تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 32 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 313

نام تاپيک: کتابخانه نرم افزاری الجی: برنامه، بازی، تم، آهنگ و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه FANBOOK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان من تم منیجر رو نصب کردم تا 10 تا تم رو ساپورت میکنه
    و برای تعویض تم هم باید ساعتی که بالای صفحه سمت راست گوشی به عدد نوشته شده رو بزنید تا صفحه تم منیجر بیاد
    نصبشم هیچ کاری نداره. مثل نصب تم فلش هست
    فایل رو دانلود میکنین و میریزین تو حافظه داخلی گوشی و یک فایل dmf هم داره که از اون استفاده نکنید خرابه.
    از همون dmfقبلی که داشتید و برای تم فلش استفاده میکردید استفاده کنید.
    و اینکه یک فایل فلش هم داره که اسمشthememanager هست که باید اسمش رو به idle_widget تغییر بدید
    لینک دانلود تم منیجر هم اینه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حجمشم 16 مگ هست
    داخلش هم 10 تا تم خیلی خوب هست.
    می خواستم این هفته تم منجر رو بزارم وقت نشد بیام ولی خوب آقا مجید پیش دستی کرد وزحمت کشید تم ر منجر جدید رو گذاشت
    تم عالی هست تم اصلیش همون هیرووو هست که من گفتم و میتونی بری توی تم منیچر و تم های دیگه رو بریزی و دیگه نیازی نیست مراحل تکرار بشعه و به پی سی وصل کنید گوشیتون رو راستی این بالایی رو کسی کار کرده و نتیجه گرفته؟؟؟
    راستی یه نرم افزار جدید هم اومده برای ال جی که دیگه نیاز به اون برنامه داس نداریم و راحت تر میتونه
    cust

ب رو برای آپلود و دانلود گوشی بکار برد خلاصه از شر اون برنامه که باید تایپ میکردی راحت میشین اینم آدرسش

http://www.mediafire.com/?hdj4wztmwk2

یه چیز دیگه که صد بار گفتیم و دیگه واقعا صدای همه در اومده لطفا اسپم نزارید و صدای مجید رو هم دراوردید آقا این جا فقط معرفی تمو این جور چیزاس برای اینکه بدونید چطوری تم عوض میشه برین توی اون تاپیک و سوال کنید یا اون فایل pdf آموزشی رو بخونید همه چیز توی تاپیک ها هست قول میدم اولین یه دور کامل بخونید جواب همه سوالاتونو میگیرین چون هر سوال 1 بار نه چند بار جواب داده شده

2. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

این بالایی رو کسی کار کرده و نتیجه گرفته؟؟؟
    اره کار میکنه و من دارم ازش استفاده میکنم.
    راستی یه نرم افزار جدید هم اومده برای ال جی که دیگه نیاز به اون برنامه داس نداریم و راحت تر میتونه
    این که همون اول بود ولی من نمیدونستم میشه همیچین کاری باهاش کرد
    فقط تمها رو باهاش تبدیل میکردم swf:dmf

4. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

ضمن تشکر از پاسخگوئی شما باید خدمتتات عرض کنم پس ا نصب برنامه و در اوردن سیم کارت و باطری و کارت حافظه و اجام برنامه فوق تا قسمت لود شدن گوشی پیش میره و زمانیکه گوشی رو باید وصل کنم تا به اصطلاح لود بشه اما متسفانه مجددا میره به ابتدا عملیات و چند بار این کار رو تکرار کردم اما نشد

6. این کاربر از DIKT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ritzdvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

واقعا خسته نباشید
    یعنی من برای هر تازه واردی باید یک لینک جداگونه بدم؟
    مگه شما صفحه اول رو نیگا نمیکنین؟ همینجوری میاین اخرین صفحه؟
    اول از همه شما یک سر به صفحه اول بزنید تو پست شماره3 هم آموزش هست و هم نرمافزار های مورد نیاز.
    برای چندمین بار هم دوباره تم فلش رو سرپایی توضیح میدم
    اول اون آموزش رو بخونید بعد وقتی طریقه نصب تم معمولی رو یاد گرفتید.
    بعد تشریف میبرید پست شماره 14 در صفحه 2
    چند تا چیز هست دانلود میکنید. به نامهای
    dle_Widget : که برای تعویض دسکتاپ و یا همون Widget هست
    Topmenu : که برای تعویض منو
    و بعدی هم برای تعویض قفل گوشی هست
    اینا رو دانلود میکنی و مثلا میخوای دسکتاپ رو تغییر بدی dle_Widget رو جایگزین میکنی تو فایل cust_theme و بعد هم اینcust_theme رو میریزی تو گوشی ( به روش --) بعد هم این تمی رو که دانلود کردی همشو میریزی توی پوشه فلش در مموری داخلی گوشی.
    امیدوارم دیگه کسی مشکلی نداشته باشه
    تمامي مراحل كار از قبيل lld_widget وtiomenu وقفل راعوض كردم اما نميدونم كه پوشه فلش مموري داخلي گوشي در كجا هست وصفحه الان سياه است وفقط قفل فعال است.در كدام قسمت پوشه فلش است وچه فايلهايي رابايد انجا بريزم؟

8. این کاربر از ritzdvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

10

اره کار میکنه و من دارم ازش استفاده میکنم.

این که همون اول بود ولی من نمیدونستم میشه همیچین کاری باهاش کرد
    فقط تمها رو باهاش تبدیل میکردم swf:dmf
    آره اول بود منم نمیدونستم که برای تعویض این تم منجر بش برخوردم و فکر کردم یه کار جدید میشه باش کرد ولی خوب دیدم همون کار عوض کردن و وصل به گوشی رو انجام میده البته ناگفته نمونه که تبدیل dmf به swf هم هست و برای گوشی های دیگه هم ظاهرا کار میکنه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

ضمن تشکر از پاسخگوئی شما باید خدمتتات عرض کنم پس ا نصب برنامه و در اوردن سیم کارت و باطری و کارت حافظه و اجام برنامه فوق تا قسمت لود شدن گوشی پیش میره و زمانیکه گوشی رو باید وصل کنم تا به اصطلاح لود بشه اما متسفانه مجددا میره به ابتدا عملیات و چند بار این کار رو تکرار کردم اما نشد
    درست توضیح ندادی آخرش رو عزیز من که متوجه نشدم آگه با برنامه جدیده که گذاشتم برید مرحله کردن دانلود کردتcust به پی سی و آپلود به گوشی راحت تر میشه و فقط با برنامه win image هم که فایل های جدید رو جایگزین میکنید برای تم فلش هم توی پست بعدی رو نگاه کن

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

......................................
    Last edited by FANBOOK; 10-05-2010 at 19:32.

10. این کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تمامي مراحل كار از قبيل lld_widget وtiomenu وقفل راعوض كردم اما نميدونم كه پوشه فلش مموري داخلي گوشي در كجا هست وصفحه الان سياه است وفقط قفل فعال است.در كدام قسمت پوشه فلش است وچه فايلهايي رابايد انجا بريزم؟
    شما ظاهرا مراحل رو درست رفتی تا اونجا فقط کافیه دکمه وسط گوشی رو بزنی و بری قسمت setting توی قسمت اتصال usb بزاری روی mass storage و بعد از اون هر وقت کابل رو وصل کنی میری مس استوریج رو میزنی و پوشه flash contakt رو میبینی
    خداوکیلی اگه آموزش هارو درست بخونید مراحل رو برید حله تم فلش کار نداره الان فکر کنم شصت و پنجمین بار که گفتم بعد از این که dmf های صفحه سیاه کن رو ریختید برای اون قسمت مورد نظر مثلا قسمت key lock کافیه برین توی پوشه فلش و فایل فلش رو بزارین با اسم خودش اونجا مثلا برای قفل صفحه این اسم idle_keuylock و بعد هم تموم هی یه قسمت رو انجام نمیدین بعد.........

12. 2 کاربر از FANBOOK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

10

فایلهای DMF برای ورژن HTC HD2 1.7 راچگونه تهیه کنم؟تبدیلی هست برای SWF به DMF?

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

فایلهای DMF برای ورژن HTC HD2 1.7 راچگونه تهیه کنم؟تبدیلی هست برای SWF به DMF?
    اینجور که من خوندم..........به DMF تبدیل نمیشه.......

15. این کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بالاخره صفحه اصلي را بهhtc hd2 1.7 تبديل كردم اما منوي اصلي عوض نشده است .دنبال top menu dmfميگردم تا حالا پيداش نكردم.

17. این کاربر از ritzdvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باتشكرازتمامي دوستان بالاخره تم را عوض كردم با منو و...خيلي جالب شد.

19. 2 کاربر از ritzdvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •