تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 113 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز...خوب شد یه تاپیکی به این نام هست که سوالمو بپرسم...فقط خواهشا اگه جوابو می دونین زود بگید!
    من یه فیلم DVD دارم ، خب؟می خوام این فیلم رو بریزمش توو کامپیوترم...به عبارتی : تبدیل شه به فرمتی که بشه توو کامپیوتر دیدش...این تا اینجا!آیا این کار شدنی هست یا نه؟؟؟
    سوال دومم که خیلی از اولی مهم تره...آیا می شه همین فیلم دی وی دی رو تبدیلش کرد به فرمت mp4 برای دیدن توو موبایل؟؟؟
    البته با نرم افزار Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 امتحانش کردم ولی فقط صدای فیلم توو گوشی کار می کرد و تصویر نداشت...در این مورد هم راهنمایی بدید.
    دوباره می گم ، خواهشا هر کی جواب رو می دونه بگه...بسی ممنونم!!!
    ریختن محتویات ‏DVD‏ بروی هارد اگر ‏DVD‏ از نوع ‏Copy Protected‎‏ نباشد امکان ‏پذیر است . برای فرمتی که گفتین برنامه ای را مد نظر ندارم درخواست نرم افزار مطرح بشه
    اما در کل Video Converter هست‎

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ریختن محتویات ‏DVD‏ بروی هارد اگر ‏DVD‏ از نوع ‏Copy Protected‎‏ نباشد امکان ‏پذیر است . برای فرمتی که گفتین برنامه ای را مد نظر ندارم درخواست نرم افزار مطرح بشه
    اما در کل Video Converter هست‎
    پس ما بریم همین حرفا رو اونجا هم بزنیم...

داره خودمونی میشه ayyoob110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ایمیج در واقع تصویری است از بخش یا تمام اطلاعاتی که روی سی دی یا دی وی دی هست و با انشعاب های مختلفی شما می تونین ذخیره اش کنی
    ممنون و متشکر

پروفشنال SK8ER BOi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام

من می خواستم بدونم میشه موقع رایت کردن از روی یه ایمیج ، لیبلشو (اسمشو) تغییر بدیم؟یعنی با یه اسم دیگه رایتش کنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

14

سلام
    ایمیج در واقع تصویری است از بخش یا تمام اطلاعاتی که روی سی دی یا دی وی دی هست و با انشعاب های مختلفی شما می تونین ذخیره اش کنین ، که نسبت به محتویات خود فایل های موجود روی ابزار ذخیره سازی کمتره می شه گفت یه نوع فرمت فشرده ساز هست برای رایت که شما می تونین با نرم افزارهای مختلف دیگه ای باز و یا ویرایشش کنین.
    خیلی از نرم افزارهای رایت قادر به ذخیره ی ایمیج از سی دی یا دی وی دی شما هستن بنا به نیاز می تونین یکیشون رو انتخاب کنین

DVD+R کمی پیشرفته تر و از نظر قیمت از همتای خودش هست و البته جدیدتر هم هست نسبته بهش توی فرآیند رایت باهم دیگه فرق دارن.

سلام
    سوال دومتون را که جواب دادم ، سوال اولتون منظورتون را دقیق تر بگین دی وی دی پلیر های خونگی؟ و با چه مشکلی مواجه می شین؟

منظورم از پخش نكردن، اجراي هر چندتا فايل فيلم (كه روي يك دي وي دي ريخته شده اند) به صورت پشت سر هم مي باشد به طوري كه اگر فرضا فيلم اول تمام شد بتوان فيلم بعدي را انتخاب كرد و يا خود پخش كننده بصورت اتومات بعدي را اجرا كند

و درمورد پاسختون به سوال اول بنده، اولا منظورتون از : از نظر قيمت از همتاي خودش هست چيه ؟ و ثانيا چه تفاوتيهايي توي فرايند رايت با همديگه دارند؟

جسارتا يه سوال ديگه هم داشتم و اون اينه كه چطوري اطلاعات روي يك دي وي دي دولايه يا دولبه ذخيره مي شود؟

پيشاپيش از همكاريتون در پاسخگويي به سوالاتم تشكر مي كنم.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

من می خواستم بدونم میشه موقع رایت کردن از روی یه ایمیج ، لیبلشو (اسمشو) تغییر بدیم؟یعنی با یه اسم دیگه رایتش کنیم؟
    با برنامه های ویرایش ایمیج اتحان کنید

منظورم از پخش نكردن، اجراي هر چندتا فايل فيلم (كه روي يك دي وي دي ريخته شده اند) به صورت پشت سر هم مي باشد به طوري كه اگر فرضا فيلم اول تمام شد بتوان فيلم بعدي را انتخاب كرد و يا خود پخش كننده بصورت اتومات بعدي را اجرا كند

و درمورد پاسختون به سوال اول بنده، اولا منظورتون از : از نظر قيمت از همتاي خودش هست چيه ؟ و ثانيا چه تفاوتيهايي توي فرايند رايت با همديگه دارند؟

جسارتا يه سوال ديگه هم داشتم و اون اينه كه چطوري اطلاعات روي يك دي وي دي دولايه يا دولبه ذخيره مي شود؟

پيشاپيش از همكاريتون در پاسخگويي به سوالاتم تشكر مي كنم.
    مقاله ی زیر درمورد DVD ها و انواع آن است دانلود کنین و تفاوت رو هم ببینین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسورد:shahedi

معمولا نرم افراهای پخش کننده همچین عملی را انجام می دهند مشکل شما چگونه عمل رایت را انجام می دهید و فرمت فیلم چیست

پروفشنال SK8ER BOi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با برنامه های ویرایش ایمیج اتحان کنید
    میشه یکیشو معرفی کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض یه مشکل در رایت دی وی دی

سلام دوستان عزیز.
    من قصد دارم دو تا دی وی دی 30 دقیقه ای رو روی یک دی وی دی رایت کنم اما هر کاری می کنم نمیشه اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    ممنون میشم اگه توضیحاتتون کامل باشه.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

شما بهتره سوالتون را در تاپيك مربوطه مطرح كنيد تا بهتر به جواب برسيد
    در ضمن كجاي كار با مشكل مواجه ميشويد ؟
    دقيقا مرحله بهع مرحله بگين

آخر فروم باز lord_ashkan_z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    The Board Black Pearl

پيش فرض

یعنی چی؟

چه اروری می ده؟
    شاید حجمش بیشتر از حجم یک Dvd است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •