تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 160 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با نظر دکتر 625 رو شروع کردم اما میترسم رنگ موهام دیگه درست نشه...

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

خوب موهام از وقتی ماینوکسیدیل میزنم کمتر میریزه. بالاخره باید چیزی بزنم که بتونم به موهام حالت بدم دیگه
    سلام

خوب شما ماینوکسیدیل رو میزنید که ریزش موهاتون کم بشه بعد با اسپری های مختف که شاید بزنید اثر این ماده رو از بین میبرید بعضی از این مواد حتی باعث اسیدی شدن سطح پوست سر میشن که کلا" اثر ماینوکسیدیل رو معکوس میکنن

یا حق

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

1- متاسفانه بله!... اما من چون طفل معصومم نمی تونم وارد این قضایا بشم!درک می کنین که!

2-تحقیقات نشون داده کسانی که در کودکی زیاد چک می خوردن در بزرگ سالی کمتر به بیماری های عجیب و غریب مبتلا می شوند!هنوزم دانشمندا علت دقیق این موضوع رو نمی دونن!؟
    مثلا من یکی رو می شناسم خیلی چک می خورد! الان که بزرگ شده اصلا موهاش یه دونه هم سفید نشده! (بازم راست گفتما )
    دوست عزیز ببخشین ولی اینجا انجمن پزشکی و علمیه یا انجمن نظرات superstitions من دراوردی و خرافات شخصی؟ شما فکر کردین خرافات چطوری زاییده میشه؟ یکی مثل شما میاد میگه هر کی رو تو گوشی بزنیم موهاش سفید نمیشه!!! 4 تا عوام و بیسواد هم ممکنه پیدا شن که پیروی کنن!خواهشاً دو صفحه مطالعه داشته باشین و این حرفا رو نزنین.من نمیدونم والا خودم از خجالت آب میشم بخوام این حرفا رو به کسی بزنم نمیدونم شما چطور روتون شد اینجا اونم توی انجمن علمی پزشکی بنویسین! البته امیدوارم از لحنم ناراحت نشده باشین قصد جسارت نداشتم
    Last edited by farhadd; 07-09-2011 at 16:52.

4. این کاربر از farhadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست عزیز ببخشین ولی اینجا انجمن پزشکی و علمیه یا انجمن نظرات superstitions من دراوردی و خرافات شخصی؟ شما فکر کردین خرافات چطوری زاییده میشه؟ یکی مثل شما میاد میگه هر کی رو تو گوشی بزنیم موهاش سفید نمیشه!!! 4 تا عوام و بیسواد هم ممکنه پیدا شن که پیروی کنن!خواهشاً دو صفحه مطالعه داشته باشین و این حرفا رو نزنین.من نمیدونم والا خودم از خجالت آب میشم بخوام این حرفا رو به کسی بزنم نمیدونم شما چطور روتون شد اینجا اونم توی انجمن علمی پزشکی بنویسین! البته امیدوارم از لحنم ناراحت نشده باشین قصد جسارت نداشتم

اما بهتر این بود قبل اینکه از حرفم تعجب کنین بیاین بگین که، اگه شما راست میگی دلیل بیار تا معلوم نشه خرافه هستش!

من قبلا هم گفتم اهل علمم هر چیزی رو الکی نمی گم خیلی از چیزایی که من بهش رسیدم (درباره مو مخصوصا) امکان نداره کسی اینجا بدونه چون من تو 18 سالگی موهام شروع به ریزش کردن طوری که پیش دانشگاهی که بودم همه بچه ها بخاطر این موضوع دائم بهم تذکر میدادن که برم دکتر و ... !!)

الان که من تو سن 30 سالگی هستم تونستم راز کچلی مردان رو کشف کنم و بعد از 10 سال تحقیق و این در و اون در زدن بلاخره فهمیدم علتش چی بوده و الان دو سه ساله که دیگه اصلا موهام ریزش انچنانی نداره و متوقف شده و امید دارم تا آخر هم همین قدر باقی بمونه!

محض اطلاع هم بگم که من همه جوره دارویی هم مصرف کردم اما دارو فقط تا یه مدتی درمان و نگه میداره آدم همش که نمی تونه قرص بخوره و هی دوا بماله به کلش که...!

اما درباره این چیزی که نوشتم :
    اول اینکه من نگفتم شما برو ببین کی می خواد موهاش سفید نشه یا اینکه نریزه بعدم بیاد با دوتا کشیده درمونش کنی که!من حرفم این بود : کسی که در دوران کودکی به اندازه کافی تنبیه میشه احتمال اینکه به عوارض مربوط به زیبایی چهره مبتلا بشه خیلی کم هست یا خیلی دیر آثارش پیدا میشه شاید توی میانسالی تازه بخواد کم مو بشه مثلا،که این کاملا طبیعی هستش.

اما چرا وقتی کودک چک میخوره هیچ وقت مریض نمیشه یا سلامتی اون مدت بیشتری دوام داره؟!!

تحقیقات نشون داده که زمانی که چکی به صورت یک انسان نواخته میشه! صوتی سوت دار در مغزش می پیچه، که وقتی همراه با سیگنال های درد هم وارد قسمت پردازش میشه، مغز ماده ای ترشح میکنه، تا اعلام وضعیت غیر عادی در مغز رو هشدار بده! حالا مغز با ترشح این ماده غدد چشمی و بعضی از غدد داخلی رو تحریک میکنه تا آثار این بی نظمی رو دفع کنه( که اگه دقت کنین بچه هم گریه میکنه و هم مدام میگه که من دستشویی دارم و ...!)

وقتی این سیکل در بدن دائم تکرار بشه یعنی روزی یک بار حداقل ،محصولات واکنشی بدن که در قبال دفع عامل محرک تولید میشه، در فرایند لایروبی نسوج و مویرگ های ریز بدن از جمله سر بسیار موثر هست، یعنی با این کار شستشوی رسوبات ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی از همان کودکی آغاز میشه و تمام غدد درونی و بیرونی تحت هشدارهای الکتریکی و شیمیایی قوی ای که بهشون صادر میشه فوق العاده فعال میشن و به محض بروز هر گونه عارضه ای بلافاصله دفع مرض میکنن.(این و میشه به یک آماده باش نظامی در درون بدن تشبیه کرد)

همون طور که می بینین خوردن چک خیلی فایده داره، اما متاسفانه من زیاد چک نخوردم چون بچه درسخون بودم و بابام هی منو ناز میکرد اما داداش بزرگم چون خیلی تنبل بود و هی دائم، هم از بابام و هم از معلما و مدیرای مدرسه چک می خورد، اصلا یه دونه از موهاشم تا حالا نریخت! چون دایم بدنش در فعالیت های پاک سازی بود (اون 34 ساله هست و بعید میدونم تا آخر عمر با این مو که من می بینم ریزشی داشته باشه و البته هنوز سیاهه)

حالا شما بیاین هی قرص بخورین هی قرص بخورین مگه موهاتون دوباره در میاد! نه واقعا درمیاد! موهای سفیدتونم دیگه سیاه نمیشه چون چک الان کار اون چک دوران بچگی رو نمی کنه یعنی بی فایده هست!

---------------------------
    حالا من از زبان حال خودم و همه شما یک شعری رو سرودم که تقدیم میکنم بلکه گوشه ای از آه و افسوس یار از دست رفته رو جبران که نه ولی حداقل تا حدودی جای خالی اون رو پر کنه ...هی خدا هی... یعنی میشه...

یعنی میشه یه روزی ،جای همه دواها چک باشه
    یا که جای همه کپسولا کلا همش چک باشه
    یادم میاد اون روزا دوا و دکتر نبود
    بابام بهم چک میداد دیگه حالم بد نبود
    تو این دوره زمونه بچه ها همه لوس شدن
    بجای خوردن دوتا چک،با آمپولا دوس شدن
    مردم خبر ندارن این دوتا چک چکارن
    اگه یه روز بدونن دکترا همگی بیچارن
    حالا شما بچه ها گوش بکنین به حرفام
    به جای این دواها چک بخورین صبح تا شام!

البته این چند بیت از شعر اصلی بود اما امیدوارم خوب بوده باشه

با آرزوی سلامتی برای تمام شما بیماران مریض.

پیروز باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام یک سوال ببخشید چیکار باید بکنیم که رشد مو زیاد شه یعنی من سرچ کردم توی تالارتون مثل اینکه در مورد مو چیزی نبود من موهام کوتاه شده یکم و این خیلی منو ناراحت میکنه میخواستم بدونم چیکار کنم که دوباره موهام زودتر بلند شه و اینکه رشد مو در روز یا در هفته یا در ماه چقدره یعنی جقدر رشد میکنه؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام یک سوال ببخشید چیکار باید بکنیم که رشد مو زیاد شه یعنی من سرچ کردم توی تالارتون مثل اینکه در مورد مو چیزی نبود من موهام کوتاه شده یکم و این خیلی منو ناراحت میکنه میخواستم بدونم چیکار کنم که دوباره موهام زودتر بلند شه و اینکه رشد مو در روز یا در هفته یا در ماه چقدره یعنی جقدر رشد میکنه؟
    دوست عزیز رشد مو به نوع مو و ژنتیک شما و همچنین به تغذیه شما بستگی دارد . در موارد سوء تغذیه رشد موها کاهش می یابد . البته به وضعیت کلی بدن . بیماریهای زمینه ای و سن نیز مرتبط می باشد . هیچ دارویی بصورت کوتاه مدت و سریع در افزایش رشد مو تاثیر چندانی ندارد .
    رشد مو بصورت میانگین حدود 1.25 سانتیمتر در ماه می باشد .

8. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من 23 سالمه!
    موهام چند سالیه داره میریزه! تقریبا 2 ساله بیشتر شده و خیلی وقتا پوسته میداد یا خارش شدید داشتم! الانم سرم داره میخاره با این که همین 1 ساعت پیش شسته بودم موهامو
    شاید به خاطر آبو هوای بد تهرانه! نه؟!
    به نظرتون چه دارو یا ... مصرف کنم؟!

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی بهتره یکم تو حرف زدن و نوشتنمون دقت کنیم.چون این نوشته ها باید از رو مغز بیاد نه از معده و سوء هاضمه بودن و تخلیه ی کلی حرص و جوش
    این افراد بیسوادی که مدنظرتونه چه به انجمن تخصصی؟؟؟! .امیدوارم مخاطباتونو مد نظر قرار نداشته باشید

من 23 سالمه!
    موهام چند سالیه داره میریزه! تقریبا 2 ساله بیشتر شده و خیلی وقتا پوسته میداد یا خارش شدید داشتم! الانم سرم داره میخاره با این که همین 1 ساعت پیش شسته بودم موهامو
    به نظرتون چه دارو یا ... مصرف کنم؟
    تو این مواقع بهترین کار مراجعه به یک متخصص پوست هستش.کسی که در همچین مواقعی برای کسی که هیچ معاینه ای توسطش نشده ، معرفی کردن دارو نوعی خودنمایی و نامردیه
    اینجا که کسی به ما جواب نداد. حداقل یه انجمن پزشکی معرفی میکنید؟ ممنون
    به این حرف چی میگن؟ آره بی انصافی.درست فهمیدی.جواب شما داده شده راهنمایی شدید اما کم لطفی میکنید

11. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من 23 سالمه!
    به نظرتون چه دارو یا ... مصرف کنم؟!
    بهتره که به پزشک مراجعه کنید تا پوست سر شما از نزدیک بررسی شود تا بتوان بهترین درمان را انجام داد .
    التهاب پوست سر چه حساسیتی و چه قارچی از عوامل مهم خارش سر و ریزش مو می تونن باشند .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مدتی است سرم میخارد ومن پس از خاراندن دردستم چند شاخه مو میبینم . دو طرف پیشانیم هم خیال میکنم عقب رفته
    جلوی سرم هم یک شیار ایجاد شده که خالی از موست 17 ساله هستم آیا این واقعا همان گری است یا طبیعی است؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •