تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 14 از 2403 اولاول ... 410111213141516171824641145141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام همشهرى

قیمت نصب و راه اندازى خط Adsl براى هر Isp در صفحات ابتدایى مشخص شده

فکر کنم بهترین گزینه ممکن براى شما همون پارس آنلاین هستش ... چون اولا نزدیک به شماست ثانیا سرویس هاى متنوع ترى ارائه میده ثالثا جدیدا کیفیت سرویس پارس آنلاین بهتر شده

سرویس 128 ، سرعت دانلودش تا 16 میرسه (در بهترین شرایط)... اگه قصد دارى 128 نامحدود بگیرى ماهیانه 42500 تومان باید بپردازى اما اگه زیاد دانلود نمیکنى 128 محدود (تا حجم 8 گیگ) ماهیانه 30000 تومان میشه

موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ضمن تایید حرف های مجید عزیز. باید تایید کنم که سرعت پارس آنلاین ( یا همون پارس وی در رشت ) مدتیه خوب شده. زیرا که یک نفر از دوستان من از این شرکت اشتراک داره و به همین دلیل منم کم و بیش باخبرم از وضعیت سرویس دهیشون. سرعت سرویس 128 پارس وی تا 20 هم میرسه این روزها .. بین 14 تا 20 در نوسان هست .. به نظر من هم دوست عزیز ما بهتره از پارس وی که هم بهشون نزدیکه و هم قیمت های معقول تر هست سرویس بگیره.. اندیشه سبز هم گزینه ی بعدی هست ولی هم قیمت هاش بالاتره و هم به شما خیلی دور هست و هرماه باید بیای این سر شهر که شارژ ماهیانتو بدی ..
    دوست عزیز شما باید تشریف ببرید به پارس وی. اونجا به شما فرم میدن پر می کنی. بعد همون روز یا یک روز بعد باید بهشون پول بدی. یعنی هزینه ی مودم و هزینه ی ماهیانه ی سرویس اینترنت و هزینه ی برقراری :

-- مودم : 60 هزار تومن

-- برای شما سرعت 128 مناسب هست که از 15 کیلوبیت هم بیشتر بهت دانلود میده و قیمتش ماهیانه 30 هزار تومن هست با محدودیت 8 گیگ ترانسفر اطلاعات در ماه. اگر 128 نامحدود بخوای هم هست با قیمت 40 هزار تومن بهت میدن.

-- هزینه ی برقراری خط تلفنت هم یک بار برای همیشه میدی که 20 هزار تومن هست. یعنی ماه اول میدی و دیگه نمیدی.
    شما باید حدودآ 120 هزار تومن برای ماه اول به پارس وی پرداخت کنی و اینترنت شما بین 5 الی 12 روز وصل خواهد شد. یکی رو هم می فرستن خونه برات راه میندازه . مودماشون هم نو هست و من خودم یه روزی مشترکشون بودم و به من هم یکی دادن و مشخص بود که نو هست . چون شما وقتی مودم رو میگیری در جعبه رو که باز می کنی همه ی سیم های ارتباطیش به صورت وکیوم شده در جعبه موجوده .. دلیلی نداره مودم دست دوم به کسی بدن. برای اونا فرقی نمی کنه. مودم هارو پارس انلاین تهران براشون میفرسته ..

Last edited by DSL; 18-03-2008 at 13:11.

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان من adsl 256 از اندیشه سبز دارم ساعت 5.30 بعدازظهر تست کردم:

با پیش شماره 722 مکان نزدیک کلانتری گلسار
    Last edited by behnam.sabet; 18-03-2008 at 17:50.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

[

داره خودمونی میشه cyrus3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    guilan

پيش فرض

سلام همشهرى

قیمت نصب و راه اندازى خط Adsl براى هر Isp در صفحات ابتدایى مشخص شده

فکر کنم بهترین گزینه ممکن براى شما همون پارس آنلاین هستش ... چون اولا نزدیک به شماست ثانیا سرویس هاى متنوع ترى ارائه میده ثالثا جدیدا کیفیت سرویس پارس آنلاین بهتر شده

سرویس 128 ، سرعت دانلودش تا 16 میرسه (در بهترین شرایط)... اگه قصد دارى 128 نامحدود بگیرى ماهیانه 42500 تومان باید بپردازى اما اگه زیاد دانلود نمیکنى 128 محدود (تا حجم 8 گیگ) ماهیانه 30000 تومان میشه

موفق باشید
    ممنون بخاطر راهنماییتون

ضمن تایید حرف های مجید عزیز. باید تایید کنم که سرعت پارس آنلاین ( یا همون پارس وی در رشت ) مدتیه خوب شده. زیرا که یک نفر از دوستان من از این شرکت اشتراک داره و به همین دلیل منم کم و بیش باخبرم از وضعیت سرویس دهیشون. سرعت سرویس 128 پارس وی تا 20 هم میرسه این روزها .. بین 14 تا 20 در نوسان هست .. به نظر من هم دوست عزیز ما بهتره از پارس وی که هم بهشون نزدیکه و هم قیمت های معقول تر هست سرویس بگیره.. اندیشه سبز هم گزینه ی بعدی هست ولی هم قیمت هاش بالاتره و هم به شما خیلی دور هست و هرماه باید بیای این سر شهر که شارژ ماهیانتو بدی ..

دوست عزیز شما باید تشریف ببرید به پارس وی. اونجا به شما فرم میدن پر می کنی. بعد همون روز یا یک روز بعد باید بهشون پول بدی. یعنی هزینه ی مودم و هزینه ی ماهیانه ی سرویس اینترنت و هزینه ی برقراری :

-- مودم : 60 هزار تومن

-- برای شما سرعت 128 مناسب هست که از 15 کیلوبیت هم بیشتر بهت دانلود میده و قیمتش ماهیانه 30 هزار تومن هست با محدودیت 8 گیگ ترانسفر اطلاعات در ماه. اگر 128 نامحدود بخوای هم هست با قیمت 40 هزار تومن بهت میدن.

-- هزینه ی برقراری خط تلفنت هم یک بار برای همیشه میدی که 20 هزار تومن هست. یعنی ماه اول میدی و دیگه نمیدی.

شما باید حدودآ 120 هزار تومن برای ماه اول به پارس وی پرداخت کنی و اینترنت شما بین 5 الی 12 روز وصل خواهد شد. یکی رو هم می فرستن خونه برات راه میندازه . مودماشون هم نو هست و من خودم یه روزی مشترکشون بودم و به من هم یکی دادن و مشخص بود که نو هست . چون شما وقتی مودم رو میگیری در جعبه رو که باز می کنی همه ی سیم های ارتباطیش به صورت وکیوم شده در جعبه موجوده .. دلیلی نداره مودم دست دوم به کسی بدن. برای اونا فرقی نمی کنه. مودم هارو پارس انلاین تهران براشون میفرسته ..
    دستتون درد نکنه بخاطر توضیحات عالیتون...راستی شما که الآن با adsl کار می کنی تقریبا میانگین چقدر دیتا ترانسفور می شه یعنی از 8 gig که بیشتر نمی شه!

دوستان من adsl 256 از اندیشه سبز دارم ساعت 5.30 بعدازظهر تست کردم:

با پیش شماره 722 مکان نزدیک کلانتری گلسار

آقا محشره...شما چقدر در ماه بابت 256 شارژ میدی...سرعت شما همیشه همینجوریه یا اینکه در نوسانه؟
    Last edited by cyrus3000; 18-03-2008 at 18:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما چرا انقدر سرعتتون کمه ؟ از 64 هم کمتره که .. شما به پشتیبانی اندیشه سبز زنگ زدید ؟ چی به شما گفتن ؟ البته مشکلات فنی گاهای پیش میاد که یک روز امکان داره سرعت افت کنه. یا شایدم بیشتر از یک روز.. اما سرعت شما خیلی افت کرده و حتمآ یه دلیل فنی توی مرکز مخابرات داره .. در ضمن اندیشه سبز گویا پورت هاش روی 722 پرشده و یوزر جدیدی بر روی این شماره ها قبول نمی کنه .. به هر حال تماسی با پشتیبانی بگیرید .. و مشکلتون رو اعلام کنید تا رسیدگی کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

63000 تومان با 20 گیگ ترافیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خدمت سایروس عزیز هم عرض کنم که قیمت سرعت 256 اندیشه سبز چیزی حدود 63 هزار تومن در ماه هست.

خدمت بهنام عزیز هم عرض کنم که منم 256 دارم که تازه دوباره راه افتاد چون خطمون تو برگردان بود و گرفتاری هایی برام ایجاد کرده بود و یک ماه و نیم اینترنت نداشتم. من هم خونمون گلایل هست و سرعتم متوسطه یعنی چیزی حدود 25 الی 28 بهم دانلود میده و مشکل خاصی که خدارو شکر فعلا نداره. شما به 7750000 زنگ بزن و شماره ی 4 رو بزن با پشتیبانی صحبت کن ببین جریان چیه .. چون اگر کسی صداش درنیاد اینا هم کاری نمی کنند اخه.

خدمت سایروس عزیز هم یه توضیحی بدم راجع به ترانسفر اطلاعات. ببین دوست من، همه چی بستگی به استفاده ی شما از اینترنت داره ! اگر شما یک کاربری هستی که کارت تو اینترنت وبگردی و دیدن سایت ها هست و چت و این چیزا خوب یک اشتراک 64 هم برات کفایت می کنه ! اما اگر شما اهل دانلود کلیپ یا موسیقی یا برنامه های نرم افزاری هستی خوب حداقل باید 128 داشته باشی. حالا باز باید ببینی چقدر برات کفایت می کنه ! البته اینو خودت باید حس کنی یعنی باید ایشالا اینترنتت راه بیفته که ببینی در روز چقدر دانلود می کنی. یه مثال برات بزنم که روشن شی : با سرعت 128 کیلوبیت که حدود 14 الی 16 کیلو بهت دانلود میده خب توی یک ماه اگر بی وقفه دانلود کنی می تونی حدود 25-30 گیگابایت از اینترنت دانلود داشته باشی !! واسه اینه که یک سری از کاربرا عشق نامحدود هستند و یک سری هم دانلود و این چیزاشون رو مدیریت می کنند. مثلا من محدودیت 20 گیگ دارم در ماه. خب هر روز بین 300 الی 600 مگابایت دانلود یا آپلود دارم .. بعضی روزا شاید 100 مگابایت دانلود کنم ولی بعضی روزها شاید 800 مگابایت استفاده کنم ! دیگه اون بستگی داره. اما به هر حال 20 گیگ برای یک ماه من بسه. شما هم اینترنتت که وصل شد ماه اول دستت میاد که 8 گیگ کمته یا زیادته ! بعد از ماه بعدی می تونی بنا بر خواسته ی خودت حالا نامحدود بگیری یا 256 بگیری یا هرچی که خواستی. در ضمن اندیشه سبز نامحدود نداره و فقط پارس وی ارایه میده این سرویس رو.
    Last edited by DSL; 18-03-2008 at 18:27.

داره خودمونی میشه cyrus3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    guilan

پيش فرض

دوست عزیز شما چرا انقدر سرعتتون کمه ؟ از 64 هم کمتره که .. شما به پشتیبانی اندیشه سبز زنگ زدید ؟ چی به شما گفتن ؟ البته مشکلات فنی گاهای پیش میاد که یک روز امکان داره سرعت افت کنه. یا شایدم بیشتر از یک روز.. اما سرعت شما خیلی افت کرده و حتمآ یه دلیل فنی توی مرکز مخابرات داره .. در ضمن اندیشه سبز گویا پورت هاش روی 722 پرشده و یوزر جدیدی بر روی این شماره ها قبول نمی کنه .. به هر حال تماسی با پشتیبانی بگیرید .. و مشکلتون رو اعلام کنید تا رسیدگی کنند.
    من فکر کنم عزیز جان شما اشتباه می کنی...سرعتشون بد نیست چون اتفاقا یکی از دوستای من توی تهران سرویس 512 داره که اتفاقا isp خوبی هم هست ولی سرعت دانلودش 50 هست ... بهنام عزیز هم که سرعت دانلودشون خوبه! چون دانلود 32 بایت همون 256 بیت می شه 32*8=256kb/s

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من فکر کنم عزیز جان شما اشتباه می کنی...سرعتشون بد نیست چون اتفاقا یکی از دوستای من توی تهران سرویس 512 داره که اتفاقا isp خوبی هم هست ولی سرعت دانلودش 50 هست ... بهنام عزیز هم که سرعت دانلودشون خوبه! چون دانلود 32 بایت همون 256 بیت می شه 32*8=256kb/s
    سایروس جان در پست بالایی من یه توضیحاتی رو عرض کردم و اضافه کردم خدمت شما ملاحضه کنید حتمآ.
    در مورد بیت و بایت شما برعکس حساب کردی دوست من. ببین 256 کیلوبیت درسته که باید 30 کیلوبایت دانلود بده ولی سایت اسپید دات نت سرعت رو بر اساس کیلوبیت نشون میده . یعنی الان برای دوستمون بهنام زده 32 کیلوبیت که میشه 4 کیلوبایت !! و این یعنی سرعتی معادل دیال آپ تقریبآ !! الان سرعت بهنام رو باید بزنه چیزی حدود 221 کیلوبیت یا 235 کیلوبیت ( بین این سرعت ها ) نه 32 !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •