تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 108 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1080

نام تاپيک: تاپیک ساخت ویندوز Xp

پروفشنال asextor1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اونایی که از آموزش تصویری آقای بنیامین استفاده کردند توجه کنند چون فکر کنم یه اشکالی داشته باشه . اونجایی که گفته هر چی تیک بیشتری رو بزنین ویندوز کامل تره اشتباه شده . در واقع هر چی تیک بیپتری رو بزنی فایل های ویندوز کمتر میشه . یعنی شما فقط تیک اونایی رو بزنین که لازمشون ندارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام . من چند تا مشکل دیگه دارم اگه ممکنه زودتر کمک کنید
    1.موقع نصب ویندوز روی اون 100 درصد آخری وقتی میخواد تم رو بریزه ارور میده اسم فایل هم MyTheme است
    2.اصلا درایور ها نصب نمیشن
    3.زبان فارسی هم نمی شود. موقعی که توی نصب تیک اولی رو میزارم و اوکی میکنم یه اروری میده .
    4.نام و ارگانیزم رو باید در طول نصب وارد کنم .
    5.ساعت رو هم موقع نصب باید بزارم روی تهران3.30
    6.میخوام وقتی برای با آخر ریست میشه بعدش نرم افزارا بیاد برای نصب آخه توی یه ویندوزی دیدم که اینجوری بود
    سلام
    1-از برنامه nLite استفاده كن.البته قبلا بايد تم هاي خودت را نصب كني.سپس در قسمت Unattended Setup و با جواب دادن به سئوالات مختلف فايلي به نام WINNT.SIF ساخته ميشود و تمام موارد مذكور كه مطرح نموده اي رفع خواهد شد. موفق باشي

اللهم صل علي محمد و آل محمد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ارومیه

14

دوستان ميشه بگيد جاي اسكرين سور هاي اورجينال ويندوز كجاي سي دس هست وچه طور ميشه دست كاريش كرد
    مثل اينكه سوال ما جواب نداره باشه حد اقل ميگفتين بلد نيستم تا اميدوار ميشدم كه به سوالم كسي نگاه كرده

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا جون خلاصه مشکلات ما :
    1. نصب نکردن درایورها
    2. نصب نکردن تم ها
    3. نصب نکردن بعضی نرم افزار ها . مثلا اینترنت اکسپلورر 7 رو خودکار نصب میکنه . یکسری رو با نکست نصب میکنه و یکسری ها رو اول یا وسط یا آخر نصبشون ارور میده

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من میخوام ویندوزی رو که ساختم فقط اجازه نصب زبان فارسی و انگلیسی رو بده
    کسی میتونه راهنماییم کنه
    heeeeeeeeeelllp

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

هر کاری که بکنی انگلیسی هم باهاش هست . ولی یه کاری بکن . توی قسمت Language تیک همه رو بزن غیر از فارسی . برای Keyboard هم همین کارو بکن بعد توی صفحه انتخاب زبان فارسی رو انتخاب کن . شاید بشه . در ضمن فارسی زیر مجموعه Thai هستش.

داره خودمونی میشه TATAR1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    فراسوی هیچ

پيش فرض

نصب نرمفزار همراه ويندوز
    نکته ها:
    1- هر نرمفزاري را نميشه روي ويندوز نصب کرد.(مستلزم اطلاعات بالايي است)
    2- نرمفزار هاي Portable را ميشه نصب کرد.(%99 )
    3- نرمفزار هايي که متکي به فايل اجرايي نيستند را ميشه نصب کرد.(بعد بيشتر توضيح مي دهم)
    4- نرمفزار هايي که نياز به اکتيو اوليه دارند را نميشه نصب کرد.(براي اطلاعات کم ما اينجوريه)
    5- به نرمفزار winrar احتياج داريم.
    6- اگه کد هاي winrar را بلد باشي(که من زياد بلد نيستم و اميد وارم اگه کسي بلده نشون ما هم بده)کار هاي زيادي ميشه انجام داد.
    در حال حاظر بيشتر ويندوز هاي دستکاري شده براي نصب نرمفزار ها از روشي که توضيح خواهم داد استفاده مي کنند.
    براي اينکه بخواهيم يه فايلي (نه منحصرا نرمفزار) همراه ويندوز نصب کنيم بايد به گونه اي باشد که ويندوز از ما در خواست سوالي براي ادامه نصب نکنه.همانطور که وقتي با nlite ويندوز ميسازيم از ما هيچ گونه شماره سريال نمي خواهد.
    بعدشم بايد به حالت silentنصب بشه تا هيچ اثري از نصب وجود نداشته باشه.
    آموزشم را با يه فايل شروع مي کنم تا متوجه کار بشيد.
    اين فايل يه نرمفزاز هست به اسم ViStart که کارش تغيير دادن منوي ويندوز ايکس پي به ويستا است
    اين را ميتوانيد از اينک زير دريافت کنيد تا متوجه اموزش ها بشويد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر به پوشه i386 برويد يه پوشه هست به اسم svspack که هر نرمفزاري که بخواهيد نصب کنيد بايد به اين پوشه انتفال پيدا کنه.
    فايل دانلود شده را با winrar استخراج کنيد.حالا فرض بر اين است که ما مي خواهيم اين را نصب کنيم.
    روي پوشه vistart(همون که استخراج شده)کليک راست کنيد و گزينه add to archive را انتخاب کنيد
    در پنجره باز شده سمت راست گزينه creat sfx archive را انتخاب کنيد.اگه دوست داريد حالت فشردگي را هم تنظيم کنيد.
    در سر برگ پنجره به گزينه advanced برويد و گزينه sfx options را انتخاب کنيد تا به مرحله بعدي برويد
    در general قسمت pach to extract محل نصب را تعيين کنيد.بستگي به فايل مورد نطر شماست که اگر نرمفزار هست بهتر هست در program file ويندوز نصب بشه.در کادر هم مثلا شما دوست داريد اين فايل يا پوشه در يه پوشه ديگه قرار بگيره اسم بهش ميدد.مثلا من دوست دارم پوشه vistart در مسيري اينگونه در program file ويندوز نصب بشه
    Program files\123\TATAR\ که قسمت رنگي اون چيزيه که بايد در کادر بنويسيد.در اين صورت پوشه vistart در پوشه نهايي tatar قرار خواهد گرفت.ولي چون vistart خودش يه پوشه حاوي فايل هست ديگه نيازي به ساخت پوشه نداريد و تنها در صورتي مجبور ميشويد يه پوشه براش تعريف کنيد که خود فايل ها را انتخاب کرده باشيد تا در program files به صورت پراکنده نباشند.
    در قسمت advanced شما مي نوانيد براي فايل خود يه شرتکات تعريف کنيد که در منوي استارت ،دسکتاپ،برنامه ها و استارت آپ فرار بگيره به اين صورت که چون ما خود پوشه vistart را انتخاب کرديم و برنامه اصلي براي اجرا فايل ViStart.exe هست و مثلا مي خواهيم در startup يه شرتکات داشته باشيم به اين صورت عمل مي کنيم.اول گزينه مربوته را (add shortcut )را ميزنيم. فسمت startup را علامت ميزنيم.مسير فايل را تعريف ميکنيم(ViStart\ViStart.exe).درقسمت دوم چيزي ننويسيد چون اگه بنويسيد در start up يه پوشه جديد درست ميشه.در قسمت سوم و چهارم يه اسم به نرمفزارتان اضافه کنيد.مثلا من دوست ندارم اسمش vistart باشه ميزارم tatar . در سربرگ models گزينه هاي hide oll و overwrite oll file را علامت بزنيد حالا ok را بزنيد.اگه همه کار ها را درست انجام داده ايد فايلي را که ساخته ايد اجرا کنيد ميبينيد بدون اينکه خبر دار بشيد نصب ميشه اگه به program files بريد نرفزار را اونجا ميبينيد
    اگه به oll program بريد در قسمت startup شرتکات را ميبينيد.اگه يه بار ويندوز را logout کنيد بعد از وارد شدن نرمفزار خودکار اجرا مي شود.شما مي توانيد نرمفزاري را که دانلود کرديد با نرمفزار WINRAR يازکنيد و در سمت راست پنجره ببينيد که که من چه کار هايي انجام داده ام و کار خور را با کار من مقايسه کنيد.
    فعلا اين اموزش مفدماتي را داشته باشيد تا بعد.

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان
    یه خواهشی از بچه های اینجا دارم یک بیاد مطالب مهم و کاربردی این تاپیک رو تبدیل به pdf کنه تا ما هم راحت باشیم
    ممنون میشم چون خیلی نمیتونم تو net باشم

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

با سلام به همه ی دوستان
    من یه خواهشی دارم یکی از بچه ها لطف کنه مطالب مهم و آدرس نرم افزارهای مهم برای دانلود و سوالات و مشکلات
    کاربران رو به صورت یه فایل pdf درست کنه که ما هم استفاده کنیم
    پیاپیش ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

صبر کن تا یک ذره تکمیل تر بشه خودم Pdfش میکنم . آخه الان خیلی کمه . Tatar1400 جان دستت درد نکنه . بریم تست کنیم ببینیم چی میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •