تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 17 اولاول ... 41011121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 167

نام تاپيک: Benchmark و بحث در مورد Unigine Heaven، لینک دانلود در پست اول

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

در رزولیشن 1920X1080 تست نگرفته بودم.
    تسلیشن در کاتالیست بر روی AMD Optimized هست:

و حالت دوم تسلیشن بر روی Use Application Setting هست:

نکته جالب اینجاست که هیچ شباهتی بین تست من و تست جناب BZ7 نیست، در تست من AMD Optimized هیچ تاثیری بر Min FPS نگذاشته و فقط مقدار خیلی کمی AVG و Max رو افزایش داده، افزایشی که ممکنه در 2 بار تست گرفتن با تنظیمات کاملا" یکسان هم شاهدش باشیم.

2. 3 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

در رزولیشن 1920X1080 تست نگرفته بودم.
    تسلیشن در کاتالیست بر روی AMD Optimized هست:

و حالت دوم تسلیشن بر روی Use Application Setting هست:

نکته جالب اینجاست که هیچ شباهتی بین تست من و تست جناب BZ7 نیست، در تست من AMD Optimized هیچ تاثیری بر Min FPS نگذاشته و فقط مقدار خیلی کمی AVG و Max رو افزایش داده، افزایشی که ممکنه در 2 بار تست گرفتن با تنظیمات کاملا" یکسان هم شاهدش باشیم.
    عالیه و امتیازت از 6950 هم بیشتر شده ولی فکر کنم این ورژن کاتالیست که استفاده میکنی باگ داشته باشه که تقریبا هیچ تفاوتی بین این دو گزینه وجود نداره شاید کلا Amd optimized شده !

4. 3 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

خیر، راه بهتر برای پردازش تسلیشن پیدا نکردن، چون اگه به این صورت میبود، اون گزینه رو به صورت Optional قرار نمیدادن

بهینگی در پردازش همیشه صورت میگیره، ولی به این گزینه ها ربطی نداره.

این که با حفظ کیفیت بتونن پردازش رو سبک تر کنن با کاهش فاکتور/Distance تسلیشن امکان پذیر هست.

با کاهش فاکتور به راحتی با حفظ کیفیت تا مقدار خیلی زیادی، میتونن پرفرمنس رو افزایش بدن!
    چرا؟ چون فاکتور عملا از یه جا به بالا بی فایده هست و دیده نمیشه!
    در کل تسلیشن با فاکتور بالا همیشه مورد نیاز نیست و برای کارت های AMD که در پردازش اون ها ضعف دارن، کم کردن فاکتور بهترین راه حل برای گیمینگ و کسب فریم ریت بهتر هست.
    عرفان جان حرفتو قبول دارم اما این نظر شماست ما از سیاست های AMD خبر نداریم که بدونیم چرا این قابلیت optional هست . حرف شما میتونه به احتمال زیادی درست باشه و حرف منم همینطور. بالاخره همه میدونن در مقایسه سری 6 های AMD با سری 5 های Nvidia ، انویدیا ها در تسلیشن بهتر عمل کردن . و اون بیشتر برمیگرده به معماری پردازنده و متد های پردازش و کمی هم به درایور و AMD های سری 6 در تسلیشن ضعیف تر عمل کردن . من یه تست دیگه انجام میدم :
    تنظیم کاتالیست رو روی APP control قرار میدم یه بار با Distance پیشفرض بنچ مارک میگیرم و یه بار Distance رو پایین میارم ( تا جایی که روی ظاهر تصاویر اثر منفی قابل مشاهده نداشته باشه ) و نتیجه رو اینجا اعلام میکنم .
    موفق باشید

6. 2 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان جان حرفتو قبول دارم اما این نظر شماست ما از سیاست های AMD خبر نداریم که بدونیم چرا این قابلیت optional هست .
    به سیاست ربطی نداره، ببینید این یه آپشن هست، به نوعی تغییرات در اجرای خودِ تسلیشن هست، نه پردازش اون (به این جمله دقت کنید)

اگه در پردازش تسلیشن پیشرفت کنن( که در درایور های جدید این قضیه هست) به طور کلی پرفرمنس افزایش پیدا میکنه، با بهینه سازی و ILP Safe بودن Wavefront ها اتلاف رو به حداقل میرسونن و با بهره گیری از ALU های بیشتر، در پرفرمنس پیشرفت ایجاد میشه.

ولی این گزینه که در Catalyst وجود داره، دستکاری صورت مسئله هست(به خوب و بدش کاری ندارم) و هر پیشرفت/تغییری که صورت بگیره، ربطی به نحوه پردازش نداره!

8. 3 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

اون تست قبل که گرفتم انگار مشکل داشته ! الان دوباره تست کردم تقریبا به نتیجه یکسانی رسیدم .
    امتیاز AMD optimized یکم بیشتره اما در مورد Min fps اشتباه شده بود ظاهرا !
    دلیل اشتباه این بود که وقتی قبل از بنچ مارک دوربین در جای سنگینی ( از نظر پردازشی ) قرار داشته باشه و اون موقع شما بنچ مارک رو شروع کنین همون موقع Min FPS پایین میاد برای یه لحظه !
    بنده دستکاری در بنچ مارک ها صورت ندادم و مشکل خود بنچمارک بود از این بابت عذرخواهی مارو بپذیرید .
    ولی در هر صورت AMD optimized امتیاز و فریم بیشتری آورده معمولا ( حرف عرفان جان ظاهرا درسته )
    موفق باشید

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

عالیه و امتیازت از 6950 هم بیشتر شده ولی فکر کنم این ورژن کاتالیست که استفاده میکنی باگ داشته باشه که تقریبا هیچ تفاوتی بین این دو گزینه وجود نداره شاید کلا Amd optimized شده !
    مگه امتیاز 6950 چنده ؟!
    امتیازش که ظاهرا درسته من با 6870 CFX دارم حدود 1260 امتیاز میگیرم

----

به نظر شما دوستان این بنچ مارک مشکل نداره ؟
    الان نتیجه تست هارو دیدم ! 6950 و 6870 یک امتیاز آوردن ...؟! چطور ممکنه آخه وقتی GPU های سری 69xx از همه نظر بهتر هستن ؟

---

ظاهرا به Clock ها دقت نکرده بودم ! 6870 رو به 990/1150 رسونده بودن که امتیازش با 6950 برابر بود !
    Last edited by BZ7; 07-01-2012 at 02:22.

10. 2 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

با اجازه ناظران محترم انجمن من میخوام یه تاپیک باز کنم برای بنچ مارک 3D mark 11
    ضرری که نداره یه بنچ مارک هم با اون بگیریم نتایج رو مقایسه کنیم .

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با اجازه ناظران محترم انجمن من میخوام یه تاپیک باز کنم برای بنچ مارک 3D mark 11
    ضرری که نداره یه بنچ مارک هم با اون بگیریم نتایج رو مقایسه کنیم .
    چنین تاپیکی موجوده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 3 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

CPU : AMD Phenom II X6 1090T @ 3.5Ghz 1.3Vcore 17.5 MP
    RAM : 2 * 4GB DDR3 @ 1333 Mhz 8-8-8-24
    VGA : 2 * 6870 CrossfireX @ 930/1080
    Main Drive : SSD 64 GB - 4KB Random Read QD32 ~ 38MB/s

15. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام بچه ها
    نظرتون چیه ؟؟؟
    این تست با ورژن 2.1 گرفته شده که ربطی به ورژن 2.5 نداره، تنظیمات هم درست نیست.

18. 3 کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •