تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 14 از 1042 اولاول ... 410111213141516171824641145141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 10412

نام تاپيک: راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

512 حجمی دارم ماله داتکه ولی نمی دونم چرا اسم isp رو داتک نزده

در آغاز فعالیت luti2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

لطفا بگین تو تهران با هر کدام از adslها با برنامه های شتاب دهنده با چه سرعتی دانلود میشه کرد یعنی با دیال اپ خیلی فرق داره

دوست عزیز ADSL واقعی هنوز تو ایران نیومده
    توی کشور های اروپایی 2mb سرعت هر یک از مشترکین هست ولی تو ایران 64k یا 128k .

ولی بهتر از هیچی هم هست ، اما انتظار آنچنانی نمی شه داشت .

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

دوست عزیز ADSL واقعی هنوز تو ایران نیومده
    توی کشور های اروپایی 2mb سرعت هر یک از مشترکین هست ولی تو ایران 64k یا 128k .

ولی بهتر از هیچی هم هست ، اما انتظار آنچنانی نمی شه داشت .
    دوست عزیز ! منظورتون اصلا مشخص نیست ! مگه ای دی اس ال با ای دی اس ال فرق میکنه ؟! مگر اینکه منظورتون ADSL2 باشه که کلا بحثش فرق میکنه !

در ضمن در ایران هم سرعت این فناوری مانند کشورهای دیگه است ، ولی بحث سر تفاوت هزینه هاست ! شما همین الآن هم میتونی برای سرعت 8 مگابیت اقدام کنید! ولی آنچنان قیمتها بالاست که از تصمیم خود منصرف میشید ! آنطور که من یادمه مثلا برای 2کگابیت باید ماهیانه چیزی حدود 600-700 تومان پرداخت که خب صرف اقتصادی برای مصارف کوچک و کم نداره !

به هر حال شما کلا دقت کنید به امکانات و تجهیزات موجود در هر کشوری ! که این خب طبیعی است که ایران از فناوریهای روز دنیا عقبتر باشه !

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

دوست عزیز ! منظورتون اصلا مشخص نیست ! مگه ای دی اس ال با ای دی اس ال فرق میکنه ؟! مگر اینکه منظورتون ADSL2 باشه که کلا بحثش فرق میکنه !

در ضمن در ایران هم سرعت این فناوری مانند کشورهای دیگه است ، ولی بحث سر تفاوت هزینه هاست ! شما همین الآن هم میتونی برای سرعت 8 مگابیت اقدام کنید! ولی آنچنان قیمتها بالاست که از تصمیم خود منصرف میشید ! آنطور که من یادمه مثلا برای 2کگابیت باید ماهیانه چیزی حدود 600-700 تومان پرداخت که خب صرف اقتصادی برای مصارف کوچک و کم نداره !

به هر حال شما کلا دقت کنید به امکانات و تجهیزات موجود در هر کشوری ! که این خب طبیعی است که ایران از فناوریهای روز دنیا عقبتر باشه !
    اصلا بحث دنیارو وسط نکشید! من خودم دارم روی منطقه یکسری تحقیقاتی می کنم .... این وسط به نظر من یکی داره دزدی میکنه !

پیشنهاد می کنم این رو حتما بخونید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

لطفا بگین تو تهران با هر کدام از adslها با برنامه های شتاب دهنده با چه سرعتی دانلود میشه کرد یعنی با دیال اپ خیلی فرق داره
    بله دوست عزیز تفاوت سرعت خیلی زیاده ! به شما هم توصیه میکنم مقالات و مطالب مربوط به معرفی و بررسی فناوری ADSL را در این انجمن و کلا دنیای اینترنت دنبال کنید به نتایج بسیار خوبی میرسید !

در ضمن سرعت افراد نسبت به هر سرویسی که میگیند با دیگری متفاوت است !

ولی معمولترین سرعتها 128 و 256و 512 هست که وقتی بر عدد 8 تقسیمشان کنی عددی به دست میاد که نشانگر مقدار کیلوبایت فایلی است که در یک ثانیه میتونید از اینترنت دریافت کنید !

همانطور که توضیح دادم جزئیات بیشتر در مطالب معرفی این فناوری دنبال کنید !

در آغاز فعالیت luti2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نه منظور من adsl2 نیست ، ولی با هیچ یک از کشور های دیگه قابل مقایسه نیست ، بنظر شما 64k اون هم sherd شده با 2m dedicaed قابل مقایسه است ؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نه منظور من adsl2 نیست ، ولی با هیچ یک از کشور های دیگه قابل مقایسه نیست ، بنظر شما 64k اون هم sherd شده با 2m dedicaed قابل مقایسه است ؟
    دوست عزیز شما باید توجه داشته باشی که تو کشور های اروپا و اسیایی که در این ضمینه پیشرفت کردن شرکت های تامین کننده پهناب باند چند تا هستند(منظور ارتباط سخت افزاری و اتصال شبکه های فیبر نوری برای عرضه به شرکت های کوچکتر نه یکی که ما در ایران داریم که مخابرات است . وقتی تنها یک شرکت این سرویس هارو ارائه کند معلوم است انحصار قیمت هارو افزایش می دهد همیشه و بسیار بالاتر از قیمت حقیقی است.
    در مورد سروس دو مگی یا سرویس های مشابه که شما گفتید در خارج هم مثل ایران این جور سرویس ها رو باز شیر شده به مردم میدن ولی با این تفاوت که مثلا برای مشترکین 2 مگ 10 مگابیت می زارن و بین 6 تا 8 (بسته به شرکت عرضه کننده) مشترک از این مقدار شیر شده استفاده می کنند که در ایران این نسبت برای 64 یا 128 کیلوبیت یک مگابیت پهنای باند کامل رو تقسیم بر تعداد می کنند.
    در خارج هم سریس های dedicaed برای کار های خاص است.
    تا انجا که فهمیدم قیمت پهنای باند اختصاصی به ازای هر 1 مگابیت در خارج 100 تا 400 دلار در اروپا و اسیا است که در ایران نزدیک به 800 900 دلار( چون اخرین کاهش هارو نمی دونم تقریبی است) به ازای همین مقدار می گیرن تا به شرکت های ارائه کننده خدمات بدن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چون تاپیکی برای شاتل گیر نیاوردم خبر رو اینجا میذارم:
    1387
    به مناسبت ششمين سالگرد تاسيس شركت شاتل، ترافيك مصرف شده كاربران از تاريخ 15 مرداد تا پايان تابستان 1387در روزهاي پنج‌شنبه رايگان شد.
    بدين‌ترتيب، كليه‌ي كاربران سرويس‌هاي Art1 تا Art6 افزون بر برخورداري از ترافيك رايگان روزهاي جمعه و ترافيك رايگان شبانه (از ساعت 1 تا 7 بامداد)، از 15 مرداد تا پايان تابستان 1387 از ترافيك رايگان روزهاي پنج‌شنبه نيز بهره‌مند خواهند شد.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

چون تاپیکی برای شاتل گیر نیاوردم خبر رو اینجا میذارم:
    خبر قديمي بود!!!
    چند صفحه قبل به محض اينكه خبر توي سايت شاتل پخش شد توي اين تاپيك گذاشته شد!

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

من با آسیاتک چند وقتی است که قطع میشد همش. الان به صورت اتومات نمیتونم وصل بشم!
    باید دستی تنظیم کنم. چررا ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •