تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 17 اولاول ... 41011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 163

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کمتر از چهار دقیقه !!! ( آموزش نرم افزار Norton Ghost - نورتون گاست )

آخر فروم باز chovalier's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام این نرم افزار تحت داس فایلش موجود نیست لطفا کمک کنید.
    سلام گلم
    فکر کنم بود ها !!!
    بفرمایید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی ...

آخر فروم باز Linux Learner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    GPS: N36 , E52

پيش فرض

سلام
    من با isobuster 2.0 بخش 5 رو روي هارد ريختم. درست شد. يعني همه ايميج رو نشون ميده اما در ghost_explorer نميشه قسمتهايي رو روي هارد ريخت! بخش معيوب 300 مگ بيشتر نبود اما حجم بيشتري رو غير قابل بازيابي نشون ميده...
    واقعا اين برنامه Ghost چه فلاكتي براي ما به ارمغان آورد!
    اگه ميشه زودتر جواب بدين من واقعا به اين اطلاعات نياز دارم...
    ضمنا من تنظيمات hsobuster رو بلد نبودم با همون تنظيمات پيش فرض كپيش كردم كه آخر كپي هم گفت تعداد خطاها زياد بود ميخواي اصلا پاكش كني؟!!
    خوب راه سوم همین بود دیگه
    یعنی کپی اطلاعات روی هارد

خوب ، وقتی داشتی با ghost بکاپ میگرفتی از چه حالتی استفاده کردی:
    بکاب از پارتیشن روی dvd/cd یا بکاپ از پارتیشن به فایل؟
    اگه از پارتیشن به فایل باشه میتونی با برنامه ghost explorer فایلاتو در بیاری
    اما اگه روی dvd/cd باشه مطمئن نیستم ، ولی شاید بشه
    حالا اگه اون دی وی دی (که قسمت پنجم توشه) هیچ خشی نداره و بیخودی کپی نمیشه من نمیدونم باید چیکار کنی . ولی از برنامه های ریکاوری استفاده کن و همه قسمتارو رو هارد کپی کن.
    یا بدون کپی ghost explorer رو نصب کن و دونه دونه dvd ها رو بهش بده.

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

سلام لینک اول بعد از دانلود شدن این پیغام رو در WinRAR میده:
    ! C:\Documents and Settings\hossein\Local Settings\Temp\Learning Norton Ghost.zip: Unexpected end of archive
    علت چیه؟

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض سلامی دوباره

سلام به دوستان این چند وقتی که نبودم خوب موزش ئ از اینا جور چیزا گذاشتینا !!!
    در مورد اون دوستی که هنوز نتونسته از اون DVD معیوبش استفاده کنه باید بگم که از Clone CD استفاده کن (Clone CD به دلیل محبوبیت زیاد و دسترسی آسان اشاره می کنم : البته فقط از ورژن 5 به بالا می تونن از DVD هم ایمیج بگیرن .
    کلون را باز کرده و کلید R رافشار دهید درایوی را که DVD را درون آن قرار داده اید انتخاب کنید و Next را فشار بدهید در پنجره ی باز شده روی گزینه ی DATA CD کلیک راست کرده و گزینه ی Edit را انتخاب کرده و در پنجره ی باز شده به تب Error Handingبروید عدد جلوی Sector Skip را به 2500 تغییر دهید بعد ok را فشار داده سپس Browse را زده و مسیری را برای ذخیره ی فایل برگزینید (توجه کنید چون ایمیج گاست خود را درون DVD ذخیره کرده اید مسیری را انتخاب کنبد که حداقل دارای 4.7 گیگابایت فضای خالی باشد ) سپس گزینه ی ok را فشار دهید تا ایمیج گیری شروع شود می توانید در حین کار کلید L را فشار دهید تا Error ها را نشان دهید می بینی که وقتی به پنج Error پشت سر هم رسید به اندازه ی 2500 Error پرش می کند و به همین دلیل کار ایمیج گیری زودتر پایان می پذیرد اما اگر در حین پرش احساس کند که در میان این 2500 Error قسمت سالمی هم وجود دارد آن را کپی خواهد کرد .
    زمانی که کار ایمج گیری تموم شد ایمج رو توی یه نرم افزار درایو مجازی مانند Virtual Clone Drive – Deamon Tools- Achol120% و ... قرار بده و با خیال راحت ایمیج گاست را به هارد خود کپی کن و با گاست اکسپلورر به استفاده از اون بپرداز .
    خدا کنه تونسته باشم به خوبی توضیح بدم !!!)
    در مورد اون بحث حجم باید بگم اصلا نیازی به دعوا نیست من خودم براتون تا یکی دو روز دیگه OS Selector تحت داس با حجم 1.44 MB (البته Bootabale هست یعنی یه Image با کلون هست که باید روی یه CD رایت بشه ) آپلود ی کنه در مورد اینکه چرا حجمش True Image زیاده باید بگم شما فقط به کد نگاه کردین در صورتی که در برنامه نویسی به یه عمل Pack ساده می تونی تا نصف حجم فایل رو کاهش بدین همچنین از درصد کرک شدنش هم کم کنید اما چیزی که در برنامه نویسی فشرده نمی شه عکس ، گرافیک می باشد که کمپانی ها مجبور به رعایت آن یا اصطلاحاً User Frendly کردن برنامه ی خود هستن چون در غیر این صورت شرکت های رقیب از آنها پیش خواهند افتاد . از یه بعد دیگه هم اگه نگاه منیم این برنامه ها برای ماها ساخته نشده برای خطوط اینترنتی سرعت بالا هست . البته من تونستم اونو از توی یه مجموعه برنامه پیدا کنم (فکر کنم XTools) در ضمن یه همچین آش دهن سوزی هم نیست OS Selector به نظر من خیلی بهتره (البته اکه از جنبه ی مشکل نصب 2 ویندوز نگاه کنی و گرنه اصلا کار این دو باهم فرق داره )
    در مورد آموزش هم باید بگم ما در تیم نرم افزاری که شهرمون درست کردیم و 2 سال هست مشغول به کار هستیم من به عنوان عضو تیم پیشنهاد ساخت آموزش گاست و عرضه ی اون به بازار رو دادم که تایید شد و خودم شروع کردم به صورت تصویری از گاست آموزش درست کردن !!! حتما می گین چطوری از داس فیلمبرداری کردم فکر نکنم نیازی به توضیح اون باشه اما اینو بگم که هم حجم آموزش ایمیج گرفتن و هم Extarct کردن ایمیج هر کدوم 1 مگابایت هست چند روز دیگه آپلود می کنم حالشو ببرین البته هنوز اون CD که گفتم به باز عرضه نشده . پس تا چند روز دیگه بای

پروفشنال roohoravan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان.سال نو مبارك.اگر ايميجي را به درايو ويندوز باز گردانيم ؛كل درايو پاك ميشه؟ مثلا حجم ايميج اگر كمتر از درايو مورد نظر باشد چي؟ با تشكر

حـــــرفـه ای MB_Danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

سلام دوستان.سال نو مبارك.اگر ايميجي را به درايو ويندوز باز گردانيم ؛كل درايو پاك ميشه؟ مثلا حجم ايميج اگر كمتر از درايو مورد نظر باشد چي؟ با تشكر
    سلام عزیزم ...
    عید شما هم مبارک !
    نرم افزار Norton Ghost قبل از بازیابی ، ابتدا درایو مقصد را Format می کند !
    حتی اگر اندازه ی Image تان 1 مگابایت باشد !
    مراقب باشید !!
    موفق و پیروز ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام MB-danger.
    من یک سوال در مورد برنامه norton ghost دارم.وقتی که میخوام اطلاعاتی رو که image گرفتمو restore کنم زمانش اندازه وقتی هستش که میخواهم image بگیرم هست. دلیلش چیه.مگه نباید حدود 4دقیقه طول بکشه؟!!!!!
    ممنون

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

سلام MB-danger.
    من یک سوال در مورد برنامه norton ghost دارم.وقتی که میخوام اطلاعاتی رو که image گرفتمو restore کنم زمانش اندازه وقتی هستش که میخواهم image بگیرم هست. دلیلش چیه.مگه نباید حدود 4دقیقه طول بکشه؟!!!!!
    ممنون
    احتمالا فشرده سازی زیاد رو انخاب کردی

حـــــرفـه ای MB_Danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

11

سلام MB-danger.
    ممنون
    سلام عزیزم ...
    مسلما اگه من هم سیستمی با مشخصات سخت افزاری شما داشته باشم ، همین قدر طول خواهد کشید !!
    بهتره سیستمتون رو ارتقا بدید
    دوستان تعجب نکنن ، ایشون این مشکل رو در پیغام خصوصی به صورت مفصل تر با من در میان گذاشتن ...
    موفق و پیروز ...

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    سال نو مبارك
    اين مدت من نبودم تا هم جوابهاتون رو راجع به اون قضيه ي ايميج معيوب بخونم هم بگم چي شد.
    نه برنامه CloneCD نه IsoBusster هيچكدوم نتونستند كاري بكنند. فقط برنامه Badcopy بود كه بطور كامل بخش معيوب ايميج رو برگردوندو من يطور تقريبا كامل همه اطلاعاتم رو برگردوندم!!
    ميگم تقريبا چون دو تا فايل Pdf بود كه شديدا معيوب بود و مجبور شدم ابتدا در Ghost Explorer اونا رو پاك كنم و بعد كامل ايميج رو Extract كنم.
    در آخر از همه ي شما دوستان خوب كه صميمانه كمكم كرديد ممنونم. اميدوارم بتونم براي تك تكتون جبران كنم.

سال خوبي داشته باشيد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •