلا از یادم رفته ولی تنها چیزی که در خاطرم است و مطمئنم اینه که در این نامه کلمه مثلا کوشش به کار رفته یا در واقع تایپ شده با زدن مراحل زیر در ورد 2003 این نامه و یا نامه هایی که کلمه کوشش در آنها به کار رفته ( تایپ شده ) رو ورد برام پیدا کرده و من با کلیک روی اونها وارد فایلم میشم و نامه مورد نظر رو پیدا میکنم
    مراحل به این ترتیب از راست به چپ منویسم
    فایل - اوپن- تولز- سرچ - تایپ کلمه کوشش در نوار ابزار باز شده پنجره سرچ و در پایین انتخاب درایو مربوط به فایلهای ورد و در نهایت - GO
    بعد از چند لحظه کلیه نامه هایی که در آنها کلمه کوشش تایپ شده رو اعلام میکنه
    حالا من میخوام بدونم در ورد 2007 کجا میشه اینکارو کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

گزینه سرچ ، کلمات ، در ورد 2007 کجاست بازم میگم گزینه سرچ که در قسمت اوپن ورد 2003 برای جستجوی کلمه ای خاص در صفحات تایپ شده کاربرد داره در کدام قسمت ورد 2007 میشه پیداش کرد کی میتونه راهنمایی کنه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

لازم میدونم مشکلم را به صورت مثال مطرح نمایم
    مثلا حدود 200 نامه مختلف در ورد تایپ نموده ام با اسم فایلهای متعدد یا به روایتی 200 فایل ورد در سیستمم دارم حالا بعد از مدتی از بین این نامه ها میخواهم نامهای را پیدا کنم که اسم و یا عنوان اون در خاطرم نیست و اینکه چه تاریخی اونو تایپ کرده ام اسم فایلش کلا از یادم رفته ولی تنها چیزی که در خاطرم است و مطمئنم اینه که در این نامه کلمه مثلا کوشش به کار رفته یا در واقع تایپ شده با زدن مراحل زیر در ورد 2003 این نامه و یا نامه هایی که کلمه کوشش در آنها به کار رفته ( تایپ شده ) رو ورد برام پیدا کرده و من با کلیک روی اونها وارد فایلم میشم و نامه مورد نظر رو پیدا میکنم
    مراحل به این ترتیب از راست به چپ منویسم
    فایل - اوپن- تولز- سرچ - تایپ کلمه کوشش در نوار ابزار باز شده پنجره سرچ و در پایین انتخاب درایو مربوط به فایلهای ورد و در نهایت - GO
    بعد از چند لحظه کلیه نامه هایی که در آنها کلمه کوشش تایپ شده رو اعلام میکنه
    حالا من میخوام بدونم در ورد 2007 کجا میشه اینکارو کرد
    چرا داد مي زني؟ گوشم كر شد!
    توي 2007 اين گزينه رو نداريم. عوضش مي تونيم از سرچ خود ويندوز استفاده كنيم. يعني اگه مثلاً 200 تا فايل ورد داخل پوشه My Documents داريم و ميخوايم بدونيم كلمه «كوشش» توي كدوم فايل هست، ابتدا وارد My Documents شده از نوار ابزار دكمه Search رو زده، گزينه All Files and Folders رو انتخاب و در قسمت File Name مي نويسيم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در قسمت A word or phrase هم مي نويسيم «كوشش» و دكمه Search رو مي زنيم تا برامون پيدا كنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    چگونه همه موارد ورد رو به روز اول حود برگردانیم؟(مثل اولین بار که نصب شده)
    در ظمن یه خسته نباشید به آقا جواد که وقت میذارن و به سئوات دوستان جواب میدن.ایول

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    چگونه همه موارد ورد رو به روز اول حود برگردانیم؟(مثل اولین بار که نصب شده)
    در ظمن یه خسته نباشید به آقا جواد که وقت میذارن و به سئوات دوستان جواب میدن.ایول
    دوست عزيز فايل normal.dot رو پاك كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی علی علی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[quote=aliali58;1981954]دوست عزيز فايل normal.dot رو پاك كنيد[/quoعلی
    جان من این فیال رو جستجو کردم اما با این پسوند dot چیزی پیدا نشد اگه میشه آدرس رو بده در درایو پیش فرض مثلا c
    مرسی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •