تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 21 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه تیم کوچیک از Valve یه بازی کوتاه تحت عنوان Lamarr Goes to the Zoo با استفاده از Construct 2 ساختن. از اعضای شناخته شده این تیم Jeep Barnett و Christine Phelan بودن. ساخت این بازی هم فقط 48 ساعت طول کشیده

لوگو لامبدا رو اولین کلاهی که Lamarr تو بازی پیدا می کنه که اون عدد معروف رو خودش نداره

از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم می تونید بازی رو دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 5 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

بازی رو تست کردم و می تونم بگم بی دلیل نیست که 48 ساعت بیشتر صرف ساختش نشده
    از نکات جالبش صدای پرش بلند لامار بود که نا خودآگاه یاد کانال های کولر و هِدکرب های دوست داشتنی افتادم!

4. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Around the same time, Interceptor Entertainment’s Dave Oshry tweeted, “Just got out of a meeting with Valve that was single-handedly worth the trip out here. You guys are gonna love me for this. #SOON #GDC”.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظاهرا Valve تو GDC یه چیزایی به ملت نشون داده حالا یا از بازی جدیدشون یا Source 2 و یا اینکه ایندفه هم سرکاریم

6. 4 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

والو هم فقط داره مارو سر کار میزاره قرار بود هالف لایف 3 یا هالف لایف 2 اپزیود 3 در کریسمس سال 2010 به ما معرفی شه اما الان سال 2013 تموم شد و فقط 3 تا عکس از بازی جدید اومده بیرون عین نفرین 3 تازه پرتال 3 هم بیرون نیومده چه جالب اونم 3

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

والو هم فقط داره مارو سر کار میزاره قرار بود هالف لایف 3 یا هالف لایف 2 اپزیود 3 در کریسمس سال 2010 به ما معرفی شه اما الان سال 2013 تموم شد و فقط 3 تا عکس از بازی جدید اومده بیرون عین نفرین 3 تازه پرتال 3 هم بیرون نیومده چه جالب اونم 3
    امسال كه فكر نكنم ديگه هاف لايف ٣ معرفي بشه(چون e3 نزديك هست و خبري نشده تا حالا تازه كنسولاي نسل بعد هم خبراي نمايشگاهو اشباع مي كنن)

در نتيجه فكر كنم ٢٠١٤ با steambox رونمايي بشه اين بازي

.

9. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

امسال كه فكر نكنم ديگه هاف لايف ٣ معرفي بشه(چون e3 نزديك هست و خبري نشده تا حالا تازه كنسولاي نسل بعد هم خبراي نمايشگاهو اشباع مي كنن)
    Lombardi همین چند روز پیش گفت حضور ندارن امسال.

والو هم فقط داره مارو سر کار میزاره
    قطعا سرکار نیستیم :دی دلیل طولانی شدن ساخت بازی مربوط به تغییر بزرگی که حدودای سال 2010 اتفاق افتاده میشه .(تغییر سبک شاید؟) که چیز جدیدی برای Valve نیست. اکثر بازی های Valve چندین بار از اول طراحی شدن. ضمن اینکه بحث نسل بعدی انجین Valve هست که می شه حدس زد 2 سال اخیر رو با جدیت دارن روش کارمی کنن. که باید به این توجه داشت که ساخت انجین جدید و یادگیری ـه اون به طور کلی کار زمان بری هست. ضمن اینکه خود Valve هم با طولانی شدن ساخت بازی مشکلی نداره. Valve حتی به ساخت دنباله یه ماد نه چندان خوب مثل Ricochet هم فک می کنن دیگه HL که جای خودشه داره. این یه مسئله ای که باید باش کنار بیاین، ساخت یه بازی خوب زمان می بره.
    Last edited by ξα6ηερ; 15-04-2013 at 03:54.

11. 3 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام.من تازه بازی half-life 2 رو نصب کردم .همون مرحله اول گیر کردم.اونجا که میام تو خیابون باید چکار کنم؟ کجا برم؟ یه جا هست همه میرن لباس میگیرن! منم اونجا رفتم اما لباس نمیده.

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

سلام.من تازه بازی half-life 2 رو نصب کردم .همون مرحله اول گیر کردم.اونجا که میام تو خیابون باید چکار کنم؟ کجا برم؟ یه جا هست همه میرن لباس میگیرن! منم اونجا رفتم اما لباس نمیده.
    باید از کنار شهر (شبیه یه بریدگی ) برید و از اونجا با استفاده از سطل آشغال از نرده ها رد بشید و اگه رد شدید سمت چپتون چنتا مامور وجود داره بهشون کاری نداشته باشید بقیه بازی هم سادست می تونید بفهمید

14. این کاربر از half life2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام

ببخشید من در بازی بلک میسا . کبچر 14 گیر کردم!! بعد از این که سلاح اتمی رو میگیرم بعدش چی کارکنم ؟ همه جارو گشتم چند تا مخزن بود توش اب بود.دکمه ها روز زدم ولی تغییری ایجاد نکرد!!!ممنون میشم یک راهنمایی کامل و واضح بکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

هم اسپیس و بزن هم کنترل این ریختی راحت میپره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •