تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 72 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 714

نام تاپيک: تاپیک مربوط به راهنمایی و مشکلات LCD سامسونگ سری C630/650

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

چند روزی که‌ احساس میکنم تلوزیونم کیفیت روزهای اولش را نداره‌ یه‌ جوری شده‌ تصاویر زیاد با کیفیت نیستند مثل روزهای اول همچنین کیفیت تصاویر فوتبال هم مثل سابق نیست.. هر چه‌ تنظیماتش را هم دستکاری میکنم درست نمیشه‌... نمیدنم مشکل از چیست... حالا یک پیکثلش هم که‌ سوخته‌ به‌ رنگ قرمز هست....
    هاوار جان والله من این مشکل افت کیفیتو ندارم.شاید شما چون اعصابتون سر اون پیکسل خورده اینجوری احساس میکنید.بعید میدونم همچین چیزی باشه.اون چیزایی که ابی خان در مورد پیکسل سوخته رو اجرا کنید ببینید درست میشه یا نه.

2. 3 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال syamak790's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام

ببخشید امکان تغییر رنگ زیرنویس srt موقع پخش فیلم از روی هارد توی این سریها وجود نداره ؟

4. 2 کاربر از syamak790 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام

ببخشید امکان تغییر رنگ زیرنویس srt موقع پخش فیلم از روی هارد توی این سریها وجود نداره ؟
    نه سيامك عزيز اين امكان وجود نداره

6. 5 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه love021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

چند روزی که‌ احساس میکنم تلوزیونم کیفیت روزهای اولش را نداره‌ یه‌ جوری شده‌ تصاویر زیاد با کیفیت نیستند مثل روزهای اول همچنین کیفیت تصاویر فوتبال هم مثل سابق نیست.. هر چه‌ تنظیماتش را هم دستکاری میکنم درست نمیشه‌... نمیدنم مشکل از چیست... حالا یک پیکثلش هم که‌ سوخته‌ به‌ رنگ قرمز هست....
    فکر کنم واسه خاطر عادت کردنه ولی شانس آوردی قبلش اگه تلویزون لامپی با کیفیت داشتی اولشم میخورد تو ذوقت من تلویزون لامپی 29 داشتم 1080i بود hdmi نداشت ولی کیفیتش خیلی بیشتر از lcd بهم حال میداد تو lcd یه جورایی همه چی کارتونیه.

8. این کاربر از love021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

فکر کنم واسه خاطر عادت کردنه ولی شانس آوردی قبلش اگه تلویزون لامپی با کیفیت داشتی اولشم میخورد تو ذوقت من تلویزون لامپی 29 داشتم 1080i بود hdmi نداشت ولی کیفیتش خیلی بیشتر از lcd بهم حال میداد تو lcd یه جورایی همه چی کارتونیه.
    خوب توي تصاوير sd مسلما حق با شماست در Crt ما خروجي بهتري ميگيريم بخاطر رزولوشن پايين ونياز نداشتن به upscal ولي در تصاوير fullhd بهيچوجه قابل مقايسه نيست شما جزئياتي رو در hdtv خواهيد داشت كه بهيچوجه نميتونيد روي crt داشته باشين

10. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام از دوستانم کسی میدونه که در C650 چطور میشه ساعت کارکرد پانل رو دید چون مثل سری B چیزی در منوی مخفی بنام Panel Display Time پیدا نکردم

12. این کاربر از dad1979 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض سامسونگ c650

با سلام خدمت دوستان انتخاب من 46 اینچ سامسونگ c650 شده میخوام از بانه بخرم میگند دو مدل داره یکی ساخت مالزی و دیگری نوشتهmaid by سامسونگ میخوام بدونم کدوم بهتره و ایا در مورد امکانات و زبان فارسی و غیره فرقی دارند یا نه و کدوم رو برای خرید توصیه میکنید لطفا زودتر راهنمایی کنید چون خیلی عجله دارم

15. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان انتخاب من 46 اینچ سامسونگ c650 شده میخوام از بانه بخرم میگند دو مدل داره یکی ساخت مالزی و دیگری نوشتهmaid by سامسونگ میخوام بدونم کدوم بهتره و ایا در مورد امکانات و زبان فارسی و غیره فرقی دارند یا نه و کدوم رو برای خرید توصیه میکنید لطفا زودتر راهنمایی کنید چون خیلی عجله دارم
    مدل هايي كه بدون گارانتي هستند واغلب از بانه تهيه ميشن يا مالزيايي هستند يا اروپايي و مدلهايي كه در داخل وبا گارانتي هستند made by samsung زده ميشه روشون

در مورد امكانات اغلب مدل هاي اروپايي داري ----t هستند و تيونر ديجيتال دارند در بقيه موارد تفاوتي ندارند
    البته دقت كنيد كه مدل اروپايي زبان فارسي رو چه در زير نويس وچه در تلتكست ساپورت نميكنه پس اگه ميخواين ساپورت داشته باشه به داخليها فكر كنيد

17. 3 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

مدل هايي كه بدون گارانتي هستند واغلب از بانه تهيه ميشن يا مالزيايي هستند يا اروپايي و مدلهايي كه در داخل وبا گارانتي هستند made by samsung زده ميشه روشون

در مورد امكانات اغلب مدل هاي اروپايي داري ----t هستند و تيونر ديجيتال دارند در بقيه موارد تفاوتي ندارند
    البته دقت كنيد كه مدل اروپايي زبان فارسي رو چه در زير نويس وچه در تلتكست ساپورت نميكنه پس اگه ميخواين ساپورت داشته باشه به داخليها فكر كنيد
    ابی جان در مورد 46 من مالزی ندیدم.همشون made by.... بودن.ولی 40 اینچش هم مالزی داشت و هم made by...
    البته من 1 ماه پیشو میگم.شاید الان 46 هم مالزیش اومده باشه.

19. 3 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •