تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 740 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 7397

نام تاپيک: معرفی سیو، رمز و ترینر بازی ها

پروفشنال IM@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    In my dreams

پيش فرض

آقا IM@N بابت ترینر قلعه 3 ممنون ولی یکی از اون دوتا ترینر برای قلعه ی 3 نبود ولی اون یکی جواب داد بازم دستت درد نکنه

این ترینر بود که برای قلعه ی 3 نبود :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با تشکر
    حق با شماست. شرمنده. احتمالا با Stronghold بالایی قاطی شده. معذرت میخوام.

اگه یکی کافی نبود حتما بگو تا بازم بذارم.

ایمان...

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

سلام من سیو Need For Speed Carbon
    رو میخوام
    فقط لطفا لینک جدید بزارین چون چند تاش
    از کار افتاده بودن .....

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

مرسی از لطفتون

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

رو میخوام
    از کار افتاده بودن .....
    سلام
    اینم سیو کامل این بازی.البته خودم هم تمومش کردم ولی به این کاملی نیست واسه همین این رو برات گذاشتم.
    لینک دانلود:
    کد:
    موفق باشی

5. این کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

رو میخوام
    از کار افتاده بودن .....
    Need for Speed - Carbon

Savegame 1
    کد:
    Savegame 2
    کد:
    Savegame 3
    کد:
    Savegame 4
    کد:

پروفشنال namber_one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Stronghold 2

معذرت می خوام. اینا رو امتحان کن:

Ghost Horse
    When you have a stable and horses, click on your king and get him to the ground. (it will not work if he is in a tower or on a wall) then click on his "get on the horse" icon. once the horse gets near him, click that icon multiple times. the horse will get to him and he will get on the horse and it will walk away, but he will still be on it. > the horse will still take minimum damage in battle but it will be about 1/10 as much

Unlimitted men in towers
    When the game is paused, direct small groups of men at a time to go into the tower. There will be no limit to the number of men you can get in the tower while paused

Get honor more quickly from feasts
    When there is a feast in your castle click the keep. You will see a button that says "return to keep;" clicking this button will immediately end the feast and give you your FULL honor for that feast

How to get unlimited stone, wood, and gold
    Easy as pie, simply pause the game, while in any mode, kingmaker ect, then place either a stone or wood gate house (or both) and delete them, the gatehouses wont go anywhere but you'll keep getting the value back everytime you do!
    Note: the gatehouse will disapear after you un-pause the game.
    Also works with towers

Easy money
    Acquire 1,000 gold and enough wood in order to place a monastery. Place the monastery, then press P to pause game play. Click on the rubber tool in the lower left part of the screen as many times as desired. You will get 1,000 gold each time you click it, and the monastery will not disappear until you press P again to resume the game

اگه نیاز بود به فارسی ترجمه بشن حتما بهم بگو. من عشق ترجمه ام!!!

ایمان...
    اولا:شما چرا معذرت میخوای(من باید عذرخواهی کنم که وقت شما رو میگیرم)
    دوما:اگه ترجمه کنی که ناجور شرمنده میشیم
    سوما: فکر نکنم بازم کار کنه .
    چهارما: از کمکت ممنونم

داره خودمونی میشه 136885's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    tehran

1 harry potter and the order of phoenix

من دربدر دنبال سیو 55% بازی هستم اما پیدا نمیکنم
    آخه بعد از این که امبریج ,هری را میگیره دمو نشوون میده
    بعدش هم دیگه صفحه سیاه میشه .
    تو را خدا اگه کسی میتونه کمک کنم آخه خسته شدم.
    دم همتون گرم

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من سیو 100درصد بازی test drive رو میخام لطف کنید برام بزاریدش

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

من دربدر دنبال سیو 55% بازی هستم اما پیدا نمیکنم
    آخه بعد از این که امبریج ,هری را میگیره دمو نشوون میده
    بعدش هم دیگه صفحه سیاه میشه .
    تو را خدا اگه کسی میتونه کمک کنم آخه خسته شدم.
    دم همتون گرم
    ببین به دردت می خوره مطمن نیستم 55 درصد باشه ولی خوب امتحان کن
    کد:
    من سیو 100درصد بازی test drive رو میخام لطف کنید برام بزاریدش

کد:

پروفشنال IM@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    In my dreams

پيش فرض

اولا:شما چرا معذرت میخوای(من باید عذرخواهی کنم که وقت شما رو میگیرم)
    دوما:اگه ترجمه کنی که ناجور شرمنده میشیم
    سوما: فکر نکنم بازم کار کنه .
    چهارما: از کمکت ممنونم
    ببخشید که دیر جواب میدم. دیروز اردو بودم و نتونستم وصل شم.

بفرما اینم ترجمه:

Ghost Horse
    When you have a stable and horses, click on your king and get him to the ground. (it will not work if he is in a tower or on a wall) then click on his "get on the horse" icon. once the horse gets near him, click that icon multiple times. the horse will get to him and he will get on the horse and it will walk away, but he will still be on it. > the horse will still take minimum damage in battle but it will be about 1/10 as much

ترجمه: شبح اسب (اسب خیالی): وقتی که یه استبل و چند تا اسب داری، پادشاهت رو بیار روی زمین (روی دیوار یا توی قلعه یا برج نباشه). زمانی که یه اسب نزدیک پادشاهه، چند دفعه روی گزینه ی «سوار شدن (پادشاه) بر اسب» کلیک کن. اسب و پادشاه به سمت هم میرن. پادشاه سوار اسب میشه، اما وقتی اسب کنار میره، پادشاه همون جا میمونه در حالی که روی ]اسبه (یعنی روی هواست). در این حالت بدون استفاده از اسب، پادشاهت رو سوار اسب کردی و از آسیب پذیریش کم میکنی.

(((_-_))) بیشتر شبیه به یک Bugـه تا یه Cheat
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Unlimitted men in towers
    When the game is paused, direct small groups of men at a time to go into the tower. There will be no limit to the number of men you can get in the tower while paused

ترجمه: مردان بی نهایت در برج ها: زمانی که بازی متوقفه، به گروه های کوچیکی از سربازا بگو تا به داخل برج ها برن. زمانی که بازی متوقفه، محدودیتی برای فرستادن سرباز به درون برج ها وجود نداره.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Get honor more quickly from feasts
    When there is a feast in your castle click the keep. You will see a button that says "return to keep;" clicking this button will immediately end the feast and give you your FULL honor for that feast

ترجمه: به دست آوردن احترام (محبوبیت) سریع تر از (روش) جشن گرفتن: وقتی که در قلعه جشن برقراره، روی دکمه ی «نگه داشتن» (یا ادامه دادن <Keep>) کلیک کن. یه گزینه ایجاد میشه که نوشته «Return To Keep» (باز گشت به ادامه دادن!!!). با کلیک کردن روی این گزینه جن ناگهانی تموم میشه و به تو احترام و محبوبیت یه جشن کامل رو میده.

How to get unlimited stone, wood, and gold
    Easy as pie, simply pause the game, while in any mode, kingmaker ect, then place either a stone or wood gate house (or both) and delete them, the gatehouses wont go anywhere but you'll keep getting the value back everytime you do!
    Note: the gatehouse will disapear after you un-pause the game.
    Also works with towers

ترجمه: چگونگی به دست آوردن سنگ، چوب و طلای بی نهایت: بازی رو متوقف کن. یه «اتاق دروازه بان» (GateHouse) از جنس چوب یا سنگ بساز. بعد پاکش کن (خرابش کن). خانه ی دروازه بان ز بین نمی ره، اما ارزشش (یعنی چوب یا سنگ یا طلا و همه ی چیزهایی که برای ساختنش خرج کردی) رو به خاطر خراب کردن، بهت میده. ()()()()()( این رمز با برج (<Tower> به جای خانه ی دروازه بان) هم کار میکنه. )()()()()()

Easy money
    Acquire 1,000 gold and enough wood in order to place a monastery. Place the monastery, then press P to pause game play. Click on the rubber tool in the lower left part of the screen as many times as desired. You will get 1,000 gold each time you click it, and the monastery will not disappear until you press P again to resume the game

ترجمه: پول آسان: هزار واحد طلا و به اندازه ی کافی چوب به دست بیار و یه «صومعه» (اقامتگاه راهبان و کشیشان <Monastery>) بساز. بازی رو متوقف کن. روی ابزار کائوچوئی (لاستیکی) در قسمت پایین تر و سمت چپ صفحه، هر چند مرتبه که میخوای کلیک کن. با این کار، هر دفعه 1000 واحد طلا به دست میاری و تا وقتی بازی رو از حالت توقف خارج نکردی، صومعه ای که ساختی پاک نمیشه و از بین نمیره.

امیدوارم به دردت بخورن.
    با تشکر از سایر رفقا که جواب دوستان رو میدن به ویژه V A H I D خان! که دوستان خواستار «کاربر فعال» شدن ایشون هستن. هر چند لقب «کاربر فعال» اصلا در حد ایشون نیست.

ایمان...
    Last edited by IM@N; 08-09-2007 at 17:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •