تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 164 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1631

نام تاپيک: Need for Speed: ProStreet

اگه نباشه جاش خالی می مونه mofi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    بی خیال

پيش فرض

اگه واقعا این عکس ها همون چیزی هستند که توی بازی میبینیم.....
    EA روی دود ماشین ها خیلی مانور میده ولی اگه اینجوری باشه که همچینم جالب نیست...فکر کنم فقط کارت گرافیک ما رو ب**د!
    تنها اثری که رو ما داره اینه که سرعت بازی رو کاهش میده!
    قسمت دوم تاييد ميشه.البته عموماً دموي بازيهاي EA كمي داراي غلو هستند.

آخر فروم باز elendil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشاوره، طراحی سازه ، تاسیسات ، تهویه مطبوع

پيش فرض

آقا یه مسئله ای من کارتم 5200 Geforce Nvidia هست و Motioin Blur هم فعاله و مشکلی ندارم شما چرا مشکل دارین ؟

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

من اصلاً از drag كه تو MW بود خوشم نمي ياد.
    drag تنها چیزیست که مسابقات خیابانی میطلبد در آمریکا و اروپا تنها چیز عالی و زیبای mw همین بود چشماتو باید به مانیتور بچسبونی که ماشین روبه رو رو ببینی و ردش کنی حسابی کلافت می کنه اما در واقعیت شانس یا repeat در کار نیست فکرشو کن

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض دموی جدید - Exclusive Speed Challenge

سلام
    دموی قبلی ProStreet در مورد دود و قدرت گرافیکی بازی در این بخش بود و حالا یک دموی جدید در GameTrailers عرضه شده است. این بار یک مسابقه سرعت نشان داده شده که در بیابان اتفاق می افتد.

در این حالت (mode) شما به سرعت با ماشینتان به پیش میروید. شاید به همین دلیل است که در جاده تنها چند پیچش وجود دارد.

این دمو در دو روز اولی که در سایت قرار گرفت بیش از دویست هزار بار دانلود شده است.
    ================
    +دانلـود به صورت HD:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    +دانلـود به صورت عادی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    بی خیال

پيش فرض

drag تنها چیزیست که مسابقات خیابانی میطلبد در آمریکا و اروپا تنها چیز عالی و زیبای mw همین بود چشماتو باید به مانیتور بچسبونی که ماشین روبه رو رو ببینی و ردش کنی حسابی کلافت می کنه اما در واقعیت شانس یا repeat در کار نیست فکرشو کن
    شما گويا خيلي دوست داري كلافه بشي...
    گاهي اوقات واقعاً مي رفت رو اعصاب ادم...

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این هیجان بازیه عزیز.
    گویا شما اصلا برای هیجان بازی نمیکنی پس برای چی nfs بازی میکنی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    بی خیال

پيش فرض

این هیجان بازیه عزیز.
    گویا شما اصلا برای هیجان بازی نمیکنی پس برای چی nfs بازی میکنی؟
    مگه مسابقات دريفت هيجان نداره...مگه speedtrop هيجان نداره...مسئله سر فرمون ماشين توي درگ هست.فرمون خيلي ناجور مي شد و كنترل ماشين كه ديگه....البته وقتي از زير كاميون ها رد مي شدي خيلي حال مي داد.....

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

شما گويا خيلي دوست داري كلافه بشي...
    گاهي اوقات واقعاً مي رفت رو اعصاب ادم...
    اینکه میره تو اعصابت زیباست
    نه اینکه موتور ماشینو تقویت کنی سر پیچ ترمز نکنی و بپیچی معلوم هست که مسابقه رو می بری پس مسابقه ای که آخرش معلوم باشه چه فایده داره هیجانی نداره
    البته این که هر کس بازی رو به نحوه ای دوست داره و از آن لذت می بره من به آن فرد بی احترامی نمی کنم
    (ولی خوب حیجان بازی همین بود :d )
    Last edited by ram1600; 03-08-2007 at 17:20.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    بی خیال

پيش فرض

اینکه میره تو اعصابت زیباست
    نه اینکه موتور ماشینو تقویت کنی سر پیچ ترمز نکنی و بپیچی معلوم هست که مسابقه رو می بری پس مسابقه ای که آخرش معلوم باشه چه فایده داره هیجانی نداره
    البته این که هر کس بازی رو به نحوه ای دوست داره و از آن لذت می بره من به آن فرد بی احترامی نمی کنم
    (ولی خوب حیجان بازی همین بود :d )
    اول:به قول حاج مهدي سوتي بازار:حيجان نه هيجان...
    دوم:قبول دارم كه در كل نتيجه ي مسابقه و اينكه قبل از اون مي بري كاملاً مي بري تا حد زيادي مشخصه اما مسابقات ديگه هم مي تونه واقعاً عرق رو پيشاني شما بياره...
    توي همين كربن توي قسمت چلنج يكي از چلنج هاش هست كه واقعاً سخته...شما با دوج چالنجر و حريفت با مك لارن يا مورسيه لاگو...هنوز يادمه با چه بدبختي اون چلنج رو بردم...با اختلاف دهم ثانيه مي باختم و حسابي داغون مي شدم.بخصوص وقتي چند با پشت سر هم مي باختم...اما نظر شخصي من اينه كه درگ هيجان زيادي داره اما نه از راه درستش...اگه بازي واقعاً مي خواد داراي هيجان باشه بايد هوش مصنوعي اش بالا بره نه اينكه با سفت كردن فرمون بازي رو سخت كنه...من با خود درگ مخالفتي ندارم بلكه با فرمونش خيلي مشكل دارم...وقتي با ميتسوبيشي لنسر كه اخر فرمون بازي رو داره شما چند لحظه يه طرف رو مي گيري اما بازي هيچ عكس العملي نسبت به حركت شما نداره و ماشين راه صاف خودشو مي ره ...اينجاست كه ادم خون خودشو مي خوره...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

اول:به قول حاج مهدي سوتي بازار:حيجان نه هيجان...
    دوم:قبول دارم كه در كل نتيجه ي مسابقه و اينكه قبل از اون مي بري كاملاً مي بري تا حد زيادي مشخصه اما مسابقات ديگه هم مي تونه واقعاً عرق رو پيشاني شما بياره...
    توي همين كربن توي قسمت چلنج يكي از چلنج هاش هست كه واقعاً سخته...شما با دوج چالنجر و حريفت با مك لارن يا مورسيه لاگو...هنوز يادمه با چه بدبختي اون چلنج رو بردم...با اختلاف دهم ثانيه مي باختم و حسابي داغون مي شدم.بخصوص وقتي چند با پشت سر هم مي باختم...اما نظر شخصي من اينه كه درگ هيجان زيادي داره اما نه از راه درستش...اگه بازي واقعاً مي خواد داراي هيجان باشه بايد هوش مصنوعي اش بالا بره نه اينكه با سفت كردن فرمون بازي رو سخت كنه...من با خود درگ مخالفتي ندارم بلكه با فرمونش خيلي مشكل دارم...وقتي با ميتسوبيشي لنسر كه اخر فرمون بازي رو داره شما چند لحظه يه طرف رو مي گيري اما بازي هيچ عكس العملي نسبت به حركت شما نداره و ماشين راه صاف خودشو مي ره ...اينجاست كه ادم خون خودشو مي خوره...
    شما به بزرگی خودتون من بی سواد رو در موردغلط املای ببخشید
    خوب از pro street شاید لذت بیشتری بردیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •