تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 14 از 29 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض برنامه ( آنتی ویروس ) شید

اگه آقای نیری به چند تا سوال میداد خیلی مسائل روشن می شد .

1- چرا از PDF های جعلی تو سایتش برای مقایسه انتی ویروس استفاده کرده و اخرش بهونه اورده که ایران تحریمه و فلانه ؟

2- اگه از موتورهای آویرا و نود32 استفاده میکنه چرا این 2 شرکت تائیدش نمی کنند و تازه سایتش رو به عنوان سایت مخرب بلاک و مسدود کردن ؟؟

3- کاملا مشخصه ایشون رگ خواب کاربرای ناآگاه ایرانی رو بلد بوده و پول خوبی به جیب زده .

4- با توجه به موارد فوق بهتر نیست بگیم آنتی ویروس جعلی شید ( FAKE AV ) ؟

موفق باشید .

2. 3 کاربر از disna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اگه آقای نیری به چند تا سوال میداد خیلی مسائل روشن می شد .

1- چرا از PDF های جعلی تو سایتش برای مقایسه انتی ویروس استفاده کرده و اخرش بهونه اورده که ایران تحریمه و فلانه ؟

2- اگه از موتورهای آویرا و نود32 استفاده میکنه چرا این 2 شرکت تائیدش نمی کنند و تازه سایتش رو به عنوان سایت مخرب بلاک و مسدود کردن ؟؟

3- کاملا مشخصه ایشون رگ خواب کاربرای ناآگاه ایرانی رو بلد بوده و پول خوبی به جیب زده .

4- با توجه به موارد فوق بهتر نیست بگیم آنتی ویروس جعلی شید ( FAKE AV ) ؟

موفق باشید .
    1_http://www.sheedantivirus.com/avc-proof.html

2_چون داره از موتورهاش مجانی استفاده میکنه

3_اینو مطمعا نیستم

4_فکر نمیکنم جعلی باشه چون هم تو شناسایی و هم حذف بهتر از نود و اوریا عمل میکنه البته مقایسه من از نظر شناسایی از روی دیتابیس هست

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

3_اینو مطمعا نیستم

4_فکر نمیکنم جعلی باشه چون هم تو شناسایی و هم حذف بهتر از نود و اوریا عمل میکنه البته مقایسه من از نظر شناسایی از روی دیتابیس هست

3_اینو مطمعا نیستم

1- شرکت در تست های AV-C بیشتر از 2000 دلار لازم داره اونم به شرطی که توسط AV-C تایید بشه تا تست بشه. همه میدونیم این محصول دزدیه پس طبق قوانین AV-C اجازه حضور در تست هارو نداره هرچند که از لحاظ مالی هم ساپورت بشه.
    اگر این نکته را در نظر نگیریم، تمام تست های AV-C در سایت این شرکت قرار می گیرد این را چه کنیم؟
    حتی باز این 2 نکته قبل را در نظر نگیریم تمام نتایج AV-C به صورت PDF قفل شده منتشر می شود.

2- محصول دزدی است و کاملا مشخصه

3- مطمئنا دوست عزیز، مهمترین قسمتش اینه با 6 تومان پول مردم نا آگاه رو میگیره و از اون طرف هیچ پولی برای استفاده از دسترنج دیگران نمیده.
    البته قبلا گفتم که ESET و Avira برنامه های Open Source نیستند و نمیشه امکاناتشو سرقت کرد چیزی که در شید وجود داره تنها آپدیت های این دو هست نه تکتولوژی و لایه های محافظتی.

4- شید تنها یک آنتی ویروس جعلی نیست. چون برخی از فایل های آن توسط شرکت های امنیتی به عنوان Trojan شناسایی می شوند.

1- ویندوز در تمام دنیا تولید مایکروسافت است و فروش محصول کرک شده آن باز هم به نام ویندوز و مایکروسافت می باشد. مایکروسافت دوست ندارد چنین اتفاقی بی افتد اما متاسفانه به دلیل کاهش شدید ارزش پول ایران قیمت یک ویندوز اورجینال بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن است. البته فروش ویندوز تقلبی در بیشتر نقاط جهان اتفاق می افتد و ربطی به ایران ندارد.

2- آیا شما معنای Open Source را می دانید؟ ویندوز و تمامی آنتی ویروس ها (به جز Calm) اپن سورس نیستند. یعنی شما به هیچ عنوان بدون اجازه نمی توانید از آن ها برای تولید محصول جدیدی استفاده کنید مگر اینکه با توافق قبلی برسید مانند موتور بیتدفندر که در بسیاری از آنتی ویروس ها استفاده می شود. در ضمن وقتی محصولی اپن سورس نیست، کد های آن بسته است و شما باید آن را -- کنید که کاری محال است.
    چیزی که در شید وجود دارد تنها آپدیت آویرا و ای ست است و هیچ تکنولوژی از این دو نمی تواند وجود داشته باشد.

3- آیا در مورد ویندوز، محصول جدیدی توسط سازندگان ایرانی تولید شده است و به اسم تولید ایران معرفی و فروخته می شود؟ نه!!! موضوع ویندوز کرک شده و غیر قانونی چیزی است که در اکثر کشور های آسیا وجود دارد و انگشت اشاره به سمت ایران نیست.

4- با توجه به گفته بالا، شید محصولی است که از دو محصول دیگر به طور غیرقانونی تهیه شده است و به اسم محصول ایرانی معرفی شده و فروخته می شود. اینجاست که شرافت یک ملت زیر سوال می رود. چرا این محصول به نام ایران شناخته می شود و شرافت یک ملت را زیر سوال می برد.
    امیدوارم متوجه شده باشید...
    خارجی ها فکر می کنند ایرانی ها تولیدات آن را دزدیده و همان را به شکل جدیدی به نام خود ثبت می کنند و مردم ایران هم این موضوع را تولید ملی دانسته و افتخار می کنند...

5- خودش گفتن دو موتور... خب عزیز دارن با این کار تبلیغ می کنن. چون آویرا و ایست دو شرکت بزرگ امنیتی هستن... (شما چه قدر ساده ای)

6- گفتن داریم سعی می کنیم اجازه بگیریم.... عزیز جان تا وقتی اجازه ای صادر نشه حق استفاده ای نیست. پس شما اگر پدرت بهت پول نده دست توی جیبش می کنی؟ قبلا در مورد Opern Source گفتم.
    اما اگر به قول خودمون یه سفره باشه که همه دورش جمع بشیم میشه اپن سورس و شما می توانید از این سفره استفاده کنید.

در ضمن مطمئن باش هیچ وقت این کارو نمیکنن که بخوان موتوریو بخرن. چون اگر میخواستن از اول میکردن.
    آویرا ایران را تحریم نکرده و اتفاقا بسیار به شرکت های امنیتی کمک می کند. در ایران هم نماینده رسمی دارد.
    ایمن دیگر آنتی ویروس ایرانی هم موتور بیتدفندر را اجاره کرده است.
    ESET هم ایران را تحریم کرده اما در تست های 2011 و 2012 محصول ضعیفی بوده پس اصراری بر وجودش نیست...
    پس می بینید چه زود دروغ هایشان را باور کردید....؟

7- هیچ وقت مایکروسافت به یک شرکت دزدی مجوز نمیده. به علاوه اینکه رفتار شید توسط سایر آنتی ویروس ها به عنوان تروجان شناخته میشه نه یک آنتی ویروس تقلبی...

پیروز باشید.
    Last edited by arfnpm; 07-05-2012 at 19:58.

5. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    من سال گذشته از توی نمایشگاه یه نسخه از مک آفی اورجینال ( به اصطلاح) خریداری کردم . قبل از اونم ناد و کسپر و آویرا و ... رو حداقل 6 7 ماهی رو سیستمم به طور متوسط نسب کرده بودم .
    الانم از شید نسخه 64 بیتش استفاده می کنم ( البته فعلا بتا و تا 15 روز دیگه اصلیش هم میاد) در کل انتی ویروس خوبیه
    یه گله ای از بعضی از دوستان بکنم
    چند نفر از شما ها تمام نرم افزار و ویندوز تون را قانونی خریدین که به این شرکت می گین دزدی کرده و ... اگه حرف شما صحت داشته باشه که همه ما دزدیم و الکی به این و اون گیر ندیم .
    توی این 7 صفحه ای که مطالعه کردم فهمیدم که بیشتر دوستان حتی این آنتی ویروس رو نصب هم نکردن که ببینن چطوریه . حالا موندم چطوری در موردش دارن نظر می دن خدا می دونه !!!!!!!!!!!!
    کسایی این آنتی ویروس را با انتی ویروس های مطرح دنیا مقایسه می کنن . خداییش انصاف نیست . برید ببینید که اونا چند سال سابقه کاری دارن این شرکت چند سال . ببینید بودجه اونا سالیانه چقدره این بنده خدا چقدر .
    به نظر من تو این مدتی که راه افتاده خیلی پیشرفت سریعی داره و جا برای ارتقاع خیلی زیاد داره
    من نمی گم که تو دونیا بهترین انتی ویروسه . من میگم اگه بخواهیم پیشرفت کنیم اول از همه باید خودمون به خودمون کمک کنیم .
    قیمت اکانت یک سالش کمتر از 8 تومن و دو سالش 12 تومنه . خداییش تو یه روز چقدر دارین خرج می کنین ؟
    اگه من و تو به هم وطن خودمون کمک نکنیم . انتظار داری کی بهش کمک کنه ؟ کشور های دیگه؟ .........................................

7. 2 کاربر از blue2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

این بحث چندین بار تو این فروم انجام شده و دیگه داره تکراری میشه
    وقتی ما از نرم افزاری غیرقانونی استفاده میکنیم فقط خود ما از اون نرم افزار استفاده میکنیم ولی وقتی یکی از یک نرم افزاری غیرقانونی استفاده میکنه و از این راه کسب درآمد میکنه خب مشخصه که این اصلا قابل مقایسه نیست !

9. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

جمله شما رو به این صورت قبول ندارم
    یکم به جمله ای که نوشتید فکر کنید . فرض کن من اون جمله را نوشتم ، اون وقت چی جواب می دادی ؟
    با مثال می گم بهتره
    دو نفر یکی مواد می خره برا مصرف خودش و اون یکی مواد می خره برا فروش و ...
    درسته که مجازات نفر دوم بیشتره ولی اگه از هر دو نفر مثلا 1 کیلو مواد گرفتن هر دو .... می شن .

شما جوری صحبت می کنین که انگار ما ها اصلا جرمی مرتکب نمی شیم .
    رو سیستم خودت بشمار از چند تا شرکت برنامه داری البته با کرک و ....
    اون بابا اگه جرمی مرتکب شده باشه از دو تا شرکت بوده ولی اکثر ما ایرانی ها از n تا شرکت شاکی داریم .
    البته بماند که من هنوز مطمئن نیستم که کار غیر قانونی بوده . چرا ؟ چون تو سایتش نوشته شده :
    "ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است و دارای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شورای عالی انفورماتیک می‌باشد."
    کسی صحت این جمله رو برسی کرده ؟ از کجا باید چک کنیم ؟

11. این کاربر از blue2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یکم به جمله ای که نوشتید فکر کنید . فرض کن من اون جمله را نوشتم ، اون وقت چی جواب می دادی ؟
    با مثال می گم بهتره
    درسته که مجازات نفر دوم بیشتره ولی اگه از هر دو نفر مثلا 1 کیلو مواد گرفتن هر دو .... می شن .

اون بابا اگه جرمی مرتکب شده باشه از دو تا شرکت بوده ولی اکثر ما ایرانی ها از n تا شرکت شاکی داریم .
    البته بماند که من هنوز مطمئن نیستم که کار غیر قانونی بوده . چرا ؟ چون تو سایتش نوشته شده :
    "ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است و دارای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شورای عالی انفورماتیک می‌باشد."
    ببخشید داداش یک سوال از شما دارم

شما حاظری کلید خونت به یک معتاد مواد فروشی که اصن نمیشناسی بدی؟

13. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nabi.com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    یه جایی به نام کره زمین

پيش فرض

بابا بيخيال شيد ديگه من خودم اكانت يكساله اين آنتي ويروس رو خريداري كردم توي هفته اول بد نبود ((البته اينو بگم كه از لحاظ فايروال و امنيت شبكه در سطح پاييني قرار داره)) بعد يه هفته انگار تعداد ويروس ها بيشتر و بيشتر شد تا جايي كه مجبور شدم ويندوز رو عوض كنم و بعد اون هم از مكاف براي پاك سازي ويروس و kasper security براي امنيت شبكه استفاده كنم من كار ندارم كه اين آنتي ويروس چجوري ساخته شده است ولي اگه همين دوستان انجمن ((آنتي ويروس و فايروال)) و دوستان ديگر كه از امنيت و حفاظت شبكه سر در مي آورند دست به دست هم دهند و يك آنتي ويروس كاملا ايراني بسازند هم براي خود افرادي كه ساخته اند منفعت داره و هم براي ايران غرور و سربلندي مي آورد من خودم شخصا با نرم افزار هاي ايراني و هر چيزي كه ساخت ايران هست ((البته با كيفيت بالا)) موافق هستم

15. این کاربر از nabi.com بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با مثال می گم بهتره

مواد یک جنس بی هوینه و دست هر کس باشه اون مجرم شناخته میشه چه ربطی به محصولی که سازنده آن مشخص هست و بار حقوقی دارد داره؟

عزیز جان فکر می کنم پیگیر این تاپیک نیستی و از کاربره های تازه عجیل شده هستی که بیای اینجا یه پستی بدی.
    قبلا گفتیم استفاده هر کس از هر چیزی به خودش بر میگیرده اینجا می توانید مثال مواد مخدر را بزنید. اگر شما ویندوز کرک شده استفاده کنید چه کسی به شما کار داره؟ یا کجا منتشر میشه؟ چیزیه که به شما برمیگرده.
    حتی اگر ویندوز کرک شده هم بفروشید درسته کار بسیار زشتی کردید اما باز در حال انتشار و معروف محصول شرکت سازنده هستید.
    این مورد را با آنتی ویروس شید که در حال سرقت آپدیت های دو برند دیگر و فروش آن ها به نام دیگری می کند مقایسه کنید؟ ابعاد ماجرا چه قدر بزرگ تر است؟ حتی جنبه ملی هم پیدا می کند و آبروی یک کشور می رود.

عزیز جان می دونی کار رسانه های دیجیتال چیه؟ یعنی اینکه یه چیزی به نام یه شرکتی ثبت بشه و پولی گرفته بشه.
    تمام محصولات کرک شده هم در رسانه های دیجیتال تایید شده و دارای هولوگرام هستند. کافیست به بازار مراجعه کنید و تمامی این محصولات تقلبی تایید شده را ببینید.
    در مورد شورای عالی انفورماتیک هم یه چیزی "شبیه سازمان استاندارد" هست که میگه وانت پیکان و پراید برای سال 2012 دارای استاندارد کافی هست. من کنم متوجه منظورم شدید؟

یکی از دوستان خودم از کسانی هست که چند محصول را در هر دو این ها ثبت کرده که بگم واقعا می خندید.

پس لطفا چشمان خود را باز کنید و منطقی برخورد کنید.
    سرقت دست رنج دیگران --> تهیه محصول غیر قانونی ---> کسب مال حرام --> زیر سوال بردن یک ملت
    کاری است که هیچ توجیهی ندارد...

17. 3 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من کاری به دزدی بودن یا نبودن ندارم و فقط محصول رو میسنجم . من 8 ماه از شید استفاده کردم تو شناسایی و سرعت و توی حذف ویروس حرف نداشت و خیلی از انتی های دیگه بهتر بود واگه قرار باشه انتی ویروس بخرم یعنی انتی خالی .شید رو انتخاب میکنم

19. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •