تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 34 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 340

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه يوونتوس: Juventus F.C. News

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

khob bood mamnon

اگه نباشه جاش خالی می مونه pentoriko's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تـــــــــــهـــــــــــران

پيش فرض بوفون: روح ورزش را ثابت می کنیم

دیدار یوونتوس برابر اینتر مطمئنا مسابقه ای است که هواداران بیانکونری شدیدا انتظارش را می کشیدند. بعد از گذشت یک سال و نیم زمان دیدار فرا رسیده و در یک روز به برگزاری مسابقه بازیکنان هر دو تیم در گفتگوهای مختلفی شرکت می کنند . این بار نوبت به جی جی بوفون می رسد تا دراین باره صحبت کند و نظرتاش را بازگو نماید. سنگربان شماره یک جهان اظهار می دارد:این دیدار نیز مانند سایر بازی ها گذشته میان یووه و اینتر است ، در این دو سال خیلی چیزها را فهمیدم ، خیلی اتفاقات مختلف را پشت سر گذاشتم و بالا و پایینی های زیادی را دیدم. ما می خواهیم رشد ورزشی داشته باشیم ، رشد فوتبال را به داخل و خارج نشان دهیم. فکر می کنم که بسیار عالی و خوب تمرین می کنیم . صحبت های زیادی درخصوص جدال این دو تیم شنیده می شود ، این صحبت ها باید در خارج زمین بماندو دو تیم با روح ورزش وارد میدان شوند. مطمئن هستم که هواداران یووه از اهمیت و مخصوص بودن دیدار اگاهند و می دانم که این رقابت برای انان فوق العاده مهم است .، این حس را طرفداران اینتر نیز دارند. ما بازیکنان در همه حال می خواهیم پیروز شویم ، چیز بیشتری نمی خواهیم و این هدف را در تمام بازی ها نشان داده ایم . ما به دیداری بر می گردیم که می خواهد چهره ورزشی خود را ثابت کند. جی جی اینتر را تیمی بزرگ می داند و نراتزوی ها را مانند سربازی می داند که با پوشیدن زره به مصاف یووه می ایند، این تیم ضعف های زیادی ندارد ، اما یووه بازیکنان با کیفیت و خوش تکنیکی دارد که به ان افتخار می کند ،ما این بازیکنان تا پایان راه خواهیم رفت و تا رسیدن به هدف خسته نخواهیم شد. ما در یووه ماندیم تا هدف بزرگ خود را ثابت نماییم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض پایان انتظار یک ساله ...

پایان انتظار یک ساله ...
    دیوید ترزگه که در ده بازي ده گل به ثمر رسانده معتقد است که بازي برابر نراتزوري ها مانند ساير ديدار هاست و تنها براي انها احترام بيشتري قائل مي شويم اما هيچ ترسي نداريم پيروزي در اين مسابقه مي تواند ما را براي فتح اسکودتو اماده تر کند و پرتاب يووه را براي قهرماني اغاز کند ما دلايلي نزد خود داريم که مي خواهيم برنده اين ديدار باشيم ما اماده هستيم و بسيار خوب بازي مي کنيم همه چيز اماده و مهيا و شرايط عادي و نرمال است وي ابراز اميدواري مي کند که اين ديدار يک بازي بزرگ باشد و يووه بتواند عظمت خود را نشان دهد ترزگل ادامه مي دهد و مي افزايد : حمله در يووه جذاب است و بيانکونري ها در حمله بسيار قدرتمند هستند اين مبارزه اي است که ما منتظرش بوديم و يک سال انتظارش را کشيديم ما برابر قهرمان ايتاليا و تيم صدرنشين فعلي ديدار خواهيم کرد ، اما فراموش نکنيد که ما پيروزي مي خواهيم و ان را به دست خواهيم اورد .

یکشنبه شب ورزشگاه المپیکو تورینو میزبان دربی مهم و بزرگ ایتالیا خواهد بود و با تصمیم فدراسیون فوتبال این کشور به دلیل فرا رسیدن فصل زمستان و با توجه به مه الود بودن و سردی هوای شهر تورینو و ویژگی این دیدار توپ زمستانی برای مبارزه بزرگ ایتالیا در نظر گرفته شد. این توپ به رنگ بنفش و زرد است و قابلیت های ویژه بازی ها زمستان را داراست .

پاول ندود هافبک قدرتمند و جنگنده بیانکونری ها بعد از سپری کردن دوره محرومیت و از دست دادن دو بازی به بازی اینتر می اندیشد اما گفته می شود در صورت اماده نبودن مهره دوست داشتنی چک تبار یووه ، پالادینو جانشین وی خواهد شد . احتمال غیبت پاول وجود دارد و هافبک جوان یوونتوس می تواند در مسابقه ای حساس به میدان رود.

بازی بزرگ و دیداری ویژه ،باعث شد تا تغییراتی در برنامه تمرینی یووه در یک روز مانده به برگزاری دربی ایتالیا به وجود بیاید. طبق اعلام مربیان ،بازیکنان یووه امروز صبح در زمین تمرین وینوو تمرینات خود را انجام دادند و بعد از ظهر نیز در استادیوم المپیکو تمرینات را ادامه خواهند داد. گفته می شود پسران تورینو در تمرین عصر امروز با توپ زمستانی تمرین خواهند کرد.به این ترتیب بیانکونری ها خود را اماده مبارزه ای که یک سال انتظارش را می کشیدند می کنند . گفتنی است که با توجه تغییرات در ساعات تمرین یووه ،کنفرانس مطبوعاتی رانیری نیز تغییر کرد و وی در سالن مادومای هتل پیه مونتو شهر تورینو در ساعت 8 شب به وقت تهران با خبرنگاران دیدار می کند.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض زانتی: هرگز ترسی نخواهیم داشت

کریستیانو زانتی برابر تیم اسبق خود به میدان خواهد رفت. او نیز مانند سایر بیانکونری ها یک سال منتظر چنین رقابتی بوده و هم اکنون به ان نزدیک شده است. یک بازی ویژه ،اما او مانند سایر مهره های یووه می خواهد به پیروزی برسد. گفته می شود که او همانند یوونتوسی ها به این دیدار فکر نخواهد کرد اما باید بدانید او شدیدا نارضایتی خود را از شنیده شدن چنین اخباری اعلام کرده و اظهار داشت: ما یک تیم هستیم یک تیم بزرگ با یک روح واحد. جدال یووه برابر اینتر رقابت شخصی من نیست ، من از اینترجدا شدم وبه یووه پیستم .تیمی که من برای ان ارزوی پیروزی دارم یووه است .او در جواب به سوالی که ایا از اینترترس دارید گفت:ترس ! مطمئن باشید هرگز. ما به انها احترام می گذاریم ،می دانم که بازی انان به بازی ما نزدیک است ،اینتر تیم بزرگ و حرفه است اما ترس هرگز، ما از هیچ حریفی نمی ترسیم ،همه رقبا برای ما قابل احترام هستند .ما امتیازات خوبی کسب کرده ایم ما گروه بزرگی هستیم با ارامش و دوستی به کار خود ادامه می دهیم .یووه و بازیکنانش در شرایط عالی به سر می برند و توانایی رقابت با همه تیم ها داریم .بعد از برگزاری این دیدار تصورمی کنم بازی ها به روال عادی خود بازگردند. وی تاکیدمی کند که اینتر4 امتیاز از یووه پیش است و یووه با کسب برتری می تواند خود را اماده روزهای سخت و برابری نماید. زانتی قهرمانی را در این فصل چندان ساده نمی داند ومی گوید:ما از هم اکنون از فتح اسکودتو صحبت نمی کنیم و در بازی های دور برگشت درخصوص قهرمانی صحبت کردن منطقی تر است.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض رانیری:دیدار الکس خواهد بود

لحظات بزرگ و مهم در حال نزدیک شدن است و کلودیو رانیری مربی بانوی پیر در استانه دیدار فردا شب در هتل پیه مونته در حضور خبرنگاران کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرد. او بدون هیچ تردیدی دیدار فردا را دیدار دل پیرو نام برود و از او به عنوان مرد شماره یک و امید خود یاد کرد. من از او انتظارات بسیار زیادی دارم شاید بیشتر از سایرین. این دیدار نمایش کلاس فوتبال است . مربی یووه به خستگی ندود اشاره کرد و گفت: ندود خسته است اما او باید باشد. رانیری سخنانش را چنین اغاز می کند و در ادامه توضیحات را شروع می کند و نشان می دهد در حضور الکس هیچ شک و تردیدی وجود ندارد ، پینتوریکو در میدان خواهد بود. او کاپیتان و پرچم دار یوونتوس است و یک برگ برنده در دیداری بزرگ . یک دیدار مهم خیلی ارزش ها در خود دارد حتی ارزش هایی بیشتر از سه امتیاز بازی، ما فردا راهی میدان می شویم بعد از مشاجره و جنجال های فراوان . هم اکنون یووه فرم خود را یافته و می تواند انان را متوقف سازد. الکس از دقیقه یک در ترکیب است و کنارش ترزگه خواهد بود ، همه چشم ها در المپیکو به این دو ستاره و به ویژه الکس خواهد بود.
    دو تیم برابرند:
    رانیری در خصوص رقیب خود می گوید:من 11 بازیکن در زمین خواهم داشت و انها نیز درست مانند ما خواهند بود . بسیاری انان را قهرمان خطاب می کنند اما بدانند که ما متوقف نخواهیم شد . تمام ایتالیا و تمام کسانی که بازی را تماشا خواهند کرد طرفدار یووه هستند. خیلی ها نتیجه بازی را تساوی می دانند و می گویند اگر با اینتر تساوی کنید این می تواند نتیجه خوبی باشد ،اما بدانید یووه پیروزی می خواهند درست مانند همیشه . ما یووه هستیم و برنده شدن را دوست داریم .به خوبی می دانیم که انها نیز در پی کسب تساوی نخواهند بود.
    نمایش و نحوه بازی :
    برای من بسیار جالب است ،چه کسی می گوید این بازی یک دیدار کسالت بار خواهد بود؟ به عقیده من انان سخت در اشتباه اند. این مسابقه کلاس فوتبال است و یک بازی زیبا وپر هیجان خواهد بود. این یک فوتبال از دو تیم بزرگ است ، من از اینکه حریف اینتر است خوشحالم زیرا انان نیز زیبا بازی می کنند. یک دیدار قابل توجه همراه با تکنیک برتر و تاکتیک سریع و متفاوت از سایر تیم ها از بازیکنان داخل زمین مشاهده خواهید کرد.
    ابراموویچ:
    اینتراز بازیکنان زیادی برای بودن در ترکیب بهره می برد. مانچینی می تواند برنامه و روش خود را برگزیند ،می تواند زلاتان رادر زمین داشته باشد یا به او بازی ندهد. تصور نمی کنم که مانچینی تغییری در تیمش دهد ، نراتزوری ها تنها با این بازیکن می توانند اسکودتو را کسب کنند .
    دید سایرین نصبت به این بازی:
    هر کس نظری در این خصوص دارد . ما می خواهیم تیم احساس ارامش کند و از ماه ها قبل برروی بازیکنان فشار این بازی وجود داشته با این حال تیفوسی ها به پیروزی ما ایمان دارند و این را در مکان های مختلف و در میدان پینتزولو بارها به ما اعلام کردند.
    انتخاب 11 بازیکن حاضر درمیدان:
    هیچ مشکلی نیست .دل پیرو در بازی هست و امید من و هواداران به او خواهد بود، این دیدار الکس است . کامورانزی شرایط بسیار خوبی دارد اما هنوز توانایی حضور 90 دقیقه ای را ندارد، باید تصمیم بگیرم که از اول بازی کند یا در ادامه به ترکیب اضافه شود. ندود کمی خسته است اما او برای پیروزی ما باید در میدان حاضر باشد. در هر حال تمام کسانی که برای این بازی دعوت شده اند توانایی بازی کردن را دارند.

ترکیب احتمالی یوونتوس: (2-1-3-4) بوفون، گریگرا، لگروتالیه، کیه لینی، مولینارو، نوچرونو، زانتی، ندود، پالادینو، دل پیرو و ترزگه

نگاهی کوتاه به ده بازی اخیر یوونتوس - اینتر
    از فصل 2003 یوونتوی برابر نراتزوی ها ده دیدار برگزار کرده که در این میان 3 پیروزی ، 3 تساوی ،4 شکست ، 16 گل زده و 15 گل خورده در کارنامه بیانکونری ها دیده می شود. در سال 2004 اینتر در جوزپه مه اتزا در یک بازی زیبا 3 بر 2 پیروزشد. در دو بازی اخر پسران تورین با نتیجه های 2 بر صفر و 2 بر یک به برتری دست یافته اند. در فصل 2006 یوونتوس در ورزشگاه اینتر با دو گل زلاتان و دل پیرو در برابر تک گل ساموئل به برتری ارزشمندی رسید است. در مجموع 205 دیدار برگزار شده میان این دو تیم بزرگ 93 پیروزی ، 49 تساوی، 63 شکست، 296 گل زده و 256 گل خورده نصیب یووه شده است. گفتنی است از 148 بازی انجام شده در سری ا نیز یووه 70 پیروزی، 36 تساوی،42 شکست، 217 گل زده و 179 گل خورده به دست اورده است.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض الکس: غرور را کنار خواهیم گذاشت

بعد از یک سال غیبت ،یوونتوس و اینتر به میدان برمی گردند، یک مبارزه فوق العاده و رو در رو . بی تردید این رقابت برای الساندرو دل پیرو از ویژگی خاصی برخوردار است ،وی در گفتگویی اظهار داشت: مطمئن هستم که یک بازی زیبا مانند همیشه خواهد بود.کاپیتان در مقابل دوربین اسکای ادامه داد:امسال دلایلی داریم که می تواند بر حساس بودن این دیدار اشاره کند، در هر حال یک بازی ویژه در پیش است که مانند همیشه سه امتیاز خواهد داشت اما سه امتیاز امسال یک ارزش دیگر مانند اسکودتو را خواهد داشت. دو تیم بزرگ و دو مجموعه بزرگ به مصاف هم می روند و هر کدام در پی غلبه بر دیگری است .در تاریخ مسابقات، بازی های زیادی میان بیانکونری ها و نراتزوی ها برگزار شده و این لحظه از هر زمان دیگر مهم تر است . ما اماده هستیم و می خواهیم در یک مسابقه هیجان انگیز به مصاف انان برویم. الکس در ادامه به پایان رقابت این دو تیم اشاره کرد و گفت: می دانیم که مبارزه فردا اخرین مسابقه سال نخواهد بود اما حساسیت در اوج قرار دارد و دلایل زیادی بر حساسیت ان می افزاید، تاکید می کنم که اینتری ها بسیار حرفه ای هستند . پینتوریکو می افزاید:ایمان دارم که همگی می خواهند بازی هیجان انگیز و بزرگ و زیبایی ببینند و مسولین دو تیم نیز در این اندیشه هستند .بازی یکشنبه شب یک دیدار روشن و شفاف خواهد بود و هیچ کدام از ورزشکاران حاضر در میدان با یکدیگر دشمن نیستند و حس بدی به هم ندارند. ما بعد از یک سال از این رقابت استقبال می کنیم و این یک دیدار زمستانی در سرمای نووامبر است که می تواند گرمی دلنشینی را به هواداران و تماشگران حاضر دراستادیوم هدیه دهد. الساندرو در پایان گفتگویش تاکید کرد که تمام بیانکونری ها غرور و تکبر را خارج زمین می گذارند و در زمین به رقابت سالم فکر می کنند .می خواهیم بازی را به نمایش بگذاریم که همه انتظارش را می کشیدند ،یک سال در این باره صحبت شده بنابر این باید بازی خوبی کرد ،این بازی یک دیدار ویژه است که باید طرفداران را راضی کرد. می توانیم با بازی دیدنی یک دربی تاریخی را انجام دهیم . اینکه که این دیدار یک دربی است بر همگان واضح است ،ایکاش عادت مشاجره از بین برود.

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض انتظار برای بازی وِیژه

از ابتدا چنین نبوده ،درسته از همان ابتدا ما دربی های زیادی را دیده ایم و منتظر دربی های مختلفی بودیم ،مانند بازی میلان و اینتر و یا بازی های ناپولی در زمان مارادونا، اما همه منتظر یک بازی ویژه در یک سال هستند، بازی ای بزرگ که هدیه خوبی برای علاقه مندان دنیای توپ گرد باشد. همه دوستداران فوتبال به هیجان ان عادت کرده اند و وبا هیجان زیبای ان زندگی می کنند .زمانی که یووه به سری ب سفر کرد دیدار مهم این تیم برابر اینتر به مدت یک سال از دیده ها پنهان ماند و هواداران را از هیجان و اهمیت ان محروم کرد. اینتر با سایر تیم ها بازی کرد اما دربی نبودند ،شاید دربی بودند اما نه به بزرگی دربی ایتالیا . هم اکنون با گذشت یک سال و نیم، زمان برگزاری مسابقه بزرگ سرزمین چکمه ای فرا رسیده و دو تیم همیشه رقیب یووه و اینتر به مصاف هم می روند ، اینتر از هماهنگی خوبی برخوردار است و یووه نیز به فرم ایده ال خود رسیده و قدرت مناسبی به خود گرفته است . یوونتوسی ها باید دقت داشته باشند و با ارامش لازم پای به میدان مبارزه بگذارند و بدون توجه به اتفاقات گذشته توجه و نگاه خود را معطوف رقابت نمایند. گویی هیچ اتفاقی رخ نداده است . بانوی پیر در ترکیب اینتر بازیکنان گذشته خود را می بیند و این مسئله نباید اهمیت داشته باشد ، در گذشته نیز این چنین حوادثی رخ داده و در اینده نیز تکرار خواهد شد. یوونتوس یک سال در انتظار دربی بزرگ کشور بوده و نباید با از دست دادن تمرکز کنترل بازی را از دست دهد ، هرچند مهره های با تجربه و ارزشمند بیانکونری ها بارها و بارها چنین مبارزه ای را تجربه کرده اند و راه رقابت را به خوبی می دانند. یووه امروز نوچیرینو ،کیه لینی، زانتی و لگروتالیه را در ترکیب می بیند ، بازیکنانی که می توانند خیلی زود جانشینان بزرگان گذشته شوند. ستاره های درخشانی که با درخشش همیشگی خود می توانند عظمت همیشگی بانوی پیر را فراهم نمایند.یوونتوس در این دیدار به ارامش و تجربه بازیکنی مانند الساندرو دل پیرو نیاز دارد و بی شک کلید پیروزی یووه در دستان الکس است. بیانکونری ها در دیدار امشب می توانند خاطره 40 سال پیش را تکرار نمایند، خاطره هررا ،دل پائولی، دل سوال و منیکلی را زنده نگاه دارد. به تردید دیدار امشب در المپیکوی تورینو بعد از یک سال دوری زیبا خواهد بود و بزرگان دو تیم می توانند بدون توجه به مشاجره های صورت گرفته قدم به میدان سبز بگذارندو با ارائه فوتبالی سریع ، خلاق و زیبا هواداران عاشق فوتبال را خشنود و شاد نمایند. یوونتوسی ها باید حرف کاپیتان را درنظر داشته باشند و غرور را خارج زمین بگذارند و با تمرکز و روح یگانگی یووه به مصاف حریف خود روند و هیجان زیبا را به تیفوسی ها همیشه بیانکونری خود هدیه دهند. این می تواند اغازی نو برای بانوی پیر باشد

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

به امید برد در این بازی

پیش بینی من:

1-0 به نفع یووه

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

همین الان یووه یه گل خورد!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

1 بر 1 تموم شد
    یووه دقیقه 80 بود فک کنم گل مساوی رو زد
    الکس رو کشید بیرون کامورانزی رو برد داخل و کامورانزی گل زد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •