تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 132 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1313

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان قم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ziarratt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

عزیزم

وصل پرت زمانی بین 2 تا 3 دقیقه طول می کشه نه یه هفته !!!
    من نصب پورت رو نگفتم از پر کردن فرم تا ثابت شدن چراغ لینک رو گفتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

[QUOTE=ziarratt;5525540]من جای شما باشم مسئله خسارت گرفتن رو مطرح می کنم. این سرعتی که شما دارید 256 هست نه 1 مگ.
    شما پیگیری کنید ببینید قضیه چیه. شاید پول 1 مگ رو دادید ولی نامه تون برای 1 مگ تایید نشده و 256 دادند

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

این چن روز خیلی این ور و اون ور کردم حتی با آقای میری متصدی تعریف پهنای باند تماس گرفتم گفت 1Mb تعریف شده آخر اینکه به بازرسی گفتم قرار شده تا 48 ساعت دیگه بهم جواب بدن
    از این طرف پول 1Mb گرفتن 256Kb دادن شانس من دو سه روز بعد از ثبت نام من نمایشگاه میزنن با تخفیف
    کلا همه جوره تو پاچم رفته فعلا
    اگه تا دو روز دیگه درست نشه خودم درستشون میکنم فعلا باهاشون راه اومدم هرچی گفتن

پشتیبانی به من میگه مشکله شیرینگ داریم درست میکنیم !!!! خیلی نامربوط این حرف به این دلیل که قبلا این مشکل نبوده وقتی بهشون گفتم اگه شیرینگ مشکلتونه باید برای همه باشه نه اینکه یکی از دوستانم توی مرکز عمار یاسر بدون مشکل داره سرویس میگیره , طرف هنگ کرد گفت نمیدونم چی بگم !!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این چن روز خیلی این ور و اون ور کردم حتی با آقای میری متصدی تعریف پهنای باند تماس گرفتم گفت 1Mb تعریف شده آخر اینکه به بازرسی گفتم قرار شده تا 48 ساعت دیگه بهم جواب بدن
    از این طرف پول 1Mb گرفتن 256Kb دادن شانس من دو سه روز بعد از ثبت نام من نمایشگاه میزنن با تخفیف
    کلا همه جوره تو پاچم رفته فعلا
    اگه تا دو روز دیگه درست نشه خودم درستشون میکنم فعلا باهاشون راه اومدم هرچی گفتن

پشتیبانی به من میگه مشکله شیرینگ داریم درست میکنیم !!!! خیلی نامربوط این حرف به این دلیل که قبلا این مشکل نبوده وقتی بهشون گفتم اگه شیرینگ مشکلتونه باید برای همه باشه نه اینکه یکی از دوستانم توی مرکز عمار یاسر بدون مشکل داره سرویس میگیره , طرف هنگ کرد گفت نمیدونم چی بگم !!
    Down Stream رو داخل مودمتون چند میزنه؟ شاید 1 مگ بسته باشند و مشکل جای دیگه باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

Down Stream رو داخل مودمتون چند میزنه؟ شاید 1 مگ بسته باشند و مشکل جای دیگه باشه.
    به چه صورت باید Down Stream رو ببینم؟
    یادمه قبلا برای وارد شدن به مودم یه Ip میزدم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به چه صورت باید Down Stream رو ببینم؟
    یادمه قبلا برای وارد شدن به مودم یه Ip میزدم
    درسته باید 192.168.1.1 رو داخل مورورگر بزنید و یوزر و پسورد رو admin بزنید و داخل منوها بگردید پیدا میکنید.
    اگر پیدا نکردید مدل دقیق مودم رو بگید راهنمایی کنیم. ولی فکر کنم سرعتتون بیشتر از 256 بسته شده باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

..............
    Last edited by sadegh1380; 21-10-2010 at 06:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ziarratt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برای اینکه چراغ لینک شما ثابت بشه فقط کافی است در مرکز 19 دی یک دقیقه وقت گذاشته بشه و یک پرت به خط شما وصل بشه

هیچ کار دیگه ایی هم لازم نیست

پر کردن فرم و .. هم توسط کاربر انجام شده و چون اطلاعات کاربر در کامپیوتر مرکز هست (چون تلفن ثابت داره و اطلاعات تلفن ثابتش اونجا قبلا ثبت شده) هیچ کاره اضافه بر وصل پرت وجود نداره

در ضمن شما وقتی یه خط سفارش میدی با اینکه حتی باید بیان دم در خونتون زیر 24 ساعت (حتی کمتر از 2 ساعت ) وصل می کنن اینترنت که کار چند ثانیه هست
    همیشه روال اداری هست که آدم رو معطل می کنه . نصب کردن پورت شاید چند دقیقه بیشتر طول نکشه همینطور که گرفتن یه امضا چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه اما روال اداری فقط نصب کردن پورت یا گرفتن امضا نیست همیشه وقتی توی روال اداری می افتید می بینید که قضیه طولانی میشه
    توی نوبت بودن (چون فقط یک پرونده وجود نداره اون روز که من رفتم ثبت نام کنم چندین نفر دیگه هم فقط برای همون روز اومده بودند فارغ از اینکه چند نفر قبل از من ثبت نام کرده بودند) و مدت زمانی که پرونده شما توی نوبت ارسال پرونده هستید و امثال اینها باعث میشه قضیه طولانی بشه اگر سرعت بالای 256 بخواهید تاییدیه از مدیر رو هم بهش اضافه کنید . جالب اینه که وقتی من رفته بودم مخابرات دیدم فقط 1 کارمند هست که همه این کارها رو انجام میده بنابراین کم بودن کارمند رو هم میاد روش!

ضمنا من اون پنلی که اطلاعات تلفن ثابت روش بود رو در مانیتور اون کارمند دیدم در اون پنل تنها اطلاعاتی که بود نام و نام خانوادگی و اینکه آیا سرویس دیگه ای روی خط نصب هست یا نه و امثال اینها وجود داشت! و متاسفانه اطلاعات بصورت الکترونیکی ارسال نمی شد بلکه پرونده با پیوست مدارک ارسال می شه.
    Last edited by ziarratt; 17-10-2010 at 09:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinboss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان سایت speedtest برای من تست نمی گیره و تمام گزینه ها رو خالی میگذاره(خواهشا راهنماییم کنید)
    در ضمن سرعت دانلود من افتضاح هست چون 512 گرفتم و به هیچ وجه سرعت ثابت ندارم ودائما بالا و بایین میره گاهی وقت ها به 4kb هم میرسه گاهی وقت ها هم به 50kb خلاصه نمی دونم چکار کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

.............
    Last edited by sadegh1380; 21-10-2010 at 06:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

................
    Last edited by sadegh1380; 21-10-2010 at 06:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •