تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 18 اولاول ... 4101112131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 172

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یدونه ریجن 1 پیدا کردم طرف میگه 1.320 ! میگه تولید سه ماهه دوم 2014

خیلی خوب میگه قیمتو سر همین آدم شک میکنه

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود، فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340
    ولی اینکه ریجن 1 رو میگه 1.320 خیلی خوبه ، دسته اضافی هم میگه 150 !

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود تا 1.500 فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟ میخوام برم همین 1.320 تومنیه رو بگیرم
    Last edited by Silent TR; 29-06-2015 at 20:12.

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود، فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟

پشت شهرداری امروز بودم ریجن 1 که خیلیییی کم بود ولی اگرم بود 1.430 اینا بود تا 1.500 فقط یه مغازه بود ریجن 2 میداد 1.340

راهیی داره آدم از خرید مطمعن باشه ؟ میخوام برم همین 1.320 تومنیه رو بگیرم
    سلام.
    والا قیمت که شک برانگیز هستش اما بازم نمیشه فقط بخاطر 100 تومن ارزونتر شک کرد و گفت حتما مشکل داره.
    خب دستگاه اکبند هست؟
    اگه اکبند هست و البته خودت باید ببینی و نکات ریزی رو توجه کنی که مشخص بشه واقعا اک هست و مشکل نداره.
    اما اگه کارکرده هست که خب خیلی هم گرون میده.
    یسری توضیحات نوشته بودم برای دوست دیگمون که میخواست بخره در مورد سریال و سال ساخت و .. چک کن ببین دستگاه دزدی نباشه و شماره دستگاه و کارتن یکی باشه
    بعدشم دسته 150 هم واقعا ارزون گفته.
    اما اینم بگم که کلی کسی خریده باشه حتی ارزونتر هم میتونه بده.و البته تا 1 ماه پیش مشهد 1350 بود قیمت ریجن 1 و 2 اروپا. به نظرم قیمت کنسول اگه اک باشه مشکوک نیست.
    برای بفهمی اک هست خب ظاهر دستگاه باید دقیق ببینی خط و خشی و.. نداشته باشه یا جای ضربه ای چیزی نباشه. یه نکته دیگ که هست قسمت پشت جای پورتHDMI رو دقت کن.پورت های پشت دستگاه مثل اینترنت و برق و HDMI براق هستن و اگه دستگاه استفاده شده باشه و بخصوص HDMI وصل شده باشه مشخص میشه چون سر سوکت فلز هست اگه وصل شده باشه قسمت براق خش دار میشه.... البته نکته بگم که مثلا یکی دوبار خواسته برای مشتری تست کنه هم خش میوفته و نمیشه گفت دست دومه.این کلی بود گفتم
    یا جای پیچ هاش که روش برچسب مشکی خورده نباید خش یا موردی داشته باشه که باز شده باشه.
    یچیز دیگم که شاید خنده دار باشه اما وسایل برقی وقتی اک باشه توجه کردین بوی خاصی میده
    جدا از ظاهرش باید به نظرم همونجا تست کنی نیم ساعت باهاش بازی کنی ببینی هنگی افت فریمی... نداشته باشه یا داغ نکنه
    بعدشم مهلت تست حد اقل 3 یا 4 روز بگیر و بشین زیاد بازی کنی بازیهای گرافیک بالا بعد اگه مشکلی نداشت دیگه خیالت راحت
    چون اگه دستگاه پلمپ از جای مطمن هم بگیری و بدشانس باشی 10 روزم تست کنی سالم باشه بعد روز 11 هم میبینی مشکل دار میشه.
    در مورد ریجن هم به نظرم هر ریجنی باشه فرقی نداره فقط مهم سالم بودن و سال ساختش هست که 2013 نباشه بهتره.2014 هم سه ماهه اول یا دوم یا سوم هم زیاد مهم نیست.همین که 2014 باشه خوبه

خلاصه قیمت خیلی خوبیه اگه مشکل نداشته باشه بگیرش و بجای ماهم بازی کن حالشو ببر
    Last edited by omidbooter; 29-06-2015 at 23:37.

3. این کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوستان ps4ریجن 2 را می گوید 1,100
    دست دوم است و میگوید کم کار کرده
    مشکوک است آیا؟
    میگه سال ساخت2014
    روی کنسول و دسته برچسب بازی last of us رو چسبونده.قابل جدا شدن هستن برچسبا؟؟؟
    راهنمایی لطفا
    Last edited by hamed m2m; 30-06-2015 at 04:16.

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام.
    والا قیمت که شک برانگیز هستش اما بازم نمیشه فقط بخاطر 100 تومن ارزونتر شک کرد و گفت حتما مشکل داره.
    خب دستگاه اکبند هست؟
    اگه اکبند هست و البته خودت باید ببینی و نکات ریزی رو توجه کنی که مشخص بشه واقعا اک هست و مشکل نداره.
    اما اگه کارکرده هست که خب خیلی هم گرون میده.
    یسری توضیحات نوشته بودم برای دوست دیگمون که میخواست بخره در مورد سریال و سال ساخت و .. چک کن ببین دستگاه دزدی نباشه و شماره دستگاه و کارتن یکی باشه
    بعدشم دسته 150 هم واقعا ارزون گفته.
    اما اینم بگم که کلی کسی خریده باشه حتی ارزونتر هم میتونه بده.و البته تا 1 ماه پیش مشهد 1350 بود قیمت ریجن 1 و 2 اروپا. به نظرم قیمت کنسول اگه اک باشه مشکوک نیست.
    برای بفهمی اک هست خب ظاهر دستگاه باید دقیق ببینی خط و خشی و.. نداشته باشه یا جای ضربه ای چیزی نباشه. یه نکته دیگ که هست قسمت پشت جای پورتHDMI رو دقت کن.پورت های پشت دستگاه مثل اینترنت و برق و HDMI براق هستن و اگه دستگاه استفاده شده باشه و بخصوص HDMI وصل شده باشه مشخص میشه چون سر سوکت فلز هست اگه وصل شده باشه قسمت براق خش دار میشه.... البته نکته بگم که مثلا یکی دوبار خواسته برای مشتری تست کنه هم خش میوفته و نمیشه گفت دست دومه.این کلی بود گفتم
    یا جای پیچ هاش که روش برچسب مشکی خورده نباید خش یا موردی داشته باشه که باز شده باشه.
    یچیز دیگم که شاید خنده دار باشه اما وسایل برقی وقتی اک باشه توجه کردین بوی خاصی میده
    جدا از ظاهرش باید به نظرم همونجا تست کنی نیم ساعت باهاش بازی کنی ببینی هنگی افت فریمی... نداشته باشه یا داغ نکنه
    بعدشم مهلت تست حد اقل 3 یا 4 روز بگیر و بشین زیاد بازی کنی بازیهای گرافیک بالا بعد اگه مشکلی نداشت دیگه خیالت راحت
    چون اگه دستگاه پلمپ از جای مطمن هم بگیری و بدشانس باشی 10 روزم تست کنی سالم باشه بعد روز 11 هم میبینی مشکل دار میشه.
    در مورد ریجن هم به نظرم هر ریجنی باشه فرقی نداره فقط مهم سالم بودن و سال ساختش هست که 2013 نباشه بهتره.2014 هم سه ماهه اول یا دوم یا سوم هم زیاد مهم نیست.همین که 2014 باشه خوبه

خلاصه قیمت خیلی خوبیه اگه مشکل نداشته باشه بگیرش و بجای ماهم بازی کن حالشو ببر
    راستش یک نفر خیلی شک انداخت تو ما که مغازه دار ها معلوم نیست از تو جعبش چیاشو بر میدارن و تو پشت شهرداری هم که اصن چیزی به اسم پلمپ 100درصد معنی نداشت.
    دو هفته دیگه نسخه 1 ترابایت ps4 تو آلمان میاد ، به نظرتون اگه از اونجا بگم برام بگیرن بفرستن بهتر نیست ؟ که دیگه مطمعن باشم همه چیز اصله ؟ دسته های تو بازارم شنیدم از یه نفر میگفت همش های کپیه ولی این دیگه هه چیزش اصل میشه اگه بخوان از اونجا بگیرن...
    به نظرم اگه از اونجا دستگاه گرفته بشه ریجن 2 حساب میشه، حالا میشه روی این ریجن 2 اکانت پلاس امریکا زد و استفاده کرد ؟ ( دستگاه نسخه 1 ترابایتش اگه اونجا خریده بشه 1480 میوفته و دسته اضافی هم 200 میوفته)

دیجی کالا هم زده بود نسخه 1 ترابایت پلی استیشن 4 با قیمت نسخه قبلی یعنی همین نسخه 500 گیگ میاد ، یعنی احتمالش هم هست دیجی کالا هم تا سه چهار هفته دیگه با قیمت خوب بیارتش ولی از اونجایی که تو ایران هر چیزی وارد میشه قیمت واقعیش نیست به نظر میاد با این وضعیت یک ترابایتش کمه کم 2 تومن باشه، مگر اینکه اون اول کار واقعا دیجی کالا یا قیمت خوب بیاره

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

راستش یک نفر خیلی شک انداخت تو ما که مغازه دار ها معلوم نیست از تو جعبش چیاشو بر میدارن و تو پشت شهرداری هم که اصن چیزی به اسم پلمپ 100درصد معنی نداشت.
    دو هفته دیگه نسخه 1 ترابایت ps4 تو آلمان میاد ، به نظرتون اگه از اونجا بگم برام بگیرن بفرستن بهتر نیست ؟ که دیگه مطمعن باشم همه چیز اصله ؟ دسته های تو بازارم شنیدم از یه نفر میگفت همش های کپیه ولی این دیگه هه چیزش اصل میشه اگه بخوان از اونجا بگیرن...
    به نظرم اگه از اونجا دستگاه گرفته بشه ریجن 2 حساب میشه، حالا میشه روی این ریجن 2 اکانت پلاس امریکا زد و استفاده کرد ؟ ( دستگاه نسخه 1 ترابایتش اگه اونجا خریده بشه 1480 میوفته و دسته اضافی هم 200 میوفته)

دیجی کالا هم زده بود نسخه 1 ترابایت پلی استیشن 4 با قیمت نسخه قبلی یعنی همین نسخه 500 گیگ میاد ، یعنی احتمالش هم هست دیجی کالا هم تا سه چهار هفته دیگه با قیمت خوب بیارتش ولی از اونجایی که تو ایران هر چیزی وارد میشه قیمت واقعیش نیست به نظر میاد با این وضعیت یک ترابایتش کمه کم 2 تومن باشه، مگر اینکه اون اول کار واقعا دیجی کالا یا قیمت خوب بیاره
    سلام
    این نسخه 1 ترابایتی که میگید من هنوز مشخصات دقیقشو نمیدونم اما اگه به جز هارد 1 ترا فرقی دیگه نداشته باشه که فک نکنم هم داشته باشه به نظرم فقط واسه هارد 1 ترا بخوای از المان بگیری اشتباهه.
    تمامی کنسول های ps4 که در دنیا هست از جمله در امریکا و اروپا و اسیا در چین در یک کارخانه و زیر نظر سونی با کیفیت مشابه و خوب تولید میشه.
    از لحاظ اینکه المان بگیری جنسش بهتره به نظرم اینطور نیست.
    اره المان ریجن 2 میشه و ریجن ها اصلا فرقی از لحاظ کیفیت و امکانات ندارن و اصلا رو ریجن حساس نباش فقط گفتم سال ساخت 2014 و به بعد باشه مهمه.حالا ریجن 2 یا 1 بگیر فرقی نداره
    ریجن دستگاه برای بازی و اکانت و کلا هیچحا هیچ اهمیتی نداره.کلا ریجن دستگاه ربطی به ریجن بازی و اکانت نداره.دستگاه با هر ریجنی رو میشه روش هر اکانتی با هر ریجنی استفاده کرد و همپنین هر بازی با هر ریجنی.
    اون که مهمه ریجن بازی و ریجن اکانت باید یکی باشه اونم برای کارهای خاص مثل دانلود dlc وگرنه اون هم اهمیتی نداره.
    در مورد این که گفتی از تو جعبه وسیله برمیدارن هم باید بگم تمامی کنسولهای با هر ریجنی تو همه دنیا تو جعبشون یه کنسول ساخت چین هست با یه دسته و یه عدد کابل شارج دسته و کابل برق و یه هدست کوچیک برای چت صوتی.همیناست فقط.مگه اینکه کنسول باندل باشه و مثلا بازی همراهش باشه که البته پول بازی هم رو کنسول حساب میشه.دروبین رو هم باید جداگانه تهیه کنید
    کیفیت کنسولها همه دنیا یکی هست همه ریجن ها هم کیفیتشون یکی هست.
    اگه حساسی و از المان برات بدون دردسر و مطمن میفرستن و قیمتش به صرفه هست بگیر اما اگه از من میپرسی از همینجا بگیر هیچ فرقی نداره.
    برای هارد هم خودت بعد میتونی هارد با ظرفیت 1 یا 2 ترا بندازی روش که خیلی هم اسونه.
    خودم دارم هاردمو عوض میکنم و یه هارد 1 یا 1.5 ترا میندازم روش.
    البته امکان داره محتویات جعبه مثل دسته رو بردارن و یکی دیگه بزارن جاش که اونم چون دسته قلابی نداریم بازم فرقی نداره همه دستها یه کیفیت هستن و چینی هستن.فقط باید دقت کنی مثلا دسته کارکرده نزاشته باشه.کابل برق و شارج و هدست هم که دیگه نیازی نیست بردارن یا عوض کنن چیز خاصی نیستن.
    در مورد پلمپ هم باید بگم همه کنسولها بدون پلمپ هستن تو ایران.البته پلمپ دار هم هست که یه برچسب شیشه ای مانند پلاستیکی گرد رو کارتن هست یا برچسب خود سونی روش ارم پلی استیشن هست که خب خودت میدونی دیگه زدن و کندن برچسب مثل اب خوردنه و میتونن 10 تا برچسب برات بزنن خودشون.
    من خودم وقتی خریدم فروشنده هم البته ادم خوبی بود ولی بدون پلمپ رو گرفتم.فروشنده هم گفت میخوای برات پلمپ کنم گفتم نه
    اینکه پلمپ هم ندارن بخاطر این هست وقتی کلی فروشنده میخره یا حتی جزی فروش ها باز میکنن تست میکنن که خراب نباشه. اما کارکرده باشه خب مشخصه.رو پلمپ هم حساس نباش.اتفاقا بدون پلمپ بگیر که فروشنده برای پلمپ پول الکی نگیره و نگه این پلمپ کارخونه ایهه و بقیه استفاده شده هستن و خلاصه از اینجور چرت و پرت ها.
    حتی کنسول های ساخت ژاپن هم گفته میشه در چین تولید میشه و فقط به سفارش ژاپن چون هست میزنه ساخت ژاپن
    درضمن یه بنده خدایی تو المان بود اتفاقا پارسال کنسول ps4 گرفته بود بعد 2 هفته خراب شده بود فرستاده بود گارانتی که خب اونجا گارانتی داره اما ایران نداره. میخوام بگم اگه بخواد خراب بشه تو المان و امریکا هم خراب میشه.اگه شنیده باشی اتفاقا قبلا ریجن 1 امریکا خرابی داشت که البته 2013 بود ساختش بعدش دیگه 2014 مشکل حل شده.
    به نظرم از همینجا بگیر ولی خوب دقت کن هنگام خرید و مهلت تست 1 هفته بگیر که تو فاکتور قید شده باشه.موفق باشی

7. این کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

دوستان ps4ریجن 2 را می گوید 1,100
    دست دوم است و میگوید کم کار کرده
    مشکوک است آیا؟
    میگه سال ساخت2014
    روی کنسول و دسته برچسب بازی last of us رو چسبونده.قابل جدا شدن هستن برچسبا؟؟؟
    راهنمایی لطفا
    میشه جواب منم بدین لطفا مرسی

9. این کاربر از hamed m2m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

میشه جواب منم بدین لطفا مرسی
    اگه کم کارکرده و سال ساخت 2014 هست که باید خودت چک کنی ببینی 2014 باشه و تعمیری نباشه و سالم باشه قیمتش خوبه.
    برچسب ها هم میشه جدا کرد.من شخصا نزدم هنوز ولی میدونم جدا میشن
    فقط دقت کن برچسب نباید کنارهای دستگاه که تهویه دستگاه هست رو بپوشونه.کناره ها باید باز باشه تا تهویه انجام بشه و هوا راحت وارد شه.اگه کناره ها برچسب پوشونده باید اون قسمت رو جدا کنی.وقتی تهویه خوب انجام نشه تو بازی های معمولی و مدت زمان کم فن دستگاه به شدت با صدای زیاد کار میکنه که این نشون میده فشار رو دستگاهه و این باعث داغ شدن و در دراز مدت صدمه میزنه به دستگاه و عمر دستگاه رو کم میکنه.
    Last edited by omidbooter; 02-07-2015 at 04:05.

11. این کاربر از omidbooter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من تازه میخوام بخرم
    یه سوال این ps4 مثل xbox از این کنیکت داره این دوربین برای بازی حرکتی
    چطوره ؟

داره خودمونی میشه majid gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام. میگم بازی های ps4 رو میشه راحت پیدا کرد؟! قیمت بازی های xb 1 و ps4 فرق میکنه؟! و میشه ps4 رو به مانیتور به وسیله تبدیل HDMI به VGA متصل کرد ؟ چون من گاهی اوقات یکم زیاد بازی میکنم و بعضی اوقات هم بعضی بازی ها...... دارن!! خودتون که میدونید!! و یه سوال دیگه هم این که ps4 رو حالت عمودی هم میشه رو میز قرار داد؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام
    من تازه میخوام بخرم
    یه سوال این ps4 مثل xbox از این کنیکت داره این دوربین برای بازی حرکتی
    چطوره ؟
    اسمش camera هست و مطلقا کار کینکت رو نمیکنه پس اگر بازی های سبک کینکتی دوس دارین سراغ پلی ۴ نیایین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •