تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 947 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آقا من نمی دونم چون تازه کارم این جوری میشه یا چیز دیگه است.اکانت شبانه من وصل نمیشه.ارور 718 میده.در اون ساعت روزانه هم وصل نمیشه.2 روزه گرفتم.سرعت داونلودم در طول روز از 30 تا 60 متغیره.256 دارم

آخر فروم باز Persian_Gun's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون از یادآوریت.کانکشن می تونم بسازم .فقط نمی دونم چطوری باید یوزر و پس رو از مودم پاک کنم.
    شما تو مرورگرت بنویس:192.168.1.1
    به احتماله زیاد یوزرو پسوردت اینجاست....پاکش کن و یادت نره که سیوش کنی...
    بدرود

3. این کاربر از Persian_Gun's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

مودم رو ریست کردم.و الان با Usb وصلم.ولی با یوزر و پس شبانه نمی تونم وارد بشم.یعنی قبل از ساعت 7 صبح نه با شبانه می تونم وارد بشم . نه با روزانه

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مال من که ديشب (يعني سحر امروز) شبانه اصلا وصل نشد.
    تازه اکانت خودم هم به زور وصل شد !
    تایید میشه! برای منم همینجوری بود اصلا وصل نمیشد مجبور شدم با اکانت خودم که اونم بعد از چند بار زدن وصل میشد! پس این سراسری بوده دوستان کسی اگه این مشکل شب پنجشنبه داشته بگه که باهم زنگ بزنیم به پشتیبانی!

داره خودمونی میشه ali666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم حتی با یوزر اصلی هم کانکت نمیشه ولی اگه از قبل کانکت باشی و Dc نکنی وصل میمونی ....

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

13

منم همین مشکل رو دارم حتی با یوزر اصلی هم کانکت نمیشه ولی اگه از قبل کانکت باشی و Dc نکنی وصل میمونی ....
    آره باید یه فکری کرد آقا اینجوری نمیشه خدای خیلی حال گیریه شب نتونی وصل بشی !

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض فن اوا خراب شده :دی

1- برای من خیلی کم قطعی داشته و آره به ندرت بوده که تا صبح وصل نشه
    2- سرعتش به سرعتی که شما خریداری میکنید بستگی داره من قبلا 128 داشتم شبانش روی 20 میرفت بالا پایینش دست خودتون اما الان که سرعت بالا تر گرفتم 256 اکانت شبانش روی 40 - 50 میره
    3- ساعتای 8.30 اینا یه Refresh میدن یعنی Dc میکنن برای من البته این جوریه بقیه دوستانو نمیدونم
    4- من یه فیلم 700 Mb این جوری بگم 60٪ دانلود کردم از 2 تا 7
    من خودم زمانی که این تاپیک زدم خیلی کم کسی میامد سالی 1 بار پست میدادن و خدارو شکر کاربرای فن آوا زیاد شده آمار رفته بالا سرعت در عوضش آمده پایین
    نه آقا کجا باخته کلی هم توی پنالتی ها ازش جلو افتاده!!
    اما با فشار موافقم بیاریم به فناوا چون واقعا باید اول و آخرش این کارو بکنن چون ما با همین اکانت شبانه هاش زنده ایم
    برای من هم همین طور بود تا چن وقت قطعی کم بود...اابته شما تهران هستید ..من چون تابستون کرجم از پارسی نت نماینده فن اوا گرفتم

من دومین ما هه که از فن اوا سرویس می گیرم و سرویسم وای اس 3 هست یعنی 512 با حجمه 10 گیگ
    سرعته روزانه من 50 -65 هست و شبانه هم تاکید می کنم اگه وصل بشه...با 50 هستش منتها چون 10 تا پارت می زارم به هر پارتی 7-8 تا می رسه
    3- جالبه من تا حالا توجه نکردم کی قطع می شه. یعنی اکونه شبانه تا هشت ونیم ادامه داره؟
    احتمالش برای من هست .. حالا این بماند!

4- خیلی عجیبه!! این که خیلی بده... از ای دی ام یا برنامه مدیریت دانلود استفاده می کنی؟ من می گم با این اکونته شبانش پی روز 13 تا 95 مگی گرفتم!! تازه چک کردم دیدم یه 99 مگی هم یه جا دیگه همون روز ذخیره شده!!
    این یعنی 500-600 مگ شما می گیرین .. فکر می کردم یک گیگ رو همه بتونن بگیرن

بی قطعی از ساعته 2 نصفه شب تا هشت ونیم..600 مگ گرفته؟
    رکورده ماکزیمم شما چقدره؟

خیلی هم شلوغ نیست ..یعنی به گل ننشسته هنوز

ولی فن اوا بی شبانه یه اشغاله ...شک نکنین
    برای شبانش یه فکری نکنه به صبا با این تعرفه های جدیدش بازی نکرده باخته

مال من که ديشب (يعني سحر امروز) شبانه اصلا وصل نشد.
    تازه اکانت خودم هم به زور وصل شد !
    من دیشب نتونستم با شبانه بگیرم چون قطع بود...
    حالا میگم ولی شما بگو اروری که می داد چی بود؟
    1- 718
    2- 734
    3-629
    4- 718 بعد 734 بعد 718 ...وبا نوسان اینا همین جوری ادامه پیدا کنه

آقا من نمی دونم چون تازه کارم این جوری میشه یا چیز دیگه است.اکانت شبانه من وصل نمیشه.ارور 718 میده.در اون ساعت روزانه هم وصل نمیشه.2 روزه گرفتم.سرعت داونلودم در طول روز از 30 تا 60 متغیره.256 دارم
    درسته من رو این کانکشنه اصلی وی پی ان می زارم وقتی قطعش کردم خواستم

وصل شم هنوز یک ربع مونده بود به شروعه شبانه یه ارور 629 داد وبعد مثله همیشه اروره
    718 و734 شروع شد

اعصابم ریخت به هم
    مودمو دوباره کانفیگ کردم
    کانکشن ها رو پاک کردم دوباره ساختم
    چند بار ریست کردم پی سی ومودم رو ولی اینا برای 691 جواب می ده اما برای 718 دیگه کاری نمی شه کرد

یه فحش دادم به فن اوا رفتم خوابیدم
    اره دیگه اگه 718 بده دیگه روزانه شبانه نداره یعنی قطعه

شما کرجی؟؟
    مودم رو ریست کردم.و الان با Usb وصلم.ولی با یوزر و پس شبانه نمی تونم وارد بشم.یعنی قبل از ساعت 7 صبح نه با شبانه می تونم وارد بشم . نه با روزانه
    چرا با یو اس پی؟ لن چشه؟

شما اسمه ارور رو حتما بگو 718 و734 بود؟؟ از کی این جوری میشه ؟ هم قبل از 2 هم بعد از 2؟

تایید میشه! برای منم همینجوری بود اصلا وصل نمیشد مجبور شدم با اکانت خودم که اونم بعد از چند بار زدن وصل میشد! پس این سراسری بوده دوستان کسی اگه این مشکل شب پنجشنبه داشته بگه که باهم زنگ بزنیم به پشتیبانی!
    شما چه شانسه خوبی داری
    باز شما وصل می شی
    اروره شما چی بود همین 718 یا 734 بود یا اینکه 691 می داد و بعد وصل شد
    یعنی شما با شبانه وصل نشدی
    ولی با روزانه بعده چند بار شد؟
    عجب
    شبانه همینه دیگه:
    night@fanava

چه جالب خوبیه فروم همینه ..مثل منی شما منم با روزانم تا قبل از 2 وحتی قبلا بعد از 2 وصلم تا صبح هم وصل می مونه
    ولی تا دی سی می کنی بری برای شبانه یا اصلا باسه دله خودت دی سی کردی دیگه ارور می ده وصل نمی شه
    شما ارورت چی بود ..برای من یه بار 718 داد اول و بعد ارور های متناوبه 718 و734 یه بار هم اون اول یعنی همین امروز 629 داد وبعد این دوتا ارور شروع شد

یعنی چی اون وقت؟! چطور این صورت گرفته؟ یعنی هرکی ان لاین هست ..ان باشه تا دی سی کرد مثلا بره برای شبانه دیگه نتونه وصل شه؟

آره باید یه فکری کرد آقا اینجوری نمیشه خدای خیلی حال گیریه شب نتونی وصل بشی !
    فن اوا شبانش چه اشغالی بود با این دی سی ها و سرعت ..دیگه چه برسه به این که از این کارا بکنه

من فکر کردم چون پی روز پوسته اینا رو کندم از صبح تا شب .. ای پی منو این جوری کردن که شبانم وصل نشه

ولی شما ها هم این جوری هستین پس کلیه

یه نفر هست پیدا بشه امروز با شبانه تونسته باشه دان کنه؟

باز باید زنگ بزنم به صمغ ابادی ( کسی از پارسی نته کرج سرویس داره؟) بگم چه گندیه شبا

باز می گه زنگ بزن به 021-88338833

ابته برای این ارور..بعد زنگ می زنیم فن اوا ..منشی خشگلاش گوشی رو برمی دارن می گن شما با نماینده خودت تماس بگیر

من امشب می رم تهران نیستم شما دقیق بشین ببینیم با شبانه وصل می شه یا نه
    حالا جالبه اینا رو ول کنیم باید بریم سراغه صبا .. که بعید می دونم صبای کرج چیزه جالبی باشه

می مونه شاتل با اون سرعته لاک پشتیش

باز تهرانی ها سپنتا رو دارن
    باید روی اینا فشار بیاریم

کسی هست زنگ زده باشه به پشتیبانی اصلی ؟ چی می گن؟!! پس شبانه رو کی استفاده می کنه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

اررور برای منم 718 یا 734 بود 691 می داد و بعد وصل شد روزانم اما اکانت شبانه دیشب به هیچ وجع وصل نشد
    Last edited by Re Z a; 15-04-2009 at 22:39.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب من زنگ زدم خیلی راحت میگن : بله ، 2 شبه قطعه.
    البته چون من تازه سرویس گرفتم و تو منطقه ما تازه راه افتاده، گیر زیاد ندادم. صبر میکنم ماه اول که تموم شد اون موقع گیر میدیم!

پ.ن: تو تهران هم نمایندگی داره ؟ واقعا قیمت هاشون ارزون تر میشه ؟!

در آغاز فعالیت WhiteCrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من حدود 4 ماه هستش که سرويس 1mb با محدوديت حجمي از فن آوا دارم . اوايل خيلي عالي بود توي اين ماه اخير به شدت افت کيفيت . قطعي زياد و شونصد تا مشکل ديگه هم داره
    2 روز هم هست که شبانه قطعه امشب هم واسه خوش کردن دل عمشون وصل ميشه ولي به هيچ عنوان ريسيود نداره
    بايد يه درس درست حسابي به اين فن اوا داد که بفهمه ملت مسخرش نيستن !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •