تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد اين تاپيك و مطالب آن چيست؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي و فراتر از انتظار

24 30.00%
  • خوب و در حد انتظار

40 50.00%
  • متوسط

12 15.00%
  • بد

4 5.00%
صفحه 141 از 151 اولاول ... 4191131137138139140141142143144145 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,401 به 1,410 از 1507

نام تاپيک: ▓ Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

من میخوام واسه اداره یه فرم طراحی کنم. همه کاراش رو کردم با اکسس ولی یه مشکل دارم:

واسه رستوران اداره ، هر روز کسانی که غذا میخورن رو میخوایم ثبت کنیم بر اساس شماره پرسنلی و جلو صبحانه و نهار و شام براشون تیک بزنیم که بودن یا نبودن .مثلا اگه کسی روز شنبه صبحانه تیک خورد بصورت اتوماتیک قیمت و نوع غذا رو از یه جدول دیگه تو گزارش نشون بده یعنی در نهایت به این صورت که :

یعنی در گزارش آخری جلو صبحانه براش نوشته باشه بله و در ستون بعدی قیمت و نوع صبحانه هم بنویسه. ولی اگه نخورده چیزی اضافه نشه.

امیدوارم منظورم رو گرفته باشین. با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض سوال اکسس نوع بله یا خیر در فیلد ها

با سلام به همه دوستان

من میخوام واسه اداره یه فرم طراحی کنم. همه کاراش رو کردم با اکسس ولی یه مشکل دارم:

واسه رستوران اداره ، هر روز کسانی که غذا میخورن رو میخوایم ثبت کنیم بر اساس شماره پرسنلی و جلو صبحانه و نهار و شام براشون تیک بزنیم که بودن یا نبودن .مثلا اگه کسی روز شنبه صبحانه تیک خورد بصورت اتوماتیک قیمت و نوع غذا رو از یه جدول دیگه تو گزارش نشون بده یعنی در نهایت به این صورت که :

یعنی در گزارش آخری جلو صبحانه براش نوشته باشه بله و در ستون بعدی قیمت و نوع صبحانه هم بنویسه. ولی اگه نخورده چیزی اضافه نشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

سلام
    من حاظرم فایل رو برام بفرستی تکمیلش کنم و بفرستم
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من حاظرم فایل رو برام بفرستی تکمیلش کنم و بفرستم
    موفق باشید
    مرسی دوست خوب من
    اینم فایل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این الان نمیدونم کامل هس یا نه. ما میخوایم یه برنامه غذایی رو تعریف کنیم که هر 6 ماه یه بار عوض میشه و تو اون برنامه غذایی مشخص کنیم که هر روز هفته چه غذاهایی هس و چه قیمتی داره و اگه واسه کارمندی یه روز یه وعده غذایی تیک بخوره قیمت و نوع غذا رو تو گزارش بصورت خودکار وارد کنه. و در کل میخوام گزارش نهایی این شکلی در بیاد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مرسی دوست خوب من
    اینم فایل

این الان نمیدونم کامل هس یا نه. ما میخوایم یه برنامه غذایی رو تعریف کنیم که هر 6 ماه یه بار عوض میشه و تو اون برنامه غذایی مشخص کنیم که هر روز هفته چه غذاهایی هس و چه قیمتی داره و اگه واسه کارمندی یه روز یه وعده غذایی تیک بخوره قیمت و نوع غذا رو تو گزارش بصورت خودکار وارد کنه. و در کل میخوام گزارش نهایی این شکلی در بیاد:
    سلام مجدد
    من درست متوجه نشدم
    شما هدفتون اینه که مثل رستوران کارمند بیاد از لیست انتخاب کنه و انتخاب آزاد باشه
    یا می خوای مثلا بگی روز 30 آبان صبحونه پنیر هست - ناهار مرغ هست - شام کباب - حالا هرکی اومد بخوره فقط جز لیست اون وعده و روز ثبت بشه؟
    یا اینکه واقعا می خوای یه لیست بذاری مثلا بگی 30 آبان از بین 10 نوع ناهار فقط مرغ و کباب سرو میشه، حالا هرکی اومد اولن غیر از این دوتا انتخاب دیگه ای نداشته باشه، دوما اسمش برای اون وعده غذایی ثبت بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام مجدد
    من درست متوجه نشدم
    شما هدفتون اینه که مثل رستوران کارمند بیاد از لیست انتخاب کنه و انتخاب آزاد باشه
    یا می خوای مثلا بگی روز 30 آبان صبحونه پنیر هست - ناهار مرغ هست - شام کباب - حالا هرکی اومد بخوره فقط جز لیست اون وعده و روز ثبت بشه؟
    یا اینکه واقعا می خوای یه لیست بذاری مثلا بگی 30 آبان از بین 10 نوع ناهار فقط مرغ و کباب سرو میشه، حالا هرکی اومد اولن غیر از این دوتا انتخاب دیگه ای نداشته باشه، دوما اسمش برای اون وعده غذایی ثبت بشه
    سلام
    نه ، همون دومی یعنی برنامه غذایی ثابته و فقط دو بار در طول سال عوض میشه. یعنی در هر روز فقط یه نوع غذا سرو میشه. اونم طبق برنامه و این برنامه رو مسئول رستوران باش کار میکنه و آمار رو میفرسته آخر ماه. اسامی نفرات و غذاها از قبل ثبت بشه و اگر شخص جدید هم هس همون لحظه ثبت بشه . اگه بشه واسه گزارش گیری تو تاریخ خاص هم کاری بکنین خیلی خوب میشه. مثلا از 11 آبان تا 25 آبان .
    بازم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

الوووووووووووو
    دوست عزیز کجا رفتی . خیلی ضروری بود قضیه من.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان من نوع یه داده رو lookUpwizar گذاشتم که بلی یا خیر میگیره میخوام هروقت بلی رو انتخاب کردم بره از یه جدول دیگه قیمت رو اضافه کنه.
    مثلا صبحانه خورده یا نه ؟ اگه بلی شد قیمت صبحانه رو از جدول غذا اضافه کنه به این جدول. باید چیکار کنم. تو رو خدا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

الوووووووووووو
    دوست عزیز کجا رفتی . خیلی ضروری بود قضیه من.
    سلام ببخشید گرفتار بودم البته کار شما هم یه کم وقت میخواست، به هر صورت تا اونجایی که برام امکان پذیر بود روش کار کردم، البته یک سری مشکلات زیرساختی داره که نیاز به کار خیلی بیشتری هست

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام ببخشید گرفتار بودم البته کار شما هم یه کم وقت میخواست، به هر صورت تا اونجایی که برام امکان پذیر بود روش کار کردم، البته یک سری مشکلات زیرساختی داره که نیاز به کار خیلی بیشتری هست

موفق باشید
    دمت گرم دوست عزیز. چیز خیلی جالبی شده بود. فقط من چون اون گزارش نهایی رو مثل اون عکسه میخواستم نتونستم فایل شما رو ویرایش کنم. شما ماشاا.. خیلی حرفه ای هستین. من سر در نیاوردم چیکار کردین.
    به هر حال ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •