تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 36 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 351

نام تاپيک: فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

nvram درست بر روی مودم زده باشید و بعد مودم رو ریست کرده باشید حتما اسم وای فای و رمز وای فای عوض میشه و فقط با کابل لن میتونید وارد صفحه وب مودم بشید و بعد برید اسم وای فای و رمز وای فای رو عوض کنید تا بتونید از طریق وای فای به مودم وصل شوید در ضمن اسم وای فای و رمز وای فای باز با ریست بر میگرده به همون اسم و رمز موجود در nvram که بر روی مودم تزریق کرده اید و عملا اون رمز وای فای درج شده بر روی برچسپ مودم از کار می افته و عوض میشه . الان چک کنید ببینید imei داخل مودم با اونی که روی کارتن مودم یا روی برچسپ مودم نوشته شده یکی هست ؟ یه دونه استعلام هم از طریق همتا با imei مودمتون بگیرید ببنید چی مینویسه ؟ تمام اینها درست بود مشکل نرم افزاری هست .
    اسم و رمز وای فای بعد از ریست با اونی که پشت دستگاه نوشته فرق داره پس nvram درست نصب شده. imei داخل مودم با روی کارتن یکی هست. توی همتا هم مینویسه "شناسه دستگاه (IMEI) جزء شناسه های قانونی ثبت شده است.مشخصات دستگاه:برند: HUAWEI مدل: B612s-25d". کلا قبل این داستان های رجیستری مودم رو خریده بودم.
    خودم هم شک کردم که اسلات سیم کارت خراب شده اما اینکه چجوری واقعا سوال هست برام. شک به اتصالی لحیم سیم با دکمه بوت هم کردم و اون ها رو جدا کردم اما باز هم درست نشد.
    برای تعویض اسلات سیم کارت جایی رو اگه میشناسید توی pm برام بفرستید.
    ممنون.

2. 3 کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اسم و رمز وای فای بعد از ریست با اونی که پشت دستگاه نوشته فرق داره پس nvram درست نصب شده. imei داخل مودم با روی کارتن یکی هست. توی همتا هم مینویسه "شناسه دستگاه (IMEI) جزء شناسه های قانونی ثبت شده است.مشخصات دستگاه:برند: HUAWEI مدل: B612s-25d". کلا قبل این داستان های رجیستری مودم رو خریده بودم.
    خودم هم شک کردم که اسلات سیم کارت خراب شده اما اینکه چجوری واقعا سوال هست برام. شک به اتصالی لحیم سیم با دکمه بوت هم کردم و اون ها رو جدا کردم اما باز هم درست نشد.
    برای تعویض اسلات سیم کارت جایی رو اگه میشناسید توی pm برام بفرستید.
    ممنون.
    اسلات سیم کارت چیزی نیست ببرید تعمیرات موبایل براتون درست میکنن فقط قبلش مطمئن شوید مشکل از جای دیگه ای نیست . یکی از دوستان این مشکل رو داشت و علت کنده شدن ic های ریز روی برد بخش همون سیم کارت بود که پیدا کردن و لحیم کردن درست شد .

4. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من 198.13.0.0 رو ریختم رو مودم. از نظر سرعت فرقی با فریمور ایرانسل 196 نداره. فقط تو آنتن دهی با سیمکارت همراه اول 4 تا خونه تو 198 پر میشه، ولی 196 ایرانسل آنتنم فول بود.(همراه اول تو منطقه من آنتن دهیش خوبه و رو گوشی هم پره). بقیه اپراتور ها آنتنشون درست بود.
    USSD نداره.
    SIP هم نداره.(جایی برای تنظیم سرور و دادن یوزرنیم و پسورد برای sip نداره)
    وقتی خواستم برگردم ورژن 196 ایرانسل، IMEI رو 000000000000000 میزنه! ولی مودم کار میکنه و با هر سیمکارتی هم اینترنت داره!!! و بر میگردم 198 درست میشه.
    در ضمن 81.199.01.00.00 هم اومده، کسی لینک برای دانلودش نداره؟ از سایت Easy Firmware نمیتونم دانلود کنم.(من از برگشت گذشتم، برم رو به جلو ببینم چی میشه )
    Last edited by Javad-E; 22-09-2019 at 12:06.

6. 3 کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من 198.13.0.0 رو ریختم رو مودم. از نظر سرعت فرقی با فریمور ایرانسل 196 نداره. فقط تو آنتن دهی با سیمکارت همراه اول 4 تا خونه تو 198 پر میشه، ولی 196 ایرانسل آنتنم فول بود.(همراه اول تو منطقه من آنتن دهیش خوبه و رو گوشی هم پره). بقیه اپراتور ها آنتنشون درست بود.
    USSD نداره.
    SIP هم نداره.(جایی برای تنظیم سرور و دادن یوزرنیم و پسورد برای sip نداره)
    وقتی خواستم برگردم ورژن 196 ایرانسل، IMEI رو 000000000000000 میزنه! ولی مودم کار میکنه و با هر سیمکارتی هم اینترنت داره!!! و بر میگردم 198 درست میشه.
    در ضمن 81.199.01.00.00 هم اومده، کسی لینک برای دانلودش نداره؟ از سایت Easy Firmware نمیتونم دانلود کنم.(من از برگشت گذشتم، برم رو به جلو ببینم چی میشه )
    اون برا مدل 52d هست نه 25d

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

خود اپراتور میگه حداکثر 80 مگابیته رعت چطوری شما 14 مگابایت دانلود میکنی

10. 2 کاربر از mahdi.h4405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خود اپراتور میگه حداکثر 80 مگابیته رعت چطوری شما 14 مگابایت دانلود میکنی
    من tdd تست نزدم ببینم بالای 80 میره یا نه ولی در برخی شهرها و مراکز استان ها که برای tdd دو باند 42 و 43 فعاله و رو مودم فریمور دارای ca نصبه با انتخاب این گزینه علامت + ظاهر میشه و سرعت مودم خیلی بالا میره و دوستان تست زدن . اون 14 و یا 12 هم راحت رو شبکه fdd میاد چون محدودیتی نداره و این مودم هم از نظر دریافت سرعت به علت cat6 بودن و mimo4*4 بودن پهنای باند بیشتری دریافت میکنه و بله دریافت میشه . ولی میانگین الان بگیریم همون 8 فکر کنم باشه کل ایران

12. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کسی میدونه این فریمور جدید (198.13.00.00) که توی تنظیمات، ca و mimo4*4 نداره. به چه صورت عمل میکنه؟ منظورم اینه که با توجه به اطلاعاتی که از دکل میگیره خودش اتوماتیک و داخلی اعمال میکنه؟ یا نه، چون تو تنظیماتش نیست، غیر فعاله؟

14. این کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

الآن بی دردسر ترین روش برای برگشت به نسخه 196 ایرانسل چیه؟ به 192 که بر میگردم imei میشه 000000000000000 !!! سامانه همتا هم سریع پیام میده که رجیستر نیستی و از این جور حرفا.

16. این کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نصب فریمور اختصاصی بدون باگ همه امکانات فعال بر روی مودم b612

( Voip active . IP static active . Full Band Support . ca - mimo4*4 . Farsi language . ipv6 active . Backup and Restore)

این نصب فریمور اختصاصی به چه صورتیه؟ شرایطش چیه؟ چه مدارکی میخواد؟

18. این کاربر از Javad-E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نصب فریمور اختصاصی بدون باگ همه امکانات فعال بر روی مودم b612

( Voip active . IP static active . Full Band Support . ca - mimo4*4 . Farsi language . ipv6 active . Backup and Restore)

این نصب فریمور اختصاصی به چه صورتیه؟ شرایطش چیه؟ چه مدارکی میخواد؟
    به زودی اعلام میکنم .............

- - - Updated - - -

الآن بی دردسر ترین روش برای برگشت به نسخه 196 ایرانسل چیه؟ به 192 که بر میگردم imei میشه 000000000000000 !!! سامانه همتا هم سریع پیام میده که رجیستر نیستی و از این جور حرفا.
    وصل کابل و انتقال فریمور 196 ایرانسل از طریق لودر به مودم

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •