تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 22 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 214

نام تاپيک: TD-LTE Shatel Mobile / اینترنت ثابت نسل 4 شاتل موبایل

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

اصلا ارزش خرید نداره برای من فقط روی 3G وصل میشه و 4G نمیشه و هیچ خاصیتی نداره انگار یک سیم رایتل گرفتم!
    البته سیم رایتل 2G میشه ولی شاتل نه و سیم رایتل به شبکه همراه اول وصل میشه ولی شاتل نه

فقط تنها شانس شاتل موبایل TD هست که اونم مشخص نیست چه زمانی عرضه بشه

2. 6 کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

- - - Updated - - -

واسه رایتل nat type ش چی هست؟؟؟ من فقط در مورد همراه اول و ایرانسل اطلاع دارم...
    ببخشید منم اطلاع ندارم.

4. 2 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اصلا ارزش خرید نداره برای من فقط روی 3G وصل میشه و 4G نمیشه و هیچ خاصیتی نداره انگار یک سیم رایتل گرفتم!
    البته سیم رایتل 2G میشه ولی شاتل نه و سیم رایتل به شبکه همراه اول وصل میشه ولی شاتل نه

فقط تنها شانس شاتل موبایل TD هست که اونم مشخص نیست چه زمانی عرضه بشه
    البته اینجا که فورجی میشه
    سرعت خیلی کمتر از تری جی دقیقا مثل همراه اول
    ولی کیفیت بهتری داره
    توجه میکردم اکثر نقاط مشهد فورجی میشه ولی سرعت کمی داره

- - - Updated - - -

واسه رایتل nat type ش چی هست؟؟؟ من فقط در مورد همراه اول و ایرانسل اطلاع دارم...
    به نظر تایپ ٢ میده
    یعنی رایتل دو احتمالا اینهم دو باید باشه نمیدونم

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

6. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

لینک گروه اینترنتی مربوط به مباحث اوپراتور های اینترنتی دارید برام ارسال کنید پی وی با تشکر

پروفشنال mohammadgh6's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خذف شوووووددددد

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

رایتل 4G نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
    کی گفته رایتل فورجی نداره؟

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

شاتل از شبکه رایتل استفاده میکنه و رایتل هم دو ماهه از 4g و 3g همراه اول. پس 4g شاتل همون سرعت 4g همراه اول هست. خر تو خر شده کلا
    شاتل به همراه اول وصل نمیشه ربطی نداره چون رایتل وصل میشه به همراه اول شاتل هم وصل شه

هر کاری میکنم نمیتونم عکس لینک رو ارسال کنم تست زیاد گرفتم ولی نمیشه آپلود کرد تو انجمن اررور میده...
    فیلترشکن وصل کن درست میشه

اینا که همه طرف رایتل هستن چیز جالبی نمیشن مطمئن باش، اینا همه سرمایه داران فاسدین که خودشونو به بخش دولتی چسبوندن، تو کل این اپراتورا ایرانسل همه این بازیارو راه انداخت که 3G و 4G بیارن همه، وگرنه همون 2G بودن، تو کل اینا یکی ایرانسل از نظر سیاست فاسد نیست یکی نگین تل، که اونم وابسته به ایرانسل.

وگرنه اینا همونایین که اگر ۶ سال پیش بود میگفتن بالاتر از ۱۲۸ ممنوع، و همونایین که میگفتن انحصار نسل ۳ برای ما با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت، یادنه؟؟؟؟ بر منکرش لعنت
    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    صد درصد درسته[emoji106][emoji108]

اصلا فلسفه وجودی رایتل چی بود از اول ؟ تالیا جدید ؟
    بخور بخور

10. این کاربر از Iman799 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

شاتل به همراه اول وصل نمیشه ربطی نداره چون رایتل وصل میشه به همراه اول شاتل هم وصل شه

شما ماشاالله فعالیتتون بالاس و هر پستی رو بدون جواب نمیزاری.
    پس به کجا وصل میشه؟ شاتل با رایتل قرارداد اپراتور مجازی داره و رایتل به جز چند شهر 4g نداره و سیم کارتهای رایتل الان دو ماهی هست حدودا که با توافق به شبکه 4g همراه اول وصل میشه. شاتل که از رایتل استفاده میکنه حتما به 4g همراه اول وصل میشه. شاتل هم بعد این توافق رایتل با همراه اول افتتاحیه راه انداخت.اگه Td-lte رو راه اندازی کنه انوقت میشه گفت شبکه خودشه. اگه شما اطلاعات داری بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.
    Last edited by m2music; 28-09-2017 at 23:13.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما ماشاالله فعالیتتون بالاس و هر پستی رو بدون جواب نمیزاری.
    پس به کجا وصل میشه؟ شاتل با رایتل قرارداد اپراتور مجازی داره و رایتل به جز چند شهر 4g نداره و سیمسیم کارتهای رایتل الان دو ماهی هست حدودا که با توافق به شبکه 4g همراه اول وصل میشه. شاتل که از رایتل استفاده میکنه حتما به 4g همراه اول وصل میشه. شاتل هم بعد این توافق رایتل با همراه اول افتتاحیه راه انداخت.اگه Td-lte رو راه اندازی کنه انوقت میشه گفت شبکه خودشه. اگه شما اطلاعات داری بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم.
    قربان شما[emoji6].خود رایتل کامل به فورجی همراه اول وصل نمیشه مثل خراسان رضوی و استان تهران بعد شاتل و همراه اول؟[emoji848]و سیم شاتل یکی از دوستان داره و در استان اصفهان و تهران تست کرده و فقط به رایتل وصل میشه و جاهایی که رایتل آنتن نداره سیم کارت شاتل رو هم باید خاموش کرد مورد آخر هم اگر شاتل به همراه اول وصل می شد نمی گفتن در ۷۰۰ شهر شاتل در دسترس هست حالا نمی دونم بازم شما اصراری به ریجستر شدن سیم کارت شاتل رو همراه اول داری یا نه[emoji4]

13. 2 کاربر از Iman799 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

قربان شما[emoji6].خود رایتل کامل به فورجی همراه اول وصل نمیشه مثل خراسان رضوی و استان تهران بعد شاتل و همراه اول؟[emoji848]و سیم شاتل یکی از دوستان داره و در استان اصفهان و تهران تست کرده و فقط به رایتل وصل میشه و جاهایی که رایتل آنتن نداره سیم کارت شاتل رو هم باید خاموش کرد مورد آخر هم اگر شاتل به همراه اول وصل می شد نمی گفتن در ۷۰۰ شهر شاتل در دسترس هست حالا نمی دونم بازم شما اصراری به ریجستر شدن سیم کارت شاتل رو همراه اول داری یا نه[emoji4]

مشکل از سیستم رایتل هست. من خودم یک خطم 0921 که ترابرد کردم و برگشتم رایتل و دیگه به 4g وصل نمیشه! ولی خط دیگه رایتلم وصل میشه بدون مشکل.در جایی که رایتل خودش پوشش داره مثل اینکه اجازه وصل شدن به 4g همراه اول رو نمیده. من سیم کارت شاتل ندارم. کسانی که دارن برن جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست و تست کنند...

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

مشکل از سیستم رایتل هست. من خودم یک خطم 0921 که ترابرد کردم و برگشتم رایتل و دیگه به 4g وصل نمیشه! ولی خط دیگه رایتلم وصل میشه بدون مشکل.در جایی که رایتل خودش پوشش داره مثل اینکه اجازه وصل شدن به 4g همراه اول رو نمیده. من سیم کارت شاتل ندارم. کسانی که دارن برن جایی که رایتل پوشش نداره و همراه اول 4g هست و تست کنند...
    من متأسفانه یا خوشبختانه سه تا رایتل دارم که یکیش ترابرد شده هست و هیچکدوم وصل نمیشه در صورتی که تو استان سمنان وصل میشد ولی به محض ورود به استان خراسان رضوی و تهران وصل نمیشد البته چند وقت پیش پاکدشت مشکل داشت سر همین رایتل که الان تو پاکدشت وصل میشه به فورجی همراه اول ولی به سمت تهران که چند کیلومتر میای دیگه وصل نمیشه.شاتل رو هم دوستم تست کرده فقط به رایتل وصل میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •